2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar bu arada duygusal olarak o kadar saçma bi yapıdayım ki dün canım ekmek kabuğu kemirmek istedi eşim de ekmek almamış ay başladım ağlamaya eşim yazık akşamın 10:30unda çıktı ekmek bulup geldi niye ağlıyorsun diyo ne bileyim sinirim bozuldu dedim

canım bu süreçten biraz bahseder misin? ben devletin aile hekimi sitesinden baktığımda aile hekimim hala daha babamın evindeykenki hekim gibi görünüyor orası da çok uzakta. Nasıl bulup gidiyoruz kendi aile hekimimize?

benmde kanıyor ama az az
benim de sadece temizlerken oluyor ama kaygılanmaya başladım:26:

cnm benim kanamadı hiç. Silerken tahriş etmiş olabileceğini düşünüyorsan sorun yoktur herhalde, ama sürekli bir kanama varsa bi doktoruna sor bence

evin yakınındaki sağlık ocağına gidiyorsun kayıt yaptıracağım diyorsun kimlik fotokopin gerekyor sana form veriyorlar onu dolduruyorsun bir tanede aile hekimi seçiyorsun sonra o doktorun hemşiresi hamilelik bilgilerini alıyor bu kadar:)

merhaba kızlar yeni grup açılmıs ama benm haberm yok gerçi hiç bi gruptan yok ama olsun:)))çalıştığım için sanırım takip edemiyrm bende 10 haftalık hamileym benide aranıza alınnnninş. 20 temmuz diyolar sizlern tarihleri ne zaman??bebişim için neler yemem lazım :))

luxxor cnm taşındğın semtteki en yakın sağlık ocağına kimlik fotokopinle gidiyorsun işlemini yapıyorlar başka hiçbirşeye gerek yok.
sonra hamile kartı açıyorlar bilgilerini soruyorlar okadar.eşiminkinide yaptırmak istedim kendi gelicek dedi..

cnm benim kanamadı hiç. Silerken tahriş etmiş olabileceğini düşünüyorsan sorun yoktur herhalde, ama sürekli bir kanama varsa bi doktoruna sor bence
haftaya cuma gideceğim sorayım barim:44:

tamam kızlar çok teşekkür ederim

canım hoşgeldin benim de tahmini doğumum 23 temmuz valla mide bulantın yoksa ne hoş tüm besin gruplarından dengeli biçimde yemelisin. yani her gün proteinden, karbonhidrattan, vitaminden, mineralden, lifli gıdalardan, et ürünlerinden, süt ürünlerinden yenmesi iyi olur. Benim bulantılarım olduğu için pek bir şey yiyemiyorum dayanamadım yine ilaç aldım

sinopee ve luxxor tesekkür ederim dilekleriniz icin..

insallah bende yarin türkiyede olacagim

ikil teste nezaman gideceksin benim 5 i gibi gitmem gerekiyor bi doktora normalde ikili test için başka doktora giderim diyordum ama sanrım yine kendi doktorumda yapılacak herşey

pazartesi randevum var bi gideyim bakalım ne zaman gel dicek
1 aylık rutin olarak gidersem 20 ocak gibi gitmem gerekcek o zaman yapılıosa ikili test çağırmaz arada kanımca bakalım

oh halletmişsin darısı başıma
ben dün birine hediye almaya gittim 25tl kazandınız dedi bişe daha alın
geçen haftada hediye almıştım gene öyle oldu yeğene kazak almıştım gene ona bişiler baktım beğenemedim
sonra unisex bebek şeyi bakem dedim
hastane çıkışlar vardı gösterdi kadın mavili pembeli fln sonra ben sarılı vızvız arılı bişi aldım :)

ben 2,5 aylığım şimdiye kadar 1 kilo fln aldım
göbek büyüdü ama önceden sadece akşamları gaz büyümesi idi
3 4 gndür baya baya göbek her daim orada gaz yokken bile :)

canım hoşgeldin benim de tahmini doğumum 23 temmuz valla mide bulantın yoksa ne hoş tüm besin gruplarından dengeli biçimde yemelisin. yani her gün proteinden, karbonhidrattan, vitaminden, mineralden, lifli gıdalardan, et ürünlerinden, süt ürünlerinden yenmesi iyi olur. Benim bulantılarım olduğu için pek bir şey yiyemiyorum dayanamadım yine ilaç aldım[/QUOTE]

kimse cvp vermicek sandım:))benimde vardı bulantım şükür geçti tabi yiyemediğim şeyler var bide mutfağımı sevmemeye başladım kokuyo gelliyr hiç girmek istemiyorum ..yemek yapmak istemedğim içinde olabilir

canim benim cok sagol...7 saat nasil gececk bilmiyorum ama yeterki orda olalim gecer elbet...
geçicek inşallah annesi bebişine defter tutuyorsan ona yaz yoksa mektup yaz ona
cinsiyeti belli değil ama mesela düz renk çıt çıtlıların üstüne neler yapabilirsin onları tasarla ailede dikiş bilen varsa yaptırman kolay olur
sen nekadar kalacaksın türkiyede tatlım

kimse cvp vermicek sandım:))benimde vardı bulantım şükür geçti tabi yiyemediğim şeyler var bide mutfağımı sevmemeye başladım kokuyo gelliyr hiç girmek istemiyorum ..yemek yapmak istemedğim içinde olabilir[/QUOTE]

Ben de kesinlikle mutfaga giremiyorum, inanılır gibi degil. Ben ki yemek yapamayı cok severim, yemek kitapları programları fln hiç kacırmam. Simdi mutfaga agzıma burnuma tulbent baglayıp giriyorum, yemek desen mümkünatı yok. Mutfaga girince bana da bir koku geliyor, hele buzdolabını acınca Mide bulantılarım da var tabii.

Mide bulantılarından dolayı düzgün de beslenemiyorum. Ancak meyve rahat yiyorum, o da mandalina. Onun dışında tost, sandvic, kurabiye fln. ne olcek bilmem. Ben de hamile kaldıgımdan bu yana 2 kg almısım. Ama normal sanırım

esim 15 güne dönecek ama ben belki doguma kadar belki de subat ortasina kadar kalirim diyorum karar veremedik henüz..

yolculuklarda hic karalama vs yapamiyorum canim cok tesekkür ederim tavsiyen icin midemi cok bulndiriyor odaklanmak o tarz seylere..yine de denerim tabiki..

selamlar kizlar nasilsiniz

buba canim insallah saglikla hemencecik gelirsiniz aylene kavusursunuz hemen

burnunun acildigina sevindim canim hemen ilesirsin insallah

canim hic bisi yapmak istemiyo ama temizlikte yapmak lazim kizim saolsun hic durmuyo
2 gecedir kizim bizi kardesine hazirliyo galiba gece miz miz agladi esim kalkip yatagimiza aldi yatagimiza yati neymis esim
yataga yatmicakmis ayaklarila esimin yuzune bir vurdu ki sormayin sonra saknlesince yerine koyduk uyudu
tam bir cadimiz var

bebeginizde size aldigi pozisyonla yardimci olmaya calisir bebeklerin yuzde 90 anne karninda vucutlarini sola donup yatarlar
amac vucudunuzun sag yaninda yer alan buyuk toplardamara baski olmasini engelemektedir
sizde uyukunuzda otomatikman sola yatis pozisyonu alarak bu duruma katkida buluna bilirsiniz sola gece yatarsaniz bebeginize kan akimi cok daha iyi olur kizlar hamile kaldigimdan beri gece nerdeyse solda yatiyorum hep gec donlenme olan minigim simdi 1 hafta ilerde gidiyo bence cok katkisi oluyo bebege

canim cok tesekkür ederim..

ben hic dikkt etmiyorum yatis pozisyonuma hatta simdi dusundum de hep sagima yatiyorum ben sagima dönmeden dalamiyorum uykuya...

kızlar az önce lavabodaydım,göbeğimin altında su dalgası gibi saniyelik bir hareket oldu ama his olarak hiçbişi hissetmedim sadece hareket gördüm bu bebeğimmidir kızlar nasıl heyecanlandım anlatamam çok büyük bir şans eseri denk geldim diye düşünüyorum.ağzım kulaklarımda lavabodan çıktım :)) başka bişeysede bu gördüğüm bebeğimmiydi diye düşünmek bile yetti sevincime....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…