2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

saol canım :) valla gögüslerle baş edemıycez galba daha basında buyumeye basladılar sonuna dogru ooo nasıl olur hayal bıle edemıyorum :)

aynen canim yaa..turkiyeye gider gitmez camasirlarimi degistirmem gerekecek sanirim:)

daha test yapmadan önce bile anlamistik gögüslerden bi gariplik oldugunu:)büyüklüklerine göre sütlerde iyi faydali olur insallah:nazar:

aynen canim yaa..turkiyeye gider gitmez camasirlarimi degistirmem gerekecek sanirim:)

daha test yapmadan önce bile anlamistik gögüslerden bi gariplik oldugunu:)büyüklüklerine göre sütlerde iyi faydali olur insallah:nazar:

amin canımya inşallah bol bol süt gelir ay şişerde cok az süt gelirse uzulurum valla :) ben sımdıden almayı dusunuyorum sutgenlerımın ıcınden cıkmaya basladı göğüslerim :)

amin canımya inşallah bol bol süt gelir ay şişerde cok az süt gelirse uzulurum valla :) ben sımdıden almayı dusunuyorum sutgenlerımın ıcınden cıkmaya basladı göğüslerim :)

sevindim yalniz olmadigima:)normalde son aylara dogru filan siser diye duymustum ben ama benimkiler ne mümkün..aynen alabilsem simdi bana da lazim disina tasmaya coktan baasladi ama malum yer sebebiyle turkiyeyi beklemek zorundayim..

benim kyafetlerin üst kısmı dar geliyor şimdiden böyle büyürse doğumda ne olurum tahmin edemiyorum
inşallah dediğin gibi sütler faydalı olur da bebişlerimiz sağlıklı büyür

sevindim yalniz olmadigima:)normalde son aylara dogru filan siser diye duymustum ben ama benimkiler ne mümkün..aynen alabilsem simdi bana da lazim disina tasmaya coktan baasladi ama malum yer sebebiyle turkiyeyi beklemek zorundayim..

evet sende haklısın ama orda yokmu iyi iç çamaşırı ?

yani cnm, hatta şöyle diyim, canım ççok antep fıstığı çekiyordu. eşimde yarım kilo almış gelmiş. oturdum onu bir güzel yedim bitirdim. eşim belki içinden 1-2 avuç yemiştir.
ama hala aynı durumdayım, kabızlıktan kurtulamıyorum.
çok sıkıntılıyım bu durumdan haftaya gidince söyleyeyim doktora. hatta nasıl anlatabilirim bilmiyorum ama 1 haftadır her gün kabızım ve böyle tuvaletimi yaptığım yerde küçük küçük 2 tane şişlik var. sanırım hemoroid dedikleri oldu şimdi bende. nasıl geçecek onu da bilmiyorum :KK43: çok dertliyim bu konuda ya :KK43:(((

canım öncelikle geçmiş olsun ben hamilelikten öncede çok fazla kabızlık çekiyorum bendede fazla zorlanmaktan makat bölgemde derim çatlıyo ve ordan kanama yapıyo ve ben kan görünce çok defa vajinadan geliyo diye ödüm koptu dün gecede afedersin çişe kalktım sadece çiş yaptım şeyimi yıkadım tuvalet kağıdıyla silerken böyle nokta şeklinde iki tane kan lekesi gördüm makattan mı vajinadan mı geldi anlamadım

evet sende haklısın ama orda yokmu iyi iç çamaşırı ?

canim tabiki war ama benimkiler genel ölculerde degil ve hani su bedenli olanlarda..vücuduma göre biraz büyük o yuzden beden degsiyor, cup lu aliyorum..burda öylesini bulmak zor..cogu seyde zaten ikinci el..16 günüm kaldi beklerim elbet:)

glmt canim aynen benimde kiyafeti giydimmi üst kisim daraliyo burda yaz hemen belli oluyo acik renk vs. ama turkiye de kazaklardi koyu renkler vs bi süre kamufle ederim diye dusunuyorum insallah..

kizlar renkli ultrason fiyatlarini hic sordunuzmu ozel hastanelerde ne kadar
arastirayim diyorum 31 aralikta fiyat uyugunsa renkli ultrasona gireyim 13 haftada diyorum
kizima hamileyken pahali oldugunu biliyorum londrada yapmisti bana doktor
simdi hastaneleri arayip fiyat alip ona gore dusuneyim diyorum

Ben Çorlu'da oturuyorum. Burada özel bir hastanede 4D renkli ultrason için 150 TL istediklerini duydum. Ama ben şanslıyım. Çünkü benim doktorumda tüm bu cihazlar var ve ekstra ücret almıyor. 3. aydan sonra da renkli olarak veriyor :)

canim tabiki war ama benimkiler genel ölculerde degil ve hani su bedenli olanlarda..vücuduma göre biraz büyük o yuzden beden degsiyor, cup lu aliyorum..burda öylesini bulmak zor..cogu seyde zaten ikinci el..16 günüm kaldi beklerim elbet:)

glmt canim aynen benimde kiyafeti giydimmi üst kisim daraliyo burda yaz hemen belli oluyo acik renk vs. ama turkiye de kazaklardi koyu renkler vs bi süre kamufle ederim diye dusunuyorum insallah..

ay canım iyi yaşıyorsun orda ben yaşayamazdım herhalde :) az kalmıs ya ben daha var sanıyordum tabıkı beklersın 16 gunun gecmesi ne ki :) gercı senin için beklemek zor olsa gerek

canım öncelikle geçmiş olsun ben hamilelikten öncede çok fazla kabızlık çekiyorum bendede fazla zorlanmaktan makat bölgemde derim çatlıyo ve ordan kanama yapıyo ve ben kan görünce çok defa vajinadan geliyo diye ödüm koptu dün gecede afedersin çişe kalktım sadece çiş yaptım şeyimi yıkadım tuvalet kağıdıyla silerken böyle nokta şeklinde iki tane kan lekesi gördüm makattan mı vajinadan mı geldi anlamadım
kızlar bende ilk hamillelğimde çok sıkıntı çektim hemoroidim bile oldu.bol bol sabahları kuru kayısı yiyin 1 bardak su için.zorda kalırsanız doktorum gliserin fitil kullan kesinlikle zorlama demişti .

ay canım iyi yaşıyorsun orda ben yaşayamazdım herhalde :) az kalmıs ya ben daha var sanıyordum tabıkı beklersın 16 gunun gecmesi ne ki :) gercı senin için beklemek zor olsa gerek

canim yasaniyo walla..hatta simdi hormonlardan olsa gerek burdan gitsem burayi cok özlerim herhalde diyorum ve hüzünleniyorum...esim icin geldim napiim ben de yasayamam edemem dedim ilk zamanlarda da cok zorlandim ama eyy ask sen nelere kadirsin diye bosuna dememisler:))):nazar:

canim yasaniyo walla..hatta simdi hormonlardan olsa gerek burdan gitsem burayi cok özlerim herhalde diyorum ve hüzünleniyorum...esim icin geldim napiim ben de yasayamam edemem dedim ilk zamanlarda da cok zorlandim ama eyy ask sen nelere kadirsin diye bosuna dememisler:))):nazar:

:)) ay ne guzel askınız hıc bıtmesın inşallah :):nazar:

2.hamileliğini yaşayan anneler ve bu konularda bilgisi olan anne adayları hamilelikte kullanılmaması gereken kozmetik ürünleri var mı ?
çok makyaj yapmam ama gereken yerler oluyor ve ben zombi gibiyim renk falan gitti iyice bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirm

cnmm hosgeldın aramıca kıyamam yaa dıkkat et kendıne bende de bel agrısı oluyo normal onlar bol bol dınlen yat uyu sana hızmet edıcek bırısı varsa hatta cok daha ıyı olurr .Bu arada flamekiss cnm sende catlaklar ıcın badem yagı sur karnına ben ole yapıorum malummm genıslıo genıslerken de yırtılıyo ama badem yagı genıslerken esneyerek genıslemesını saglıyo catlakları yırtıkları onluyo aklında bulunsun :KK66:

hoşbulduk canım eşim bi şeyler yapmaya çalışıyor işte

bu arada kıslar ben de doktorumun önerilerini yazıyorum
her gün 2 bardak yarım yağlı süt, 1 kase yoğurt, 2 farklı meyve yenecek
etler iyi pişmiş olmalı, bol bol beyaz et ve mümkünse çoğunlukla balık :KK70: çok severim
dar giymek yok, topuklu yok :KK43: aslında severdim ama :KK43:
sentetik iç çamaşırı yok, pamuklu giymeye özellikle dikkat et dedi.
bunu dışında da gebelikte cinsellikte de bi sınırlama yok dedi :KK17: (bunu özellikle sormuştum, korkuyordum çünkü bişey olurmu diye)
bir de özellikle ve özellikle günde 3 litre su içeceksin, meyva sularından filan hariç dedi. ben 2yi zor geçiyorum ama :KK43:
bir de kahve kola yasak dedi.
bizim doktorumuz böyle dedi :KK3:

ben normalde suyu çok çok az tüketirim şimdi güya artırdım ama anca 1.5 a yakındır suan normalde çok su içmek midemi bulandırır..ayy napacam ben....bide sütten nefret ediyorum bu arada herkese sorayım süt içmesek onun yerine ayran yoğurt peynir yetmiyor mu ki acaba...dr.um haftaya konusuruz herşeyi dedi.

ben normalde suyu çok çok az tüketirim şimdi güya artırdım ama anca 1.5 a yakındır suan normalde çok su içmek midemi bulandırır..ayy napacam ben....bide sütten nefret ediyorum bu arada herkese sorayım süt içmesek onun yerine ayran yoğurt peynir yetmiyor mu ki acaba...dr.um haftaya konusuruz herşeyi dedi.

Bende gebeliğimin başlarında suyu çok rahat içiyordum.Şimdi biraz tiksindim sanırım.Boğazıma diziliyor:KK43:Süt içemiyorsan yoğurt yiyebilirsin canım

$SAM_0580.JPG $SAM_0579.JPG $SAM_0582.JPG

kizlar gecen weeniceden hastane takimini 37 tl den 19.90 aldim obur mavi alt us takimida 15 tl den 8 tl ye aldim
yuzde 50 indirim var cok guzel seyler var cinsiyeti ogrenim bataniyeli falan takimlarda vardi kacirmayin derim

mavi wenice takimlarini esime daha gostermedim 31 aralikta cnsiyeti ogrenirsem helede erkek se ozaman supriz yapcam

kirmizi tulumu esimle kziimla aldik hastane cikisi :nazar:

aa canım sende mi konyadasın ?
hangi hastane ve doktora gidiyorsun?

ayy canım msjını göremeden çıkmmışım, ben akademi hastanesinde şükran doğruya gittim. memnun kaldım sanırım onda devam edicem. aslında farabide mehmet beye gitmek istemiştim ama eşimin erkek doktor takıntısı var. :) o yüzden bayan doktor bulduk. şimdilik memnunum. diğer randevumdan sonra da söylerim yorumumu sen hangi hast. ve doktora gidiyosun :?

Eki Görüntüle 302206 Eki Görüntüle 302207 Eki Görüntüle 302208

kizlar gecen weeniceden hastane takimini 37 tl den 19.90 aldim obur mavi alt us takimida 15 tl den 8 tl ye aldim
yuzde 50 indirim var cok guzel seyler var cinsiyeti ogrenim bataniyeli falan takimlarda vardi kacirmayin derim

mavi wenice takimlarini esime daha gostermedim 31 aralikta cnsiyeti ogrenirsem helede erkek se ozaman supriz yapcam

kirmizi tulumu esimle kziimla aldik hastane cikisi :nazar:

hepsi çok güzellerrrr :KK3:
rabbim güzel günlerde giydirmeyi nasip etsin inşallah :)

X