2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

eksiyle tatliyla alakasi yok diyenler cok walla bakalim.zaten hapsuu pinarali ve ben eksici oldugumuza göre cinsiyetlerinde ayni olmasi gerekecek eger durum oysa..bakalim görecegiz..

ben de hissetmek istiyorum artik yaa, ilk bebislerde hareketler 20. haftaya kadar hissedilemeyebiliyormus...
20 haftamı valla çatlarım ben 20 haftaya kadar ma soyle kendımı avutuyorum ben asırı zayıfım belkı bu zayıflığım bir işe yararda erken sezerim :)

kizlar ya ben kizima hamileyken cikolata gormek bile istemiyodum tek eski meyveleer yerdim

ama bu bebiste daha cok tatli istiyorum abuk subuk seyler ismini yaazmim aksam kipadan bir ttorpa tursu aldim eve geldim
maanyak gibi yedim :KK1:acaba bebegim ne gelde anla ama az kaldi ben 25 ataliktan sonra cinsiyet ogrene bilirim :KK49:

hapsu tatlim kizimi ben 13 haftada hisetmeye baslamistim 16 haftada londraya gidiyodum ucakta kemerin oldu yere piti piti nasil vurudu annemde cok erken hisetmis abilerimi beni hamileliginde

Son düzenleme:
erkek bebekler hemen belli ediyorlarmis cinsiyeti..cinsiyet organi gelisimi daha iyi gözlenebiliyormus..zaten doktor muallaktaysa kesin kizdir diye düsünuyorum ben:)

ben 12+3 gibi gidecegim tahminde bari bulunsun istiyorum

Tama dogru olabılır ama bence bebekden bebege degısıyor bızım kıracımızın da erkek ama kadın nerdeyse 4.5 aylıkken ogrencı cınsıyetını erkek olabılır kız da olabılır dıyordu :)

kizlar ya ben kizima hamileyken cikolata gormek bile istemiyodum tek eski meyveleer yerdim

ama bu bebiste daha cok tatli istiyorum abuk subuk seyler ismini yaazmim aksam kipadan bir ttorpa tursu aldim eve geldim
maanyak gibi yedim :KK1:acaba bebegim ne gelde anla ama az kaldi ben 25 ataliktan sonra cinsiyet ogrene bilirim :KK49:

canım ya budefada erkek olur bkarsın gercı sağlıklı olsunda gerisi boş :) eh geri sayıma başladın ne kaldıkı 25 ıne :)

ne güzel hissedyosun bebişini bakalım ilk bebeği olcaklar ne zaman hissedicek:nazar:

gerçekten hissetmek çokgüzeldir herhalde ya ben de hissetmek istiyorum artıkkkk ne zaman hissedeceğiz acaba? bana hep oğlum olacakmış gibi geliyor, daha hamile olduğumu bilmeden karnımı oğlum oğlum diye seviyordum, ama şimdiye kadar 2 kere aşerdim onlarda yine hamile olduğumu bilmedendi ve biri turşu, biri de yumurta. şimdi yumurta görmek istemiyorum o ayrı bişey tabii :)

bir de geçen akşam rüyamda gördüm bebişim doğmuştu, çok tatlıydı, yüzünü gördüm sadece gerçi ama erkek bebek yüzüydü kesin.

şimdiyew kadar hep erkek istiyorum derdim ama şimdi sağlıklı olsun gerisi mühim değil diyorum.

20 haftamı valla çatlarım ben 20 haftaya kadar ma soyle kendımı avutuyorum ben asırı zayıfım belkı bu zayıflığım bir işe yararda erken sezerim :)

ewet canim ya senin kilonu gördüm saglikliysan bi problem yok tabi.hamislik yarayacak sana:)dedigin gibi bi avantaj olarak hemen hissedersin belkide sen..

meleksen canim sen 25 aralik gibi kac haftalik oluyorsun?bi umut bende 12. haftayi devirince ögrenebilirm diye dusunuyorum..türkiye de cok tanidigim var 2,5 3 aylik olunca ögrenen..

Tama dogru olabılır ama bence bebekden bebege degısıyor bızım kıracımızın da erkek ama kadın nerdeyse 4.5 aylıkken ogrencı cınsıyetını erkek olabılır kız da olabılır dıyordu :)

tabi haklisin canim..doktorun yetenegine tecrübesine de bagli ve bebegin gelisimine de tabii..

gerçekten hissetmek çokgüzeldir herhalde ya ben de hissetmek istiyorum artıkkkk ne zaman hissedeceğiz acaba? bana hep oğlum olacakmış gibi geliyor, daha hamile olduğumu bilmeden karnımı oğlum oğlum diye seviyordum, ama şimdiye kadar 2 kere aşerdim onlarda yine hamile olduğumu bilmedendi ve biri turşu, biri de yumurta. şimdi yumurta görmek istemiyorum o ayrı bişey tabii :)

bir de geçen akşam rüyamda gördüm bebişim doğmuştu, çok tatlıydı, yüzünü gördüm sadece gerçi ama erkek bebek yüzüydü kesin.

şimdiyew kadar hep erkek istiyorum derdim ama şimdi sağlıklı olsun gerisi mühim değil diyorum.

ay bende hamıle oldugumu oğrenmeden deli gibi yumurta yiyordum ki normalde de fazla yemezdim şimdi fecı goremıyorum bile :) ne guzel en azında ruyanda falan gormussun ben hıc gormedım ya bebegımı ruyamda ama gecen gun bır acayıp ruya gordum kii ya bırı bırılerını öldürüyodu ruyamda aa birde baktım 2 - 3 yaşında bir erkek cocugu elınde silah herkesi vuruyo bir uyandım ki kanter ıcınde :) acaba cani birinimi doğuracam ben :26:

Valla benım başlamadı hatta hamileliğe dair hiçbir belirtim yok :) aman olmasında zaten gebelıgın ılk aylarında aşerme olmazmış ki o annenın nazıymıs:) sizin var mı?
valla canım benımde naz dgl eksı ıstyorm cok zor buldk
benim canim genellikle eksi seyler istio.hani bazi meyvelerin olmamis halleri olur ya öle..seftaLININ olmamisini yiorum mesela..ay söledim ama kimsenin cani cekmesin..naz filan degil walla istiom:)

aynen canım benımkıde naz dgl ruyalarımda gordm eksi bı meyve ama soylemem ddgn gbı tatlı hıc canım ıstmyo akklıma bile gelmyo

ay bende hamıle oldugumu oğrenmeden deli gibi yumurta yiyordum ki normalde de fazla yemezdim şimdi fecı goremıyorum bile :) ne guzel en azında ruyanda falan gormussun ben hıc gormedım ya bebegımı ruyamda ama gecen gun bır acayıp ruya gordum kii ya bırı bırılerını öldürüyodu ruyamda aa birde baktım 2 - 3 yaşında bir erkek cocugu elınde silah herkesi vuruyo bir uyandım ki kanter ıcınde :) acaba cani birinimi doğuracam ben :26:

:KK54:süpermis...yaramaz bi oglus gelir belkim..

benim rüyalarda fena sacma sapan olmaya basladi..aksam ya gunduz esimle ne konusursak kesin rüyama giriyor.2 dk.cik kestirsem ya hastanedeyim ya ultrasonda ya da garip bi yerde:)))

alemsin ya öyle kötü şeyler düşünme kız silah haberdir bir erkek çocuktan haber alacaksın demek ki:) senin bebiştir bakarsın.

bende öyleydim eşimle çok şaşırmıştık, deli gibi ben tavaya 10 tane yumurta kırıp yemek istiyorum diye diye sonunda yapmıştım ama 1inin bile yiyememiştim. birdaha da yemedim hiç :)

valla erkek olursa ismi hazır eşimin babasının adını koyacagız hasan ama kız olursa bilmiyorum hıc aklımda isim yok.

bizimde erkek olursa esimin babasinin ismi olucak ama yanina bi tane daha istiyoruz bakalim..aslinda iki isim taraftari degildik ama baklim..kayinpederimin adi da ihsan bu arada.

kızlar ben cıkıyorum bıraz uzanacagım gun ıcınde gene gırerım :) bebişlere dıkkatt dınlendırın onları :) kalkın netın basından :)

:KK54:süpermis...yaramaz bi oglus gelir belkim..

benim rüyalarda fena sacma sapan olmaya basladi..aksam ya gunduz esimle ne konusursak kesin rüyama giriyor.2 dk.cik kestirsem ya hastanedeyim ya ultrasonda ya da garip bi yerde:)))

canım ya hep acayıp ruyalar goruyorum ben mutlaka ya bırı benı öldürmeye calısıyor ve ben kacıyorum yada bırılerı bırılerını öldürüyor savas ortamında :) aslında nedenı galıba şu ben ınvestigation discovery hanalını cok izliyorum hele cınayetler nasıl cozulur falan adlı tıp ilgimi cok cekiyor ee oyle olunca normal ruya goremıyorum :)

canim ben 12 hafta 2 gun falan olucam bazende diyorum 31 aralikta tam 13 haftayi doldurunca gidim
yeni yil gunu esime hediye vereyim diye bazende bebegimi gormeye dayanamiyorum 25 aralikta tan sonra gidicem insallah
ben daha kizimdada cok erkek bebege hevesliydim kiz oldugunu ogrenince doktorda yuzum dusmustu ne kadar salakca
sonrada kizima bi alistik esimle alis veris manyagi olmustuk :KK1: simdi korkuyorum cok erkek istedigim icin allah vermez diye

gecen bi cinsiyet anlama testi okudum mart annelerinde ama sonra herkezde ayni cikti yazmislar laboratoardan alinmis test diyodu ama bilmem tutuyomu bende erkek cikti

ayy kendimi buzmus oturuyorum size yaziyorum karin sikisik gibi oldugu icin iki defa pit pit hisetim:emir_bebek::nazar:

son 3 gundur hergun hisetmeye basladim aksam uyurken hisetim simdi yine harekete iseniz bebeginizi erken hisedemesiniz kolapsata uzanin hareket etmeyin ozaman bebek uyumaz ama hareket etinizde suyun icinde salandigi icin uyur

gecen haziran annesi 2 teste gitmis 12 haftalik bebegini doktor napsa uyandiramamislar sonuunda doktor git cikolata ye diye gondermis

alemsin ya öyle kötü şeyler düşünme kız silah haberdir bir erkek çocuktan haber alacaksın demek ki:) senin bebiştir bakarsın.

bende öyleydim eşimle çok şaşırmıştık, deli gibi ben tavaya 10 tane yumurta kırıp yemek istiyorum diye diye sonunda yapmıştım ama 1inin bile yiyememiştim. birdaha da yemedim hiç :)
valla ben yedim başta şimdi yiyemiyorum da ılerde yemek lazım nasıl olacak bılemıyorum ama cozumu soyle olacak galıba bıldırcın yumurtası yemeye baslıycam kucucuk ama vitamını bol zaten babam zorla yedırmeye basladı bana :)

bizimde erkek olursa esimin babasinin ismi olucak ama yanina bi tane daha istiyoruz bakalim..aslinda iki isim taraftari degildik ama baklim..kayinpederimin adi da ihsan bu arada.

canım daha çok var ama ihsan efe gibi ihsandan sonra gelecek ismin baş harfi sesli olsun, hem söylerken daha kısa gibi oluyor hem ulama oluyor daha ahenkli gözüküyor :)

hapsucum nasıl gidiyor? iyimisin?

hly7 evin hayırlı olsun cnm.

Bende kız hissediyorum ama Allah bilir tabiki?Annem benim haberim olmadan başımdan tuz serpmiş.bende burnumu ellemişim oğlun olcak dedi.elimi ağzıma götürseymişim kızım olucakmış.bende bunu bir kaç arkadaşıma denemiştim çıktı yani kısmet sağlıklı olsunlarda

X