2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

ben içmiyorum çok şükür
eşim içiyor bebek olunca bırakcam diyordu hep ama bırakamadı cinsiyet belli olana kadar müsade dedim kendini hazrla

ama bırakamıcak galiba :KK25:

ben de içmiyorum cnm ve sninle durumumuz aynıı!
eşim de bana hep söz verdi, nişanda bıracam, yok düğünde bırakcam , yok şunda bırakcam . en son bebiş olsun bırakcam dedi. ama hala içiyo. şimdide cinsiyette bırakcam diyo ama ben hiç inanmıyorum artık yemezlerr :KK1:

Ben cok fenayım ya sankı sıgaraya aşeriyorum anlatamam yok boyle bır ıstek :KK43:

önceden içiyordun herhalde :KK50:
geçen bi arkadaş söyledi bi kadın hamile kalınca sigara aşermiş ama içmiomuş normalde :KK9:
sende çok çok istiyorsan doktora danış bi arkadaşımda içiyordu hamile kaldı doktor bırakamayacak kadar zorlanıyorsan gnde 1 2 iç demiş ona sende bi danış istersen
o içti emzirirkende günde 3 4 tane içti
ben içiyor olsam kıyamam ya :KK43:

kızlar benim bugün bulantım çok ya hiç olmamıştı böyle :KK43:

benim 1 haftadır öyleydi de bugün hiç kusmadım arada bulantım oluyor ama yanımda çubuk kraker duruyor, her bulantı gelmeye başladığında 1 kraker atıyorum ağzıma gerçekten çokiyi geliyor cnm deneyebilrsin

ben de içmiyorum cnm ve sninle durumumuz aynıı!
eşim de bana hep söz verdi, nişanda bıracam, yok düğünde bırakcam , yok şunda bırakcam . en son bebiş olsun bırakcam dedi. ama hala içiyo. şimdide cinsiyette bırakcam diyo ama ben hiç inanmıyorum artık yemezlerr :KK1:

:KK9::KK9::KK9: hepsi aynı demek
gerçi cinsiyeti ben ona öne sürdüm
bide dioduki bebek olsun hamilelikte evde kimseye içirtmicem ee sen içion önce sen bırak
gerçi öncesinde de şimdiden balkonda içilio evin içinde deil ama genede kokuo
önceden bana koku çok gelmezdi tek o içince ama şimdi fena mont giyip sigara içtiği montun yanından geçim böğğğ oluom
bide bende astım var dikkatli olmamız lazım ki genlerden bebiş almasın :KK6:

önceden içiyordun herhalde :KK50:
geçen bi arkadaş söyledi bi kadın hamile kalınca sigara aşermiş ama içmiomuş normalde :KK9:
sende çok çok istiyorsan doktora danış bi arkadaşımda içiyordu hamile kaldı doktor bırakamayacak kadar zorlanıyorsan gnde 1 2 iç demiş ona sende bi danış istersen
o içti emzirirkende günde 3 4 tane içti
ben içiyor olsam kıyamam ya :KK43:

Öyle olmuyormuş:) :KK43:(((( annem duysa keser beni:) benım komsum resmen sıgara ıcmıyordu yıyordu maşallah paşası oldu :) kendımı kandırıyorum farkındayım su an kendımı tutuyorum yaklasık oglenden berı:)

Güzel anneler merhaba. Buradaki birçok anne adayını tanıyorum ama uzun zamandır miğde bulantılarından siteye hiç giremedim sizlere merhaba diyemedim. Bebeğim bugün itibariyle 9 hafta 6 günlük :)) sabırla 3 ayın dolmasını bekliyorum. Bulantılarım çok kötü hiç birşey yiyemiyorum ve 4 kilo vermişim :KK43:( Birde bu halle çalışıyor olmak dahada kötü. Geçen hafta raporluydum evde olmak güzeldi ama malesef bitti. Eeee süreklide rapordu izindi olmuyo. Umarım en kısa zamanda kurtulurum bu bulantılardan.
Her birinizi ayrı ayrı tebrik ediyorum umarım sağlıkla kucağımıza alırız meleklerimizi. Bu arada listeye benide ekleyebilirsiniz. Beklenen doğum tarihi 10 Temmuz, son adet tarihi 4 Ekim. Hepinize kucak dolusu öpücükler :)))

benim 1 haftadır öyleydi de bugün hiç kusmadım arada bulantım oluyor ama yanımda çubuk kraker duruyor, her bulantı gelmeye başladığında 1 kraker atıyorum ağzıma gerçekten çokiyi geliyor cnm deneyebilrsin

bende alayım bari yanımda dursun
hiç yemek yiyesim yok bulantı çok
doktor bana bulantı olacaksada olmayacaksada sende olur demişti (safra kesemde polip var) ben kendimi şartladım bulanmıcak die
öğrenmeden önce ve ilk günler öğrenince bulandı bahaneler uydurdum ağrıdan heyecandan vs. geçti öyle
cumartesi iki kez kusmakzorunda kaldım başka bişiden ondan beri bulani :KK47:

canim 2 testini erken mi yapiyo doktor 12 haftalarda gidince iyi oluyo ozaman tamamen buyumus oluyo haziran anneleri cinsiyetlerini hep ikili test te 12 hafda 3 gunlerde falan ogrendiler bende 12 dolduralim oyle ikiliye gidim diyorum

cnmn doktor muayene edıo zaten once senı bıde benım haftaya 12.haftam olmus olucak o hafta yapıcak doktorum testlerımı

:KK9::KK9::KK9: hepsi aynı demek
gerçi cinsiyeti ben ona öne sürdüm
bide dioduki bebek olsun hamilelikte evde kimseye içirtmicem ee sen içion önce sen bırak
gerçi öncesinde de şimdiden balkonda içilio evin içinde deil ama genede kokuo
önceden bana koku çok gelmezdi tek o içince ama şimdi fena mont giyip sigara içtiği montun yanından geçim böğğğ oluom
bide bende astım var dikkatli olmamız lazım ki genlerden bebiş almasın :KK6:

vallahi cnm ben taaa en başta dedim, evde asla sigara içemezsin. hiç evde içmedi. misafir bile gelse balkonda içirtirim hep. misafir de darılabilir. ben de evime gelenin sigara içmesine darılıyorum kimse takmıyo. hava don olsa da balkona çıkarıyor eşim sigara içenleri. kendi de donuyor tabi :KK70: ama çıkmazsa benden yiyeceği paparayı biliyor :KK1:

Öyle olmuyormuş:) :KK43:(((( annem duysa keser beni:) benım komsum resmen sıgara ıcmıyordu yıyordu maşallah paşası oldu :) kendımı kandırıyorum farkındayım su an kendımı tutuyorum yaklasık oglenden berı:)

sabret iradeyle başarırsın :)

Güzel anneler merhaba. Buradaki birçok anne adayını tanıyorum ama uzun zamandır miğde bulantılarından siteye hiç giremedim sizlere merhaba diyemedim. Bebeğim bugün itibariyle 9 hafta 6 günlük :)) sabırla 3 ayın dolmasını bekliyorum. Bulantılarım çok kötü hiç birşey yiyemiyorum ve 4 kilo vermişim :KK43:( Birde bu halle çalışıyor olmak dahada kötü. Geçen hafta raporluydum evde olmak güzeldi ama malesef bitti. Eeee süreklide rapordu izindi olmuyo. Umarım en kısa zamanda kurtulurum bu bulantılardan.
Her birinizi ayrı ayrı tebrik ediyorum umarım sağlıkla kucağımıza alırız meleklerimizi. Bu arada listeye benide ekleyebilirsiniz. Beklenen doğum tarihi 10 Temmuz, son adet tarihi 4 Ekim. Hepinize kucak dolusu öpücükler :)))

seninde hayırlı olsun
bulantılarda geçsin inş.

ben sıgara ıcıodum kızlar bır ogrendm kı bır bucuk aylık hamıleyım hemen bıraktım ama sınır krızı gecırıodum resmen sımdı tıksınıorum esımede ıcırmıyorum doktora as eresem nolcak dedım ıkı nefes cekıp at dedı.Yanı as erıldıgınde ıcılmesı gerekıormus ole dedı canın cekerse hemen bı nefes cek deyınce bende ole yaptım zaten ıkıncı nefesınde de mıdem bulanıodu atıodum hemen

vallahi cnm ben taaa en başta dedim, evde asla sigara içemezsin. hiç evde içmedi. misafir bile gelse balkonda içirtirim hep. misafir de darılabilir. ben de evime gelenin sigara içmesine darılıyorum kimse takmıyo. hava don olsa da balkona çıkarıyor eşim sigara içenleri. kendi de donuyor tabi :KK70: ama çıkmazsa benden yiyeceği paparayı biliyor :KK1:

en güzeli
sonucta içmeyen insana ve hamile insana kimse o dumanı solutamaz
biz evlendik ilk zaman mutfakta içti eşim sonra sonra oturma odası öle böle derken bi gün ağzında sigara yatak odasına girdi bişi almak için
ben çırladım bi güzel o gün bugün balkon :KK24:
misafirde aynen öle kimseye torpil yok o konuda orada içebildiklerine şükretsinler yarın öbür gün oda olmıcak :KK33:

Benıım eşim gelir ben cıkım soframı hazırlım bayanlar görüşürüz tekrardan...

ohhh ne güzel evdesin sofra hazırlıcan
ben işteyim 6da çıkarım
bugün benim doğum günüm eşim 8de gel eve dedi 8e kadar dolanırım :KK76:

en güzeli
biz evlendik ilk zaman mutfakta içti eşim sonra sonra oturma odası öle böle derken bi gün ağzında sigara yatak odasına girdi bişi almak için
misafirde aynen öle kimseye torpil yok o konuda orada içebildiklerine şükretsinler yarın öbür gün oda olmıcak :KK33:

ben işteyim 6da çıkarım

mutlu yıllar cnm dogum gunun kutlu olsunn

en güzeli

ben işteyim 6da çıkarım

dogum gunun kutlu olsun canım nıce yıllara kocışın ve bebisınle:):KK16:

en güzeli

ben işteyim 6da çıkarım

Sürpriz doğum günü partisi ayyy çok güzel yaa
Doğum günün kutlu olsun canım

İnşallahya. Hayirlisiyla bi bitse. Hicbirsey yapamaz hale geldim. Yemek yapmakta bile gucluk cekiyorum.

ah canım sen en azından yemek yapıyormuşsun ben bıraktım yemek yapmayı bile eşimi kendi haline bırakıyorum mutfakta napıyo ediyo doyuruyo karnını o bişiler yerken ben giremiyorum bile içeriye:KK37:

selam kızlarr

nasılsınızz :emir_bebek:

ay ne güzel darısı başımıza :)

doktora gittimde 6+6 idi duymadık canım
kesemi 22mm idi

gitmesen iyi olurmuş ama artık geçmiş olan olmuş
bende 2008 yılında ablamın sancı odasına girmiştim ara ara o günden sonra asla normal doğum yapamayacağımı anladım :KK17:

ya kızlar iki gndür midem bulanıyor şuan sata göre 7+5 doktora göre 8+3
cumartesibalık yerken boğazıma kaçtı kılçık
binbir şeyle uğraştık çıkartmaya yok çıkmıo iki kezde kustum :26:
o zamndan sonra midem bulanıo hep :KK25:

canım yaa inşallah gecici bir durumdur

herkesin doktoru bi hafta geriden geliyorsun faan diyo benmkinde ses yok insan olarak seviyorum espirili falan ama ben zorlamasam pek bişey demiyor buda canımı sıkıyor başka doktorlarada bakıyorum ama sağolsunlar hepsi dolu ocağın sonuna randevu veriyorlar ancak

canım ultrason çıktısı verdi mi sana orda bebeği ölçtü ise haftası yazıyor o kağıtlarda?

kızlaarr selam :)) ya bende 6+1 haftalık hamişim geçen hafta keseyi gördük bu perşembede tekrar dr gidicem bebişimi görürüm inşallah... bende tecrübeli olarak sorarım size kalp atışalrını ne zaman duydunuz meleklerinizin?? allah hepimize sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin bebelerimizi :nazar:

en 7+5te gördüm ve duydum canım Allah en kısa sürede nasip etsin sana da :KK9:

Sigara içen var mı içimizde?

ben içiyordum beksucum öğrendiğimde bıraktım ama 1 ay içmiş oldum tabii sonra zaten bulantılarım başlayınca felaket tiksindim sigaradan şimdi eşimin üstüne sinmiş kokusu bile beni mahvediyor:KK37: sigara içildiğinde zaten bebeğine giden oksijen azaldığından onu boğuyor gibi oluyorsun yani içip de sağlıklı bebek de doğuranlar var ama Allah istediği için doğuyor sağlıkla o bebekler bence yoksa çok afedersiniz ama ha sigara içmişsin hamile iken ha o ufacık embriyonun boğazına ellerinle yapışp nefesini kesmişsin. Bizim rahmimize düşmeyi kendi seçmedi en azından ona temiz bir nefes borçluyuz 9 ay boyunca.

çok teşekkür ederim amin inşallah
allah hepimize kocişimizle çoluk çocuğumuzla nicegüzel yıllar nasip etsin

canımmm iyi ki doğdunn mutlu yıllar:nazar::nazar::nazar::KK54:

X