2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Benimde canim ne olsa istiyor asermem yok ama surekli canim patates kizartmasi istiyor:KK43:(( sismanlatiyor ya sanirim ondan. Cok sukur kola tarzi seyleri sevmiyorum ama hamileligimide asitli fanta falan istiyor. ay ben patates kizartmaya gidiyorum:))):KK17:

Bak şimdi benimde canım çekti bende patates kızarmasını çok seviyorum ama yeni yemek yedik yapmıcam sana afiyet olsun:) Bide alışveriş merkezine falan gidince kuduruyorum daha kapısında karnım acıkıyo millet aburcubur yiyo özeniyorum çocuk gibi yaa:KK43: Eşim ye diyo hayır diyorum ama içimde kalıyo. O yüzden ne zaman öyle biyere gitcek olsak karnımı güzelce doyuruyorum düzgün bi yemekle ordada tok olunca fazla gözüm kalmıyo:) Ben kaçar kızlar görüşürüz...

Yataginin yanina tuzlu kraker koy sabah yataktan kalkmadan 3-4 tane ye oyle kalk

Canim, ben ilk kez bugun sabah bulantim oldu felaket cikardim. cok sukur simdi. hep istiyordum benimde migdem bulansin bende yasiyayim diger hamileler gibi diye:)) dilegimmi kabul oldu ne. ama berbat biseymis istemiyorum:))) valla bulantim gecer gecmez bir guzel patates kizarttim tikindim:))):KK51:

Kızlaaar selaaaammmm

Kız bebişlere bir kişi daha eklediiii. KIZIMMMM oluyorrrrr:KK8:

Tatlı kızım benim parmagını emiyordu bir an önce kavuşsaam koklasamm koklasammm :KK16:

Gözünaydın hayırlı bi kızın olsun inş. ne tatlı bi görüntüdür o öyle keşke hep izleyebilsek neler neler yapıyolar içerde..:)

Rabbim verdi, Rabbim aldı. imtihanı, sabrı sana kaldı.. kızına sarıl, eşine sarıl. dua edelim, Rabbim bunu unutturacak dert vermesin. sana sabr-ı cemil diliyorum.. Allah yar ve yardımcın olsun..

canim cok zordur gecen arkadasin 9 haftalik bebegininde kalp atisi durmustuya
onu dusununce inan 2 gece ruyamda hep bebegimin oldugunu alcaklarini gordum
allahim sabirlar versin inan dusununce bugun nasil kocaaman olmus 15 haftaya 2 gun sonra
giricez bisi olursa rabim cok dayanma gucu versin diyorum cok zor bisidir caninin yarisi kopar

canım rabbim sabır versin, gerçekten zor bir durum ama dediğin gibi, belki sağlıksız olcaktı.. kesinlikle bunda da vardır bir hayır...

Cok uzuldum ya Allah yardimciniz olsun

çok üzüldüm canım rabbimkızına sağlık versin herşeyde vardır hayır rabbim sağlıklı evlatlar versin

sağolun kızlar.Allah sabır versin bana. Hep dua ediyorum

Canim, ben ilk kez bugun sabah bulantim oldu felaket cikardim. cok sukur simdi. hep istiyordum benimde migdem bulansin bende yasiyayim diger hamileler gibi diye:)) dilegimmi kabul oldu ne. ama berbat biseymis istemiyorum:))) valla bulantim gecer gecmez bir guzel patates kizarttim tikindim:))):KK51:

Canm genelde ac iken mide bulanio dedigimi yap bíe aralarda da mutlaka biseyler atistir bulanmaz

Kizlar suan sol yanima bi sanci girdi niye olmustur var mi tahmini olan :KK43:

normaldir canim benimde aglen agrim vardi karnimda falan sonra gecti

kizlar yemekten sonra canim bisi cekti esime canim cekiyo git al dedim
adam 3 pastane gezmis bulamamis elim bos gelmesin diye baska tatlim almis
bende niye aldin bunu ben istemedim dedim sonrada oturdum yyedim :KK9:ay cok kotuyum

arkadaşlar balık yağı ahpı kullanan var mı varsa ne marka kullanıyorsunuz. ben hamile kaldığımdan beri balık yiyemiyorum. midem almıyor. ceviz yiyorum ama o da ne kadar yeterli.

arkadaşlar balık yağı ahpı kullanan var mı varsa ne marka kullanıyorsunuz. ben hamile kaldığımdan beri balık yiyemiyorum. midem almıyor. ceviz yiyorum ama o da ne kadar yeterli.

canim ben balik yagi hic kulanmadim her hafta ila balik tuketiyoruz hamile kaldigimdan beri
ama cevizde cok iyi bence oda etki ediyodur sana icini ferah tut ama doktoruna yazdira bilirsin sorupta yinede hem hangisi iyi doktor daha iyi bilir

canim ben balik yagi hic kulanmadim her hafta ila balik tuketiyoruz hamile kaldigimdan beri
ama cevizde cok iyi bence oda etki ediyodur sana icini ferah tut ama doktoruna yazdira bilirsin sorupta yinede hem hangisi iyi doktor daha iyi bilir

balığı çok severdim ama son yediğim balıktan sonra çok rahatsız oldum yiyemedim. ama günde 3-4 tane ceviz yiyorum. belki midem düzelirse sonrasında inşallah yiyebilirim.

Canım senin çizelgende kız görünüyo cinsiyeti belli mi yoksa kız istediğin için mi yaptın öyle? Allah gönlüne göre verir inşallah... Ben ne zaman tuttuğunu bilmiyorum sıkı çalışmıştık:) Ama sağda solda olmasına falan takılmayın nerden yumurtladıysanız o tarafa yakın olur hem her soldan gelen yumurtada kız olur gibi bişeyde yok bende kız istiyorum ama kısmet artık.

Yaa bide ben ilk ay tatlı çok yiyodum sonra mayhoş şeyleri sevmeye başladım şimdi ise ekşili ve acılılara bayılıyorum acı biber turşusu çiğköfte falan önceden çok acı gelirdi şimdi tatlı geliyo kavurcam bebişi içerde tövbe tövbe!

Canım ya çiğ köfte yiyorum demişsin okuyunca hemen yazmak istedim,çiğ köfte sakın yeme! Çiğ et ile bulaşan bi hastalık varmış bebeğin için çok zararlı olabilir.

Canım ya çiğ köfte yiyorum demişsin okuyunca hemen yazmak istedim,çiğ köfte sakın yeme! Çiğ et ile bulaşan bi hastalık varmış bebeğin için çok zararlı olabilir.

Ay bn bi keresinde bi misafirlikte cig kofteye denk gelmistim kokar bebege diye ye dediler 1 sıkım yedim acaba bebegim iyi midir :s. Simdi baya canim sıkıldi yaaa :KK43:

selam kızlar perşembe beta hcg 186 2 günde bir 2 kat artıyorya bu perşembe dra gitsem keseye görme şansımız varmı hesaplarımıza göre 2bin küsürlerde oluyor

6. Haftada kese gorunuo sizinki kac haftalik ki ?

internette okudum 1bin küsürlerde de gözüktüğünü söylüyorlar agustosta dış gebelik geçirdim 2400 dü betam gecesi zaten kanama olmıştum gündüz drumu aradım hala gözükmedi dedim 2400 lerde kese gözükr demişti hesaplarımızla bu cuma 2900 küsürlede olucak kaç haftalığa gelince 186 2 haftalık olarak gözüküyor ama 2binlerde de kese gözükür diyorlar drlar da dahil anlamadım kafam karıştı

X