2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

canim ya kusura bakma yazdim ama..ben de kendisini degil ama ham halini istedim..buralarda meyve bol bi sansim o oldu..ama ikamesiyle de gecistirilebilir..ben tatli cok zor yiyorum..dun bi ilk accik canim istedi öyle yani.normalde de cok yemezdim

Çok heyecanlı ya :) düşünsenize içimizden canlı cıkacak :)

canim ya kusura bakma yazdim ama..ben de kendisini degil ama ham halini istedim..buralarda meyve bol bi sansim o oldu..ama ikamesiyle de gecistirilebilir..ben tatli cok zor yiyorum..dun bi ilk accik canim istedi öyle yani.normalde de cok yemezdim

yok canım sorun deil :) bende tatlıyı sevmiyorum pek canımda cekmıyor tatlı zaten. :)

saolsun sevgili doktorum bugun dönüs yapti, folik aside devam dedi..3 ayin sonunda tahliller yenilenecek ona göre kan ilaci baslanacakmis, zaten kan ilacinda da folik asit olacakmis..ben güzel yurdumda olacam zaten gerisi mühim degilki

saolsun sevgili doktorum bugun dönüs yapti, folik aside devam dedi..3 ayin sonunda tahliller yenilenecek ona göre kan ilaci baslanacakmis, zaten kan ilacinda da folik asit olacakmis..ben güzel yurdumda olacam zaten gerisi mühim degilki

canım doktorunu bulabilmene sevindim :) banada 2 hafta sonra gel demıstı bugun 2 hafta oldu tam bugun mu gıtsem persembe gunumu karar veremedim henüz :)

canım doktorunu bulabilmene sevindim :) banada 2 hafta sonra gel demıstı bugun 2 hafta oldu tam bugun mu gıtsem persembe gunumu karar veremedim henüz :)

ayy ultrasoundla bakacaksa bence bugunden git:)ben cok özledim görmeyi walla..gerci persembe de gitsen biraccik daha büyümüs olur bilemedim valla

Sevındım doktorunun gelmesıne gercekten ... offf benımde sorunum acıkıyorum ya sureklı psıkolojık mı boslukdan mı anlamadım doktor hamılelıgın ılk aylarında alınan kılolar annenın aldıgı kılodur dedı :) kilo almak istemiyoruuuuuuuumm geri vermek cok zor

Valla benım başlamadı hatta hamileliğe dair hiçbir belirtim yok :) aman olmasında zaten gebelıgın ılk aylarında aşerme olmazmış ki o annenın nazıymıs:) sizin var mı?
valla canım benımde naz dgl eksı ıstyorm cok zor buldk
benim canim genellikle eksi seyler istio.hani bazi meyvelerin olmamis halleri olur ya öle..seftaLININ olmamisini yiorum mesela..ay söledim ama kimsenin cani cekmesin..naz filan degil walla istiom:)

aynen canım benımkıde naz dgl ruyalarımda gordm eksi bı meyve ama soylemem ddgn gbı tatlı hıc canım ıstmyo akklıma bile gelmyo

aynen canım benımkıde naz dgl ruyalarımda gordm eksi bı meyve ama soylemem ddgn gbı tatlı hıc canım ıstmyo akklıma bile gelmyo

Benımde hamıle oldugumu ögrenmeden once bardak bardak lımonu sıkıp içmişliğim var :)

canim walla cok da kisitlama yani kendini..acikmak cok normal bise..bulantilari olanlarda keske yiyebilsem diyorlar..tabikide asiri yeme ama sonucta senin vitaminlerinden beslenecek bebis..psikolojik degil bence ilk haftalar cok fenaydim bende(esimin tabagi dahil ben bitiriyordum) ama simdi istahim normale döndü..bebis saglikli olsunda geri veirirz kilolari , her zaman dikkat edioz zaten birakalim bu dönem keyifli olsun:)

Ye ekşiyi ... devamı neydi bakalım bizde tutacak mı ?:) ben en cok cin takvımını merak edıyorum tutacak mı bende dıe:) annemde tuttu tum kardeslerım ve ben teyzemde de bakalım:)

Ye ekşiyi ... devamı neydi bakalım bizde tutacak mı ?:) ben en cok cin takvımını merak edıyorum tutacak mı bende dıe:) annemde tuttu tum kardeslerım ve ben teyzemde de bakalım:)

ye tatlıyı doğur hakkıyı ye ekşiyi doğur ayşeyi oyle birseydi o cumle galiba :)

gunaydin guzel anne adaylari ve anneler nasilsiniz
kizimla kalktik kizim cailou izliyo bende koltukta yatiyorum kalkasim hic yok

aksam yatim yatagimiza bebisimi kipir kipir hisetmeye basladim sonra uyumusum 2 bebekte cok heycanli tatli

cok haklisin canim rüyalarima giriyor, bazen tam uyurken bi aklima düsüo warya agzimin sularini zor topluyordum:)hala da severim yerim ..türkiye de bi meyve war adi lazim degil mayis gibi cikiyor dört gözle onu bekliyorum:)

gunaydin guzel anne adaylari ve anneler nasilsiniz
kizimla kalktik kizim cailou izliyo bende koltukta yatiyorum kalkasim hic yok

aksam yatim yatagimiza bebisimi kipir kipir hisetmeye basladim sonra uyumusum 2 bebekte cok heycanli tatli

ne güzel hissedyosun bebişini bakalım ilk bebeği olcaklar ne zaman hissedicek

ye tatlıyı doğur hakkıyı ye ekşiyi doğur ayşeyi oyle birseydi o cumle galiba :)

Öyle şeyler çok ya :) bakalım benım 3.5 yaşında erkek kardeşım var cınsıyetı 2.5 aylıkken bellı olmustu bakalım benım bebek ne zaman gostercek sağlıklı olsun da zaten ılk cocugum :) hıc farketmez tek sıkıntım dogu gorevınde hamıle kalmak ıstemıyordum o oldu napallım allah boyle nasıp gordu demekkı..

hersey kısmet canım yaa benımde ilk bebeğim olacagından cinsiyeti farketmiyor hiç :) nekadar erken öğrenmiş annen ilk cınsıyetını ya kesek bızde oğrenebılsek erken :) buarada annen genc galıba 3 bucuk sene once doğum yaptıgıns gore buarada sen kaç yasındasın ? birde doğuda görevin ne ?

eksiyle tatliyla alakasi yok diyenler cok walla bakalim.zaten hapsuu pinarali ve ben eksici oldugumuza göre cinsiyetlerinde ayni olmasi gerekecek eger durum oysa..bakalim görecegiz..

ben de hissetmek istiyorum artik yaa, ilk bebislerde hareketler 20. haftaya kadar hissedilemeyebiliyormus...

Annem şu an maşşallah 44 yaşında ben 25 yaşındayım dogu gorevınde ben degıl esım ıcın buralardayız ...

erkek bebekler hemen belli ediyorlarmis cinsiyeti..cinsiyet organi gelisimi daha iyi gözlenebiliyormus..zaten doktor muallaktaysa kesin kizdir diye düsünuyorum ben:)

ben 12+3 gibi gidecegim tahminde bari bulunsun istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…