2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

günaydin temmuz anneleri..

her cinsiyet belirleme seysinde benim erkek cikiyor..özellikler vs de baktigimizda da...bayaa bayaa kendimi erkek bebise hazirliyor gibiyim sanki:)aslinda ben hicbirsey hissetmiyorum ama herkes erkek deyince acaba mi diyorum..gecen annemle konusuyoruz iste geldiginde ne kadarlik olacak filan diyor, dedim 3 ayi bitecek nerdeyse aaaaaa kocaman adam olup da gelcek demekki dedi:)sonra güldük hatta dedim bak eger kizsa aliniyordur yawrum icerde..birden öyle cikti agzindan onun da..hayirlisi kismet tabikide ama heyecn dorukta tabi...

evet canim zemzem suyunun sifasina ben de inaniyorum..ben de her gün ya Halim ya Allah cekmeye calisiyorum..Kuran ögrenmeye yeni basladim insallah devamini da getirecegim, sadece her gün en az bi kez sekine okuyorum , haftada bi kez de cevsen hatmi yapmaya calisiyorum..abdestli olmaya gelince de cok sik wc kullandigimdan pek mumkun olmuyor ama insana bu tarz seyler huzur veriyor..

inanci olmayan arkadaslarima da tabiki saygim büyük, herkesin kendi tercihidir...

gece 4 den beri midem kötü durmadan bulantısı olanlara Allah sabır versin yardımcıları olsun ne kadar zormuş asit kusmak
bu arada zemzemi normal suyla çoğaltırlar ya buzdolabında küçük bi şişe zemzemim ve hurmam var doğuma saklıyordum bu çoğaltma doğru bi işlem mi bilemedim yoksa satın alyım mı bilemedim

herkesciklere günaydın...........

bende yusuf suresini okuyorum. Hatta çokta seviyorum(tüm sureler çok güzel tabiki) O yüzden eğer oğlum olursa Yusuf Kenan koyucaz.

cnm geçmiş olsun hamiş olunca insan kafasını koycak yer arıyor.devamlı ayakta olmakta bel ağrısı yapıyor çok yorma kendini dikkat et cnm

hayırlı haberlerle gel inşlh...

Günaydın temmuz annişleri bir şey soracagım hanı muhallebili kadayıf tatlısı var ya o hangı kadayıftan yapılır bılen var mı ? hazır ustune dırek serbet dokulen kadayıftan da oluyor mu kı ?

ben gruptan degılım öle bakınırken gördüm mesajını cvp verım dedım.hazır serbetlenecek kadayıftan olmaz.çiğ kadayıfı alıp tereyagında kavurup rengı sararacak.tepsinin altına bu sararan kadayıfın yarısını döşe.üstüne muhallebiyi dök en üstüne yine kadayıfın dıger yarısını.al sana muhallebılı kadayıf.hazır olanlar bence yavan olur tereyag ayrı bı lezzet katar

Çok teşekkür ederım cnm:)

Ben gayet ıyıyım sız nasılsınız hapsuu ve bebısı ? Bankaya gıdecegım para cekmeye ama cok sıra var (evden baktıgımda gorunuyor da) malum maaş gunu :) ınsanların azalmasını beklıyorum

bugun daha iyiyim canım cok sukur bulantım var ama az . bebişte keyfıne bakıyodur dıye tahmın edıyorum snein bebiş naısl ? canımya acıl gerekmıyosa para gırme sıraya falan bosalınc agıt

Günaydınn herkeseee... Keyifli günler olsun inşallah...
Cnm benim bir oğlum var zaten ya bir iki testte kız çıktı. Görenlerde içlerinden öyle geçtiği için herhalde hep kıza benziyor bu kıza diyorlar. Önemli değil diyorum aslında ama o kadar çok duyunca umutlanıyor insan. Dün bizde annemlerde yemek yiyoruz babam kızım seni gördüm rüyamda dedi. Hayırdır baba dedim oğlun olmuş bir tane daha dedi. Opsss...İlk defa biri erkek dedi... Sonra da eşim almaya geldi beni. Arabaya bindim. Sohpet falan ediyoruz oda pat diye döndü mavigibi bizim bu da erkek olacak herhalde dedi. Nereden çıktı o dedim. Bilmem birden içimden öyle geldi dedi... Bakalım eli ayağı düzgün olsun, sağlıklı sıhhatli olsun da erkek olsa sevmeyecek miyim sanki

günaydınlar herkeseeeee

Bu arada böyle hurafeler de varmış. Bunlar da eğlenceli. Benimki bunların çoğuna göre erkek çıkıyor. bakalım...

kimine göre kız kimine göre erkek nolcek benim ayvrum şmdi :)

geçmiş olsun canım
tahmin edebiliyorum durumunu babam rahatsızkende bize gelen giden oluodu bende babamı görmeye gittiğimden orda oluodum aman annem yoruluo die elimden geleni yapmaya çalışıodum ama bünyem baya yorgun düştü o sıra

bende normal suyuma biraz dökerek içiyorum
kayınvalidem umreye gitmişti o zamandan zemzemlerim var
geçende birisi hacca gitti bi şişe zemzem ile biraz hurma yollamış
ben hurma çekirdeğini elleyemiyorum eşim ayıklıyorum her gün bitane yemeye çalışıyorum
ama son kalanlardan 2 3 tane saklıcam bebek doğunca ağzına zemzem damlatıp dudaklarına diline birazcık hurma sürmek için

Sorma canım bırakamadım aksıne ust uste ıcmek ıstıyorum ama tutuyorum kendımı

ben galiba onu aşeriyorum canım, çok mutsuzum, kendime hakim olamıyorum hamile olduğumu öğrendiğim günden bu güne içinden 2 3 tane içilmiş olarak çöpe attığım paketlerin sayısını bile bilmiyorum. dün işe gitmedim evde yatıp bırakayım dedim gece 10'da paket aldım, 2 gün içmiyorum 1 gün içiyorum. o kadar mutsuzum ki. en büyük sebebin hazırlıksız hamile kalmam ve hala hamile olduğumu hissetmiyor olmam olduğunu düşünüyorum. evde muhabbet kuşu var ona duman gelmesin diye dikkat ederken yakalıyorum kendimi sonra napıyorsun sen diyorum kendi kendime, bebeğine muhabbet kuşu kadar değer vermiyor musun diyorum.

o kadar bunalımdayım ki anlatamam, utancımdan kimselere söyleyemiyorum, başka birisi yapsa çok ayıplardım. bir kere hastanede hamile bir çalışanın sigara içmeye çıkacağını görmüştüm ve apzım açık kalmıştı nasıl yapabilir diye. hafta sonu bırakmam lazım salı günü eşim geliyor, görürse yani görmese de hisseder çünkü o içmiyor ve çok üzülür. kendimi çok kötü hissediyorum. hiçbirşey aşermedim neredeyse ama sigarayı aşeriyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…