2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar bu arada duygusal olarak o kadar saçma bi yapıdayım ki dün canım ekmek kabuğu kemirmek istedi eşim de ekmek almamış ay başladım ağlamaya:KK52: eşim yazık akşamın 10:30unda çıktı ekmek bulup geldi niye ağlıyorsun diyo ne bileyim sinirim bozuldu dedim
:
ben de bu sabah çok acıkmış olarak uyandım ,krep yapacaktım kendime.. baktım süt yok, ağlamaya başladım sinirden:)eşim de çıkıp alayım dedi,yok istemiyorum dedim. simit alayım dedi,patatesli poğaça alır mısın dedim. tamam dedi ,aldı geldi doydum çok şükür. akşam da bulantıdan birşey yememiştim, Allah olmayanlara da versin, açlık zor :)
insallah bende yarin türkiyede olacagim:KK55:
hayırlı yolculuklar canım, uçakta sık sık kalk yürü..sürekli oturmak iyi değilmiş

Selam Hamişler,
Ancak fırsat bulabildim yazmaya ama seri bi şekilde biraz geçmişe dönüş yapıp baktım acucuk
Buba yolculuk varmış, Hayırlı olsun sağ salim kazasız belasız hayırlı yolculuklar dilerim size
Bir arkadaşımız demiş çok fazla oturma mümkün olduğu kadar gezinmeye çalış hareket et

Slm kızlar...
Biz de miniğimle beraber doktorumuzdan yeni geldik. Kan testlerimizi gösterdik çok şükür herşey yolunda. Kan ilacı verdi dr.umuz birde vitamin. Bundan sonra bunları içecekmişiz artık. 10+4 olması gereken miniğimiz 11+3 çıktı. Dr. Maşallah gelişimi epey ileri dedi. İkili testimiz içinde ense kalınlıklarımız falan alındı allahımıza şükürler olsun oda çok iyi. Kalp atışlarını duyduk yine. Duyduğum en güzel şarkılardan biri :KK15: Kanımızı verdik, sonucumuzu önümüzdeki hafta alacağız hayırlısıyla...:KK16: Cinsiyet konusunda nazlıyız biraz göstermedik artık bir daha ki gidişimizde inşallah :KK49:

Slm kızlar...
Biz de miniğimle beraber doktorumuzdan yeni geldik. Kan testlerimizi gösterdik çok şükür herşey yolunda. Kan ilacı verdi dr.umuz birde vitamin. Bundan sonra bunları içecekmişiz artık. 10+4 olması gereken miniğimiz 11+3 çıktı. Dr. Maşallah gelişimi epey ileri dedi. İkili testimiz içinde ense kalınlıklarımız falan alındı allahımıza şükürler olsun oda çok iyi. Kalp atışlarını duyduk yine. Duyduğum en güzel şarkılardan biri :KK15: Kanımızı verdik, sonucumuzu önümüzdeki hafta alacağız hayırlısıyla...:KK16: Cinsiyet konusunda nazlıyız biraz göstermedik artık bir daha ki gidişimizde inşallah :KK49:

maşallah size....:nazar:

esim 15 güne dönecek ama ben belki doguma kadar belki de subat ortasina kadar kalirim diyorum karar veremedik henüz..

yolculuklarda hic karalama vs yapamiyorum canim cok tesekkür ederim tavsiyen icin midemi cok bulndiriyor odaklanmak o tarz seylere..yine de denerim tabiki..

hakkınızda hayırlısı olsun canım
ay bende yolculukta yapamam öyle şeyler genelde ucakta da uyurum 1 saati geçince çok sarsıo beni
baş ağrısı damarlarım çatlıcak gibi oluo

bebeginizde size aldigi pozisyonla yardimci olmaya calisir bebeklerin yuzde 90 anne karninda vucutlarini sola donup yatarlar
amac vucudunuzun sag yaninda yer alan buyuk toplardamara baski olmasini engelemektedir
sizde uyukunuzda otomatikman sola yatis pozisyonu alarak bu duruma katkida buluna bilirsiniz sola gece yatarsaniz bebeginize kan akimi cok daha iyi olur kizlar hamile kaldigimdan beri gece nerdeyse solda yatiyorum hep gec donlenme olan minigim simdi 1 hafta ilerde gidiyo bence cok katkisi oluyo bebege

benimde hiçbişi yapasım yok
mutfağımda en son lavabo patlamıştı sonra biz 1 hafta yoktuk geldik oradaki bulaşıklar yıkandı örüler yıkandı ama hala ütülenip yerleşmedi mutfağın resmini çeksem ağlarsınız halime :KK70:
ben sağa yatıom genelde
ama sol yüz üstü sırt üstüde yatıom
bu sabah kalktım solum çok ağrıodu halada ağrıo :KK43:

kızlar az önce lavabodaydım,göbeğimin altında su dalgası gibi saniyelik bir hareket oldu ama his olarak hiçbişi hissetmedim sadece hareket gördüm bu bebeğimmidir kızlar nasıl heyecanlandım anlatamam çok büyük bir şans eseri denk geldim diye düşünüyorum.ağzım kulaklarımda lavabodan çıktım :)) başka bişeysede bu gördüğüm bebeğimmiydi diye düşünmek bile yetti sevincime....:nazar:

ay bende hissettim 3 kez ama bebekmi bilmiyorum
bebekse diye düşünmek çok güzl gerçekten :emir_bebek:

Slm kızlar...

oh maşallah canım
gözn aydın darısı hepimizin başına

CANIM UZULME DAGILAN MUTFAK OLSUN TOPLARSIN HELE BU ZAMANLAR BI GECSIN SONRA RAHATLIYO INSAN

CANIM HISETIGIN BEBEK OLAMAZ HELEKI 1 BEBEKSE GECEN DOKTORUMLA KONUSTUK ILK BEBEK 13 HAFTADAN ONCE HISEDILEMEZ
HISEDILEN KASLANIR GEVSEMESI VEYA BAGIRSAK HAREKETIDIR DEDI BEBEK HAREKETI COK FARKLI INANKI CANIM

MASALLAH BEBEGINE CANIM ALLAH SAGLIKLA BUYUYUP KUCAGINA VERSIN :nazar:

CANIM UZULME DAGILAN MUTFAK OLSUN TOPLARSIN HELE BU ZAMANLAR BI GECSIN SONRA RAHATLIYO INSAN

CANIM HISETIGIN BEBEK OLAMAZ HELEKI 1 BEBEKSE GECEN DOKTORUMLA KONUSTUK ILK BEBEK 13 HAFTADAN ONCE HISEDILEMEZ
HISEDILEN KASLANIR GEVSEMESI VEYA BAGIRSAK HAREKETIDIR DEDI BEBEK HAREKETI COK FARKLI INANKI CANIM

öyle tabide işte dün ilk kez üzüldüm
su bitmişti biz gitmeden evel dolaptaki suları çıkarttık ısınsın içeriz die
sonra aldım damacanayı taşıyamadım eşimde geç gelince kaldı orda
dün su içcez içcek su yok hahaah
sonra eşim kalktı tüm suları doldurdu dolaba koydu içelim diyede yanımıza aldı
hey gidi dedim ben böle hale düşermiydim
ama ne yapayım şuan evin işinden daha önemli bi iş yapıyorum şehir içi yolcu taşıyorum :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
belkide kaslardı gaz deildi ona çok eminim
amin hepimizin inşallah canım

cnm herhangi birşey hissetmedemim ben resmen su dalgası gördüm..çok kısa süreli

busmai ve puse tesekkür ederim tavsiyeleriniz icin dikkate alacagim ..

meleksen o kasintiyi sen gel bana sor, ama arkadaslarin tavsiyesiyle nemlendirici sürdm 3 5 kez gercekten rahatlatti yoksa deliriyorum tatli tatli kasinio hemde acio

Kızlar ben de oğlumda 11 haftalıkken hissetmiştim. Hatta drum çok yakınımdaydı dedim bu bebiş demi? Aslında hissedilmemesi gerek bu dönemlerde ama hissettiğini söyleyen çok hastam oluyor , bunların çoğu da erkek bebek oluyor demişti. Sonra da annem, ananem oturuyorlardı akşam eve gittiğimde dedim bugün hissettim sanki ama drum olmaz dedi dedim. Ananem çok biliyor şimdi ki dr.lar erkek hissedilir kız hissedilmez demişti... :KK49:

Kızlar ya benım gogus uclarım cok kasınıyo sızde de varmı
bazen cok hasas bazende cok kasınıyo :KK37:

olmaz mı cnm yaaa, benimkiler iice dolgunlaştı, aynı adet öncesi ağrılarım gibi bi ağrımaya başladı adet beklediğim zaman halaaa ağrıyolar :KK17: meğer bebiştenmiş :KK52:

tabi uçları da büyüdü ve acıyo :KK45: ben bebe yağı kullanmaya başladım, hem göbeğime sürüyorum şimdiden yumuşasın belki çatlamaz diye, hem de göğüslerime sürüyorum. Benimkileri epey rahatlattı. Ama ağrılarına bi çözüm yok tabi :KK25:

slm kızlar
nasılsınız bakalım?
bulantısı olanlara sabır diliyorum :KK43:
olmayanlarada imreniyorum :)

kızlaaaaarrrr, ilk hediyemiz gelmiş. Bu akşam iş çıkışı kargodan alcam bi aksilik olmazsa :) weniceimiz olmasada hediye almak güsel bişiiiii :nazar:

X