2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

iyi aksamlar kizlar kimse yok galiba herkez esile tv izliyo galiba bizde tv izliyoruzda ben bi bakim dedim
7 ocak gelsin allahin iznile yarin 2 ocak safak 5 kalicak kuzumu gormeye
kizim bugun suyla oynicam diye neler yapmadi basimi catlati yeni yilik ilk gunu kizim tuhafti

canım çok sevindim bebişinin sağlıklı olmasına allah sonuna kadar iyi yapsın bütün bebişleri seninki baya seçiliyo artık ultrasonlarda.........

bende 6 ocakta gidicem ikili test için inşallah güzel haberler alırız.........demek ki sadece benim oğlum değilmiş annesini üzen benimkide bu gün beni mahvetti ortalığı birbirine kattı önce kızdım ama sonrada çok üzldüm çocuklarda haklı sıkılıyorlar yapayannız ama benim ki büyük artık daha çok ondan kızdım zaten.

merhaba guzel anne adaylari
ben 2010 temmuz annesiyim,kizimi 2 agustosta bekliyorduk ama 20 temmuzda surpriz yapti bize.
gecen sene bu zamanlar bulantilarim hat safhadaydi onu hatirladim simdi:))
bebeginizi kucaginiza aldiginizda hersey cok guzel olucak.Benim minigim 5 aylik su anda,oyle guzel ki anne olmak.
hepinize kolay bi hamilelik diliyorum
sevgiler

ne guzel canim sende 6 ocagi heycanla bekliyosundur ben 26 aralikta ta gormustum kuzumu insallah cok guzel haberler aliriz
ama 2 hafta sonra gel cinsiyeti kesinlestirelim demisti doktor ondan heycanliyim 7 ocaga
benim kizim obur ay 2 yasini dolduracak bugun esimle beni inan cildiitri tuturmus su doldurun siseme
sehpada sulari dokup oynucakmis ay sil sil heryeri artik uyuya kalmisim yorgunluktan

gunaydn herkeze hayırlı bır gun olur ınsallah.habıssh cok tatlı bebegn rabbm korusun baya buyumus

günaydın annişler...
herkese hayırlı haftalar diliyorum.Yeni yılın ilk iş günündeyiz...
c.tesi bebişimizi gördük.kocaman olmuş ense kalınlığmız normal çıktı 0,07 mm dedi doktorumuz.ikili test için de haftaya birdaha gel dedi. birde gelmeden önce çikolata ye dedi.bizimkisi uyuyordu çünküDoktorumuz tanıdık eşim cinsiyeti bellimi diye sordu doktor daha çok küçük ama tam kesin olmamakla birlikte burada bir çıkıntı var dedi hayırlısı eli ayağı düzgün olsunlar sağlıklı olsunlarda kız erkek farketmez.

günaydın kızlarrrr...

hepinize mutlu yıllar:)
gunaydn canim sanada mutlu yıllar
gunaydn canım gozun aydn canım darısı bıze ıns erkek cogunlukta gbı bakalm

günaydın kızlar yeni yılda sevdıklerınizle beraber sağlıklı mutlu ve bol paralı bir yıl gecırırsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…