2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Selam kızlar;
bende cuma günü bebişimi gördüm kıpır kıpırdı:nazar: doktorum ölçümlerini yaptı. güzel dedi ama bana ense kalınlığı nekadar onu sölemedi. ikili test için kan verdim aynı gün inşallah sonuçlarım temiz çıkar bu gün öğleden sonra öğrenecem:KK49:
bebeğin cinsiyeti ile ilgili bi yorum yapmadı bende sormadım.sağlıklı olması tek temennim... biraz daha merak edecem yani önümüzdeki ay söyler :emir_bebek:

Selam kızlar;
bende cuma günü bebişimi gördüm kıpır kıpırdı:nazar: doktorum ölçümlerini yaptı. güzel dedi ama bana ense kalınlığı nekadar onu sölemedi. ikili test için kan verdim aynı gün inşallah sonuçlarım temiz çıkar bu gün öğleden sonra öğrenecem:KK49:
bebeğin cinsiyeti ile ilgili bi yorum yapmadı bende sormadım.sağlıklı olması tek temennim... biraz daha merak edecem yani önümüzdeki ay söyler :emir_bebek:

:nazar:inşallah temiz cıkar cnm sonuçların, sağlıklı olsun da cınsıyet onemlı degıl senın bebiş ne kadarlıkdı :emir_bebek:

günaydın kızlarrrr...

hepinize mutlu yıllar:)
gunaydn canim sanada mutlu yıllar
günaydın annişler...
herkese hayırlı haftalar diliyorum.Yeni yılın ilk iş günündeyiz...
c.tesi bebişimizi gördük.:nazar:kocaman olmuş ense kalınlığmız normal çıktı 0,07 mm dedi doktorumuz.ikili test için de haftaya birdaha gel dedi. birde gelmeden önce çikolata ye dedi.bizimkisi uyuyordu çünkü:KK1:Doktorumuz tanıdık eşim cinsiyeti bellimi diye sordu doktor daha çok küçük ama tam kesin olmamakla birlikte burada bir çıkıntı var dedi hayırlısı eli ayağı düzgün olsunlar sağlıklı olsunlarda kız erkek farketmez.:nazar:
gunaydn canım gozun aydn canım darısı bıze ıns erkek cogunlukta gbı bakalm

gunaydn canim sanada mutlu yıllar
gunaydn canım gozun aydn canım darısı bıze ıns erkek cogunlukta gbı bakalm

evt ya bu sene cevremde de oyle gercekten erkek cogunlukda bakalım benım bebıs erkek mı kız mı offf bu bekleyıs cok uzun surmez umarım tabıkı bır seyler gecıyor ıcımden ama onemlı olan saglıklı olması dı mı:KK55:

gunaydin kizlar nasilsiniz ayrica kolay gelsin calisann annelere
kalktik kizimla cailou izliyoruz :KK49:

canim uyandik kizim cizgi filme oturdu benimde csnim bisi istemiyo daha yapmak bende koltuuga uzandim
herkez daha cok yogun sanirim erken diye

sorma bende onu dusunuyorum sikildim valahi su yemek isinden :KK37:
ne yapsam ne yapcam dusun dur insani sikiyo

sorma bende onu dusunuyorum sikildim valahi su yemek isinden :KK37:
ne yapsam ne yapcam dusun dur insani sikiyo

Bekarken annem de hep sorardı ne yapım dıe ya sorma yap ıste derdmı oyle olmuyormus ... :KK55: gercı hala soruyor sız gelınce ne yapım dıe :KK70: bende farketmez dıyorum daralmısım zaten uc aydır burda artık memleketımı gormek denızı gormek nefes almak ıstıyorum :KK43:

aaaaa cok yakınızzz,süper,sen hangi doktora gıdıyorsun.ben başkente barıs beye gıdıyorum.sen nereye gıdıyorsun :):KK9: :KK9: :KK9:

kızlar antalyadan olduğunuzu görünce ben de çok sevindim,bende antalya kumluca danım,bana da yakın sayılırsınız.Şu an görev icabı başka bi memleketteyim ama yine de nasipse doğumum antalya da olacak yaza.

X