2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar benimde bir sorum var.Bende gögüs pompası kullanıyorum,sanırım sütüm az yarım saatte ancak 60 cc sağabiliyorum,onuda gece veriyorum.Siz napıyorsunuz?Ayrıca tek gögüs emziriyordum,diğerinin ucu yeni çıktı,mama verdik mecbur 1 hafta,şimdi mamayıda günde bir kere 30 cc veriyorum onuda 2 gündür vermemek için direniyorum,ama hep içimde acaba doymazsa diye vicdan yapıyorum,su tüketiyorum ama önerilere açığım,humana still tee aldık onuda içiyorum,başka neler yapıyorsunuz?

Masallah 60 iyi bile, bnm 30 anca cikiyo, 27 günümüz hala sutumuz yeni artmaya başladı, inş artmaya devam eder.
Valla hosaf diyenler çok, dereotu, üzüm hosafi, ılık suda 1 tatlı kasgigi toz maya,still tea benim bildiklerim bunlar

selamm kızlar nasılsınız bugun oğlum doğalı tam 1 hafta olduu zaman geçiyor hemen.. hala doğuramayan karakızzz senmisin canım senide inşallh bir avazda kurtarsın rabbim..

bence uygun bi ürün. boyun bölgesindeki destekler çok iyi.. :KK34:
ben de şunun siparişini verdim.. kargoyu bekliyorum..
Pierre Cardin PS 375 PC Ana Kuca (Tama Sepeti) | Pierre Cardin | Bebek Tama Sepeti | Bebek Tama Sepeti
beni cezbeden baktığım çoğu ana kucağı oturur pozisyonda.. yani henüz bir aylık bile olmayan bebekler için uygun değil.
bu biraz daha eğimli.

senin aldığın daha güzelmiş canım oturma ile yatma arası bişey diyor kafamı bu karıştırıyor. ben o ürünü almadım daha araştırıyorum seninki gelince tekrar yorumlarını yazarmısın bende bundan alayım diyorum
Kızlar benimde bir sorum var.Bende gögüs pompası kullanıyorum,sanırım sütüm az yarım saatte ancak 60 cc sağabiliyorum,onuda gece veriyorum.Siz napıyorsunuz?Ayrıca tek gögüs emziriyordum,diğerinin ucu yeni çıktı,mama verdik mecbur 1 hafta,şimdi mamayıda günde bir kere 30 cc veriyorum onuda 2 gündür vermemek için direniyorum,ama hep içimde acaba doymazsa diye vicdan yapıyorum,su tüketiyorum ama önerilere açığım,humana still tee aldık onuda içiyorum,başka neler yapıyorsunuz?

bende süt arttırmaya çalışanlardanım. kızım çok kolaycı bi göğsümün ucu var diğerinin ki biraz küçük ama yinede var inat ediyor içini çeke çeke ağlıyor birini emmiyor diğerine yumuluyor. tabi tek memeyle doymuyor. diğerini sağma makinasıyla sağıp içiriyorum ama kız emmediği için bir gıdım süt çıkıyor. bari emdiğinden doysun diye süt arttırmaya çalışıyorum.
bana bir bardak pekmez şerbeti iç dediler saki biraz artırdı gibi bir bardağın 3/1 pekmez koyup 3/2 sinede sıcak su koyup karıştırıpiççiyorum 15 cc artırdı sanki

senin aldığın daha güzelmiş canım oturma ile yatma arası bişey diyor kafamı bu karıştırıyor. ben o ürünü almadım daha araştırıyorum seninki gelince tekrar yorumlarını yazarmısın bende bundan alayım diyorum

bende süt arttırmaya çalışanlardanım. kızım çok kolaycı bi göğsümün ucu var diğerinin ki biraz küçük ama yinede var inat ediyor içini çeke çeke ağlıyor birini emmiyor diğerine yumuluyor. tabi tek memeyle doymuyor. diğerini sağma makinasıyla sağıp içiriyorum ama kız emmediği için bir gıdım süt çıkıyor. bari emdiğinden doysun diye süt arttırmaya çalışıyorum.
bana bir bardak pekmez şerbeti iç dediler saki biraz artırdı gibi bir bardağın 3/1 pekmez koyup 3/2 sinede sıcak su koyup karıştırıpiççiyorum 15 cc artırdı sanki

Merhaba kızlar
bende başlarda aynı sorunu yaşadım.bol su için. birde incir iyi geliyor.ayrıca protein içeren şeyler de artırıyor galiba ne zaman et yesem ertesi günü göğüslerim doluyor resmen. hiç sevmediğim halde sakatat yedim baya faydalı oldu. yeşillik de iyi geldi.humana still tee içiyorum arada ve bol bol mevsim meyvelerinden komposto yapıyorum.birde malt kahvesi almıştım neskafe gibi aynı.gece de içseniz kafein içermediinden uyku kaçırmıyorum süt yapıyor.
:21: Imnu Malt Kahve 200gr - e-bebek.com

Allah evlatlarınızla hepinize uzun ömürler versin, bu sıcaklarda işimiz zor siz taze annelerden dua bekliyoruz bizlerde heyecanla bekleyenlerdeniz, karakız da hastaneye yatış yaptırmış 5 cm açıklıkla dualarımız onunla inşallah

Slm kızlar... Karakız allah bir avazda nasip etsin inşallah cnm. Usg yanılıyor bana da en çok 4000 doğar dediler. 4350 doğdu :))) Bu arada bizde bugün sıpamla 12 günlük olduk. Sağlık ocağında kontrolümüz vardı 4.900 gr. 55 cm. olmuşuz çok şükür. Tosunum doymuyor benim de. Hemşiremiz emzirme eğitimi almış yurt dışında. Günde en az 25 bardak sıvı tüketmemiz gerekiyormuş. Bunun da en az 5 bardağı süt olsun dedi. En çok süt süt yaparmış. Bir de bol bol kuru üzüm ye dedi. Bilginiz olsun kızlar...

Allah evlatlarınızla hepinize uzun ömürler versin, bu sıcaklarda işimiz zor siz taze annelerden dua bekliyoruz bizlerde heyecanla bekleyenlerdeniz, karakız da hastaneye yatış yaptırmış 5 cm açıklıkla dualarımız onunla inşallah

Allah yardımcısı olsun sağlıkla kucağına alır inş bebişini:)))tek ben kaldım sanırım 30 temmuz son hala bir kıpırtı yok:KK43: ben normal istedikçe kızım gelmek istemiyor sanırım...kızlar son haftalarınızda göğüslernizin süt doldugunu anladınız mı bazı arkadaşların akmaya bile başlamış bende onda da kıpırtı yok acaba sütüm az mı olacak:KK43:((

kızlar hayırlı aksamlar dılerım hepnıze
vede hayırlı dogumlar
tup bebek tedavısıne baslıyacagım
41 hamıleden 1 tane AYETEL KURSI TOPLUYORUM
SON 20 TANE KALDI
BENIM NIYETIME HAYIRLI BIR EVLADIMIN OLMASI ICIN 1 TANE AYETEL KURSI OKURMUSUNUZ
RICA ETSEM
ADIM ESRA.....
HAKKINIZI HELAL EDIN

vede hayırlı dogumlar
41 hamıleden 1 tane ayetel kursı topluyorum
son 20 tane kaldı
benım nıyetıme hayırlı bır evladımın olması ıcın 1 tane ayetel kursı okurmusunuz
rıca etsem
adım esra.....
Hakkınızı helal edın

ıyı geceler..paşamla 10.gunumuz..en kısa zamanda dogum hıkayemı paylasacam herkes dogursunda(korkutmamak ıcın:)ben okurum 1 tane canım ayetel kursı..

vede hayırlı dogumlar
SON 20 TANE KALDI
BENIM NIYETIME HAYIRLI BIR EVLADIMIN OLMASI ICIN 1 TANE AYETEL KURSI OKURMUSUNUZ
RICA ETSEM
ADIM ESRA.....
HAKKINIZI HELAL EDIN

Hakkınızda hayırlısı olsun ben de okudum bir tane...umarım gönlünce hayırlı sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın bebişini:)))

dün kontrolüm vardı 39+2 deyiz bebeğim makat geliş ve bir de üstüne iri 3900 dedi doktor yani bu kadar beklememe rağmen normal doğum malesef mümkün olmayacak zaten en ufak bir doğum belirtisi de yok hani bi sancı olsun bişey hiiiç öylee 18lik genç kız gibi oturuyorum yani :) biz de dün gün aldık sezaryen için 30 temmuz pazartesi sabah inşallah Allah'ım izin verirse oğlumu kucağıma alacağım. bu mübarek günlerde Allah herkese yardım etsin

vede hayırlı dogumlar
SON 20 TANE KALDI
RICA ETSEM
ADIM ESRA.....
HAKKINIZI HELAL EDIN

Allah yardımcın olsun.. ben de okudum bir tane..allah aratmadan kucağını doldursun inşallah..

Bizim bebiisimizde geldiii..
39+4 te doktor kontrolumuz vardi bit gittikki suyu azalmis bizim bebisin hic acilma yok daha yola bile girmemisti.doktor acil sezeryan dedi suyum yavas yavas akinti gibi gelmis meger hic anlamadim:KK43:
Sonra buyuk bir moral bozukluguyla sezeryan oldum ama cok sukur ikimizde saglikliyiz.bugun 5. Gunumuz ben 2.gunden ayaga dikildim bile oyle cok korktugum gibi degildi ameliyat acisi..
Simdi evimizdeyiz biraz sut problemimiz var:KK43: dun pompayla cektim tek gogusten 5 cc geldi anca:KK43: haliyle mama veriyoruz ama yilmak yok emzirmeye devam ediyorum bir umut..simdi biraz sariligida basladi bakalim:KK43:
Cok zor ama cok guzel bir duygu:) herseye degiyo:)
Ameliyat oncesi 50 cm 3370 dedikleri bebisim 52 cm 3730 dogdu bu arada usg yalan cikti :KK70: bende dogumdan sonra 10 kilodan kurtuldum:KK66:

ıyı geceler..paşamla 10.gunumuz..en kısa zamanda dogum hıkayemı paylasacam herkes dogursunda(korkutmamak ıcın:)ben okurum 1 tane canım ayetel kursı..

hakkınızda hayırlısı olsun ben de okudum bir tane...umarım gönlünce hayırlı sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın bebişini:)))

allah yardımcın olsun.. Ben de okudum bir tane..allah aratmadan kucağını doldursun inşallah..

allah razı olsun .....

kızlar selam hiç giremiyorum hatta tuvalete bile zor gidiyorum :) ama şükür ikimizde iyiyiz geçmişi okuyamadım bile doğumu olan tüm arkadaşlara hayırlı olsun bekleyenler de bir avazda kurtulsun inş...

Bizim bebiisimizde geldiii..
39+4 te doktor kontrolumuz vardi bit gittikki suyu azalmis bizim bebisin hic acilma yok daha yola bile girmemisti.doktor acil sezeryan dedi suyum yavas yavas akinti gibi gelmis meger hic anlamadim:KK43:
Sonra buyuk bir moral bozukluguyla sezeryan oldum ama cok sukur ikimizde saglikliyiz.bugun 5. Gunumuz ben 2.gunden ayaga dikildim bile oyle cok korktugum gibi degildi ameliyat acisi..
Simdi evimizdeyiz biraz sut problemimiz var:KK43: dun pompayla cektim tek gogusten 5 cc geldi anca:KK43: haliyle mama veriyoruz ama yilmak yok emzirmeye devam ediyorum bir umut..simdi biraz sariligida basladi bakalim:KK43:
Cok zor ama cok guzel bir duygu:) herseye degiyo:)
Ameliyat oncesi 50 cm 3370 dedikleri bebisim 52 cm 3730 dogdu bu arada usg yalan cikti :KK70: bende dogumdan sonra 10 kilodan kurtuldum:KK66:

MAŞALLAH Allah nazarlardan saklasın sağlıkla büyüt inş bebişini:) Nazar Darısı biz doğuramayanlara...sezeryan genel mi oldun epidural mi ben normal istedikçe kızım öyle gelmek istemiyor herhalde:KK43:sizce sezeryan olursa gene mi epidural mi tercih edilmeli????

vede hayırlı dogumlar
SON 20 TANE KALDI
RICA ETSEM
ADIM ESRA.....
HAKKINIZI HELAL EDIN

bende okudum canım hakkında hayırlısı olsun

slm kızlarrrr sonunda meleğimi kucağıma aldım 6da başlayan serüven sabah ezanında 04,40 da kızımın ağlamasıyla bitti :KK16:

çok acı çektim çok sancı çektim ölüyordum az kalsın en sonunda epudural normal doğum oldum harika birşeydi
şuan eve geldim biraz acım var ama meleğimmm varya onu kokluyorumya herşeye bedelll :KK16:

rabbim herkese hayırlı doğumlar nasip etsin
kızım 3,450 49 santim doğdu :KK16:

MAŞALLAH Allah nazarlardan saklasın sağlıkla büyüt inş bebişini:) Nazar Darısı biz doğuramayanlara...sezeryan genel mi oldun epidural mi ben normal istedikçe kızım öyle gelmek istemiyor herhalde:KK43:sizce sezeryan olursa gene mi epidural mi tercih edilmeli????

Bende cok normal istedim hatta hic bir sorun yoktu ama olmadi iste nasip:KK43: cok agladm sezeryana girerken bile..hic istemedim ciktigimda hala neden neden diyodum ama onu gorunce gecti:KK70: ben genel anestzi oldum acikcasi kokrtum epiduralden ki ameliyathanyi gorunce iyiki geneli secmisim dedim cnku baya panikleyeblrdm pek benlik degildi tabi kisisine gore degisir:)

X