2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

doktorum zaten bise olmaz dedi ama kendi kuruntum iste...ben de subat mart gibi tekrar yapacagim hayirlisi bizim cocuklar ucmayi sevecek

alışsınlar leyleği havada görenlerden olsunlar :)

ay çok sevindim canım maşallah

denemedim :)

ihihhii olsunlar bize ayak uydurcaklarda
yazık bizimkinin anasıda babasıda gezenti
gitmediği yer yok babasının

aynen bizimde öyle canim..hatta simdi planlarimiza tabii olarak onu da kattik..annem bana birakirsiniz öyle gidersiniz diyor ciksss o da gelecek diyoruz bizde:) afrika topraklarinda yeserdi benim kuzu zaten gerisini düsünemiyorm

aynen bizimde öyle canim..hatta simdi planlarimiza tabii olarak onu da kattik..annem bana birakirsiniz öyle gidersiniz diyor ciksss o da gelecek diyoruz bizde:) afrika topraklarinda yeserdi benim kuzu zaten gerisini düsünemiyorm

siz hep ordamı yaşıyorsunuz belli bi süremi ?

maasallah canim ya ben de özledim kuzumu..hemen hemen ayni gidiyoruz seninle insallah benim kuzumda büyümüstr ..boyundan filan bahsettimi ne kadr olmasi gerekiyor filan diye...
cok saol canım senınkıde buyumustr tabı:)3cm gecms hersey cok guzel ddı sukurler olsun darısı herkeze

alışsınlar leyleği havada görenlerden olsunlar :)

ay çok sevindim canım maşallah
saol canım bende cok sevndm:)

canım ben de seçenek sadece 2 tane olduğu için (folbiol ve folidoce) folidoce aldım 2 aydır kullanıyorum günde kaç tane kullanıyosun?

bana doktorum günde 1 tane verdi, internette ne kadar kaç mg kullanılması gerektiğine dair bişiler var ama ben doktorumun sözünden çıkmayım dedim. İnşallah yarıyordur kudumaaa :)

cnm allah razı olsun yaaa, dün akşam yaptım söylediğini, ilk bi açılmaz gibi oldu, sonra sabaha karşı bi başladı burnum akmaya, çok şükür nefes alıyorum şimdi :) Allah'ım hepimize ve bebişlerine sağlık versin inşallah

hım iş için gittiniz yani
ne iş yapıosunuz peki :)
çok merak ettim

canim benim esim mühendis..is makinalariyla ilgili bi sirket kurduk liman var burda..onlarla ilgilenio..bakalim biseler yapmaya calisiyoruz daha iyi bi gelecek adina insallah Allah herkesin emeginin karsiligini versin..

canim benim esim mühendis..is makinalariyla ilgili bi sirket kurduk liman var burda..onlarla ilgilenio..bakalim biseler yapmaya calisiyoruz daha iyi bi gelecek adina insallah Allah herkesin emeginin karsiligini versin..

amin canım allah kolaylık ve hayırlı kazançlar versin sizede

başka anlamı varmı bilmiyorum bende
eflal değişik gelio kulağa

bende seninle aynıyım bende muhtemelen bi sonraki randevuda öğrenirim
ikil teste nezaman gideceksin benim 5 i gibi gitmem gerekiyor bi doktora normalde ikili test için başka doktora giderim diyordum ama sanrım yine kendi doktorumda yapılacak herşey

maşallah negüzel iki kardeş yakın zamanlarda doğum yapacaksınz

Haniymis benim hamislerimm hepinize gunaydiiiiin.kizlar kis ayi hamile olmak cok iyiiymis ya.gunler ne cabuk geciyor.ben millete 3 aylik olmak uzereyim diyorum kimse inanmiyor.daha gecen gun dememismiydin hamileligimi yeni ogrendim diye diyorlar.bi bakcaz montlari atinca koca bi kariiin.bu arada kitu haber. 86 ile hamile kalmistim.olmusum 88.

ay canım çok mantıklı aslında ama bilemiyorum hamilelikte bazı dengeler değişiyor sonuçta vücudumuzda neyimiz normal insan gibi ki şu anda?

ben de aynı haptan kullanıyorum işe yarıyor gerçi bugün almadım ama bakalım azalıyor gibi benim bulantılarım inşallah
atesinin gecmesine sevindim canim

ne güzel gördüm 51 mm yazmissin nasilda seciliyordur simdik ultrasoundda maasallah...

bizde yarin gece yarisi ucuyoruz insallah istanbula..safak bir yani

hayırlı yolculuklar bubacım

ben de bugün öğlen alacağım sonucumu ama daha önce yaptırdığımda rubella yüksek çıkmıştı bende bana da doktor kediden köpekten uzak dur demişti

ay canım hadi bakalım tutcak mı:26:

yok yaa niye uğursuzluk olsun neye inanırsan o olur. Ben alıyorum valla aksine uğur getiriyor bebişime

ya kızlar bende de 2 haftadır burnumu silerken hep kanama oluyor var mı başka burnu kanayan?

ilknur canım bi kötü haber de benden bende nerdeyse 2 kilo aldım ( almak istemiyorum ama hep açım hep açım her gördüğümden yemek istiyorum... hamilelik bile ne midemi bulandırabildi ne de iştahımı kesebildi... ben arkadaşlara diyordum da inanmıyorlardı aynen dediğim gibi oldu ...

buba canım sana hayırlı yolculuklar inşallah,kazasız belasız canım....

bu bahsettiğiniz toksoplazma ve bikaç tane daha test daha var bunlar her gebeye rutin yapılan tahliller isteğe bağlı değil yani ve devlet hastanelerinde yapılıyor , tamam çok çok önemli testler ama boşuna bir sürü para ödemeye gerek yok bilginiz olsun

merhabalar tünaydın kızlar...

herkes iyidir umarım...

sabahtan sağlık ocağına gittim hem aile hekimimi seçtim(evlendiğimizden beri ilgilenmemiştik) hemde hamile kartı açtılar...
bu işte aradan çıkmış oldu...

ya benim bebişime birşeyleri alasım geliyor ama durduruyorum kendimi :)))

günaydın canım

evet haklısın ben 3 ayı doldurdum bile bide cinsiyetini öğrensek daha çabuk geçicek günler şimdi o gün için gün sayıyoruz ya geçmiyor gibi geliyor:) Benim karnım büyümeye başladı bile çok yakında alıcam galiba...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…