2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Kizlar bebisim 2cm olmus bir ayagni havaya kaldirmis keyfine bakiyodu ayy super bir duygu buarada 8+5 olmusuz :nazar:

maşallah canım ya Allah bize de nasip etsin inşallah:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

benım doktorum erken dedı 4. aydan sonra kullan dedi,ama benım göbeğim çok kaşınıyor.ben niveanın bebek yağını aldım badem yağı,üzerinde hamılelıktekı çatlaklaı önler yazıyor,sımdılık kullanıyorum ama kafam karısık.benım karnım kesın çatlıcak

canım çok zayıfsan şimdiden gerilmeye başlamış olabilir fırsat buldukça kremini sür bence her zaman nemli tutarsan çatlamaz, umutsuzluğa kapılma canım

bence de bi faydasi yok canim bende kizimda bagdem yagi krem jansas baby vazalin surdum ama
bi ise yaramadi yine catlak oluyo ne yyapsanda

Ben cok fenayım ya sankı sıgaraya aşeriyorum anlatamam yok boyle bır ıstek :KK43:

canım allah bebeğime sağlık versın ama ben günde 2 tane içiyorum umarım bişey olmaz,önceleri cok içiyordum.şimdi bitane gündüz bitane gece içiyorum napayım,keşke tiksinsem şu illetten.kızlar bişey olurmu ya?cokta vicdan azabı çekiyorum

yafff ben geliyorum herkes kayboluyorrrr yaaaaaa.kımseyle konusamadık tanışamadık :KK43:( kızlar bi sorun daha var bende hamilelığım sürecince kalp çarpıntısı oluyor bana,ama tam kalbımın üstü değil tam 2 göğsümün ortasında bı damar seğiriyor adete günde 3-4-5 kere.kafama takıldı yaaa.benım gibi olan varmı?neden oluyor acaba ? herkesi öpüyorum

yafff ben geliyorum herkes kayboluyorrrr yaaaaaa.kımseyle konusamadık tanışamadık :KK43:( kızlar bi sorun daha var bende hamilelığım sürecince kalp çarpıntısı oluyor bana,ama tam kalbımın üstü değil tam 2 göğsümün ortasında bı damar seğiriyor adete günde 3-4-5 kere.kafama takıldı yaaa.benım gibi olan varmı?neden oluyor acaba ? herkesi öpüyorum

selam canım bir ben kalmışım burda.çarpıntı ilk aylarda kansızlık nedeniyle olabilir kan sayımı yaptırdın mı sen

selam canım bir ben kalmışım burda.çarpıntı ilk aylarda kansızlık nedeniyle olabilir kan sayımı yaptırdın mı sen

canım gebelık öncesi tüm testleri yaptırmıstım her değerim cok iyiydi.9 haftada altüst oldumu bilmem ki,gebelıkten sonra yaptırmadım her hangi bi test.galıba bunu dr umla paylaşmam gerekecek.

canim bahsis dedigim insan torununa 50 tl verir yil boyunca bisi aldin yok bagli biir bayramda 50 tl ver
yok onlar komsu cocugu gibi 10 tl veriyolar insanin siniri bozuluyo ihtiyacim yok ama inanin gucune gidiyo komsuda 10 tl veriyo baba anne 10 tl veriyo dusun yani yilda kac defa bayram oluyo benim aylem ta ingiltereden cocugun herrseyini yoluyo kimse kendi aylen gibi bisi yapmaz bakmaz cocuguna bebeklerin herseylerini hep kiz anneleri yapiyo niye acaba :26:

haklısın canım ya bizdede var o sorun tabiki ihtiyacımız yok ama onlarda torunlarına biraz değer versinler dimi ama.

en güzeli
sonucta içmeyen insana ve hamile insana kimse o dumanı solutamaz
biz evlendik ilk zaman mutfakta içti eşim sonra sonra oturma odası öle böle derken bi gün ağzında sigara yatak odasına girdi bişi almak için
ben çırladım bi güzel o gün bugün balkon :KK24:
misafirde aynen öle kimseye torpil yok o konuda orada içebildiklerine şükretsinler yarın öbür gün oda olmıcak :KK33:

ohhh ne güzel evdesin sofra hazırlıcan
ben işteyim 6da çıkarım
bugün benim doğum günüm eşim 8de gel eve dedi 8e kadar dolanırım :KK76:

canım doğum günün kutlu olsun sevdiklerinle birlikte nice uzun yıllara....

merhaba canim..hayirli olsun bebisin..sigarayi sormussun ama ben direkt bebege geciyor hani hic filtrelenme olmadan diye biliyorum.ben kullanmiyorum tabiki kullananlari anlayamam ama insllah birakabilirsiniz..zor bi durum..carpinti bende de oldu ama ilk zamanlarimda..doktor hormonlarin ani hareketlenmelerinden dolayi olur normaldir demisti..kus gibi cirpiniyordu sanki benim gögsümde..Cok sükür artik ara ara olmaya basladi

günaydın kızlarrr :) herkesler bulantısız kusmasız bol beslenmeli güzeeeellll bir gün diliyoruuuummm :)

ben bu gece döndüm durdum hiç uyuyamıyorum yaaaa :KK43: ama yine de enejikim yani :KK70:

sigara içen arkadaşlara diyorum, ben içmiyorum tabi anlayamam ama lütfen bebişlerinizi düşünün ve içmeyin . iradenizi sonuna kadar kullanın bence. rabbim sağlıklı bebekler versin hepimize ama yapmayın. minnacık bedenler herşeyini bizden alıyor. soluk almasına engel olmayın. :KK25:

günaydın kızlarrr :) herkesler bulantısız kusmasız bol beslenmeli güzeeeellll bir gün diliyoruuuummm :)

ben bu gece döndüm durdum hiç uyuyamıyorum yaaaa :KK43: ama yine de enejikim yani :KK70:

sigara içen arkadaşlara diyorum, ben içmiyorum tabi anlayamam ama lütfen bebişlerinizi düşünün ve içmeyin . iradenizi sonuna kadar kullanın bence. rabbim sağlıklı bebekler versin hepimize ama yapmayın. minnacık bedenler herşeyini bizden alıyor. soluk almasına engel olmayın.

Günaydin canim.Nasilsiniz bugün annesi:KK54: Ben de sabahin 6sinda bi uyandim sonrada uyu uyuyabilirsen. Dün kuzenimle dügününü filan konustuk iste temmuzda olacak insallah, ay bütün gece ona dügün yaptim rüyamda..Evlendirdim ben onu simdiden.Ya ne konusursam rüyama giriyor ya bu kadar mi olur:)

Günaydin canim.Nasilsiniz bugün annesi:KK54: Ben de sabahin 6sinda bi uyandim sonrada uyu uyuyabilirsen. Dün kuzenimle dügününü filan konustuk iste temmuzda olacak insallah, ay bütün gece ona dügün yaptim rüyamda..Evlendirdim ben onu simdiden.Ya ne konusursam rüyama giriyor ya bu kadar mi olur:)

aynen canım ya,zaten ben her gün 6.15 te uyanıyorum. eşim asker benim, 7 de gidiyor, anca kahvaltı filan ediyoruz birlikte, sabahları onu kahvaltısız göndermek ya da yalnız kahvaltı yapması içime sinmiyor. ama gece uykularım da aynen senin gibi. gündüz ne konuşsam gece rüyamda. ama artık normal karşılıyorum :KK70: hamile kaldığımdan beri hep rüyalı geceler :KK70:

aynen canım ya,zaten ben her gün 6.15 te uyanıyorum. eşim asker benim, 7 de gidiyor, anca kahvaltı filan ediyoruz birlikte, sabahları onu kahvaltısız göndermek ya da yalnız kahvaltı yapması içime sinmiyor. ama gece uykularım da aynen senin gibi. gündüz ne konuşsam gece rüyamda. ama artık normal karşılıyorum :KK70: hamile kaldığımdan beri hep rüyalı geceler :KK70:

evet ben de ayni senin gibiyim canim.hatta yatmadan esimle konustugumuzda bakalim bu gece vizyonda ne var diyorum:)ben de esimle bir kalkiyorum dedigin gbi zaten evde tekiz bi de kahvalti vs yalniz olmasin..benim bu rüyalar bi haftadir filan basladi bakalim nasil olacak..alismaya basladim gibi.

günaydın temmuz anneleri...herkes ve tatlı bebişler iyidiri inşaAllah..
bizim dün miniğimizle randevumuz vardı dr.umuzda...minicik bir insan olmuş tam anlamıyla, ayaklar kıpır kıpır, tekme atıyordu yaramaz:) ikinci bebeğim olmasına rağmen çook heyecanlandım onu öyle gördükçe...
dünki ultrason ölçümlerine göre 11+1 çıktık..haftaya pazartesi de ikili test için çağırdı dr.um..inşaAllah testlerimiz de hep güzel çıkar ve içimiz rahatlar..

X