2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Merhaba arkadaşlar,
Uzun zamandır okuyorum paylaşımlarınızı. Ben de sizler gibi temmuzda anne olucam inşallah.
Birkaç gündür kafama fazlasıyla taktığım bir mesele var, hepinize sormak istedim.
Benim bebişimin kalp atışı 160 civarındaydı 10. haftadayken ama pazartesi günü doktora gittiğimde 11+4 günlüktü ve kalp atışı 113 çıktı. Bana bu değer düşük geldi ama sonucu daha sonra ultrason kağıdından gördüğüm için doktora soramadım. Böyle bir durum yaşayan ya da bilgisi olan varsa ve paylaşırsanız çok sevinirim.
Herkese sevgiler...

canim beli olmaz kadinlar kulubunde o kadar cok arkadas varki 12 haftada erkeye benziyo deyip 17 haftada yuzde yuz kiz olan bebegi sonra hep arastirdim inna o kada cok ki
bende cumartesi acaba ne olcak diyorum bende kendimi errkeye hazirladim
bende senin gibi ilk once saskin olurum beklemedim derse doktor
hersey gonlumuzce olsun dilerim tatlim

Selam..

Sabahtan beri temizlik yapıyorum..Artık belim benden ayrılıp gidecek sanırım:)Buna da şükür..

Şöyle bir göz gezdirdim yazılanlara..

Ben hamile kaldığımdan beri patates canım istediğinde fırında yapıyorum tavsiye ederim çok daha lezzetli ve yağsız oluyor.

Patatesleri elma dilim veya kızartmalık olarak doğrayabilirsiniz.Geniş bir kapta biraz sıvı yağ,tuz,baharat severseniz ekleyebilirsiniz.iyice harmanlayıp yağlı kağıda döküp fırına verin.Umarım beğenirsiniz.Şimdiden afiyet olsun:))

arkadaşlar balıkesir ya da bursadan doktor, hastane tavsiye edebilecek varmı??? hala doktorum kesinleşmedi artık bulmam lazım birini geç kalmadan.. cumartesi bursaya gideceğim jimer hastanesine bakalım nasıl.. inşallah iyi çıkar memnun kalırım da devam ederimm...

canim arkadaslar, ultrason resmi sagda olursa kiz solda olursa erkek yazmislar senin nasil cikiyor baktinmi?

Canım ben Balıkesirde oturuyorum ve Sevgi Hastanesinde Nurettin SERİNKAN'a gidiyorum. Şimdilik iyi gidiyo ilgili bir doktor, doğumuda sevgi hastanesinde yapmayı düşünüyorum zaten. Ben özellikle özel hastane olsun istediğim için o doktoru buldum tavsiye ederim.

canim arkadaslar, ultrason resmi sagda olursa kiz solda olursa erkek yazmislar senin nasil cikiyor baktinmi?

canim benim ultrasonda bebegin ayak arasinda pipi de gorunuyo ama doktor kordonuda onunde
diye erkeye benziyo ama suan erkek demiyeyim demisti 13hafta bende ozel baska bir hastaneden
arkadaslarimin dogum yapti kadindan randevu aldim cumartesi sabah 9.30 artk yuzde yuz
doguma kadar gidip dogurucagimiz doktorumuzu ayarlamamiz lazim kizlar
bazi hastanelerde gece doktorunuz olmuyomus gelmesi icinde ayri para aliyolarmis
bitane arkadas yazmis dogurucam kanlar icinde hastane hastane gezdim diye
gecen aksam esimle karar verdik cumartesi gidicegim doktor cok iyi randevu 1 ay sonraya veriyolar
allahtan ala bildim randevu artik ona gidelim diyorum esime renkli ultrasonada ayri para almiyomus birde kizlar dogum yapmaya karar verdiginiz hastaneyin odalarinida inceleyin
bazinda 2 ksii yatiriyolar ozelde olsa cok kotu oluyo

kızlar.... bu sağ sol meselesi tutmadı((

20 haftalık hamile kızarkadaşım şimdi çıktı doktordan... cinsiyeti şimdidye kadar görememişlerdi ve sağdaydı bebişi.. ultrason kağıdına görede ters çevirince kafası sağdaydı... ama oğluşu oluyormuş:))

canim valahi kisiden kisiye deyisiyo demeki benim de bebegin ultrason kagidini cevirince tersine
sagda bakalim benim ne olcak az kaldi

kizlar birde hepimizin cinsiyeti belirlesince hediyelesme isteyenler yapariz
subat annelerinde 3 defa yaptik cok mutlu olduk
herkezin fikrini alip bi para fikri koyup sonrada cekilisle kim kime alicagini belirlemistik
cok heycanli guzeldi

Kızlaaaarrr ben çıkıyorum, kendinize iyi bakın yarın görüşmek üzere..
İyi akşamlar :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…