2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

slm hanımlar nasılsınız bu akşamm ...dün akşamdan beri hafiff karın ağrım var dr ma ulaşamadımm :KK43: daha kontrolüme 10 gün var bebeğimi özledim bide :)

Eki Görüntüle 319999 kizlar 14+1 GOBUSUM KIZLAR SIMDI CEKTIM KUSURA BAKMAYIN EV HALILE CEKTIM :KK49:

MERHABA ARKADASLAR NASILSINIZ BUBACIM DUN CINSIYETI OGRENMEDIN MI DEMIS SIN
DOKTOR KESIN DEMEMISTIYA KORDONUDA ONUNDE DIYE ERKEYE BENZIYO AMA KORDONDA ONUNDE DEMISTI

YARINDA DOKTOR RANDEVUM VAR CUMARTESIDE GITMEYI DUSUNUYORUM
HANGISINE GITSEM SASIRDIM:KK53:

maşallah bayağı büyümüş göbüşün benim daha belli bile değil...........

bişeyler almamak için kendimi zor tutuyorum hele bi belli olsun cinsiyeti ne ciciler alıcam kuzuma ...sabır etmem lazım 13 az kaldı diyelim

kızlar hepiniz iyisiniz herhalde hızlıca geçmişi okudum.ben de iyiyim bu gün sabahtan beri annemdeydim eşimde sonunda alçısından kurtuldu eşim evdeyken işim hiç bitmiyo benim sanırım biraz rahatlarım artık.....

Gecmıs olsun esıne canım artık rahatlarsın mısafır falan hep gelmez
az dınlenırsın bebısınde sende rrahat edersınızı

yarın doktora gıtmıcem kızlaar cumartesıye ozel doktordan randevu aldım
cok met etı komsum kadın normal dogumları cok ıyı yaptırıyo dıye
ranklı ultrasonda yapıyomus bı cumartesı gıdıcem gorumcemde esıne gıdıyo oda cok memnun
doktordan cumartesı vıdyoya cekeyım pıtırımı dıyorum ızlemek ıcın :KK49:

kızlar hepiniz iyisiniz herhalde hızlıca geçmişi okudum.ben de iyiyim bu gün sabahtan beri annemdeydim eşimde sonunda alçısından kurtuldu eşim evdeyken işim hiç bitmiyo benim sanırım biraz rahatlarım artık.....

geçmiş olsun tatlımm .annem bendeydi iki gün nasıl rahat ettim anlatamam yemeğim meyvem sütüm hep önüme hazır geldii allah razı olsun ondan.sende bebeğinde dinlenin birazz sıra eşinde şimdi o baksın sizee :)

Gecmıs olsun esıne canım artık rahatlarsın mısafır falan hep gelmez
az dınlenırsın bebısınde sende rrahat edersınızı

yarın doktora gıtmıcem kızlaar cumartesıye ozel doktordan randevu aldım
cok met etı komsum kadın normal dogumları cok ıyı yaptırıyo dıye
ranklı ultrasonda yapıyomus bı cumartesı gıdıcem gorumcemde esıne gıdıyo oda cok memnun
doktordan cumartesı vıdyoya cekeyım pıtırımı dıyorum ızlemek ıcın :KK49:

hayırlısı olsun canım hem cinsiyetini kesin söyler belki bu dr .buda erkek dersee süper olurr ...

15 haftada falan olcaz nerseyde acaba kesın cınsıyetı soylermı dusunmeden edemıyorum
sımdı esım cumartesıde ıse gıdıcem dıyo bende ıkımız gıdıcez dıye nasıl sevınıyodum
yalnız gıdıcem napalım cekerım vıdeoya ızletırım ona ınsallah

15 haftada falan olcaz nerseyde acaba kesın cınsıyetı soylermı dusunmeden edemıyorum
sımdı esım cumartesıde ıse gıdıcem dıyo bende ıkımız gıdıcez dıye nasıl sevınıyodum
yalnız gıdıcem napalım cekerım vıdeoya ızletırım ona ınsallah

CNM SEN ARTIK OGRENE BILRSIN BENCE CINSIYETI:emir_bebek:

Çin ve Rus takvimini yapanşar var mı cinsiyet tahmini için?
Benim cinsiyet Allah nasip ederse 13 OCAK'ta belli olacak...
Testlerin ikisi de kız diyor. Ama rüyamda ultrasonda pipiyi gördüm ben:)

ıyı aksamlar herkese..ben de 11+3 de doktora gıttım su an elıme dogsa bıle göremeyız dedı doktorum..e ögrenenler nasıl ögrenmıs ben anlamadım yahuu..benım doktor sanırsam rıske gırmek ıstemedı..1 subata gün verdı 16. hafta olacak kesınlesır o zamanda dedı..hayırlısı ama ögrnenlerıde duydukca gıcık olmaya basladım kadına:KK19:

hayırlısı olsun hepımız ıcın

meleksen canım sen kesın ögrenırsın amanın ne heyecanlı:KK19:

bayadır gıremıyorum yenı arkadaslar katılmıs sanırım herkese tekrardan merhaba

X