2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Canım ben Acıbadem'e gidiyorum ikili test için gittim doktorum ultrasonda ölçümleri yaptı sonra lab. Gidip kan verdim 2 gün sonra da kan sonuclarımız çıktı

hangı doktor canım bende oraya gdıyorum

Slm kızlar öncelikle rahatsızlığı olan arkadaşlarıma geçmiş olsun kimse hiçbişeyi kafasına takmasın güzel düşünelim güzel olsun.
Benimde otururken kalkarken karnımda hafif kramplar oluyor korkuyorum bişey olacak diye.Benimde hamileliğimin başından beri içten kanamam vardı ama çok şükür geçti şimdi o yüzden kafanıza takmayın ve kötü düşünmeyin.Sizlerdede oluyormu bu tür kramplar oturup kalkarken?

:)) Almışsın randevuyu okudum cnm. İnsan sabredemiyor demi? Bende çook zor tutuyorum kendimi. Yıl sonu işler çok yoğun olmasa kaçıvereceğim bende. İnşallah hayırlı haberlerle gel. Göstersin minik paşa mi, prenses mi? Ayrıca niye haketmeyecekmişiz.Git tabi bir ay uzun bir zaman. Bir gör bakalım keyfi yerinde mi mercimeğin...

ben muhabbet hanıma gdyorum canım cok tatlı bı bayan

ilk kan testimi yaptırdığımda o nöbetçiydi ona görünmüştüm genç güler yüzlü bir bayan o da .. Asiye hanımı çok övdüler o yüzden onu tercih ettim gerçekten iyi ama hastaneden pek memnun kalmadım ben hem çok kalabalık hemde kalp atışlarını duyamadım ultrasonları yüzünden Cuma akşamı kontrolüm var benimde bakalım bu kez nasıl olacak

evet cok kalabalik ama bıkere basladm doktorumdanda memnun kaldm devam edıyorum bende duyamadm kalp atısını bende cuma sabh gdıcem sorucm bakalm

evet cok kalabalik ama bıkere basladm doktorumdanda memnun kaldm devam edıyorum bende duyamadm kalp atısını bende cuma sabh gdıcem sorucm bakalm

ben sordum canım doppler ultrasonda duyabilirsin dediler ikili test yapılırken onda bakılacak ... Acaba ataköy hastanesine mi gitsem diyorum bende ama doktoru çok sevdim ya

canım ben rüyamda ilk parmak çocuk gibi küçük bir kız çocuğu görmüştüm pembe tokalı flandı.bu c.tesi öğrendim gerçekten kızmış :))

Ben hep erkek bebek gördüm rüyalarımda hatta hamile kaldığımı öğrenmeden bi kaç gün önce bi erkek bebek görmüştüm ama kızım olacak:))

park yatak gezeceğimiz için annemler kayınvalidemler elzem olacak birşey zaten. bebek odası noktasında alma diyen çok bebek byüyünce düşüyor vs. park yatak al birde ona uygun 3 kapılı dolap al diyorlar. 3 kapılı banada büyük gibi geldi ama çok eşyası oluyor minişlerin. şifonyer pek düşünmüyorum çok yer kaplarmış gibi geliyor ama dolabı çekmeceli büyük alabilirim araştırmadayım :)) bebek arabasındada 3 tekerlekli arayışındayım sayende :)) tavsiyelerin bizim içn çok değerli canım)

canım bencede korkma rahım buyudugu ıcınde oluyo benımde olmustu bu arada nısaya gden senmydn canım

benden nisa hast. gidiyorum.

doktorun kim canım

selam arkadaşlar

bende temmuz annesi olucam kısmetse

11. haftadayım, Rabbim hepimizin bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

aleykümselam hoş geldin aramıza sağlıkla sihatle kucağına almak nasip etsin allah cümlemize

Hoşbulduk :)

7 ocakta doktora gideceğiz ,doktorumuz cinsiyetiyle ilgili olarak bir ipucu elde ederiz belki demişti.

İnş. öğrenebiliriz, 12. haftada cinsiyet öğrenen varmı

Hoşbulduk :)

7 ocakta doktora gideceğiz ,doktorumuz cinsiyetiyle ilgili olarak bir ipucu elde ederiz belki demişti.

İnş. öğrenebiliriz, 12. haftada cinsiyet öğrenen varmı

sanırım burda bi arkadaş öğrenmişti benimki 12+3 yani 13 haftalıktı öğrendim inşallah sende öğrenirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…