2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

canım ya hep acayıp ruyalar goruyorum ben mutlaka ya bırı benı öldürmeye calısıyor ve ben kacıyorum yada bırılerı bırılerını öldürüyor savas ortamında :) aslında nedenı galıba şu ben ınvestigation discovery hanalını cok izliyorum hele cınayetler nasıl cozulur falan adlı tıp ilgimi cok cekiyor ee oyle olunca normal ruya goremıyorum :)

sebebi belli oldu:)))))ben de ne izlersem ne konusursam o gece rüyamda:)sen de demkki ilgi duydugundan rüyana giriyor..her sabah en az iki rüya anlatiyorm ben de esime yaa..cok gülüyo o da..

bide gecen aksm bi film izledik warrior die, boks filmi ama icinde islenen seyler baska..ay ben aglamaktan helak oldum..esimde bi yandan gülüo yarin senin temmuz annelerine gir yaz deki ben boks filminde agladim de diyo birazda onlar gülsünler sana diyo..o güldükce ben daha cok agladim..tavsiye ediyorum:)

canim ben 12 hafta 2 gun falan olucam bazende diyorum 31 aralikta tam 13 haftayi doldurunca gidim
yeni yil gunu esime hediye vereyim diye bazende bebegimi gormeye dayanamiyorum 25 aralikta tan sonra gidicem insallah
ben daha kizimdada cok erkek bebege hevesliydim kiz oldugunu ogrenince doktorda yuzum dusmustu ne kadar salakca
sonrada kizima bi alistik esimle alis veris manyagi olmustuk :KK1: simdi korkuyorum cok erkek istedigim icin allah vermez diye

gecen bi cinsiyet anlama testi okudum mart annelerinde ama sonra herkezde ayni cikti yazmislar laboratoardan alinmis test diyodu ama bilmem tutuyomu bende erkek cikti

ayy kendimi buzmus oturuyorum size yaziyorum karin sikisik gibi oldugu icin iki defa pit pit hisetim:emir_bebek::nazar:

son 3 gundur hergun hisetmeye basladim aksam uyurken hisetim simdi yine harekete iseniz bebeginizi erken hisedemesiniz kolapsata uzanin hareket etmeyin ozaman bebek uyumaz ama hareket etinizde suyun icinde salandigi icin uyur

gecen haziran annesi 2 teste gitmis 12 haftalik bebegini doktor napsa uyandiramamislar sonuunda doktor git cikolata ye diye gondermis

canım neymiş o mart annelerindeki test biz de yapalım :) inşallah sağlıcakla gelir bebişin Allah gönlüne göre versin.

hapsu kitap sen mi aldım demiştim nasıl bir kitap msj atarmsın bende bir araştırayım.adı nedir yazarı falan?

kizlar erkek olursa mete kiz olursa merve diyorum kizimin ismini esime uyugun koymustuk
esim ozcan kizim ozge simdi ben meleksen oglum olursa mete kizim olursa merve diyorum
kayinpederin falan ismini ben hayata koymam kizima 1 corap almadilar bayramda torundur diye adam gibi bi bahsis vermediler
esim istemiyo zaten aylesinin ismini

ben de "bebeğinizi beklerken sizi neler bekler" diye kocaman bir kitap aldım kızlar, çok bilgi verici, faydalı. benim gibi ilk hamileliğini yaşayıp konu hakkında hiçbirşey bilmeyenlere tavsiye ederim.

canim mart annelerinde okumustum gecen aksam onlarda 2009 annelerinden okumuslar

bir cam kapa idrarini yapiyosun ve birakiyorsun icinde beyaz portuler varsa bebek erkek icinde kirmizi gibi portuler varsa kiz
yazmislar sonra bazilari denemis herkezde ayni cikmis guya bu testi laboratoarda calisan birisi soylemis deniyeyim dedim errkek cikti

simdi biz kizimla kahvalti edelim ben ac olunca basim cok agriyo kizlar ne istir bu anlamadim sabahlari :KK56:yemek yemem lazim hemen

kizlar erkek olursa mete kiz olursa merve diyorum kizimin ismini esime uyugun koymustuk
esim ozcan kizim ozge simdi ben meleksen oglum olursa mete kizim olursa merve diyorum
kayinpederin falan ismini ben hayata koymam kizima 1 corap almadilar bayramda torundur diye adam gibi bi bahsis vermediler

ben kendim teklif ettim walla canim iliskiler önemli tabi..bana da gelmese ilgilenmeseler bnede istmem haklisin sende..ama sagolsun benimki kendi babam gibi hatta bazen cok daha ilgili..ben türkiye ye gidecegim diye ewi simdiden ceviz v.s yle doldurmus gidince bol bol yiyeyim diye..onunla telefonda konusurken bile aglar oldum:)

mete de cok guzel canim..isimleriyle yasasinlar insallah

ben de koymam ama bir de şu var, o kişinin hayatına da bakmak lazım gerçekten bence isimler insan hayatını çok etkiliyor. annemde buna çok inanır. geçen aradı beni diyor ki isim düşündün mü? yok daha düşünmedim dedim. şimdi şanslı birinin ismini koymak lazım mesela bak ben düşündüm düşündüm acun'u buldum. çok şanslı çocuk maşallah diyor. gülmekten yerlere yattım.

ama ben de öyle düşünüyorum. benim babam vefat etti koysam onun ismini koyarım ama, adam gencecik yşaında hastalıktan öldü koymamak lazım bence böyle isimleri

maasallah forum dolu bugun:nazar:

haklisin isim werdigin kiside önmli.kayinpederim cok caliskan azimli bi insandir cok da iyidir..insallah benzesin ona:)

hapsu kitap sen mi aldım demiştim nasıl bir kitap msj atarmsın bende bir araştırayım.adı nedir yazarı falan?

canım ıyıyım cok sukur ınsallah gerıye donus olmaz. evet kıtap aldım tam adı aklımda deıl ama annelık ve bebek bakımı üzerine bir kitap yazarı elizabeth

ya bi kargo sirketi warya malum ayni isimden..dalga gecerlermis o da neymis bilmem ne:)deniz istio o da..tehdit edio beni sen odadayken ben gider cikaririm nüfus kagidini diyo:)göstermem cocugumu dedim ben de:)

aman şirket isimlerine bakarsak her isimde var veya çıkadabilir sonuçta. deniz de güzelmiş ama :) aras ismi çok güzel, ben çok beğeniyorum

Selam kızlar, bayadır okuyorum eski yazıları anca bitti.
Cogu arkadaslarımızdan ne güzel haberler var, herkese saglıklı bir hamilelik dilerim.
Benim bulantılarım hala devam ediyorumi her aksam aglıyorum. Nasıl gecicek bilmiyorum. Drum bana Zofer verdi ilaç olarak, onu kullanıyorum, hafifletiyor cogu zaman. ama cok canım sıkılıyor bu bulantılara. 12.haftada gecer diye bilgi alıyorum heryerden, uarmım gecer....

aman şirket isimlerine bakarsak her isimde var veya çıkadabilir sonuçta. deniz de güzelmiş ama :) aras ismi çok güzel, ben çok beğeniyorum

ay simdik bi google a yazayim dedim ihsan aras diye ünlü bi türk bürokratmis:)okulu bile war..benimki begenmedi ya illa kulp bulacak iste..ama bi yandan bak birincisi senin babanin ismi iknciyide ben koyayim diyorum bakalim nolcak.gerci hele bi cinsiyeti ögrenelimde baski politikalarima baslayacagim...

kızlar bişey soracağım. ,st.da şişli- beyoğlu civarı d.a giden var mı? ben dr.umu gdeğiştirmeyi düşünüyorum ama nereye gitsem karar veremedim bir türlü :)

canim bende senin gibi idim aglardim mide bunaltilarindan sinirime 12 haftadan sonra yavas yavas yok oldu
sakin uzulme cok az kalmis gecicek yakinda sabahlari muz ye bana cok iyi gelmisti kizimda bisi yiyemiyodum inan ki
bazende mide bunaltisi cikarmak iyi diyolar bebege zararli olan besinleri cikarirmisin diye dogrumu bilmem

X