2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Selam temuz annelerı nasıslsınız ınsallah mıde bunaltısı olan arkadaslar hemen atlatırsınız

basım her zaman gıbı catlıyo az sonra saglık ocagına gıdıcem test sonuclarını almaya

gece ruyamda doktora gıtım kızlar doktor bebegı goster bana falan dıyomusum doktorda bebege bakar bakmas

pıpısını gorup bu erkek dıyodu bana sonra erkek bebegı dogurdum ama momelerımden sut gelmıyodu:KK25:ne ruya ama

bugun topık sesız galıba herkez calısıyo mıde bunaltısından bakamıyo galıba

canım ya mide bulantısı bende suan hafıfledı gıbı ama galiba grip oluyorum gözlerimin içi yakıyor bıde dun hayatımda ılk kez burnum patladı.

PUSE CANIM SELAM SAT BENIMDE 1 EKIM BEKLENEN DOGUM 7 TEMUZ KAFA KAFAYA AYNIYIZ :nazar:

KIZLAR BIZIM SUBAT ANNELERIDE AYVA CEKIRDEGINI SUDA SURUP EMZIRIRKEN SURMUSLERDI COK MEMNUNLARDI
BEN INDILTEREDE AYVA ULAMAMISTIM DOGURDUGUMDA

BENDE AKSAM ESIMLE KONUSTUM CUMARTESI DOKTORA GIDELIM DIYE KIZLAR DAYANAMICAM HAFTAYA 12 HAFTA OLUCAK ALLAH NASIP EDERSE OZAMAN ZIP ZIP ATLIYO HAREKET EDIYO COK GUZEL 2 TESTE DE RADEVU ALIRIZ
BIZIM BURDA DOKTURUMUZ YAPMIYO 2 TESTI OZEL BOLUM VAR ORDA YAPILIYO BEBEGI 10 DAKIKA INCELIYOLAR KIZIMDA OYLEDI

Merhaba..

Kızlar aile hekimine başvurmaya gidicemde,ne tür işlemler yapılıyor bilgisi olan varmı?Ücret alınıyormu ilk gidişte?
Aile hekimliğinde ücret falan ödemiyorsun canım yaşını satını soruyorlar kilonu tansiyonunu ölçüyorlar ve kan testi yapıyorlar tsh - şeker ve kan sayımları için :KK34: Ben bu Aile hekimliği olayını çok beğendim yaa gitmediğin zaman seni arayıp buluyorlar mutlaka gelin gelemezseniz biz gelelim diye aferin :KK9:

Ayva çekirdeklerini kaynatıp,jöle haline getiriyoruz.Bebeğimizi emzirme döneminde oluşan meme ucu çatlaklarına sürünce ciddi iyileşme sağlıyormuş.Bebeğede herhangi bir zararı olmuyormuş.Emzirme öncesinde silmek yeterliymiş.

Bizim bu aşamada yapacağımız tek önlem ayva çekirdeklerini saklamak.Zamanı gelince faydaısını görmek..
aa güzelmiş bende saklayım hem doğal bişey bebeğe de zararı olmaz sanırım teşekkür ederiz paylaştığın için :KK54:

Selam temuz annelerı nasıslsınız ınsallah mıde bunaltısı olan arkadaslar hemen atlatırsınız

basım her zaman gıbı catlıyo az sonra saglık ocagına gıdıcem test sonuclarını almaya

gece ruyamda doktora gıtım kızlar doktor bebegı goster bana falan dıyomusum doktorda bebege bakar bakmas

pıpısını gorup bu erkek dıyodu bana sonra erkek bebegı dogurdum ama momelerımden sut gelmıyodu:KK25:ne ruya ama

bugun topık sesız galıba herkez calısıyo mıde bunaltısından bakamıyo galıba
Rüyan hayırlara çıksın inşallah canım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin Rabbim :KK16: Mide bulantısı çok kötüymüş yaa iki gündür mahvetti beni :KK43:

Hapsu canım gecmıs olsun kendıne dıkat et ıhlamur ıc mandarına portakal ye grıp dahada ılerlemesın
ben gecen hemen baslamadan atlatım grıpı mıde bunaltınada cok az kaldı dayan caanım ara ara benımde
oluakmıs gıbı ogresım gelıyo gecıyo banada az kaldı bu haftayıda atlatsak bı

kızlar ılk bebegınızı 14 haftadan once hısedemesınız ama 2 bebegınızız 9 haftalarda hısedıyosunuz
aksam benım mınık kıpır kıpır mevlute mevlut hosuna gıtı galıba :KK9: Yaramaz bısımı olcak ne ablası gıbı:KK9::KK53:

maşallah cnm:nazar:
benim de yoktu mide bulantılarım ,ama 3 gündür kendini epey hissettiriyor. yine de çok şükür
bu arada benimde bebeğim bugün tam 8 haftalık...
seninde sat 21 ekimdi sanırım:13:

sat ı hatırlamıyorum canım ben tam olarak takıp etmezdım hıc ama sekız haftalık aynıyız yanı :emir_bebek:

PUSE CANIM SELAM SAT BENIMDE 1 EKIM BEKLENEN DOGUM 7 TEMUZ KAFA KAFAYA AYNIYIZ :nazar:

KIZLAR BIZIM SUBAT ANNELERIDE AYVA CEKIRDEGINI SUDA SURUP EMZIRIRKEN SURMUSLERDI COK MEMNUNLARDI
BEN INDILTEREDE AYVA ULAMAMISTIM DOGURDUGUMDA

BENDE AKSAM ESIMLE KONUSTUM CUMARTESI DOKTORA GIDELIM DIYE KIZLAR DAYANAMICAM HAFTAYA 12 HAFTA OLUCAK ALLAH NASIP EDERSE OZAMAN ZIP ZIP ATLIYO HAREKET EDIYO COK GUZEL 2 TESTE DE RADEVU ALIRIZ
BIZIM BURDA DOKTURUMUZ YAPMIYO 2 TESTI OZEL BOLUM VAR ORDA YAPILIYO BEBEGI 10 DAKIKA INCELIYOLAR KIZIMDA OYLEDI

Slm, Evet allah nasip kısmet ederse 7 temmuz doğum tarihimiz. Seni bilmem ama ben çok sevdim 7,07 tarihini
Allah bebişlerimizi korusun hepimize hayırlı doğumlar nasip etsin

Hapsu canım gecmıs olsun kendıne dıkat et ıhlamur ıc mandarına portakal ye grıp dahada ılerlemesın
ben gecen hemen baslamadan atlatım grıpı mıde bunaltınada cok az kaldı dayan caanım ara ara benımde
oluakmıs gıbı ogresım gelıyo gecıyo banada az kaldı bu haftayıda atlatsak bı

kızlar ılk bebegınızı 14 haftadan once hısedemesınız ama 2 bebegınızız 9 haftalarda hısedıyosunuz
aksam benım mınık kıpır kıpır mevlute mevlut hosuna gıtı galıba :KK9: Yaramaz bısımı olcak ne ablası gıbı:KK9::KK53:

saol canım ya. buarada ikinciler daha fırlama oluyor bilgin olsun. :)

hapsuu gecmıs olsun cnm dıkkat et kendıne bende grıbım.Portakal meyve ve ıhlamurla duruyorum ayakta sakın adacayı falan ıcme.Ihlamuruda cok abartma doktorum ole dedı fazla dusuge neden oluyormus.Rahım agzını genıslettıgı ıcın.

hapsuu gecmıs olsun cnm dıkkat et kendıne bende grıbım.Portakal meyve ve ıhlamurla duruyorum ayakta sakın adacayı falan ıcme.Ihlamuruda cok abartma doktorum ole dedı fazla dusuge neden oluyormus.Rahım agzını genıslettıgı ıcın.

sanada gecmıs olsun canım tavsiyeleriniz için teşekkürlr arkadaşlar uygulayacayım eve gidince .

İçinizde en rahat benım herhalde normal bir hamilelik süreci geçiriyorum :nazar: her şeyim önceki gibi normal :nazar:

öyle deme beksu
bende 8+2 ye kadar öyleydim o günden sonra başladı bulantım nazar ettim kendimi
beni tek etkilemesi akşam tavuk olmamdı şimdi bulantı

Ya inşallah biran önce akşam olur hem çok açım hemde canım hiçbişey istemiyor deli olcam şimdiye kadar hiç böyle olmamıştım yaa :KK50: aaa iflas mı etmiş wenice güzel şeyler oluyordu ya hemde çok uygundu fiyatları falan yazık

allah kolaylık versin şekerim
evet ya iflas etmiş ve net üzerinden ürün alanlarada gönderim yapmıolar paralarını aldıkları halde

8 haftalık bugun tam bundn sonra olmaz zaten mide bulantısı :nazar: maşallah benım bebegım durumumu görüp benı yormuyor anlaşılan :nazar:

deme öyle deme :)

Trt'de Suna Dumankaya var.Hamilelikteki çatlaklar için vs. bilgi veriyor.Bende izlemiyordum ablam haber verdi.Sadece yediğiniz ayva çekirdeklerini saklayın.Meme ucu yaraları ve çatlakları için jel tarifi vermiş.Ben kaçırdım öğrenirsem yazarım.

duymuştum bunu ama saklamıom saf ben
saklim bari

hayır olsun rüyan :)

canım ya mide bulantısı bende suan hafıfledı gıbı ama galiba grip oluyorum gözlerimin içi yakıyor bıde dun hayatımda ılk kez burnum patladı.

kivi mandalina ıhlamur tüket

kızlar bebişler için ciciş alanlar varmı yada kendılerı ıcın

ben almadım ama bu gıdışle kendıme alacak gıbıyım ye ıc yat modu kılo alıyorum napacagım bılemedım subatta memlekete gıttıgımde bakacagım burada alacagım tarzda hıcbır sey bulamıyorum

kızlar bebişler için ciciş alanlar varmı yada kendılerı ıcın

canım cinsiyet belli olmadıgı için hiç birşey almadım henuz bebek ıcın. kendıme de almadım henuz karnım dumduz kıyafetlerım oluyo bırde ne kadar karnım buyur ne kadar kılo alırım tahmın edemedıgım ıcın kendıme bırsey almadım normalde cook zayıfım 34 beden gıyıyorum herhalde ılk etapta 36 beden alırım dıye dusunuyorum ama bakalım bekleyıp gorucez.

canım cinsiyet belli olmadıgı için hiç birşey almadım henuz bebek ıcın. kendıme de almadım henuz karnım dumduz kıyafetlerım oluyo bırde ne kadar karnım buyur ne kadar kılo alırım tahmın edemedıgım ıcın kendıme bırsey almadım normalde cook zayıfım 34 beden gıyıyorum herhalde ılk etapta 36 beden alırım dıye dusunuyorum ama bakalım bekleyıp gorucez.

ben sanırım yemek yemegı kacırıyorum bende 36 bedenım hala oluyor kıyafetlerım ama bır aya olmıcak gıbı :nazar: :KK52:

bende hiç bişey alamadımkarnım dumduz benımde yaa sısmıo gobecık kociş dalga gecıo karnın dumduz dıe :KK1:bu arada ruyamda meme gordum anlamına baktım kız cocuk dıo ıns.yaa hayırlısıyla kızlar..

X