2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

çok sinirliyim öldüm bittim bunaldımmm
yeter deyip haykırmak geliyor içimden çok huysuzum atesim var
agrim var .

kıyamam canım yaaaa :KK43:(( az kaldı inşallah bebişlerimizi kısa zaman sonra alıcaz kucaklarımıza ve bütün bu sıkıntıları unutup gidicez :KK1: ılık bir duş al istersen iyi gelir diye tahmin ediyorum bende senin gibiydim ateşim vardı az önce duş aldım şimdi sanki daha iyiyim

kızım tribe girdi ayaklarını dayadı kaburgalarıma sen misin gelmiyo diyen bana diye son direnişlerini yapıyor

kıyamam canım yaaaa :KK43:(( az kaldı inşallah bebişlerimizi kısa zaman sonra alıcaz kucaklarımıza ve bütün bu sıkıntıları unutup gidicez :KK1: ılık bir duş al istersen iyi gelir diye tahmin ediyorum bende senin gibiydim ateşim vardı az önce duş aldım şimdi sanki daha iyiyim

canım banyo yapa yapa bi hal oldum
kimse beni anlamyo dalga gecyolar yok
1ayn var daha yok 15gunun war dye
tamam olablr ama inanrmsn gck olyrum
rüyamda bebeği mi gördün
çıldırcam eşim yaninda değil evimde değilim
birde beklemek çok zor günü bilmeden ;'(

rüyamda bebeği mi gördün

damdan düşenin halini damdan düşen anlar canımmmm haklısın kimse anlamıyor bizi eşinin yanında olmaması evet kötü olmuş ama eminim ki evinize 3 kişilik mutlu bir aile olarak döneceksiniz bende kızımın çamaşırlarını yıkadım şimdi ütüye başlıcam perşembe saat 11.00 de doğum var :)))

ah şu sıcak hava çok fena buharlaşcam yakında ya

kuzumun gelmesinede son 2 gün heyecandan ve sıcaktan uyuyamıyorum :KK70:

damdan düşenin halini damdan düşen anlar canımmmm haklısın kimse anlamıyor bizi eşinin yanında olmaması evet kötü olmuş ama eminim ki evinize 3 kişilik mutlu bir aile olarak döneceksiniz bende kızımın çamaşırlarını yıkadım şimdi ütüye başlıcam perşembe saat 11.00 de doğum var :)))

Allah hayırlısıyla kavuştursun buruna canım perşembe benim kontrol var
yerime kokla melegini :nazar:
galiba normal doğumcu burcu ve ben variz topikde ikimiz kaldik :KK14:
umarım bu lear bekleyipde sezaryen olmam .....

rabbim gönlüne göre versin inşallah canımmm bende normal doğum isterdim ama benim tıbbı zorunluluğum var sol yumurtalığımda kist var hamile kalmadan öncede vardı dr hamilelikte eriyebilir demişti ama erimedi :KK43: normal doğum sırasında patlarsa senide kızınıda zora sokar doğumda hem kistini hem de kızını alırız dedi bakalım hayırlısı olur inşallahhhh tatlımmm

Hayırlı sabahlar doğuramayanlar..:KK3: Bende daha doğuramadım.. Artık kafayı yemek üzereyim:KK36: yalancı kasılmalar ve sıcak yüzünden...:KK14: Dün gece oturup ağladım resmen sıcaktan uyuyamıyorum üstüme giyecek ince bişeyim yok diye.:KK14::KK14:. (hiç bişey üstüme olmadığı için..) En sonunda kocamın Atletini giydim.. Hani kızlar erken geliyordu... Nerde benim kızım....:26: İstanbul trafiğine takıldı heralde...:KK1:

rüyamda bebeği mi gördün

bende öyle su kuşu oldum resmen.. İnsanın eşinin yanında olmaması nasıl bir duygu biliyorum.. Hamileliğimin ilk zamanları sıkıntılı geçtiği için bende eşimden uzak kalmıştım.. neredeyse her gün ağlıyordum kocişim yanımda yok diye...

şimdi bende doktor kontrolunden geldim,nst felan hersey cok iyi,ama bebek 4 kılonun usttunde görünüyor diye persembe sezeryan yapacak doktor.nedendir bilmiyorum bi ağlamak geldi bana.kimseyle konusmak,görüşmek istemiyorum.kendımı normal doğuma o kadar hazırlamıstımki.galiba hayal kırıklığı bu olsa gerek,tabıkı oğlumu kucağıma alcağıma sevınıyorum ama onu normal doğuramadığım içinde üzülüyorum.Rabbim neylerse bi bildiği vardır elbet.ben ne yaptıysam sonucu değiştiremedim.zorla 1 hafta daha beklemeye ikna ettim doktoru,bugun 40 haftası tam doldu ama geleceği yok.hatta nst de sancı bile yok.yarın öğleden sonra yatışını yap dedi doktor.persembede sezeryan olcam.acaba yarın gece hastanede kalmak zorundamıyım? bilginiz varmı?

Bende varimmmm beklemeye devam. Dun geceden beri bole adet sancisi gibi bisey cekiyorum,ayy dedim benim oglan geliyor galiba ama tik yok, hala daha tam gecmis degil o agri ama kasilmam yok pek fazla. Biraz korku heyecan basladi bugun valla sanki dogum yaklasti gibi hissediyorum. Rabbim hakkimizda hayirlisini versin insallah.

İlknurcm hayirlisi boyleymis demekki hic canini skma,kilolu beek olunca mecburen sezeryana yonlendiriyor doktorlar annein ve bebegin sagligi icin. Artik bebisine kavusacaksin onu dusunmelisin:))

büşra canım ınşallah doğumdan sonra düzelir
ben eşimsiz inanin wc gtmm ben gdrdim oda gderdi ayni anda ckardk flan :KK9:

suan sol bacağıma çok kötü kramp girdi
kasıkin ağrıyor belime vuruyor
soğuk soğuk ter dokuyorum :KK14:
karnmin heryeri yırtılmış 24 kilo aldım
gece tuvalete giderken ağlıyorum artık
gündüz bile 5dkda bir tuvaletim geliyor :KK14:

minita cim bende aksam suyum geldi gbi agrm warama kaslma ne onu cozemedim
daha
karnım taş gibi oluyor arada ama bilmiyorum o ne

şimdi bende doktor kontrolunden geldim,nst felan hersey cok iyi,ama bebek 4 kılonun usttunde görünüyor diye persembe sezeryan yapacak doktor.nedendir bilmiyorum bi ağlamak geldi bana.kimseyle konusmak,görüşmek istemiyorum.kendımı normal doğuma o kadar hazırlamıstımki.galiba hayal kırıklığı bu olsa gerek,tabıkı oğlumu kucağıma alcağıma sevınıyorum ama onu normal doğuramadığım içinde üzülüyorum.Rabbim neylerse bi bildiği vardır elbet.ben ne yaptıysam sonucu değiştiremedim.zorla 1 hafta daha beklemeye ikna ettim doktoru,bugun 40 haftası tam doldu ama geleceği yok.hatta nst de sancı bile yok.yarın öğleden sonra yatışını yap dedi doktor.persembede sezeryan olcam.acaba yarın gece hastanede kalmak zorundamıyım? bilginiz varmı?

bir gece önce yatış gösteriyorlar ama istersen kalmıyorsun, ben kalmadım canım.

uykusuzluktan ölüyorum. bir de şu millet dağılsa da artık istediğim yerde emzirsem. sıcak odada tıkıldım kaldım. pöffffffffffff:KK14:

alyacımm hoşgeldin doğurdunuz bize teslim ettiniz şimdi nöbet sıraları bizde kızın nasıl

kızlar bizde atlatıp 40 haftayı doğrurmuyuz acaba bebe sanki hep içimde kalcak gibime geliyor :KK52::KK52:

Kizim iyi canim cok sukur. Gitgide toparliyoruz. Biraz sutum yetmiyor mama takviyesi yapiyorum mecbur. Ona canim sikiliyor ama duzelir heralde. Sizinde artik bugun yarin gelir dogumlar. Sizde tadarsiniz bu muhtesem duyguyu hayirlisiyla insallah. Nasil sende varmi sancilar falan? Bu arada normal mi dusunuyorsun sezeryan mi

Hayırlı sabahlar doğuramayanlar..:KK3: Bende daha doğuramadım.. Artık kafayı yemek üzereyim:KK36: yalancı kasılmalar ve sıcak yüzünden...:KK14: Dün gece oturup ağladım resmen sıcaktan uyuyamıyorum üstüme giyecek ince bişeyim yok diye.:KK14::KK14:. (hiç bişey üstüme olmadığı için..) En sonunda kocamın Atletini giydim.. Hani kızlar erken geliyordu... Nerde benim kızım....:26: İstanbul trafiğine takıldı heralde...:KK1:
kız bende varım 40 hafta doldu bekliyoz hala normal olsun diye

Son düzenleme:
X