2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Allah iilik versin canlarım :KK19: bnde iyiyimm taşıncamız içiin çok heycanlıyım işte p.tesiyi bekliorumm sonrada 5 ocağı bekliyorumm bebeğimi çok özledimm görmek istiyorum yaaaaaaaaaaaa:KK31::KK31::KK31:

ay canım benım benım benımde 12 ocakta randevum :) buarada tasınırken dikkat et canım sakın agır iş yapma !!

Allah iilik versin canlarım :KK19: bnde iyiyimm taşıncamız içiin çok heycanlıyım işte p.tesiyi bekliorumm sonrada 5 ocağı bekliyorumm bebeğimi çok özledimm görmek istiyorum yaaaaaaaaaaaa:KK31::KK31::KK31:

kolay gelsin canim..ama nakliyatcilar tasiyacaklardi sanirim cok fazla yormaz seni insallah..sen nerde oturuyorsun nereye geciyorsun:)ben de amma merakliyim:KK54:

ay canım benım benım benımde 12 ocakta randevum :) buarada tasınırken dikkat et canım sakın agır iş yapma !!

canım evden eve gelcekk ben hiç elimi sürmicemm sadece kıyafetlerimizi topladım o kadar adamlar kendileri toplıcak yerleştircek :KK34:

off valla zaman geçse bi an önce yavrumu göreyim yaaaaa :KK31::KK31::KK31:

kızlar esım doktoruma dün söyle dedi zavalı cocugum varlık içinde yokluk cekiyor ac aca annesının karnında gezıyor :) doktorda soyle dedı sımdı bulantılar yuzunden ne ısterse onu yesın zorlama sakın kusturmamaya calısıyoruz hem merak etme bır kac ay ıcınde durduramayacasın onunden alacaksın yemeklerı dedi :) ay inşallah o gunlerı gorurum :nazar:

son aylar çok iştah artışı oluyor gerçekten cnm, aynen dr.unun dediği gibi doymak bilmiyordum ama bebişime yaramıştı hepsi :KK9:

Arkadaşlar ya bu ikili test ve üçlü testleri kimler yaptırcak yada yaptırmayacak ve yaptıranlar nasıl yapılıyor biraz bahsedermisiniz:44:

merhaba kizlar nasilsiniz

bugun giremedim pek ismini soylemimde bisi yaptim sabah beri daha onu dagiticam gorumcemi gacirdim gel bize diye
gelsinde oyle komsulara falan dagimaya cikcam kizimi uyutum oda bi miz miz ki bugun yoruldum :KK53:
basi hep agiran arkadaslar varmi benim basim hep agriyo anlamadim bune valahi

canim sen kartaldamisin bende yakinim ne guzel bebisler le bulusuruz :KK1: tabi nasil olcaksa

Kizlar bir kac gundur yazamadim, geldim okudum ama yazamadim...
Bi tuhafim yine bu gunlerde, Annemi ozledim, kardesimi... Cok bunaldim bu gunlerde, bir de hep ayni seyler, isden eve, evden ise....
Canim hic birsey yapmak istemiyor...
hafta sonu esim calisti, ben sadece yattim... Annemle konusup 2 saat agladim ozledim diyeee...Neyse 1 ay kaldi anneme kavusmama :)

Umarim herkes iyidir...

Arkadaşlar ya bu ikili test ve üçlü testleri kimler yaptırcak yada yaptırmayacak ve yaptıranlar nasıl yapılıyor biraz bahsedermisiniz:44:

ben dün dr.daydım cnm, yalnızca ikili testi yapacağız dedi, önceki bebeğimde hem ikili hem üçlü test yapmıştık, üç yıl evvel trend farklıydı artık yalnızca ikiliyi yapıyoruz dedi..
ikili test için; bebeğinin ultrasonda ölçümleri yapılıyor, ense kalınlığına bakılıyor, sonra senden kan alıyorlar.. bebeğin ölçümlerini ve kanda bakılan değerleri birlikte değerlendirerek, olası risk yüzdesini belirliyorlar..
ikili riskli çıkarsa dörtlü teste yönlendiriyoruz dedi ayrıca..

Son düzenleme:

canım 12 ile 14 haftalarda yapılyor ikili test bebegın ense kalınlıgı olculuyor hem anne kan testı yapıyor ve degerlendırılıyor bıldığim kadarıyla

Son düzenleme:
merhaba kizlar nasilsiniz

bugun giremedim pek ismini soylemimde bisi yaptim sabah beri daha onu dagiticam gorumcemi gacirdim gel bize diye
gelsinde oyle komsulara falan dagimaya cikcam kizimi uyutum oda bi miz miz ki bugun yoruldum :KK53:
basi hep agiran arkadaslar varmi benim basim hep agriyo anlamadim bune valahi

canim sen kartaldamisin bende yakinim ne guzel bebisler le bulusuruz :KK1: tabi nasil olcaksa

normalde afrikadayim ama türkiye de kartaldayiz.insallah görüsürüz tabi sen ne taraftasin canim?Allah kabul etsin bu arada

X