2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Öyle olmuyormuş:) :KK43:(((( annem duysa keser beni:) benım komsum resmen sıgara ıcmıyordu yıyordu maşallah paşası oldu :) kendımı kandırıyorum farkındayım su an kendımı tutuyorum yaklasık oglenden berı:)

biz eşimle 2 ay önce beraber bırakmıştık, çok da zor oldu. ama tam denk geldi. ama bu aralar benim de bir canım çekiyor anlatamammmm:KK43:( eşimde hiç bişey yok, ben çıldırıyorum:KK43:

7w 5d yazıyor
benm doktor bunu demiyor işte ay sinir oldum
satla5 gün fark var onada şükür

Son düzenleme:
temmuz anneleriiiiiiii:))

doğum sonrası özellikle meme çatlakları annelerin kabusu oluyor, meme veya karın çatlakları için krem kullanılması gerektiğini öğrendim, bu kremler hakkında bilgisi olan var mı?? ayrıca şunu da öğrendim ki doğal ürünler kullanmak daha önemliymiş, internette bazı tarifler buldum ama bir de burda danışayım dedim.

sevgili arkadaşlarım bir sıkıntımı da paylaşmak isterim ,, bu formda bu tip yazılarıma cevap hiç alamıyorum
ama bakıyorum kim kaynanasıyla görümcesiyle ya da kocasıyla feci bişeyler yaşamış ona yığınla cevap geliyor,, tamam bu arkadaşlara tabi ki cevap yazılması lazım ama genelde hep dramatik olaylar ilgimizi çekiyor,,, bunlarla da ilgilenicez, hepimizin böyle sorunları var lakin bunun dışındaki şeylere cevap bulamamam beni bu formdan koparmaya başladı

sevgiler...

benım doktorum erken dedı 4. aydan sonra kullan dedi,ama benım göbeğim çok kaşınıyor.ben niveanın bebek yağını aldım badem yağı,üzerinde hamılelıktekı çatlaklaı önler yazıyor,sımdılık kullanıyorum ama kafam karısık.benım karnım kesın çatlıcak

Bu arada, çok şükür ablam doğum yaptı. Dün gece 00:00 sularında doğumhaneye almışlar, 40 dk falan sürmüş. Canım ablam doğumu zor geçti.15 saat sancı çekti. ALLAH bütün hamileleri kolaylıcakla kurtarsın.

hadi geçmiş olsun.darısı başımıza olsun canım

selam anneler

bildiğiniz gibi bnde son 1 aydır hergün kusanlardanım 3 kilo verdim ama simdi daha iyiyim kızlar mideniz kötüyse bol ekmek patates salatası ve makarna yiyin bn böylelikle braz daha iyiyim farketttim ne zaman sulu sebze yemekleri yesem cıkartıyorum fakındayım çok besleyici değil ama hiçbişe yiyememekten iidir mutlaka deneyin ii gelecek ...

Eki Görüntüle 305262 Eki Görüntüle 305263

kizlar waikide hamile gisisinde yuzde 50 indirim var bu tisortleri 22 tl den 9.90 aldim cokta guzel duruyo :KK16:
benim gobekimde var esim cok guzel duruyo diyo

kizlar bizim burda folik asik durdurulmus depolarda yokmus satmiyolar doktorum bana eleviz verdi icinde vitamin herrsey var ama 12 haftadan sonra birde kan ilaci veriyolar bebek iyi gelisin diye

çok hoşmuş yaa:) ben de lcw ye gıdıp bakayım,bende de göbek cıktı

Kizlar bebisim 2cm olmus bir ayagni havaya kaldirmis keyfine bakiyodu ayy super bir duygu buarada 8+5 olmusuz :nazar:

kizlar ya ben kizima hamileyken cikolata gormek bile istemiyodum tek eski meyveleer yerdim

ama bu bebiste daha cok tatli istiyorum abuk subuk seyler ismini yaazmim aksam kipadan bir ttorpa tursu aldim eve geldim
maanyak gibi yedim :KK1:acaba bebegim ne gelde anla ama az kaldi ben 25 ataliktan sonra cinsiyet ogrene bilirim :KK49:

hapsu tatlim kizimi ben 13 haftada hisetmeye baslamistim 16 haftada londraya gidiyodum ucakta kemerin oldu yere piti piti nasil vurudu annemde cok erken hisetmis abilerimi beni hamileliginde

ben de hamile kalmadan önce ekşinin içine düşerdim.ama şimdi görmek istemıyorum.tatlıya daha yatkınım.

Kizlar bebisim 2cm olmus bir ayagni havaya kaldirmis keyfine bakiyodu ayy super bir duygu buarada 8+5 olmusuz :nazar:

ayy ne hoşş maşallah:)) keyif çatıyo demek kereta:KK70:

ben de perşembe gitcem bakalım ne alemde bizimki.benım hesabıma gore bugun 10. haftama başladım.ama ultrasona gore ne olacak bakalım:)

ayy ne hoşş maşallah:)) keyif çatıyo demek kereta:KK70:

ben de perşembe gitcem bakalım ne alemde bizimki.benım hesabıma gore bugun 10. haftama başladım.ama ultrasona gore ne olacak bakalım:)

Evet keyfi yerindeydi . Senin bebis daha buyuk olur ozaman cnmhareketlerini de gorursun ;-):nazar:

merhabalar kızlar,

ben de temmuz annesi olacağım inşallah. şu anda 9 hafta 2 gündeyiz. ilk muayeneye 6 haftalıkken gittim. 2. muayene zamanım için bir doktor ayarlayamadım henüz. daha doğrusu doktora karar veremedim:KK43: aranızda ankarada olanlar var mı acaba? doktor önerileriniz nedir?

Evet keyfi yerindeydi . Senin bebis daha buyuk olur ozaman cnmhareketlerini de gorursun ;-):nazar:

bu sefer nedense daha bi heyecanlıyım,belki cinsiyetini de öğrenebılırım:)benım arkadaşım 8 haftalıkken öğrenmiş

merhabalar kızlar,

ben de temmuz annesi olacağım inşallah. şu anda 9 hafta 2 gündeyiz. ilk muayeneye 6 haftalıkken gittim. 2. muayene zamanım için bir doktor ayarlayamadım henüz. daha doğrusu doktora karar veremedim:KK43: aranızda ankarada olanlar var mı acaba? doktor önerileriniz nedir?

hayırlı olsun canım,ben istanbul da yaşıyorum malesef

ben gidiyorum canım şişli hospıtalde mehmet demir var cumartesi ilk defa gittim ama inanılmaz memnun kaldım ondan önce gültepe avicenneye gidiyordum ordan memnun deildim araştırdım şişli hospıtal hastanesi hemde cok uygun muaynesi 12 lira doktoru tanımıyorum pek 50 60 arası yaşlarda erkek ama ben çok memnun kaldım bi git istersen tavsiye ederim.okadar iyi bi insan ki benim bebişimin resmini cekdi ve üstüne mesaj yazmış anne baba beni merak etmeyin ben iyiyim diye yazmış süperdi tek bı kusuru var oda ultrason makınesı bıraz eskı ama dokdoru tavsıye ederim cok güler yüzlü bilgili biri bana göre tabi

eğer tahmin ettiğim mehmet demir se annemın doktoruydu o,çok iyidir.

çok sevindim canım senin adına.çok güzel bi duygu içinde bi canlının olduğunu bilmek ve onun hareketlerini hissetmek.allah sağ sağlim kucağına almak nasip etsin.ayağını yesinler onun oh valla bizi mahvediyolar kendileri keyflerine bakıyorLAR.

Masallah ne guzel ya :)) bnde bugun 8+4 oldum. En son gecen hafta gitmistim hicbisey yoktu. Sadece kalp atislarini dinledik. Keske bieaz daha bekleyip oyle gitseymisim. 1 ay nasil beklicem :))

X