2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

günaydıın kızlar nasılsınız benim 3 gündür başım çok kötü ne yapacağımı şaşırdım

canım dayanılmaz sekildeyse bas agrın doktorunu ara hamılelerın ıcebıldıgı agrı kesıcı var adını bılmıyorum sana soyler ıcer rahatlarsın .

bende migren hastasyıyım Allaha çok şükür başım ağrımadı öğrendiğimden beridir.Çok şiddetli boyun ağrılarım olurdu oda olmuyor çok şükür

bende migren hastasyıyım Allaha çok şükür başım ağrımadı öğrendiğimden beridir.Çok şiddetli boyun ağrılarım olurdu oda olmuyor çok şükür

benimde migren tanısı yok ama baş ve boyun ağrısı çok çekerdim şu an yok allahtan sadece geceleri sırt ağrısı çekiyorum

Canım migren bendede var malesef. Hamileliğimde 1 kere tuttu 3 gün süründürdü. Çok zor bişey baş ağrısı. Gerçi insanın neresi ağrısı canı orda atarmış ama bu çok farklı bişey. Vücudunun heryerini etkiliyor ve kullanılmaz kılıyor

canı benim hamileliğimde inan önceki zamanlardan daha çok istedi canım, aklıma sigara gelince diğer tüm bilgiler beynimden siliniyor gibiydi, erken doğum düşük kilolu doğum v.s. diğer oluşabikecek zararların hiçbiri gelmiyordu aklıma, gerçekten bırakmak çok zor oldu benim için ne kadar oldu tam bilmiyorum 2-3 hafta falan oldu sanırım bırakalı bir kitap yazmıştım burada gördün mü bilmiyorum onu kesinlikle okumanı tavsiye ederim, kaybedeceğin hiçbirşey yok, belki sen de benim gibi o kitaptan etkilenip bırakabilirsin, bırakmazsan da zaten içiyorsun bişey farketmicek.

kesinlikle tavbsiye ederim, Allen Carr, Sigarayı bırakmanın kolay yolu. bir kitap ne kadar etkili olabilir deyip geçme hemen al ve başla bence canım

inşallah son baş ağrın olsun canım birdaha yaşatmasın allah sana ve tüm annelere.heleki miğren çok kötü ben dil altı ilaç alıyordum miğren için yada serum başkası fayda etmiyordu.dilerim ki allah hepimize hameileliğimiz süresince hiç bir ağrı, sancı, mutsuzluk,hüzün,hayal kırıklığı yaşatmasın.(hatta tüm hayatımız boyunca yaşatmasın.)

ohh bilgili ne guzel bırakmıssın sen bende senı merak ediyordum helal sana :) sıra puseyle bende inşallah

aaa süper canım tebrik ederim seni sığarayı bırakmana çok sevindim .inşallah hayatın boyunca sıgarayı bırakmakta başarılı olduğun gibi her şeyde başarılı olursun.ne güzel bir duygu dimi sigarayı içmekten utandıgımızı yazardık düne kadar ama şimdi gururla bıraktıgımızı yazıyoruz darısı önce annelerin sonra tüm içenlerin başına

Amin canım inşallah cümlemize. Herkes sağlıkla sorunsuz mutlu huzurlu geçirsin hamileliğini. Migren kadar pis bi ağrı yok. Tuttumu öldürmüyor süründürüyor resmen. Hızını aldımıda ağrı kesici falan bahane. Tek çara hastane, acil, 2-3 iğne karşımı bir iğne karanlık ve sessizlik. Sonra yeniden doğmuş gibi oluyorsun. Tabi artık ne iğne ne etkili bir ilaç alabiliyoruz. Tuttumu çek allah çek

belli olmaz erkektir belki içinden ne geçiyor

ilk zaman ve şuan için bişi geçmio
geçen haftalarda erkek sanki diodum ama şuan yok :)

kızlar sımdı ben sıgara da ıcıyorum ya acaba dıyorum gelısımı mı yavaşladı bırakamadım acıkcası yalan yok bende

duyduğum bişeyi paylaşim
bırakıp bırakamamak sizlerde neticede
bir arkadaşım var sigara kullanmıyor ama çalıştığı iş yerinde herkes oturduğu yerde içiyor yani oda pasif içici ve sürekli dumanı alıyor
şuan 6 7 aylık bebişi kocaman yani :)
geçen doktora gidince plesantada kireçleme olurmuş
doktoru sigarayamı başladın demiş oda hayır demiş
sigara içildiğinde bu duurm olurmuş ve buda erken doğuma bazı özürlere sebep olabilirmiş
o yüzden daha yeniykenbebişler azaltmaya çalışsanız sonrada bırakabilseniz süper olur

duymuştum bunu daha öncedende
ama hindi ve çerez yemek neden sakıncalı ki onu çözemiyorum bunları başka zamanlarda yemiyormuyuz ?
ben yılbaşını çok seviyorum o gün yarım gün ertesi gn tatil oluyor :) bu sene pazara denk geldi kötü olduama şansa cumartesi komple tatil

:))) evet benimde tek sevme nedenim tatil olması yani tatil yapmayı seviyorum .ama malisef bu yıl dediğin gibi hafta sonuna geldi ne kötü.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…