2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Uzun bir aranin sonunda sukur girebildim siteye. Bnde 10 temmuzda saglikli bir sekilde dunyaya getrdim bebegimi. Rabbim tum isteyenkere hayirlisiyla nasip etsin insallah

Benim kızım da bugün 19 günlük oldu.Aynı durum bizde de var.sürekli emmek istiyor ve çok uzun süre emiyor.emerken uyuyor zaten.ben de bu hep böyle mi devam edecek merek ediyorum.şimdi annem var yemekleri ve işleri yapıyor.o gidince ne olcak bakalım.

inşallh bize yetişir de ücretsiz izinle uğraşmayız:)bu arada prosedür nasıl işledi dah aokulumu aramadım ne yaptınız evrak işleri olarak?rapor sgk anlaşmalı hastaneden olması şart mı ?

ya ben napim
kızım 29 günlük hep meme hep meme
sanki anasının karnından memeyle doğdu
bide oğlum var evlere şenlik 2 yaşında hiç isteği bitmez anne beni yıka anne dışarı götür anne mama anne meyva suyu anne cayu anne laura
üstelik tek başımayım bebeği kendim yıkarım oğlanın saçlarını ben keserim yemek bulaşık temizlik çamaşır ütü hep bende
halinize şükredin kızlar neler var neler
tabi pratiklik ve el becerikliği çok önemli + planlı hareket etmek öyle olunca sorun kalmıyor
benim iki minik bebeye rağmen bilgisayara bakabiliyorum gün içinde + onlar öğlenleyin uyuyunca yarım saat bi saat uyuyabiliyorum

2.EL CHİCCO KANGURU SIFIR GİBİ ÜSTELİK KARGO MASRAFI YOK - Chicco Bebek Kanguru sahibinden.com'da - 95665216 burdan ürünün kendi fotoğraflarına bakabilirsiniz kızlar ayrıca mesaj hakkı olmayanlar burdanda mesaj atabilir

Meraba anneler çok şükür bende internete girebildim :) Bugün kırkımız çıkıyor babamızı bekliyoruz bebişi yıkamak için. İlk 15 gün yanımda kaynanam vardı ilk 5 gün annem herkes gitti kaldık oğluşumla bir başımıza. Çok sakin bi hayat sürüyoruz ama en güzelide yalnız kalmakmış istediğim gibi büyütüyorum bebişimi. Eylülde yükselme sınavım var ders çalışmaya çalışıyorum emişiyoruz, ağlaşıyoruz,bakışıyoruz işte böyle yaşayıp gidiyoruz...

doğrudur canım bende öyle düşünüyorum :):) benim kızım uyursa eğer 2 saatte bir uyanıo, eğer ayaktaysa bütün gün, uyuyana kdr mememde :) ehh sütün tekrar dolması içi biraz zaman geçmesi gerek ama bırakmıoki,sonra da sinirlenio, kavga edio memeyl süt gelmio die :))

belkide 2. die öyle olöuştur canım.... hikayeler kısmı nerde ben bulamadım da...

rezzancım burdan cnm...
ya benim kız beni deli etcek otomatiğe bağladı geceleri yok uyumuyo yaaa...
ama bi karar verdim annem dahil herkese ooo maşallah mışıl mışıl uyuyo diycem belki o zaman uyur
uyumuyo dedikçe iyice uykusuz yarasa olduk evin içinde geceleri hayalet gibi dolaşıyorum...

Hayırlı günler hanımlar nasılsınız Size birşey soracağım.. görümcemin bebeği 4. ayına girdi ama görümcemin sütüçok azaldı.. artsın diye her yolu demiyor ama pek artma olmadı.. mama da vermek istemiyor.. nette araştırmış keçi sütü verilebiliyormuş anne sütüne en yakın süt olduğu için sizde veren varmı? yada vereni duydunuzmu hiç?:44:

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar bende temmuz annesiydim fakat bebeğim kakasını yediği için bebeğimi kaybettim bugün 25 gün oldu sezaryen oldugum için ara sıra hala ağrılarım oluyo 15 gündür kayınvalidemdeydim dün geldim gelir gelmez topiğe girdim herşeyi burda paylaşmıştık bebeğim artık yok ama sizlerin yazdıklarını okuyorum mutlu oluyorum bebişlerinizle birlikte sağlıklı güzel günleriniz olsun

canım çok ama çok geçmiş olsun.başınız sağolsun.gerçekten cok uzuldum.ama cok şükür ki sen iyisin. zor bir süreçten geciyosun ama hayırlısı böyleymiş demek ki.kendine iyi bak toparlanmaya çalış.

Cok geçmiş olsun canım başınız sağolsun Allah sabırlar versin
Biliyorsunbende Nisan da kaybettim bebeğimi zor süreç
Rabbim sana sağlık versin Melek annesi olduk bizler
Diyecek söz yok Dilerim Rabbim kucağımıza almamızı tekrar nasip eder
Allah yar ve yardımcın olsun

inşallh bize yetişir de ücretsiz izinle uğraşmayız:)bu arada prosedür nasıl işledi dah aokulumu aramadım ne yaptınız evrak işleri olarak?rapor sgk anlaşmalı hastaneden olması şart mı ?

Canım hastaneden verdikleri dogum belgesi,eşimin is yerinden aldığı belge (dogum,cocuk yardımı almadığına dair antetli kağıt),okulda memurun vereceği matbu evrakı doldurup okula veriyorsun.Ben 10 Temmuz dogum yapmıştım,5 hafta dogum oncesi kullanmadığım izin vardı, 10 Temmuz itibari ile kullanacağım 8 haftaya 5 haftamı eklettim.Ekim ortası 3. haftası is başlangıç görünüyor.

canım benim ilk okuduğumda çok etkilenim inanamayacağın kadar üzüldüm. seninki kadar olmasada bende 3 tane bebeğimi kaybetmiştim ve ne kadar zor olduğunu biliyorum. Allah sana ve eşine sağlık versin inşallah en kısa zamanda tekrardan hamile kalır ve sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın.

başın saolsun arkadaşım benim ilk kızımda 2008 yılında kakasını yemişdi ama rabbim onu bize bağışladı doğduğunda nefes almadığını söğlemişlerdi ama sonra müdahalelerle bize geri döndü duyunca çok kötü oldum allah sabır versin şimdi 2 kızımı kucagıma aldım allah sanada nasip edsin inşallah

Canım benim başınız sağolsun.Rabbim inş. en kısa zamanda bebeğini kucağına almayı nasip etsin.Çok üzüldüm ama Rabbim herşeyin hayırlısını bilir.

başın sağolsun.
geçen sene boş gebelik yaşayıp düşük yaptım. kalp atışını duymadığım, yüzünü görmediğim,
hareketlerini hissetmediğim hiç olmayan-oluşmayan bi bebek için ne kadar üzülmüştüm..
rabbim 3 ay sonra kızımı müjdeledi bana.. onu sağlıkla kucağıma almak sonsuz bi şükür gerektiriyor..

Allah, cennetine geri aldı senin kuzunu.. melek oldu.. cennette birlikte olacaksınız inş..
ama inan çok üzüldüm..
Rabbim, bu acıyı unutturacak dert vermesin sana..
inş yakın zamanda toparlanırsın. güzel haberlerini burada paylaş..
seni unutmayız. duamdasın meleğin annesi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…