2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Mrb kızlar dün gece 2 damla kahverengi leke geldi çok korktum yarın için doktorum yokmuş başka yerleri aradım randevu için ocaga kadar randevu veremiyorlarmış diken üstündeyim yarın da nasıl beklicem.:KK14:

korkma canim ya ben sik sik internetten takip edioyrum ve kanamalara normal diyor..tabiki endiselenmekte haklisin, doktorunu bilgilendir bi dinlen güzelce..ilacina devam et..devam etmediyse ve dayanilmaz agrilarin yoksa bise yoktur diye dusunuyorum..

iyiyim canim cok sükür..sevindim senin adina..gelmedigin zamanlar diyorum herhalde yine mide bulantilari var biraz ferahlarsa gelir diye..ben internette okudum iste bi yerde 8. haftadan sonra bi faydasi yok yaziyordu doktoruma da ulasamiyorum...ilacimda bitiyor..yenisini alacagim sanirim..p.tesi turkiye de görüsecegim doktoru arayacktim artik en son..

canım benım doktorum 4 aya kadar içecegımı soyledı zaten yanlıs bılmıyorsam 4 aya kadar olusuyor organlar. buarada folık asıt cok onemli ama en ıyısı doktoruna sorman tabii.

Daha öncede gittim aynı şikayetle progeston verdi hala kullanıyorum ama dün ece görünce korktum bebeğimi merak çok ediyorum.:KK14:

canım endişelenme bence kahverengi ve pembe lekelenmeler normal demişti benim doktorum. Biraz dinlenerek bekle bakalım devam edecek mi eğer devam ederse ve için rahat etmezse bir hastanenin aciline gidersin onlar kadın doğumcuya ulaşırlar.randevuya gerek kalmaz

peki pekii affettim :KK1::KK1: :KK19:

saolasın cnm benim.. mecburum taşıınmaya hem eşimin işi için hmde evde yavruma oda yok :KK31: içime çok sinen bi ev oldu sonunda...

yardım eden çok canım zaten nakliye olcağından çok iş kalmayacak bana :KK34: saolasınnn artık yeni evime beklerim :KK1:

iyi bari canım çok sevindim. ben de rüyalarımda hep kız bebek görüyordum ama dün gece ilk defa rüyamda kendi bebeğimi gördüm doğmuş 2 aylıktı daha kumral saçlı bir oğlan çocuğu nasıl tatlı gerçek gibiydi üzerinde mavi bir hırkası vardı mis gibi kokuyordu kucağımda:emir_bebek: evine de gelirim valla öyle kuru kuru çağırma:KK9:Ankaradamıydın sen de?demin bir ilaç daha attım midem kötülücek gibiydi bulantı için:KK37:

iyiyim canim cok sükür..sevindim senin adina..gelmedigin zamanlar diyorum herhalde yine mide bulantilari var biraz ferahlarsa gelir diye..ben internette okudum iste bi yerde 8. haftadan sonra bi faydasi yok yaziyordu doktoruma da ulasamiyorum...ilacimda bitiyor..yenisini alacagim sanirim..p.tesi turkiye de görüsecegim doktoru arayacktim artik en son..

ben de 2 aya kadar kullanılıyor diye biliyorum

kızlar ben annelik ve bebek bakımı üzerine bir kitap aldım orda folik asid in bebek için karar aldıgımızda başlanması gerektıgı vede 12. haftaya kadar da duzenlı alınması gerektıgı yazıyor.

RUMUZ
KACINCI BEBEK
SAT
B.D.T.
DOGUM SEKLI
DOGUM
KILOSU VE BOYU
KILO
SEHIR
YAS
destiny555ilk24 Eylul01 Temmuz55Istanbul31
Nurgulceilk25 Eylul01 Temmuz58Istanbul24
Herseyim bebegimilk24 Eylul01 Temmuz56Baku31
persailk25 Eylul01 Temmuz80Londra29
LaMeilk16 Eylul04 Temmuzistanbul30
Gulden83ilk29 Eylul05 Temmuz53Kirklareli28
lost81ilk29 Eylul11 Temmuz62Istanbul30
TDS2. bebek29 eylül05 Temmuz52
DilaNaz2.bebek29 Eylul05 TemmuzSezaryanTokat31
sinayilk29 Eylul05 Temmuz58Konya
sehrinaz2. BEBEK29 eylül05 Temmuz68istanbul29
guldiyariilk01 Ekim06 Temmuz56Kocaeli26
avukatnurilk30 Eylul07 Temmuz75
meleksen2.bebek01 Ekim07 Temmuz66kocaeli24
centaurilk01 Ekim07 Temmuz51Ankara29
eskistilk24 Eylul07 Temmuz55Istanbul26
kardelen3510ilk03 Ekim10 Temmuz54Izmir27
asya60ilk03 ekim09 Temmuz62İzmir26
butterfly33ilk03 ekim09 Temmuz5533
habisshilk03 ekim09 Temmuz53Ankara24
aysun55382. Bebek09 TemmuzSezeryan
kelebeketkileriilk04 Ekim10 Temmuz62Manisa26
feyzabilalilk04 Ekim13 Temmuz58Erzurum22
hly7ilk05 Ekim13 Temmuz23
topraksu_ilk07 Ekim13 Temmuz
melocan52ilk07 Ekim13 Temmuz60Ordu30
meltem8782.bebek07 Ekim13 Temmuz78Ankara26
hayatagülilk07 ekim13 Temmuz83Kocaeli25
ERKUSHilk09 Ekim14 Temmuz57Istanbul
Candasilk08 ekim14 temmuz
lonelinessilk07 Ekim14 Temmuz61Bursa27
mavigibi2.bebek09 Ekim15 Temmuz58Izmir28
bubailk09 Ekim16 TemmuzTanzanya23
hapsuu(Bahar)ilk11 Ekim16 Temmuz42Kibris28
Yenibahar2710 Ekim16 temmuz6127
Yskilk10 ekim16 Temmuz
luxxorilk10 Ekim23 Temmuz52Ankara28
son_eceilk10 Ekim16 Temmuz55Ankara30
Laura1lk10 Ekim16 Temmuz56İstanbul32
pnraliilk12 Ekim17 Temmuz60istanbu27
nisaaaa2.bebis12 Ekim18 Temmuz
bilgiliilgiliilk13 Ekim19 Temmuz66Istanbul28
Parpalmilk14 Ekim21 Temmuzİzmir29
şeker_portakaliilk14 Ekim20 Temmuz75İstanbul28
glmtilk15 ekim22 temmuz58
orjinalmorjinalilk16 Ekim22 Temmuz53Izmir28
ferzancailk17 Ekim23 Temmuz61Konya28
Ckork17 Ekim23 temmuz
breshka18 ekim24 temmuz
Gelincik2.bebek18 Ekim24 Temmuz4529
pembekelebekilk18 ekim24 temmuz23
Derenilk19 Ekim25 temmuz
arsimailk19 ekim25 Temmuzsezeryan56istanbul26
Lazanya2. bebek19 ekim25 Temmuzsezeryantrabzon
huli_bilk20 Ekim27 Temmuz56Sakarya27
msg38ilk23 Ekim30Temmuz54Malatya23
everythingwillbegreatilk23 Ekim29 Temmuz68Moskova27

kızlar ben annelik ve bebek bakımı üzerine bir kitap aldım orda folik asid in bebek için karar aldıgımızda başlanması gerektıgı vede 12. haftaya kadar da duzenlı alınması gerektıgı yazıyor.

tesekkür ederim canim ya ben de yenisini alayim da baslayayim en iyisi..doktoruma ulasabilsem soracktm ama devam etmem mantikli gibi görünüyor...

Folikasit bende kullanıyorum bebek için iyiymiş ...

ewet canim tabikide iyi ama ne zamana kadar kullanacagim merak konusu..internette okudugum bi yerde 8. haftadan sonra gereksiz diyordu benimde hapim bitmek üzere dioyrum acaba yeni alip devam mi edecegim yoksa birakacak miyim?ama doktoruma ulasamadigimdan sanirim devam etmemin bi sakincasi yok

kızlar merhaba. bende kan pıhtılaşması var bu yüzden coraspin ve innoheh iğne kullanıyorum 3 gündür. bugun sabah uyandıgımda burnumun kanamıs oldugunu fark ettım aranızda boyle bı durum yasayan oldu mu?

ewet canim tabikide iyi ama ne zamana kadar kullanacagim merak konusu..internette okudugum bi yerde 8. haftadan sonra gereksiz diyordu benimde hapim bitmek üzere dioyrum acaba yeni alip devam mi edecegim yoksa birakacak miyim?ama doktoruma ulasamadigimdan sanirim devam etmemin bi sakincasi yok

Doktor karar verir herhalde degerlere gore, ben bu hafta gıdecegım doktora eger sız ulasmazsanız doktorunuza ben sorabılırım hem bende merak ettım sımdı:)

aaa ben de aldım onuu ansiklopedi tarzında büyük bir kitap dimi? :KK76:çok güzel 3 yaşına kadar bebeğinin her şeyini anlatıyor

kızlar merhaba. bende kan pıhtılaşması var bu yüzden coraspin ve innoheh iğne kullanıyorum 3 gündür. bugun sabah uyandıgımda burnumun kanamıs oldugunu fark ettım aranızda boyle bı durum yasayan oldu mu?

canım acaba fazla mı geldi hap ve iğne? bir yandan da hamilelikte burun kanaması olması normalmiş bende de iki günde bir burnumu temizlerken kanama oluyordu panikliyordum. Kan damarları hamilelikte genişlediğinden burun kanamaları ve tıkanıklık hissi olurmuş

aaa ben de aldım onuu ansiklopedi tarzında büyük bir kitap dimi? :KK76:çok güzel 3 yaşına kadar bebeğinin her şeyini anlatıyor

canım acaba fazla mı geldi hap ve iğne? bir yandan da hamilelikte burun kanaması olması normalmiş bende de iki günde bir burnumu temizlerken kanama oluyordu panikliyordum. Kan damarları hamilelikte genişlediğinden burun kanamaları ve tıkanıklık hissi olurmuş

yaa bilmiyorumkı yarın ege unıversıtesıne gıdıcem hematoloji bölumune. inşallah kotu bırsey yoktur:18:

evet canım bendekide 3 yasına kadar anlatıyor yazarı elizabeth fenwick belkide aynisidir.

yaa bilmiyorumkı yarın ege unıversıtesıne gıdıcem hematoloji bölumune. inşallah kotu bırsey yoktur:18:

yoktur canım gönlünü ferah tutmaya çalış hamilelik vücudumuzda öyle değişiklikler yaratıyor ki neredeyse her geçen gün yeni bir şey fark ediyoruz bu da belki geçici bir durumdur belki iğneyle ilaçla ilgisi bile yoktur? bi git gel bakalım hastaneye ne diyecekler. ben de yarın sabahtan aç karnına yollara düşücem şu verdikleri tahlilleri yptıracak uygun fiyatlı bir yerler arayacağım Umarım midem iyi durumda olur da işlerimi rahat halldebilirim

Doktor karar verir herhalde degerlere gore, ben bu hafta gıdecegım doktora eger sız ulasmazsanız doktorunuza ben sorabılırım hem bende merak ettım sımdı:)

tesekkür ederim canim eger sorarsan iyi olur benim icin..ben de doktoruma ulasamadigim icin burdan soruyorum belki birakanlar v.s olmustur diye

baharcım bir türlü görüşemedik nasılsın geçti mi bulantıların
canım bir günüm diğer günü tutmuyor bugun iyiydim yemek yedim sonunda tabii mide bulantısı gecmedı ama hafifti baş edebildim inşallah hafta içide oyle olur işde sorun yaşamam boylece. sen nasılsın ?

X