2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

benimde yaklaşık 2 hafta var gitmeme. ama kan değerlerinden belli olur dedi doktorum bana beni evhamlı görünce. internetteki her şeyi okuyup gidip kadına soruyorum. benmde korkularım var ama içini ferah tut

kızlaaaaaaarrrr beta hcg 750,7 çıkmışş!!! ayın 11inde 110du iki günde bir ikiye katlar diye okumuştum burdan ama iki günde bir 4e katlamış adeta bir de ikiz olurmuş

ayy maşallahhhhhhhhhhhhhh ne güzel bi değer canım.. Allah daim etsin inşallahhhhh

hadi bakalım hayırlısı hlycım

saolasınn canım yaa valla çok heycanlıyım.. ay inşallah kalp atışlarınıda görürüz yaaaaaa

ayy maşallahhhhhhhhhhhhhh ne güzel bi değer canım.. Allah daim etsin inşallahhhhh

saolasınn canım yaa valla çok heycanlıyım.. ay inşallah kalp atışlarınıda görürüz yaaaaaa

amin amin canım sağol bence duyabilirsiniz 6. hafta dolmuş baksana hadi inşallah

Aramıza hoş geldin canım bebeğinde seni istemiş demekki ister istemez hemencik geliyor, sağlıca kucağına al inşallah..

Getiririr tabii şimdiden bile bana hep yardım ediyor..Ani oluyorum diye bir sevinci var görmeye değer....

Ben de oğlumu emziremedim hep hastanelerde idik, ama ikinci bebeğimi nasipse bırakmak istediği zamana kadar bol bol emzirmek istiyorum, ilk oğlumda 75 kilo ile hamile kalmıştım yine aşermelerden 72 kiloya düşüp 87 kilo ile 12 kilo alarak doğum yapmıştım kısa sürede verdim kilollarımı hatta sezeryan olmama rağmen eve çıkınca hemen korse taktım hiç göbeğim kalmadı, ama ne olduysa emzirmeyi bırakınca oldu kilo almaya başladım 80 i aştım 82 kilo olunca diyet yaptım mart ayından beri kilo vererek 68 i gördüm ancak bir kaç aydır bir iki kilo aldım, ama doktorun terazisi beni 75 ölçtü o kadar olmam mümkün değil ama ben onun terasini mi baz alsam kendim mi tartılsam tartımda bir bakayım, ama çok kilo almadan da geçiyor hamilelik dikkat ettikten sonra..

günaydın kızlar bende hamıleyım benı de ekleyın beraber takıp edelım inş. sat 18 ekım 2.bebeğim ilk oğlum var hakkımızda hayırlısı olsun inş. yas 29 normal doğum kılo 45
Hoş geldin canım
:) masallah temmuz annislerindede baya ikinci bebisi bekleyen var :) birbirimize bilmedigimizi soyleriz iste
Evet bende ikinci bebek bekleyen annelere bakıyorum maşallah artıyoruzzz

Teşekkür ederim canım. İlki 3,5 yaşında. İsmi Kaan... Dünyalar tatlısı prensim benim. Birde prensesim olsa ne isterim daha bu hayatta :))
Hoş geldn canım benim oğlumda mart da 4 ü bitirecek adı Ali Kayra, umarım hayırlısı ile birer tane prensesimiz olur...

kızlaaaaaaarrrr beta hcg 750,7 çıkmışş!!! ayın 11inde 110du iki günde bir ikiye katlar diye okumuştum burdan ama iki günde bir 4e katlamış adeta bir de ikiz olurmuş
Hımm çok güzel artmış senin umarım ikizdir ben de bu gün baktırmaya gideceğim beta hcg me , cuma günü 11 kasımda 239 du şimdi kaç olmuştur ki acaba?

Benim de son adet tarihim 7 ekimdi. 12 kasımda gebelik testinde, 14 ünde de doktorda kan testinde hamileliğim kesinleşti, kesem görüldü. ilk bebeğim çok heyecanlıyım:) Ben de öğretmenim, benim de izinler yanıyor... Olsun sağlıklı bir şekilde alayım da yavrumu kucağıma... Allah hepimizin bebeğini korusun...

benimde yaklaşık 2 hafta var gitmeme. ama kan değerlerinden belli olur dedi doktorum bana beni evhamlı görünce. internetteki her şeyi okuyup gidip kadına soruyorum. benmde korkularım var ama içini ferah tut

:) bende öyle içimi rahat tutyum diyorum ama kurt düştü mü düşüyor.. Umarım duyarız bebeğimizin kalp atışlarını rahatlarız.

ha bu arada ben aranızda yeni olduğum için, özel msj atma hakkım yokmuş. beni de ekler misiniz listeye? SAT: 07 Ekim, ilk hamilelik, yaş 30, 60kg, Ordu

kese hemen gözükyor mu ben dün öğrendim jinekologa gitmedim daha belli olmazsa umutsuzluğa kapılmayım diye

:) bende öyle içimi rahat tutyum diyorum ama kurt düştü mü düşüyor.. Umarım duyarız bebeğimizin kalp atışlarını rahatlarız.

şimdi tıp merkeznde çalışan bi arkadaşı aradım boş gebelikler genelde 1000 değerinin üzerine ulaşmıyo dedi biraz rahatladm ama yine var tabi tedirginlk

Hımm çok güzel artmış senin umarım ikizdir ben de bu gün baktırmaya gideceğim beta hcg me , cuma günü 11 kasımda 239 du şimdi kaç olmuştur ki acaba?

yani çift katına çıkıyorsa birer gün arayla bugün 860 civarı çıkar herhalde ama bende baya bi artmış öyle olmayadabilir bi kuralı yok heralde bu oynak hormonun

ha bu arada ben aranızda yeni olduğum için, özel msj atma hakkım yokmuş. beni de ekler misiniz listeye? SAT: 07 Ekim, ilk hamilelik, yaş 30, 60kg, Ordu

hoşgeldin canım
kese hemen gözükyor mu ben dün öğrendim jinekologa gitmedim daha belli olmazsa umutsuzluğa kapılmayım diye

tatlım genelde 5. haftada yani 4+5, 4+6 da görenler oluyormuş ama ortalaması sanırım 5+2de filan görünüyor

bu topigin ikiz anneside sen oluyormussun:) hadi bakalim.
ayyyyyyyyyyyyy ben akşama mercimeğimin evini görcemmmmmmmmm çok heycanlıyımmmmmmmmmmmmmm
her dr randavusu ayri bir heyecan oluyor gercekten:)) guzel haberlerini bekliyoruz

bizimki simdi pek birsey anlamiyor :) Abla olmak nedir bilmiyor daha.
dogunca idrak edicek artik.

bende 11 ay emzirdim anlamadim cok dusundu birden birakti memeyi
1 hafta ugrastim ama olmadi bende azgectim.
naipten otesi olmuyor, ins doya doya emzririz ama emrimesekte canlar sagolsun ne yapalim

RUMUZ
KACINCI BEBEK
SAT
B.D.T.
DOGUM SEKLI
DOGUM
KILOSU VE BOYU
KILO
SEHIR
YAS
destiny555ilk24 Eylul01 Temmuz55Istanbul31
Nurgulceilk25 Eylul01 Temmuz58Istanbul24
LaMeilk16 Eylul04 Temmuzistanbul30
Gulden83ilk29 Eylul05 Temmuz53Kirklareli28
yesim832.bebek14 Eylul05 Temmuz53,5Y.disi28
DilaNaz2.bebek29 Eylul05 TemmuzSezaryanTokat31
meleksen2.bebek01 Ekim07 Temmuz
centaurilk01 Ekim07 Temmuz51Ankara29
kardelen3510ilk03 Ekim10 Temmuz54Izmir27
kelebeketkileriilk04
Ekim
10 Temmuz62Manisa26
feyzabilalilk04 Ekim13 Temmuz58Erzurum22
hly7ilk05 Ekim13 Temmuz23
topraksu_
ilk07 Ekim13 Temmuz
melocan52
ilk
07 Ekim
13 Temmuz
60
Ordu
30
frozensilk07 Ekim13 Temmuz52Istanbul31
meltem8782.bebek07 Ekim13 Temmuz78Ankara26
gulgun2.bebek08 Ekim14 Temmuz75Manisa29
ERKUSHilk09 Ekim14 Temmuz57Istanbul
lonelinessilk07 Ekim14 Temmuz61Bursa27
mavigibi2.bebek09 Ekim15 Temmuz58Izmir28
hapsuu(Bahar)ilk11 Ekim16 Temmuz42Kibris28
luxxorilk10 Ekim16 Temmuz52Ankara28
son_eceilk10 Ekim16 Temmuz55Ankara30
bilgiliilgiliilk13 Ekim19 Temmuz66Istanbul28
orjinalmorjinalilk16 Ekim22 Temmuz53Izmir28
ferzancailk17 Ekim23 Temmuz61Konya28
Gelincik2.bebek18 Ekim24 Temmuz4529

Kizlar listeye eklenmek icin bana ozel mesaj atin lutfen Arada kaynayabilir

ekledim canim hayirli olsun gebeligin

bakalım kısmetten ötesi olmaz yeşimcimbu arada ilk doğum yapıp emzirirken göğüs ucu çok acıyormuş yara oluyormuş yaa? doğru mu o? krem filan sürülse işe yaramıyor mu?

Merhaba Temmuz Anneleri
Bende temmuz annesi olucam inşallah. 4+6 haftalık hamileyim Dün bebeğimin kesesini gördüm. Benim ilk hamilelliğim o yüzden çok heyecanlı ve evhamlıyım. Doktor dün biraz canımı sıkıt. Vajinal ultrasonda rahmimde septum yani perde gördüğünü ama emin olamadığını belirtti. tam tanı koyacak şekilde net göremiyorum dedi. Ne gibi riski olacağını sordum düşük ve erken doğum riski olabilir dedi. 2hafta sonra kalp atışları için görüşmek üzere çağırdı. o zaman tekrar bakarız bu durum için not alıyorum dedi. her ihtimale karşılık progestan başladı. çok endişeleniyorım. benzer bir durum yaşayanınız var mı?

bakalım kısmetten ötesi olmaz yeşimcimbu arada ilk doğum yapıp emzirirken göğüs ucu çok acıyormuş yara oluyormuş yaa? doğru mu o? krem filan sürülse işe yaramıyor mu?

Ben tecrübeli bir anne olarak cevap vereyim cnm. Bu tamamen çocuğun damak yapısı ve emme şekliyle alakalı ve genellikle hemen hemen tüm annelerde bir dönem oluyor. Benimde oldu. Mahvoldum. Neler denemedim. Kremler, bu göğüse emzirirken takılan plastikler falan hiçbiri işe yaramadı. Sonra bir arkadaşımdan duydum küçük bebeklerin ağızlarındaki pamucaklar için verilen damlalıklı şurup tarzı birşey. İlk günün sonunda dünyaya yeni gelmiş gibiydim.Uzun süre kullandım bir daha da böyle bir sorun yaşamadım. İsmini hatırlarsam paylaşırım sizinle.

cnm öncelik sağlıkla inşlh.bebeklerimizi kucağımıza alırız.Hiç sıkma kendini banada doktorum rahimim için hafif v şeklinde dedi yani kalp gibiymiş normalde armut olması gerekliymiş ama bu şeklidede doğuran birsürü kadın var dedi.sadece dedi düşük riskini tetikler dedi.dikkat ediceksin dedi ilişkiyi kalp atışını duyana kadar yasakladı.Allaha sığınmaktan ve ona emanet etmekten başka yapıcak birşey yok.doğuştan olan birşeymiş ve çoğu kadın bunu bu şekilde oldğ.bilmeden doğumunu yapıyormuş bana hap vermedi sadece folik asit yazdı

Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşlh...

korkmana gerek yok canim ona bakarsan benimde perdem var rahmi ikiye bolmus durumdaaa ve 3 tane saglikli evlatlarim var cok sukur korkma hatta ben 4. ye ugrasiyorum birsey olmazzz Allaha guven ona havale et gerisi bos cnm bide sunu dusun olacaga care yok ne yaparsan yap o bebegin nasibi yoksa elinden kayar giderrr

Son düzenleme:
teşekkür ederim topraksu

cnım inşallah düşündüğün gibi kötü şeyler olmaz.annem kardeşime hamıleyken 3-4 ay pembe lekesi gelmiş ama sonuçta kardeşimi doğurmuş.ama hep yatmış.kafana bır sey takma bol bol dınlen.ev işi falan hıc bır sey yapma.inşallah bu sefer bebeğını kucagına alırsın canım

kızlar ben geldim degerım 3920 cıktı bugun bebişi de gordummm ay mrcımek kadar dr yaklasık 5+3 dedi :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…