2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

MaşaAllah ne kadar çoğalmışız :) bayram tatili dolayısıyla memlekette olduğumuz için ancak girebildim. Yeni hamişler hoş geldiniz. Rabbim bebişlerimizi sağ salim kucağımıza almayı nasip eyler inşaAllah. Dualarımızı birbirimizden esirgemeyelim. çünkü kendimize ettiğimiz duadan çok din kardeşimize ettiğimiz dua çok daha evla. Rabbim bütün azaları tam, akli dengesi yerinde vatana millete bizlere hayırlı eylesin bebişlerimizi sağlıcakla kucağımıza nasip eylesin. Benim gibi bulantısı başlamayan varmı? bende sabahları oluyor midem tuhaflaşıyor ancak diğer vakitlerde birşey yok kusma yaşamadım. (sanırım bulantı kusmaya fazla odaklandım) buda benim aklımı kurcalıyor çünkü bulantı gebelik sürecinin normal olduğununa işaret edermiş halamın kızı söylemişti. yine aynı şekilde sadece sabahları göğüslerim acıyor. Çok halsizim devamlı uyumak istiyorum bu kadar. halsizliğim olmasa hamile olduğum aklıma gelmeyecek. Sizlerde ne tür belirtiler var? Esasında şu da var herkesin yapısı farklı bünyeler farklı birimizde olan birimizde olacak diye bir kadie yok ancak düşünüyor insan işte.

bende de sıfır bulantı ama bulantı için daha erken 8. haftadan sonra başlarmış ben sadece doyana kadar yiyemiyorum ve anormal bi açlık hissediyorum..

benim bebiş sağolsun hiç unutturmuyor kendisini her dk bulantım olduğu için aklımdan çıkmıyor
:KK37::KK37:

1000 mi yaziyor orda ?hamilesin canim:nazar::nazar: gozun aydin:KK8::KK8::KK8::KK8:

valla seviniyimi napıyım bilemedim raporumu aldım ama doktor yokmuş bakıyorum bakıyorum bişey anlamıyorum hastaneyi aradım meşgul. içimi rahatlattın ya çok sağollll Allah ne muradın varsa versinn:KK9::KK9::KK9::KK9:

MaşaAllah ne kadar çoğalmışız :) bayram tatili dolayısıyla memlekette olduğumuz için ancak girebildim. Yeni hamişler hoş geldiniz. Rabbim bebişlerimizi sağ salim kucağımıza almayı nasip eyler inşaAllah. Dualarımızı birbirimizden esirgemeyelim. çünkü kendimize ettiğimiz duadan çok din kardeşimize ettiğimiz dua çok daha evla. Rabbim bütün azaları tam, akli dengesi yerinde vatana millete bizlere hayırlı eylesin bebişlerimizi sağlıcakla kucağımıza nasip eylesin. Benim gibi bulantısı başlamayan varmı? bende sabahları oluyor midem tuhaflaşıyor ancak diğer vakitlerde birşey yok kusma yaşamadım. (sanırım bulantı kusmaya fazla odaklandım) buda benim aklımı kurcalıyor çünkü bulantı gebelik sürecinin normal olduğununa işaret edermiş halamın kızı söylemişti. yine aynı şekilde sadece sabahları göğüslerim acıyor. Çok halsizim devamlı uyumak istiyorum bu kadar. halsizliğim olmasa hamile olduğum aklıma gelmeyecek. Sizlerde ne tür belirtiler var? Esasında şu da var herkesin yapısı farklı bünyeler farklı birimizde olan birimizde olacak diye bir kadie yok ancak düşünüyor insan işte.

bende de bulantı çok fazla yok,ama midem karışıyor gibi.ama cok afedersın kusma yok.bugun nedense kasık ağrım var.hiç olmazdı.benım en buyuk belırtım cok duygusalım. eşek ölmüş desen ona bile ağlarım

Yeşim canım kızını Allah bağışlasın benim oğlum da martta 4 ü bitirecek

Kızlarr ben bebeğimi kaybettim BHCG 3,50 düşmüş yani bebek yok dr la görüşemedim ama düşüşü bunu gösteriyor sanırım umarım hepiniz sağlıkla sağlıklı bebişlerinizi alırsınız kucağınıza

hayatım üzme kendını,eğer yanlış döllenmiş bir yumurtaysa vücut gebeliği kendı kendıne sonlandırıyor.aslında bu bir mucize düşündüğümüzde.çunku bebeğin allah korusun sakat ya da baska bır problemle doğması muhtemel oluyor eger duşmezse.başka sağlıklı gebeliklerin ve bebeklerin olsun inşallah canım

topraksu dan haberi olan var mı,lekelenmem başladı yazmış en son,doktor kontrolüne gidecekmiş bugun.umarım bir sorun yoktur

oglun kac yasinda canim? benim kizim var Asli Defne 3 yasini bitirecek ocakta. bende de cok onceden basladi asermeler

canim benim idrarda cift cizgiden 1 afta sonra bakti minnacik keseyi zor gordu 4+4 dedi.

ins onemli degildir canim bendede leke gecmisti suan durdu ins seninkide durur devam etmez

bende kesilmeli diye biliyorum canim 1 yasina da yaklasmis sanirim bebisin . sen riske atma bence

Amin canim cok guzel yazmissin Sukur bendede yok bulanti daha sadece buzdolabini kokusundan tiksiniyorum

canim ben Muhammed ismine sicak bakamiyorum ne yalan soyleyeyim yani o ozel biriydi ve o isim cok mubarek yani ben belki sacma ama boyle dusunuyorum. agir gelir ve kaldiramaz diyorlar bende katiliyorum.
ama berat ismi cok guzel hemde manali. isim konusunu cok iyi dusunmek lazim insan cok zor karar veriyor.

tamam canim eklicem simidi

her serde bir hayir vardir canim. gecmis olsun ve son olsun ins. en kisa zamanda tekrar kavusursun melegine.

yeşimcim allah kolaylık versin.ben böyle boş beleş oldugum halde kalkıp kendıme yemek hazırlamak bıle zoruma gıdıyor.ama ne olursa olsun.bu bebeğimi doğurunca hiç arayı uzatmadan ikinci kardeşi yapıcam.allah nasıp ederse tabı

ha bu arada biri bana müsait bir zamanıında,topiğe nasıl mesaj yazılır bı anlatıversın,öğrenmeyi cok istiyorum,özürlümüyüm neyim,kaç yıldır kadınlar kulübüne yazarım hala öğrenemedım su alıntılı cevaplamayı..usttekı mesajımda aslında hedef yeşimdi.ama nasıl becerdim kardelene yazdım bilemiyorum dostlar:KK51:

ha bu arada biri bana müsait bir zamanıında,topiğe nasıl mesaj yazılır bı anlatıversın,öğrenmeyi cok istiyorum,özürlümüyüm neyim,kaç yıldır kadınlar kulübüne yazarım hala öğrenemedım su alıntılı cevaplamayı..usttekı mesajımda aslında hedef yeşimdi.ama nasıl becerdim kardelene yazdım bilemiyorum dostlar:KK51:

eğer tek mesaja cevap vereceksen aşağıda alıntı yapa basıyorsun ama birkaç kişiye birden vereceksen onun yanundaki + ya basıyorsun ekleyeceklerini öyle ekliyorsun en sonuncuda gene alıntı yapa basıyorsun. umarım anlatabildim.

merhaba arkadaşlar

yeni gelen arkadaşlar bayağı olmuş. hepiniz hoşgeldiniz. umarım hepimiz sağlıklı birşekilde kucağımıza alırız.

doktora gittim keseyi gördük. sata göre 5+3 olması gerekiyor 5+2 görünüyor, karından baktı. lekelenme için progestana devam ve dinlen 1 hafta sonra tekrar gel dedi. lekelenmem hala var. karnımda bir garip. kötü düşünmemeye çalışıyorum ama çok korkuyorum.

kızlar bugün biraz ağrım oldu şimdi lavaboya gittiğimde çok hafif akıntı ile akrışık pembemsi leke geldi. çok huzursuz oldum. bunuda mı kaybedeceğim ya. randevum öğleden sonra. ne olur dua edin.
canım olumlu düşün lütfen. bir çok kişinin kaybı var bu topikte. nasıl geçti doktor randevun, merak ettim çok.

merhaba arkadaşlar

yeni gelen arkadaşlar bayağı olmuş. hepiniz hoşgeldiniz. umarım hepimiz sağlıklı birşekilde kucağımıza alırız.

doktora gittim keseyi gördük. sata göre 5+3 olması gerekiyor 5+2 görünüyor, karından baktı. lekelenme için progestana devam ve dinlen 1 hafta sonra tekrar gel dedi. lekelenmem hala var. karnımda bir garip. kötü düşünmemeye çalışıyorum ama çok korkuyorum.
sevindim canım iyi olmana. kesen ne kadar kaç cm. daha ancak kese görünür değil mi?ben de perşembe gidecem inşallah.çok heyecanlıyım.

canım olumlu düşün lütfen. bir çok kişinin kaybı var bu topikte. nasıl geçti doktor randevun, merak ettim çok.

keseyi gördük 5+2 usg ye göre. dinleneceksin dedi bu bir ay seni her hafta çağıracağım kontrole dedi. haftaya salı tekrar gideceğim. progestana devam, kan sulandırıcıya devam lekelenme olduğu için corsapini bırak dedi ben zaten bırakmıştım artık tecrübelendik.

sagol canim oyle yapiyorum ya. dinlenicem ins bir daha olmasin.

evet canim ilk gebelik olsa simdi daha rahat olurdum .
2. de kiz olursa onunda adida asagi yukari belli Gokce Ela olucak
bu kizimda cift isimli Asli Defne

iyi akşamlar eğer kız olursa defne benimde aklımda çook hoşuma gidiyor. kokusunu çook severim:))

belki vaginal baksa embiryoyuda görür sende. bende karından baktı. 1,12 cm di kese.
maşallah canım.:nazar:
vajinal baktırmak istemiyorum canım bi sorun olmazsa. beklerim 10 gün daha ne olcak. bir sorun olmaz diyolar ama benim bişeyim yoktu geçen sefer lekelenmelerim alltan baklınca başladı.ama bir de aspirin vermişti. ondan da kaynaklanablir. korkuyorum o nedenle.

X