2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

ayy ben o tşörtleri falan nasıl giyerim bilmem şu durumda çok çekingenim yani inş. Zamanla aşarım :)
eşim bana da almış üzerinde hayatımın en güzel hediyesi yazıyor:KK16: Benim ki benden hevesli şimdide çocuk arabası alalım diyor yuh dedim :KK37:

eşler genellikle ölelerrr rabbim yawrunuzu sizden ayırmasın inşallah

hepinize iyi haftasonu annecikler...
doktor randevum 31 aralıktı ama, ben uykuya ve mide bulantısına dayanamadığım için pazartesiye randevu aldım
10 gün istiharat alıp dinlenicem ..
bu 10 gün içerisinde nete giremiyeceğim..
bebeklerinize ve kendinize iyi bakın...

canım çok geçmiş olsun durumunun hafiflemesi dileğiyle:KK71:

kızlar slm
haberlerde izlediniz mi bilmem yurtdışında hamilelere pirinç'i yasaklamışlar ölü doğumlara neden oluyormuş şimdi Türkiyede ki pirinçlerden de örnekler alınmış ona göre değerlendirilcekmiş korktum ben ya pirinç yiyemiyorum artık :KK43:

ben de duydum onu da inanmadım yaa ben yiyorum valla bişi olmaz sürekli yeni bişi çıkarıyorlar açık pirinç almadıktan sonra markası murkası belli alın:KK56:

canım çok geçmiş olsun durumunun hafiflemesi dileğiyle:KK71:

ben de duydum onu da inanmadım yaa ben yiyorum valla bişi olmaz sürekli yeni bişi çıkarıyorlar açık pirinç almadıktan sonra markası murkası belli alın:KK56:

evet canim haklisin ya..bugüne kadar yiyenler ne olacaklar hem..yiyen yedi yani, simdi ne oldu?dedigin gibi bu sene kus gribi bilmem ne giribi yok sira geldi pilava makarnaya...

Herkese bebişleriyle sağlıklı, iyi hafta sonları
Bizim mesai saatimiz bitmek üzere, toparlanıp çıkıcaz
Yarın da kontrolümüz var evimize gidip dinlenicez
Hepinize iyi akşamlar, kendinize iyi bakın

Herkese bebişleriyle sağlıklı, iyi hafta sonları
Bizim mesai saatimiz bitmek üzere, toparlanıp çıkıcaz
Yarın da kontrolümüz var evimize gidip dinlenicez
Hepinize iyi akşamlar, kendinize iyi bakın

iyi aksamlar canim..

tesekkürler güzel dileklerin icin...ne güzel yarin bebisini göreceksin:nazar: cinsiyeti belli olur muki acaba:KK19:

ayy ben o tşörtleri falan nasıl giyerim bilmem şu durumda çok çekingenim yani inş. zamanla aşarım :)
eşim bana da almış üzerinde hayatımın en güzel hediyesi yazıyor:KK16: benim ki benden hevesli şimdide çocuk arabası alalım diyor yuh dedim :KK37:

ben giydim hemde gndüz göbeksiz halimle ama çok sevimliler ya :KK8:
bizimkide cinsiyeti bekliyor hemen gidip alacakmışız odayı :) :KK76:
of çok özledim sinay ya :KK43: nrmalde günde bikez arıodu bugün ikinciyi aradı az önce çok özlemiş oda bide ilk konuşunca sesim kötü gitti ona çünkü çok özledim
haftasonu bendemi gitsem yanına :KK55:

iyi aksamlar canim..

tesekkürler güzel dileklerin icin...ne güzel yarin bebisini göreceksin:nazar: cinsiyeti belli olur muki acaba:KK19:

Benimde yarın randevum var.Cinsiyet için çok erken olduğun bildiğim halde,yinede acaba düşüncesi insanı meraklandırıyor,heyecanlandırıyor..Gerçi cinsiyetle ilgili hiçbir beklenti içerisinde değilim ama merak duygusu işte..:)

ben giydim hemde gndüz göbeksiz halimle ama çok sevimliler ya :KK8:
bizimkide cinsiyeti bekliyor hemen gidip alacakmışız odayı :) :KK76:
of çok özledim sinay ya :KK43: nrmalde günde bikez arıodu bugün ikinciyi aradı az önce çok özlemiş oda bide ilk konuşunca sesim kötü gitti ona çünkü çok özledim
haftasonu bendemi gitsem yanına :KK55:

canım eşin neredeki?

kizlar 12 haftada bile zor soyluyorlar veya hic soylemiyolar cinsiyeti insallah iyi doktora denk gelirsiniz soylerler

bende haftaya cumartesiye gidim diyorum 12 hafta tam olunca allahin iznile elerimde az alerji cikmis gibi
aksam esim doktora gdiip sorsana bebege bisi olmasin diyo dedim yok 12 hafta olayim oyle gidicem :KK1:

tekrardan hayırlı olsun yeni anniş adayları
allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin
bende 2011 temmuz annesiyim , sormak istediğiniz bişey olursa seve seve cevap veririm
inşallah burdaki arkadaşlığınız daim olur ve firesiz devam edersiniz bu mutlu zamanları...

ilk hamileligi olan anneler gercektende herseyin tadini cikarsinlar esile bebek dogunca hersey deyisiyo
hayatiniza her saniye ona ayiracaginiz kucuk bir melek giriyo dogdugu ilk aylar gece gunduz ayni uyukusuz
mumya gibi geziyo insan :KK49:

ilk hamileligi olan anneler gercektende herseyin tadini cikarsinlar esile bebek dogunca hersey deyisiyo
hayatiniza her saniye ona ayiracaginiz kucuk bir melek giriyo dogdugu ilk aylar gece gunduz ayni uyukusuz
mumya gibi geziyo insan :KK49:

Ben eşime aşırı düşkün(d)üm..Ama gebeliğim başladığından beri çok uzaklaştım ondan.Kendisi de bende alışkın değiliz bu duruma.İster istemez sebebini bilsede üzülüyor.Kıyamıyorumda:KK43:Umarım geçici bir uzaklaşmadır diye dua edip duruyorum..!

Ben eşime aşırı düşkün(d)üm..Ama gebeliğim başladığından beri çok uzaklaştım ondan.Kendisi de bende alışkın değiliz bu duruma.İster istemez sebebini bilsede üzülüyor.Kıyamıyorumda:KK43:Umarım geçici bir uzaklaşmadır diye dua edip duruyorum..!

bende daha cok duskun olmaya basladım esıme onun bana duskun olucagı yerde tam tersı oldu bende kesıcem artık ona olan duskunlugumu kı anlasın azcık :KK76:

canim bizde esimle 4 yil ciktik evlendik 5 ay sonra kizimizi istedik olsun diye hamileligimdede gezdik herseyimizi ayni yaptik
kizim dogdu biraz hayatimiz deyisti ama simdi kizim buyudu 2 yasinda bir birimizee hep ilk gunku gibiyiz
bebegi dogunca insan esini asla geri planda birakmasin esinide cocugunuda idare etmeyi bilmek lazim
haziran annelerinde bakiyorum 4 aydir iliskiye girmedik diyen var doktor yasaklamadigi surece istemiyorum diye yazmis arkadas
hamile kaldigim zamandan beri haftada 1 veya 2 kizimdada yasadik bundada simdiden esini geri plana atarsan
dogum olana kadar dogum olunca esine eziyet etmis olur insan bence kizlar bol bol gezin esinizle filim izleyin
herseyin tadini cikarin guzelce :nazar:

yaa kızlar ben asırı dusuyorum esımın ustune ama o benımle ılgılenmıyo.Hep ben Hep ben olmuyo ama uzuluyorum bend eayagının altına paspas olmadıgımız kaldı nerdeyse ne istıyorsa yapıyorum ıstemedıklerınıde yapıyorum ama ıstıyorumkı azıcık sımartsın benı yanı ama yok odun işte.yınede arkadasın dedıgı gıbı ALLAH basımızdan eksık etmesın bu durumda olmaması daha kotu tabıı

X