2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Canım eklemeyi unutmuşum benim kısmetse ikinci bebeğim olacak.altı yaşında bir kızım var.doğum şeklimde sezaryan..

bugün aşırı derecede midem bulandı ve çok başım ağrıdı halada baş ağrısı devam ediyor.

başı ağrıyan varmı benim gbi?

canım çok sevindim herşeyin yolunda olmasına... umarım böyle devam eder..

Mrb arkadaşla bende bu gn katıldım aranıza hamile olduğumu yeni öğrendim RABBİM isteyen herkese bu duyguyu tatdırsın inş:)

merhaba kızlar bende allah nasip ederse temmuz annesi olacam ama henüz kese ve kalp atışını duymadan listeye adımı yazdırmak istemiyorum inşallah sağlıklıdır bebeğim.. bu defa güzel bi hamilelik geçirir sonunda da sağlıklı sıhatli bebeğime kavuşurum inşallah..
herkese sağlıklı sıhatli hamilelik dönemi ve sonunda hayırlısıyla bebeklerine kavuşmalarını diliyorum..

selam canım amin güzel duaların için senin düşüncelerin ve Allah'ın adını sıkça anman çok hoşuma gitti umarım Rabbim hepimize sağlıkla verir bebişlerimizi. bende belirtiler sürekli bir gaz hali, uyku hali ve de göğüslerimde şişilk. ara ara da kasığımın sağ tarafına det sancısına benzer sancı giriyor.

canım çok geçmiş olsun umarım bir dahaki bebeğini sağlıkla kucağına alırsın

hoşgeldin canım:13:

bende de sıfır bulantı ama bulantı için daha erken 8. haftadan sonra başlarmış ben sadece doyana kadar yiyemiyorum ve anormal bi açlık hissediyorum..

ben de var ya ne bulsam yiyorum yaa daha bebikim yeni olmasına rağmen kilo alcam galb ben hemen

ayy canım çok sevindim keseyi görmenize kalp atışı var mı peki? hemen çıkmıyor dimi kalp atışları 6. haftada mı duyuluyor? dediğin gibi kötü düşünme ama kendini yorma mümkün olduğunca dinlen bence
bugün aşırı derecede midem bulandı ve çok başım ağrıdı halada baş ağrısı devam ediyor.

başı ağrıyan varmı benim gbi?

bana gelen uyku nöbetlerini esgeçer de kafamı koymazsam o zaman ağrıyor başım

Mrb arkadaşla bende bu gn katıldım aranıza hamile olduğumu yeni öğrendim RABBİM isteyen herkese bu duyguyu tatdırsın inş:)
hoşgeldiiin:13:

amin minikler inşallah senin e adını göreceğiz listemizde

canım yazdır ki umutlu ol. bak ben yazdırdım. umudumuza tutunalım canım hep beraber inşallah.

tşk. canım. kalp atışı 6.haftadan sonra duyulur. şu lekelenmem ve garip ağrılarım olmasa rahatlayacağımda, ama devamlı olmasada ara ara karnıma değişik bir ağrı onun eşliğinde lekelenme oluyor.

bende galiba yarını zor edeceğim acaba birşey olacak mı diye sürekli lavabodayım.

istemezsen bakmaz zaten o zaman karından keseyi rahatlıkla görürür. zaten birşey olacaksa oluyro zaten, usg ile alakası yok, benim eski doktorum özellikle 9.hafta bitimine kadar vajinal bakardı. birşey olacaksa verilen progestan falanın birşeyi engellediği yok ki.

slm kızlar. ben de gittim bugün doktora. kese geçen hafta görünmüştü. yarın da bebeğe bakılacak. inşallah bi problem çıkmaz. benim aklıma takılan bişe var. bana bitakım testler yapıldı. toxoplazma, rubella, idrar, kan v.s. biçok hamıle arkadasıma sorun cıktıgı zaman yaptırmıslar bazı testlerı. sız ne alemdesınız?

Selam kızlar,
Bugün idrar testi yaptım ikinci çizgiyi silik görünce havalara uçtuk ama koştura koştura hastaneye gittik.
Bhcg 194.30 çıktı. Rahatladık:) Sonra evde kalan son idrar testimi yapmak istedim ve tekrar 2 çizgiyi gördüm:)
Şimdi yarın doktoru arayıp randevu alacağım. Doktora muayene olmadan içim rahatlamayacak:)

canım hayırlı olsun şimdiden. doktor için erken ama. beta hcg 1500 olmadan bısey gozukmuyor cunku.

isterim tabii:) Kilo:54 Şehir:İzmir Yaş:27 çok teşekkürler. Bir an önce kalp atışlarımızı duyar, tüm testlerimizi alnımızın akıyla atlatır, o günleri de görürüz inş. hepimiz...

isterim tabii:) Kilo:54 Şehir:İzmir Yaş:27 çok teşekkürler. Bir an önce kalp atışlarımızı duyar, tüm testlerimizi alnımızın akıyla atlatır, o günleri de görürüz inş. hepimiz...

aaaaa ben de ızmırdenım :))) hangı doktora gıdıyorsun? hayırlı olsun. ay cok sevındım cıdden.

bunlar sorun çıkmasına bağlı olarak yapılmıyor, gebeliğikte yapılan rutin testler herkese yaptırılıyor.

valla seviniyimi napıyım bilemedim raporumu aldım ama doktor yokmuş bakıyorum bakıyorum bişey anlamıyorum hastaneyi aradım meşgul. içimi rahatlattın ya çok sağollll Allah ne muradın varsa versinn
Amin ins. canim :) Allah herkesin versin muradii:)
Yeşim canım kızını Allah bağışlasın benim oğlum da martta 4 ü bitirecek
Allah bagislasin canim tam yasi bence 3-4 . daha buyuk olursa benimsemiyor
hem ufak tefek yardimcda olur sana islak mendili getirse o bile makbule geciyor:)

yap canim zaten ilki olup soyle 2-3 yasoina gelince evde bir eksiklik hissediyorsun. :)
biyolojik saat calmaya basliyor. genellemede baktimda 25 yukarsi ilk kez anne oluyor. eskiden cok ufakmis yaslar.
oda iyi degilmis elbette ama yasi cok gecirmekte yi degil. bakmakta zor olur.
ben nasip olursa 29 yasimda 2. kez anne olucam. 35-36 belki bir tane daha diyorum. cokta gece kalmak istemiyorum.

hayirli olsun keseniz canim 1 gunden birsey olmaz benim 15 gun:) bu arada lekelenmenin rengi suan tam olarak nasil?
sariya mi yakin kahveyemi?
iyi akşamlar eğer kız olursa defne benimde aklımda çook hoşuma gidiyor. kokusunu çook severim:))
Defne yi bende cok begenere koydum Asli da babamizin istegi :) onuda seviyorum.

Canım eklemeyi unutmuşum benim kısmetse ikinci bebeğim olacak.altı yaşında bir kızım var.doğum şeklimde sezaryan..
eklicem canim simdu

canim banada yapildi onlar rutin test. bir sorun oldugu icin degil.

RUMUZ
KACINCI BEBEK
SAT
B.D.T.
DOGUM SEKLI
DOGUM
KILOSU VE BOYU
KILO
SEHIR
YAS
destiny555ilk24 Eylul01 Temmuz55Istanbul31
Nurgulceilk25 Eylul01 Temmuz58Istanbul24
LaMeilk16 Eylul04 Temmuzistanbul30
Gulden83ilk29 Eylul05 Temmuz53Kirklareli28
yesim832.bebek14 Eylul05 Temmuz53,5Y.disi28
DilaNaz2.bebek
29 Eylul05 TemmuzSezaryan
Tokat31
meleksen2.bebek01 Ekim07 Temmuz
centaurilk01 Ekim07 Temmuz51Ankara29
kardelen3510ilk03 Ekim10 Temmuz54
Izmir
27
kelebeketkileriilk04
Ekim
10 Temmuz62Manisa26
feyzabilalilk04 Ekim13 Temmuz58Erzurum22
hly7ilk05 Ekim13 Temmuz23
topraksu_ilk07 Ekim13 Temmuz
frozensilk07 Ekim13 Temmuz52Istanbul31
gulgun2.bebek08 Ekim14 Temmuz75Manisa29
ERKUSHilk09 Ekim14 Temmuz57Istanbul
lonelinessilk07 Ekim14 Temmuz61Bursa27
hapsuu(Bahar)ilk11 Ekim16 Temmuz42Kibris28
luxxorilk10 Ekim16 Temmuz52Ankara28
son_eceilk10 Ekim16 Temmuz55Ankara30
ferzancailk17 Ekim23 Temmuz61Konya28

Kizlar listeye eklenmek icin bana ozel mesaj atin lutfen Arada kaynayabilir
ekledim canim amin insallah.

Dilanaz
senide duzelttim. benimde ilki sezaryan ama bunu normal yapmak istiyorum eger sende normal istiyorsan suni sanci almadigimiz surece oyle bir hakkimiz var aklinda bulunsun. ustelik senin 6 yil gecmis.

bende dün öğrendim fakat kalp atışları için gitmeme 2 hafta var etrafımda da boş gebelik sıkıntısı çekenleri görünce içimde bir korku oluştu umarım bir sorun çıkmaz bilenler var mı arkadaşlar farklı olarak bir belirtisi var mı??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…