2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

:)) hayırlısı tabi canım ama insan merak ediyor denemediği okumadığı şeyde kalmıyor valla :))) o zaman benim bebiş kız mı oluyor.. geçenlerde de görümcem rüyasında görmüş kız bebişim olmuş ama nasıl seviyormuşum gözleri de yeşilmiş :))) kız olsa ne tatlı olur, onu süslerim püslerim aynı renklerde giyiniriz :)))
;Öyle tabi insan merak ediyor şimdilik kuzum yavrum meleğim diye seviyorum ama öğrenince ya oğlum ya kızım diycem o da ayrı bi güzellik ama herşeyden önce Rabbim hepimizin yavrusunu korusun sağlık versin inşallah :KK16:
Benim solda ters çevirince sağa geçiyor.
Buna göre ne oluyor??

Çin takvimi ve rus takvimini biliyor musunuz kızlar?
ben bişey anlamadım bu tahminlerden yaa çine göre kız rusa göre erkek çıkıyor :KK1:

kızlar benim pantolonlarım acayip sıkmaya başladı dün artık dayanamadım gidim LCW den hamile jean pantolon aldım hemde süper fiyata 19.90TL gidip bakın derim ve acayip rahat ettim ne dünya varmış be resmen eziyet ediyormuşum kendime de haberim yokmuş :KK37:
bende artık baya sıkılıyorum h.sonu bizde bişeyler alıcaz karnımda çıkmaya başladı rahat rahat giyinelim :KK76:
bız geldkk kızlar 2lı testımı oldm doktor cok ıyı bı sıknti yok ddı ama cınsıyetıne bakmadı

çok sevindim canım kan tahlillerin ne zaman çıkıyor inşallah onlarda çok güzel çıkar :KK16: kime gittin? nasıl geçti yani ultrasonda bakması ne kadar sürdü ? ay ne çok soru sordum dimi :KK1: Kusura bakma kuzum biz senle hep aynı yerlere gittiğimiz için sana baya soru sordum :KK54:

hamile kalmadan önce ben çok yerdim, hamile kalınca sadece 1 kere yedim, şimdi canım çok istedi diye alim dedim :)) bilmiyorum ki bazen çok düşünmemek mi gerekiyor acaba işte bu noktada bende bazen düşünüyorum ama bizlerde şu düşünce var, ya bebeğime zararı olursa... bebişlerimizi düşününce 2 kez düşünüyoruz..
bi arkadaşım 2.bebeğine hamile 1.çocuğu daha çok minik 8 aylık, çocuğunu kucağına alıyo hoplatıyo zıplatıyo ya nasıl oluyo diyorum biz yapsak mutlaka bişey olur :) ben mi çok nazikim diyorum :)

canim benimde 2 yasinda kizim var altini deyisiyorum kucagimda tasiyorum pazara onunla gidiyorum allaha emanetiz yapcak bisi yok allah korusun bebeklerimizi

süperrr sonuçların iyi çıkmasına sevindimmm :))

canım çok sevindim sonuçlarının iyi çıkmasınaa:)
saol canım benım
[Q0UOTE=sadiyeyuce;22501548]Sonuçların iyi çıkması çok güzel...
Bende yarın gideceğim ikili test için bakalım bana söyleyecek mi
Çok merak ediyorum artık ama :81:[/QUOTE]

bakmıştır da söylememiştir..:KK1: :KK9:

cok saolun kizlar kendı doktorumzda bı gorsun bakalm

bazen kacamak yapmak gerekir canim hep saglikli besleniyoruz bazende
kacamak olmali ingilterede ultrason icin sira bekliyorum gelmis ingiliz kadin yanima
elinde kola sisesi birde unlu markanin yecegi yiyo kolayi iciyo dedim kendi kendime
biz korkuyoruz yemeye icmeye milet hic orali dil yinede sapa saglam bebekleri

meşrubat özellikle de kola aylardır içmedim. cipsi öyle severim ama o da aynı şekilde. abur cubur şenliği benim için çoktan bitti, çikolatalar bile ilgimi çekmiyo:KK19:. favorim profiterol:KK16:, eşim getirmiş.. dolapta hala. ama arada canım patates kızartma çekiyo..:KK56: yaptığım tek kaçamak, abartmadan kaçamak yapılabilir bence :KK34:

bazen kacamak yapmak gerekir canim hep saglikli besleniyoruz bazende
kacamak olmali ingilterede ultrason icin sira bekliyorum gelmis ingiliz kadin yanima
elinde kola sisesi birde unlu markanin yecegi yiyo kolayi iciyo dedim kendi kendime
biz korkuyoruz yemeye icmeye milet hic orali dil yinede sapa saglam bebekleri

meşrubat özellikle de kola aylardır içmedim. cipsi öyle severim ama o da aynı şekilde. abur cubur şenliği benim için çoktan bitti, çikolatalar bile ilgimi çekmiyo:KK19:. favorim profiterol, eşim getirmiş.. dolapta hala. ama arada canım patates kızartma çekiyo..:KK56: yaptığım tek kaçamak, abartmadan kaçamak yapılabilir bence :KK34:

meşrubat özellikle de kola aylardır içmedim. cipsi öyle severim ama o da aynı şekilde. abur cubur şenliği benim için çoktan bitti, çikolatalar bile ilgimi çekmiyo:KK19:. favorim profiterol, eşim getirmiş.. dolapta hala. ama arada canım patates kızartma çekiyo..:KK56: yaptığım tek kaçamak, abartmadan kaçamak yapılabilir bence :KK34:

ben de temmuz da dogum yapacagım herkese merhaba :KK16: benım canım hıcbısey cekmıyor 12 hafalıgız . ama cok kılo alıyorum off ::) aranızda cınsıyetını hısseden var mı :KK9:

;Öyle tabi insan merak ediyor şimdilik kuzum yavrum meleğim diye seviyorum ama öğrenince ya oğlum ya kızım diycem o da ayrı bi güzellik ama herşeyden önce Rabbim hepimizin yavrusunu korusun sağlık versin inşallah :KK16:
ben bişey anlamadım bu tahminlerden yaa çine göre kız rusa göre erkek çıkıyor :KK1:

bende artık baya sıkılıyorum h.sonu bizde bişeyler alıcaz karnımda çıkmaya başladı rahat rahat giyinelim :KK76:

çok sevindim canım kan tahlillerin ne zaman çıkıyor inşallah onlarda çok güzel çıkar :KK16: kime gittin? nasıl geçti yani ultrasonda bakması ne kadar sürdü ? ay ne çok soru sordum dimi :KK1: Kusura bakma kuzum biz senle hep aynı yerlere gittiğimiz için sana baya soru sordum :KK54:

sor kuzum sor:)ayla hanıma gttm sonuc haftaya carsamba cıkıckms 10 15 dkfalan baktı k6tu bisey yok guzel ddı ama kendı doktorum daha ıyı:)

canim benimde 2 yasinda kizim var altini deyisiyorum kucagimda tasiyorum pazara onunla gidiyorum allaha emanetiz yapcak bisi yok allah korusun bebeklerimizi

sen tecrübeli olduğu için neyin doğru neyin yanlış olduğunu biliyosundur... abartılı hareketler bana biraz yanlış geliyo.. kucağında pazara gitmek evet olabilir belki ama, kucağında hoplatmak zıplatmak biraz sakıncalı gibi.. ya ne bilim iştee önce anne olmak lazım galiba :))

İlk oğlumu solda taşıdım kendime göre ultrason kağıtlarına göre değil sol erkek sağ kız diyorlardı hep,ikinci hamileliğimde sağ tarafımdaydı ki doktorda dedi bebek sağdan yumurtlamış diye bende hep kendimi kıza alıştırdım ama dün girdiğimde ultrasona büyük oalsılıkla erkek dedi.Bilemiyorum önümüzdeki ay daha netleşecek sağda yine erkek derse sağa sola inanmıyacağım artık:)

bende dün yaptırdım 2 li tarama tesiti haftaya alacağız sonucunu inş. herşey normal çıkar.13 haftalık oldu bebeğim.ben de cinsiyetini söyler doktorum diye heyecanla gitmiştim ama doktorum erken daha dedi biraz daha bekleyecekmişiz.bu ayın 25 inde öğreneceğim heyecanla bekliyorum.
arkadaşım 11,5 haftalıkken öğrendi cinsiyetini bende merak içindeyimmmmmmm

canim senin arkadasinin kizmi olucak oglumu merak ettim ben de 11ci haftada ogrendim.acaba erkekmi erken belli eder kizmi?Bana erkek dediler bakalim az kaldigidicem ins.Ogrenince insan havalara ucuyor :KK55::KK55:

Allah gönlünüze göre versin inşallah , ne olur banada dua edin bu ay regl olmayayım:KK43:
inşallah canım, Allah her isteyene versin.
benim de canım patates istedi.. ama patates kızartması.. :KK56: ve az önce bi tabak yedim.. şimdi nefes alamıyorum :KK17:

Allah n'apmasın, kalkim de kızartiym bari, offf nasıl çekti canım:=)

İlk oğlumu solda taşıdım kendime göre ultrason kağıtlarına göre değil sol erkek sağ kız diyorlardı hep,ikinci hamileliğimde sağ tarafımdaydı ki doktorda dedi bebek sağdan yumurtlamış diye bende hep kendimi kıza alıştırdım ama dün girdiğimde ultrasona büyük oalsılıkla erkek dedi.Bilemiyorum önümüzdeki ay daha netleşecek sağda yine erkek derse sağa sola inanmıyacağım artık:)

bunlar birazda eğlence amaçlı aslında :) cinsiyeti belli olana kadar oyalanıyoruz... internette de portakal çok yiyorsanız kız diyor mesela ama görümcem file file portakal yemesine rağmen erkek bebeği oldu..

canim senin arkadasinin kizmi olucak oglumu merak ettim ben de 11ci haftada ogrendim.acaba erkekmi erken belli eder kizmi?Bana erkek dediler bakalim az kaldigidicem ins.Ogrenince insan havalara ucuyor :KK55::KK55:

canım erkek olacak arkadaşımın.evet erkek erken gösterir diyorlar ama benim doktorum hiç bakmadı cinsiyetine.mutlaka havalara uçar bizde sabırsızlıkla bekliyoruz.inş. allah gönlüne göre verir canım.

canim bende inanmiyorum karnain sekline gore cinsiyete allah bilir
allah gonlumuzde kini versin ne tuhaf dimi ben erkek olsun kizima kardes diyorum
sen kiz olsun ogluma kardes diyosun ne guzel 2 bebekler daha heycanli ve insanin gonlunde
ila bisi yatiyo allah gonlunde kini versin seninde benimde hepimizinde canim

canım erkek olacak arkadaşımın.evet erkek erken gösterir diyorlar ama benim doktorum hiç bakmadı cinsiyetine.mutlaka havalara uçar bizde sabırsızlıkla bekliyoruz.inş. allah gönlüne göre verir canım.

amin cnm Allah senin de gonlune gore versin.Doktorun yanina girince hemen soyleyin ben cinsiyete de baktiricam diye.O kadar para aliyor hic degilse bir tahminde bulunsun demi.Ama bilmiyorsa pozisyon iyi degilse o zaman baska bekleyin bir de cikolata yemeyin unutmayin.Bebisler hemen bacaklarini aciyolar hadi bakin da gidin basimdan diye ))))):emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Ah Meleksencim aynende öylee...3 aydır kıza o kadar hazırladım ki kendimi..doğum günümde öğrendim hamile olduğumu bütün arkadaşlarım kız bebek ayakkabıları pembe bornozlar battaniyeler getirdi:) Herkesin gönlünde benima dıma kız yatıyordu ama hiç belli olmuyor işte....ben çin takvimine bakmıştım erkek demiştide işime gelmemişti inanmamıştım...doktorum paşama bak nasıl rahat yatıyor dedi nasıl yani dedim erkek mi nasıl anladınız? evet dedi büyük olasılıkla erkek görünüyor...o an öyle tuhaf oldum ki eşimde sevinmedim sandı..insan kendini tek bir cinsiyete fazla hazırlamamalı sonradan hayal kırıklığı yaşamaktansa.....oğlumda çok et yerdim ve solda taşırdım ikinci hamileliğimde et ağzıma sokamadım sürekli sebze ve sağda taşıdım bu verilere göre bunun kız olacağını düşünmüştüm ama demekki hamileliklerde yanıltabiliyor:KK66:

amin cnm Allah senin de gonlune gore versin.Doktorun yanina girince hemen soyleyin ben cinsiyete de baktiricam diye.O kadar para aliyor hic degilse bir tahminde bulunsun demi.Ama bilmiyorsa pozisyon iyi degilse o zaman baska bekleyin bir de cikolata yemeyin unutmayin.Bebisler hemen bacaklarini aciyolar hadi bakin da gidin basimdan diye ))))):emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

sordum ama doktor erken dedi artık ayın 25 inde öğreneceğiz inş. :) çikolata yanımda gittim zaten ne olur ne olmaz diye :):)

X