2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

bakalım.. sen ne tahlılı yaptıracaktın hayıdır?

tesekkür ederim canim eger sorarsan iyi olur benim icin..ben de doktoruma ulasamadigim icin burdan soruyorum belki birakanlar v.s olmustur diye

folık asıt ıcın soruyosun dı mı? ben sordum. kımı doktor 3 aydan sonra bıraktıryor kımısı 8 haftadan sonra. yalnız ı vtamın vercek sana onun ıcınde folık asıt var o yuzden zaten bırakmıs olmuyosun.

ewet canim folik asit icin soruyordum haklisin vitamin alanlari da duydum..11. haftamda insallah Türkiye de olacagim o zamana kadar en iyisi devam etmek sanirim folik aside..tesekkür ederim

ewet canim folik asit icin soruyordum haklisin vitamin alanlari da duydum..11. haftamda insallah Türkiye de olacagim o zamana kadar en iyisi devam etmek sanirim folik aside..tesekkür ederim

merhabalar.. ben bulantılarım yüzünden folikasit içemiyorum.. doktora sordum önemli değil içmesen de olur dedi ama yine de içim rahat etmiyor.. içmediğim için bebeğe bir zararı olur mu?

kizlar waikide hamile gisisinde yuzde 50 indirim var bu tisortleri 22 tl den 9.90 aldim cokta guzel duruyo
benim gobekimde var esim cok guzel duruyo diyo

kizlar bizim burda folik asik durdurulmus depolarda yokmus satmiyolar doktorum bana eleviz verdi icinde vitamin herrsey var ama 12 haftadan sonra birde kan ilaci veriyolar bebek iyi gelisin diye

Son düzenleme:

Gözünüz aydın allah analı babalı büyütsün uzun ömürler versin inşallah. bu mutluluğu bizlerede tattırsın .

Folikasit kullaniyorum bnde. 2. Ayim bitti dr. Kullanmaya devam et dedi zarari yok.

lütfen benide listeye eklermisiniz.12 ekim 24 temmuz 58 kiloyum izmir normal doğum 2.bebek.

tesekkür ederim canim eger sorarsan iyi olur benim icin..ben de doktoruma ulasamadigim icin burdan soruyorum belki birakanlar v.s olmustur diye

Mesajını yenı gordum bu sıteye pek alısamadım takıp etmekde zorlanıyorum persembe gıdecegım doktora sorarım bakalım ne dıcek bende merak edıyorum.

evet canım bendekide 3 yasına kadar anlatıyor yazarı elizabeth fenwick belkide aynisidir.

evet evet aynısı canım ben bir de içeriği daha fazla bilgi dolu olan doğuma hazırlık diye bir kitap aldım bakalım limkini verebilecek miyim http://dogaldogum.com/kitap-dvd/118-douma-hazrlk.html bunu da tavsiye ederim canım

bakalım.. sen ne tahlılı yaptıracaktın hayıdır?

biz cuma günü kalp atışlarını duyduk secretcım 3 hafta sonra görüşelim dedi doktorum ve bazı tahliller istedi 14 tane filan örenk olarak hemogram, AST,Glukoz, İdrar mikroskobisi, Anti toxo, Anti rubella, b kültür gibi şeyler yazıyor onları yaptıracağım

Son düzenleme:

bnde rüyamda hep bebek emzirdiğimi ve hatta sütümün çok geldiğini emzirirkenn bebeğin yüzüne falan dağılıyodu böyle bu rüyadan 4-5 kez gördüm ama en son gördüğüm hamile olduğumu öğrenmeeden 1 hafta falan önce görmüştüm erkek bebek çok tatlıydıı çooook geneldede erkek gördüm ben hattta benim içime hep erkek doğuyoo bakalım hayırlısı nolcakk :)

kız kuru kuru çağırırmıyım aşk olsun istanbula yolun düşerse beklerim ben istanb uldayım senin ankarada olduğunu bilidiğim için yarım ağız gibi oldu

biz cuma günü kalp atışlarını duyduk secretcım 3 hafta sonra görüşelim dedi doktorum ve bazı tahliller istedi 14 tane filan örenk olarak hemogram, AST,Glukoz, İdrar mikroskobisi, Anti toxo, Anti rubella, b kültür gibi şeyler yazıyor onları yaptıracağım[/QUOTE]

aa evet rutin testler. bi nevi check-up sayılır. ben de kan pıhtılaşması çıkmıştı o testlerde. ardından da ileri tetkikler istendi. nerde yaptıracaksın tahlıllerını?

kızlar benide ekleyin sat;11 ekim doğum t;17 temmuz kilom 86, bu arada kilolara baktım benım gibi kilolu olan kimse yok,umarım sorun olmaz yaaaaaa,nolur kızlar dua edın normal doğum da istiyorum .etrafınızda kilolu olup normal doğum yapan varmı

evet gerçekten çok güzeller bende bugün baktım ama malasef göbeğim çıkmadığı için alamadım 4. ayda anca giyerim ben bunları.

alsaydın ındırımde ıken canım benım gobegım oldugu ıcın 11 haftaya basladık aldım ben bıda bulamam dıye

canım canını sıkma fazla kılon var dıye bende doguma 80 kılo gırdım kızımda 18 kılodan fazla almıstım kuzenım 90 kılolarda normal dogurdu
canını sıkma doktoruna sadece dıkat et sezeryancımı yoksa normalcımı benım kı norma dogumu yapıcaksın buna ınan derdı normal yaptım kızımı

kızlar ben gobus topıgımızı actım ama oldumu bılmem ılk resım benden hayırlısıla saglıkla gobuslerımızı cekıp koyucaz cok guzel oluyo

2012 temuz annelerinin gobusleri bu ısımde actım kızlar

ay canim ya süperler..resmen beni sen heveslendiriyorsun surda hee:)ne güzel ciciler..türkiye ye gideyim senin yüzünden saldiracagim etrafa saka bi yana canim seni bahane gösteriyorum kendime ama harikalar maasallah güle güle giyin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…