2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

MAŞALLAH Allah analı babalı sağlıklı güzel bir ömür vesin:))darısı biz doğuramayanlara...günün dolmuştıu sanırım ne kadar bekledin?suni sancı da aldın mı bende bu ptesi günümü dolduruyorum doktor nihai kararı o zman veririz dedi inş normalden dönmeyiz:)))

canım aynen benim de bi göğüs ucum küçük, ememiyo oğlum. silikon göğüs koruyucu ile emziriyorum ben.
eczanede satılıyo 2 tane var içnde 6 tl idi.

bende okudum Allah yardımcın olsun... inşallah meleğini alırsın kucağına en kısa zamanda :)

Bende dun sabah genel anestezi ile sezeryan sonucu yavruma kavustum. Dunyanin en guzel duygusu en guzel kokusu. Oglumda bende cok sukur iyiyiz yarinda evimize gitcez insallah. Paşam su an yanimda misil misil uyuyorrrr

suni sancı almadım canım takvimi bittigi gün sancılar vardı zaten . gece doğurdum çok zor doğumum oldu. neyse Rabbım herkese nasip etsin

Merhabalar,

Ben de 24 Temmuz sabahı 04:35'te epidural sezeryanla oğluşuma kavuştum.
Normal doğum olması için çok uğraşmama,saatlerce suni sancı çekmeme ve 8 cm açıklıkla doğumhaneye girmeme rağmen bebeğim kanala ters girdiği için acil sezeryana alındım maalesef. Ameliyathaneye girerken çok üzgündüm ama her işte bir hayır vardır, allahtan bebeğime bir şey olmadı diyorum şimdi, o da çok yıpranmış çünkü.
Allah bekleyenleri de bir avazda kurtarsın inşallah.
Doğum yapanlara da hayırlısı olsun, çok güzel bir duyguymuş...

Ben de sizler gibi 2012 temmuz annesiyim.21 temmuzda doğun yaptım sezeryan ile.süt arttırma konusunda vitamalt diye bir içecek var eczaneden alabilirsiniz.işe yarıyor kesinlikle

Ay canim benim ya hadi gozun aydin kavustun bebegine. Dogum zor oldu demissin ama atlatmissin bak ne guzel. En kisa zamanda dogum hikayeni de bekliyoruz. Allah bebegine ve sana saglik versin. İlk gunlerde iyi besle onu ki sarilik olmasin benimki gb. Hadi dikkat edin kendinize...

Mrb arkadaşlar bende 25 temmuz saat 16:45 de epiduralsiz normal doğumla yavruma kavuştum oğlum maşallah sağlıklı annelik süper bişey doğum hikayemi ayrıca yazıcam henüz doğum yapmayan arkadaşlar sağlıkla yavrularına kavuşurlar inş

annelik muhtesem ama uykusuzluk gercekten cok ama cok kötüüüüü( topıkte yeller esıyorr
herkes muradına erdi inşallahhh
Rabbim olmayanlara nasip etsinnn

arkadaşlar bende 19.07.2012 perşembe 11:05 te yavrumu dünyaya getirdim 11 günlük tatlı oğlum allah herkese yaşatsın bu güzel duyguyu...

Merhaba tatlı annişler ve melekleri oğluşum 10.07.2012 de dünyaya geldi.çok şükür sağlıklı sıhhatli...şuan uyuyor meleğim rüya görüyor sanırım gülüyor :)
umarım herkes iyidir.

nereden başlayacağımı bilmiyorum neyse başlayayım bir yerlerden...

meleğimi 28.07.2012 de gece 04.40 da 3.450 gram 49 cm olarak kucağıma aldım

25.07 den beri sancı çekiyordum ama herzaman ki sancılar diye bilmiş teyzeler annem felan konuşuyordu başımda
neyse 27 sinde doktor kontrolum vardı gittim 3 cm açığım vardı kafa yerleşmemiş 5 gün felan daha bekleyebiliriz demişti doktor
bekleyecektik sabah çok az bir kan gelmişti leke doktordan geldiğimde ise tam bir felaketttttt
nişanım gelmiştiii aman Allah ım o nasıl birşeydi öyle
neyse doktoru aradım damar felan çatlamıştır kontroldendir dedi iyi peki dedik 1 saat oldu yok 2 saat oldu yok durmuyor ve sancılar şiddetleniyor
doktoru tekrar aradı böyle böyle dedim zaten bekliyordum demesinmii
bekliyordunda beni neden hastaneye almadın da gönderdinnnnnnn
yatışım yapıldı 6da sancı felan çekiyorum 5cme kadar çektim sancı süründüm ama gıkım çıkmadı çünki adet sancılarımda çok şiddetli geçiyordu
benden sonra 11 gibi 3 hasta geldi hele biri doğum hanenin kapısından girip direk doğumhaneye girdi 2 dkka sonra bebeğin ağlama sesi duyuldu
maaşallah karşımdaki odadaki kızda 4 cm açığı var kafası yerleşmiş dayanamıyorum ben dedi sezaryene gitti
yan odadaki kız 3 cm di 6 cm oldu suyu geldi doğurdu hemen
ben tek kaldım koca hastanede
neyse ben sancıdan kıvarnıyorm yarım saatte bir 3 ebe vardı elini sokup sokup gidiyorlar hemde bileğine kadar ben yinede bağırmadım
suyumu patlattılar kendi elleriyle doktor sordu biz yapmadık dediler
bebeğin kafasını kanala sokmaya çalıştılar her ellerini sokmada
nasıl canım yandı nasıl çok kötü baktım ilerlemiyor benim rengim soldu halsiz kaldım annem bu kız ölecek dedi ağlamaya başladı nst bağlıyorlar bebeğimin kalp atışları yok sürekli gelip gidiyorlar
yeter dedim epudural istiyorum beni bırakın yeter ölcem benn
epudurali oldum sonra tekrar muayene yaptılar 2.snde epuduralin etkisi geçmiş acı hissediyorum yeter elleme dedim bırak lütfen dedim bu niye acıyor dedim
bişi demiyor acımaz sen öyle hissediyrsun diyor alakası yok epuduralın etkisi geçmiş kolunu çıkardı hemen anestezi uzmanını aradılar 10 dkka oldu yok
15 dkka oldu yok ben aynı doğum sancılarını çekiyorum
doktoru aradım siz ne zaman gelceksiniz bu niye böyle suni sancı versinler açılsın dedim suniye karşıymış ama 4 5 rahim ağzı yumuşatıcısı vermişler diyor
hemen hemşire geldi epidural yaptı bi doz daha hemen diyor neden doktoru aradınız bize kızıyorlar dedi bir sus dedim
neyse onu yaptılar rahatladım arkasından baktılar açılma 7 derken 10 olmuş güya doktor 9 9,5 da gelcekdi ama doktor yok ben çatalda bekliyorum
kafasını görüyorlar saçlarıya oynuyorlar ama çıkarmıyorlar banada ıkınma diye kızıyorlar bebeğim nefessiz kalmışşş
doktor geldi doğum başladı karnıma 5 kere 70 kiloluk kadın dirseğiyle çöktü bi yandan midem bulanyor öğüryorum 1 gündür bişi yememişim boğazım yırtıldı hala konuşamıyorum
neyse bebeğim doğdu çok şükür ama ağlamadııııııııııı hemen küveze götürdüler beni diktiler giydirdiler felan uyumuş kalmışım sabah 6da annemin küvezden yoğmbakımdan çıktı felan dediğini duydum ama konuşamıyorum okadar halsizim ki çok kötü oldum ya
neyse ki meleğim kucağımda 1de çıktık herşeyi şimdilik çok şükür çok iyi
dikişim şunum bunum iyi duruyor belim ağrıyor sadece kızıma hayırlı ömürler versin rabbim banada sağlığını mutluluğunu göstersin inşallah
herşeyi unuttum ben meleğimi çok şükür Allah ım bana bağışladı

hanımlar benimde sütüm az malesef bebeğimi mamayla besliyorum ama sağmaya ve yinede emzirmeye devam ediyorum.denemediğim içmediğim şey kalmadı malt içeçekler hoşaflar börülce bulgur birde hem emizrme danışmanı hemde doktorum motillum diye bir ilacı tavsiye etti onuda içiyorum.1 kutu daha içebilirsin dedi.birazda psikolojik hanımlar sanırım.kafamızı rahatlatmamız lazım.normal süt içmiyordum.bir arkadaş yazmış.süt ve kuru üzüm diye sütü de içicem kuru üzümde yiyorum.sütümüz bol olsun inşlh

aman Allahım ya bunlar insan değil resmen
ağlattın beni ama şimdi iyiyim diyorsun meleğin kucağında Allah sağlıkla sıhhatle büyütmeyi nasip etsin

Canım benim ya hayırlısıyla kızını kucağına almışsın çok şükür rabbim sizi birbirinize bağışlamış...Maşallah kuzuna ve sana okurken çok kötü oldum oldum :26: Allah hepimizin yardımcısı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…