2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Selam Arkadaşlar,

2 li testini yaptıranlar var mı? kan testi ne kadar sürede çıkıyor

ben şifaya gidiyorum memnunum
sen dışardan doktor getircen demek o zaman hastanenin çokta önemi yok yeni doğan bakım ünitesi olsun yeter

Bir kaç gündür giremedim siteye herkez iyidir umarım bende gün sayıyorum bebişimin cinsiyetini öğrenmek için son 10 gün ama geçmiyor bu günler :)

ben idealtepe civarında oturuyorum. kozyatağı central hospital'da fatma nur hnma gidiyorum. ilgili, sevecen bi hanım, memnunum. üç tane kadın doğumcu var hastanede, diğer iki doktorun hastalarından daha fazla hastası var. yoğun oluyor randevuları, birkaç gün öncesinden aramak lazım. henüz doğum fiyatlarını sormadım ama, daha önce bu hastanede babam ameliyat olmuştu, fiyat ve kaliteden memnun kaldık.. yine de doğum için iyi bi fizibilite yapıcam..

Son düzenleme:
Selam Arkadaşlar,

2 li testini yaptıranlar var mı? kan testi ne kadar sürede çıkıyor

merhaba arkadaşlar bende 13*4 oldum ikili testimi yaptırdım sonuç 1 haftada çıktı iyi çok şükür cinsiyeti henüz belli değil sağlıklı olur inşallah

listeye beni de ekler misiniiiiiiiiiiiiiiiz?!

ilk bebek
sat: 6 ekim
bdt: 12 temmuz
il: ist

Son düzenleme:
bazı arkadaşlar cinsiyetini öğrenmiş ne güzel usg de nekadar erken görülmüş maşallah

listeye beni de ekler misiniiiiiiiiiiiiiiiz?!

ilk bebek
sat: 6 ekim
bdt: 12 temmuz
il: ist

Aynennnnn benide ekleyinnn süper böle takip etmek herkezii !!!!!!!!!!!!!!!!!

İlk bebek
sat:8 ekim
bdt:14.temmuz
il:izmir

Şimdi dr verdiği kagıtları ınceldım de kan testınde kı degerım 25.11.2011 1350 cıkmıs bunu aralıgı 6 haftayı gosterıyor sonra 1 aralık ultrason kagıdı cıktısına gore de 6 haftalık bebiş sonra 19 aralık da cıktıda 7+1 offf dusunmekden cıldırıcııımmm

nasılsınız kızlar bu gün allaha çok şükür ben çok iyiyim.oğlum ve eşimden anca fırsat bulabildim.anladığım kadarıyla temizlikten bahsedilmiş ayyyyyyyyyyyy bana hiç sormayın uzun zamandır temizlik yapmıyorum aslında canımda hiç istemiyor akşam yatarken sabah temizlik yapacağım diyorum sabah kalkınca canım hiç istemiyor havalarda çok soğuk belki ondardır.sağlığımız yerinde olsunda yaparız elbet bigün kızlar eşime bazen söyleniyorum hizmetçilere bile bi gün izin var bize o bile yok diye..haksızmıyım sizce.

canım ya senin kafan iyice karışmış.doğru dürüst bi ultrasonu olan doktora gitmelisin kafanada takıyosun doktora sorsaydın nasıl böle oluyo diye gerçi doktarlarda işlerine gelirse cevap veriyorlar......

canım ya senin kafan iyice karışmış.doğru dürüst bi ultrasonu olan doktora gitmelisin kafanada takıyosun doktora sorsaydın nasıl böle oluyo diye gerçi doktarlarda işlerine gelirse cevap veriyorlar......

Cnm bulundugum yer dolayısıyla dr zaten zor buluyorz subatta memlekete gıdınce ozel dr gıdecegım ıyıce herseyı soracagım inş bakalım hayırlısı olsun :112:

iyi geceler kızlar nasılsınız ben bugun çok iyyim evime geldim 5gün sonra 5 gündür oğlum su çiçeği olduğu için ayrıydım bana geçmesin diye ama bugunki testte benimde küçükken çıkardığımı söyledi dr geçmez dedi ve çok şükür oğluşuma ve eşime kavuştum çok zordu onlardan ayrı kalmak Allah ım bidaha yaşatmasın

günaydın kızlar nasılsınız benim baş ağrılarım biraz hafifledi gibi perşembe günü dr gittim ense kalınlığı için çok şükür iyi çıktı dr kıza benzetti bakalım hayırlısı aslında iki oğlum var kızı deli gibi istiyom ama kaptırmak istemiyorum kendimi 3 hafta sonra tekrar gitcem inşallah ozaman tam netleşir cinsiyeti

günaydın kızlar umarım herkesler iyidir.tabiki bebişlerimizde iyilerdir inşlh.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…