2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

atesinin gecmesine sevindim canim :nazar:

ne güzel gördüm 51 mm yazmissin nasilda seciliyordur simdik ultrasoundda maasallah...

bizde yarin gece yarisi ucuyoruz insallah istanbula..safak bir yani:21::21::21:

canım yarın yola çıkıyosun sanırım iyi yolculuklar inşallah sağ sağlim kavuşursun sevdiklerine.......

canim allaha sukur daha iyim atesim falan yok agrimda yemek yedikce guzleniyo insan kuruyemis cok iyi geliyo findik badem yuzum bana midemi bastiriyolar burnum akiyo tek yara icinde oldu insallah oda gecsede eskisi gibi olsam

ay canim pipiyi yine gordunuz demeki ne guzel evet bende bi pipili istiyorum ama allah ne verirse
daha bi cadi gelirse yandim iyice esimi elimden alcaklar kizim esime yaklastirmiyo hemen ayiriyo bizi:KK9:

Son düzenleme:
kızlar selamlar herkeseeee,iyi akşamlar.ben bugun temızlık yaptım öldüm valla,hemen belım ağrıdı.pazartesi iyi bi hastaneden randevu aldım,malum benim doktorumun ultrasonu iyi değil,bide hep vajinal dan baktı ,tereddütteyim o yüzden başka bi doktora danısmam lazım,valla benım burdakı doktorum duyarsa cok alınır ama napayım kusura bakmasın.pazartesi gideceğim doktor doçent miş cok met edıyorlar,bakarsınız bi bomba patlatır :))) cinsiyetide söyleyebilir :)) inşallah bebem annesine el sallar :)) şimdiden cok heyecanlıyım. :KK52: :KK52:

hadi canım hayırlı haberlerini bekliyoruz.

kızlar ya alttan ağrım oluyo ara ara vajina bölgemden hissediyorum ama içten geliyo aynı adet olacağıma yakın olan ağrı gibi neden oluyo sizce acil cvp lütfen? :KK43:(((

herkez uyudu galiba ben daha yatmadim kim 500 milyar ister izliyom
esimle bahse girdik ben diyorum bizim kutuda mavi var yani erkek esim yok bizim kutuda kirmizi var yani kiz diyo
bakalim dimin dedigi cikicak bu gune kadar fikir soylememisti simdi soyledi ne yaziki kizimdada erkek dedim esim kiz dedi
uyuz ediyo benimle ayni fikirde olsa sasarim zaten bana giciklik yapiyo :KK22:

kızlar ya alttan ağrım oluyo ara ara vajina bölgemden hissediyorum ama içten geliyo aynı adet olacağıma yakın olan ağrı gibi neden oluyo sizce acil cvp lütfen? :KK43:(((

canim kaslar esnemeye basliyo doguma hazirliga gectiler benimde var altan agrim bi tuhaf bazen
kotu dusunme rahim kendini hazirliyo be dun bebegimi gordum hersey iyidi kotu dusunupte kendini bebisini uzme:13:

bende bı kac bişey alayım demıstım ama annem engelledı neymiş 7 aydan önce alma uğursuzluktur diye .bende son ana koca göbekle her işi sona bırakmak istemıyorum ama inanın napcam bilmiyorum,cok panıkimdir ben son ay nasıl bırakırımm :)

7 aydan önce almayın diye söylüyorlar ama ne bileyim yaa insan özeniyor. Uğursuzluğa çok takılmamak lazım hevesim çok kırılmıştı benim fakat cinsiyet belli olunca mavişlere bakar oldum :)) Bir de son aylarda iyice ağırlaşacağız zor olur yavaş yavaş elzem olanları almamızın çok sakıncası olacağını düşünmüyorum. Bugün çok fazla gezdim yürüdüm, ağrılarım çok fazla uykuda tutmadı. İlerde daha sıkıntılı olur.

ay canim pipiyi yine gordunuz demeki ne guzel evet bende bi pipili istiyorum ama allah ne verirse
daha bi cadi gelirse yandim iyice esimi elimden alcaklar kizim esime yaklastirmiyo hemen ayiriyo bizi:KK9:

Ben de kız çocuklarına çok özenirdim :) Süslemesi giydirmesi falan :KK66: Ama kız babaya erkek anneye düşkün olur derler ya ki ben de gerçekten babama çok daha düşkünümdür. Erkek kardeşimde anneme düşkündür. Bu sebepten erkek olması hoşuma gitmeye başladı :p

O ağrı çok normal bebek kendisine yer açıyor. Aynen tarif ettiğin ağrı bendede var ve hergün oluyor bu esasında iyiye işaret bebeğin büyüdüğünü gösteriyor. Mutlu olmalısın :KK66:

günaydin temmuz anneleri günaydin flamekisscim:)yine burda seninleyiz..nasilsin yedin mi afiyetle pullu böregini:KK55:

günaydin temmuz anneleri günaydin flamekisscim:)yine burda seninleyiz..nasilsin yedin mi afiyetle pullu böregini:KK55:

günaydın cnm :) bilgisayarı açtım, bulaşıkları toparlıyordum görmemişim yazdığını :)
yedim hemde nasıl yedim. ama içim rahatladı yiyince :KK70:
sen nasılsın, bu gün yolculuk demi ? heyecan dorukta :KK70:

günaydın cnm :) bilgisayarı açtım, bulaşıkları toparlıyordum görmemişim yazdığını :)
yedim hemde nasıl yedim. ama içim rahatladı yiyince :KK70:
sen nasılsın, bu gün yolculuk demi ? heyecan dorukta :KK70:

evet canim gece yarisi gidecegiz insallah ama 3 gündür durmayan muson yagmurlari var su an bütün yollar kapali..dün esimle bi yere gidecektik tam 8 saat trafikte kaldik ewe dönduk hicbirsey yapamadan..korkuyorum simdi ucuslar vs iptal olacak diye..heryer kapandi cünkü..elektrigimizde sagolsun yine gitti:21: beni yarin sabahtan yine burda görürsen sasirma yani...

afiyet bal seker olsun ohh yarasin bebiseee

evet canim gece yarisi gidecegiz insallah ama 3 gündür durmayan muson yagmurlari var su an bütün yollar kapali..dün esimle bi yere gidecektik tam 8 saat trafikte kaldik ewe dönduk hicbirsey yapamadan..korkuyorum simdi ucuslar vs iptal olacak diye..heryer kapandi cünkü..elektrigimizde sagolsun yine gitti:21: beni yarin sabahtan yine burda görürsen sasirma yani...

afiyet bal seker olsun ohh yarasin bebiseee

allah korusun canım, inşallah hiçbir problem olmadan çıkarsın yolculuğa :KK3: böyle bekleyip bekleyip gidememek çok kötü oluyor, inşallah bir anda duruverir yağmurlar çabucak işlerinizi de halledersiniz..

allah korusun canım, inşallah hiçbir problem olmadan çıkarsın yolculuğa :KK3: böyle bekleyip bekleyip gidememek çok kötü oluyor, inşallah bir anda duruverir yağmurlar çabucak işlerinizi de halledersiniz..

amin canim insallah..esim dünden beri beni hazirliyor bak gidemessek sakin üzülme ilk ucakla yine gidecegiz tek korkum senin üzülmen diyor..dedim napalim Allah tan baska bise olmasin bi sonrakiyle gideriz artik..sicak sicak dedim al sana sicak resmen corapla yattim dün gece:KK19:

benim laptobun sarj gitti gidiyor yine insallah elektrik gelince yine ugrarim iyi bak kendine canim bebisine de..dua et sagsalim gidelim

amin canim insallah..esim dünden beri beni hazirliyor bak gidemessek sakin üzülme ilk ucakla yine gidecegiz tek korkum senin üzülmen diyor..dedim napalim Allah tan baska bise olmasin bi sonrakiyle gideriz artik..sicak sicak dedim al sana sicak resmen corapla yattim dün gece:KK19:

benim laptobun sarj gitti gidiyor yine insallah elektrik gelince yine ugrarim iyi bak kendine canim bebisine de..dua et sagsalim gidelim

rabbim sağ sağlim gitmeyi nasip eder inşallah cnm, dualarım seninle, inşallah hiçbir problem olmayacak, hemencik gidivereceksin bak görürsün :)

günaydın kızlarr
güzel ve sağlıklı gün diliyorum size ve bebişlere :)
dün akşam 10da yattım oh bi uyudum mis bayadır erken yatamıyordum :)
ama uyku arasında eşim kaşıma dirsek attı bağırarak uyandım ihihi
sabahta kalktım duş aldım ondan beri sol kasığım çok ağrıyor arada sağa geçiyor
normalde hep sağ ağrırdı birazda bulantım başladı şimdi yine :KK43:

kızlar bişey soracağım kız için eflal ismi nasıl
Meyveleri yerde, kökleri gökyüzünde cennetteki bir meyve ağacı anlamı internette ama yanlış bi anlamı varsa bilen var mı

başka anlamı varmı bilmiyorum bende
eflal değişik gelio kulağa

herkese mrb öncelikle.... bende 4-5 gün önce hamile olduğumu öğrendim folik asit hamile kaldıktan sonra bi işe yaramazmı öyle yazılar okudum :KK43: öncedenmi içmem gerekiyordu moralim bozuldu:KK43:

zararın neresinden dönülse kardır mantığı ile ne zaman içmeye başlasan kardır diyorum :)
öncesinde içilse elbette ii ama istenmeyen gebeliklerde anneler sonlandırmazsa gebeliği sonradan içiolar
doktoruna danış al bitane

kızlar selamlar herkeseeee,iyi akşamlar.ben bugun temızlık yaptım öldüm valla,hemen belım ağrıdı.pazartesi iyi bi hastaneden randevu aldım,malum benim doktorumun ultrasonu iyi değil,bide hep vajinal dan baktı ,tereddütteyim o yüzden başka bi doktora danısmam lazım,valla benım burdakı doktorum duyarsa cok alınır ama napayım kusura bakmasın.pazartesi gideceğim doktor doçent miş cok met edıyorlar,bakarsınız bi bomba patlatır :))) cinsiyetide söyleyebilir :)) inşallah bebem annesine el sallar :)) şimdiden cok heyecanlıyım. :KK52: :KK52:

çok yorma kendini
hadi git bakalm süprüz varmı :)

senin az kaldı cinsiyeti öğrenmeye uff ben ocak ortası yada sonu öğrenrm bu gidişle
bebişine de maşalllah annesi iyi bakıyosun

bende seninle aynıyım bende muhtemelen bi sonraki randevuda öğrenirim :KK8:

canim eskist yanlis bakmis sonradan baktiginda yasa göre o da erkek dedi..hatta benim kizdi bak tutmuyormus dedi sonradan kendisi aa yanlislik var erkekmis, demekki tuttu bende de dedi:)

ayy anacim yedik kafayi sankim:21::21::21::21:

öylemi :))
hadi hayırlısı bakalım beklicez görecez

meleksen canim sen sanirim ucak yolculugu yapmistin hamileyken, benim ilk defa olacak ve yaklasik 7 saat sürecek...

doktorum birsey olmaz diyor ama simdiden cok endiseliyim..zaten panikatagim vardi korkuyorum birsey olacak diye...

bende şubat mart gibi yapmayı planlıyorum bişi olmaz zaar doktorada sorcaz

bende şubat mart gibi yapmayı planlıyorum bişi olmaz zaar doktorada sorcaz[/QUOTE]
günaydin canim

doktorum zaten bise olmaz dedi ama kendi kuruntum iste...ben de subat mart gibi tekrar yapacagim hayirlisi bizim cocuklar ucmayi sevecek:KK9:

gunaydn kizlar nasılsnz dun kardsımı kendı doktoruma goturdm bana dedı gel sanada bakalm dye 2haftam vardı daha bebegı gorunce şok oldum ellerı ayakları olusmaya baslams cok tatlydı ya dundn berı gozumun onundn gtmyo cok mutluyum:KK66:):nazar: sukurler olsun rabbıme

gunaydn kizlar nasılsnz dun kardsımı kendı doktoruma goturdm bana dedı gel sanada bakalm dye 2haftam vardı daha bebegı gorunce şok oldum ellerı ayakları olusmaya baslams cok tatlydı ya dundn berı gozumun onundn gtmyo cok mutluyum:KK66:):nazar: sukurler olsun rabbıme

maasallah canim ya:nazar: ben de özledim kuzumu..hemen hemen ayni gidiyoruz seninle insallah benim kuzumda büyümüstr ..boyundan filan bahsettimi ne kadr olmasi gerekiyor filan diye...

X