2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

canım 1 hafta içinde 2 kez muayene fazla bence hemde zararlı. Madem sskdan sıra aldın yarın ona git diğer doktoruna 10-15 gün sonra gidersin bende öyle ayarlıcam her gittiğimde dahada büyümüş olsun.

canım skk ya hıc gıtıgım yok doktoru ıyı dedıler dıye aramıstım
kadın dogumcu bolumu nerde bıle bılmem esımde aksam bos ver
odıyelım kendı doktorumuza gıdelım dedı kafam karıstı
bende oraya para verıcegıme gıder bebege cıcı alırım belkı cınsıyetı soylerse doktor
dıyorum

Merhaba arkadaşlar,bende aranıza geldim :))

10+4 günlüğüz,kısmet olursa 12+1 ikili test için ve aynı zamanda genel kontrol için doktora gitmeyi planlıyoruz.
Sizce cinsiyeti belli olurmu??
Birde bebeklerinize neler almaya başladınız?Nereden başlasam diyorum.Fikirlerinize ihtiyacım var.

maşallah ne tatlı göbeğin allah nazarlardan saklasın benim karnımda baya bi büyüdü ama seninki kadar sivri deil önce sağlıklı sıhatlı olsun şekline göre erkege benziyor.(eskiler öle dermiş onların yalancısıyım)

herkeze merhaba aramıza yeni katılanlar var hoş geldinizz.doktordan gelen güzel haber getirenler var hepimizin gözü aydın maşallah allah hep güzel haber almak nasip etsin cümlemize.bende dün akşam gittim test sonucumu göstermek için çok şükür temiz çıktı darısı tüm annelerin başına inşallah. birde kıyafetten bahsedilmiş benim hiç bir kıyafetim olmuyo:))) maliseff.ben elbise aldım yün kazak şeklinde olanlar varya altınada kalın tayt giyiyorum sıcacık tutuyo tavsiye ederim.hamile pantolonu baktım ama bol oluyo belden göbişin birazdaha büyümesi gerekiyo sanırım

hoş geldin canım gözün aydın allah saglıcakla kucagına almak nasip etsin bebişini benim 12+2 haftalıktı doktor tahmini kız dedi ama deiğişebilrde dedi.o yüzden bişeyler almak için daha erken olduğunu düşünüyorum ben. birazdaha beklemek en doğrusu almak için kendimi zor tutuyorum ama

KIZLAR YA DOKTORLAR 13 HAFTADAKI BIRINE NASIL KIZA BENZIYO VEYA ERKEYE DIYOKI
BAKIN 14 HAFTALIK EBEBGIN PIPISI NASILDA AYIT EDILE BILIYO
Türk bebek 14. hafta ultrason - YouTube

benim doktorumun ultrasonu biraz eski sanırım ondan tahmini söylüyor.ama gercekten yanılma payı olabiliyor. benim bir arkadaşım tam 6 aylıga kadar kız diye bildi 6.aydan sonra erkek oldugu kesınleştı oğlu şuan 2 yaşında

Canım sorar öğrenirsin allah bi dert verip aratmasın yeterki şu katta derler olur biter farklı bi ultrasona girmiş olursun hatta ssklarda 4 boyutluda oluyo diye biliyorum iyice inceler belkide önemli olan dr.un iyi olması ama eşinle ikiniz bilirsiniz yinede. Ben ilçede oturuyorum bi devlet bi özel hastanede var bide muayenehaneleri devlete gitmiyorum ama muayenehanesinede 100 tl vermek işime gelmiyo özel hastanede 22 tl ödüyorum gayette memnunum özellerine kimse gitmediği içinde kalp atışını duymak veya cinsiyet için öael yerlerine çağırıyolar bende gittiğim dr.un değilde başkasının özel yerine gitcem istisnai durumlar dışında hastaneye devam:)
Bu arada cicileriniz baya çoğalmıştır benim göbişte öyle büyüse artık hamileliğimin farkına varsam bende alcam durmadan ama yinede baya arttık eklicem şimdi ciciler topiğine primadan hediye geldi biz bişeyler aldık bide çok yakın arkadaşım oğlundan bişeyler verdi baya çoğaldı bebişim kızsa bile mavi bi battaniyesi var:)

Eveett ekledik cicilerimizi pek bişe olmasa da Ya kızlar aranızda kan uyuşmazlığı olan var mı bizim var ama dr.lar pek önemsemiyolar 28. haftada bakcaz diyolar sizlerde de öylemi yoksa şimdiden tetkik yapılıyo mu merak ettim.

Canım benim hiç belli olmaması, doktorun belki erkek belki kız olabilir demsinden daha iyi..Ben şimdi şubata kadar bekleyeceğim

şubat çok geçç canım yaa banada öyle demese bari
aynen katılıyorum sana banada deseki %60 kız gibi dese ooooo uçucam inş. hayırlısıylaa

canım benım yok ama ablamda vardı abalamın kan gurubu b negatifti hanı doğum sonrası hemen iğne vurulmustu o iğne cok önemli onu bılıyorum mutlaka yapılmalı. onun dısında hıcbır sorunla karsılasmadı. 2 tane cocugu var suan. doktorun seni yonlendırır merak etme

Son düzenleme:
gelincik sende benim gibi kız meraklısısın desene Bi tanıdığım 2,5 aylıkken erkek olduğu belliydi diyo diğeri 4. aydan 6. aya kadar kız sandık erkek çıktı diyo hemde yanlışı yapan eskilerden tecrübeli bi dr ama ultrasonuda kendisi gibi eski Meleksen bi video vermiş bende akşam baktım videolara kimisi o kadar belirgin ki yani çocuk olsa anlar ama yinede 14-15 hafta civarı iyi ultrasonlarda bizim anlayamayacağımız gibi 17-18 haftalarda ise çok belli. O yüzden dr.larda emin olamıyolar sanırım yada söylemek istemiyolar bilemiyorum. Yinede 14. haftaya kadar erken diye düşünüyorum sabretmek lazım.

ozaman benım bu hafta 2li test için gitmem şart oluyor.cinsiyetıne drun ne dedi canım sana yazmamışsın bak senınkınıde merak ettim ne meraklı bayan oldum ben yaa

Benimde b negatif cnm dr nerden buldun o kanı en bulunmayan kan diyo Sanki biyerde ayda bi test yapılıp kanlar karışmı diye bakılıyomuş diye okumuştum ama dr.lar 28. haftada bakılcak diyolar beklicez artık napalım. İğneyi biliyorum bebek negatif olmazsa vurulcak unutmam kesinlikle.

sorma canım yaa herkese dıyorum ne olur bana dua edın sağlıklı hayırlı bir kızım olsun dıyorum gecelerı rüyama giriyor artık okadar çok istiyorumkı günaha girmam inş. dıyede korkuyorum.
bize yanlış yapan dr çıkmasın inş insan tam alışır farklı cinsiyet çıkınca tuhaf olur yani
sabırsızlanıyor insan işte hepimizin gönlüne göre versin rabbim

benim yakın bi arkadaşımda var, ilk bebekte sorun olmuyomus, onada son haftalara doğru iğne yapmışlardı, yada doğumdan sonrada olabilir bu kısmını pek hatırlayamadım ama şunu net biliyorum ilk çocukta kan uyuşmazlığı sorun olmuyor, 2.ci bebekte takip edilmesi gereken bi durummuş, hatta şu an 2.ciye hamile arkadaşım bu bilgileri de ondan biliyorum.

canım yani emın deılım ama mutlaka vurulmalı yoksa ıkıncı couck olmuyo hem glıba anne yede zararlı ama bebegın kanına bakıyolarmı ıgneyı yapmadan bılmıyorum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…