2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Umarım hersey yolundadir...
canım benim hersey yoluna gırıyor cok sukur . bende toparlanmaya basladım . wc ye gıdebılıyorumm ve gaz cıkartabılıyorummm ... annelik zor zanaat :)))

hoşgeldin zeynepcim almışssın bebişini kucağına hayırlı olsun tatlım ne güzel artık kollarında meleğin
benm yerime şöle kocaman kokla ömür bebeği
bu arada çok uyuo demişsin herhalde normladir çok uyuması yeni doğanların kafaya bunları takıpta üzme kendini sütün gtmesin ok
askımsın sa ol bebegımmmmmm .. koklamam mı guzelimmm:KK1: bugun dr a gıttık teyzesı hersey normalmıs sadece sık sık uyandırıpp emzırmem lazımmıs mama konusunda da dr amcamız musade etti .. bakalımmmmm sen nasılsınnnn:KK1::KK16:

bizde gittik bugün kızımı görmeye teyzeleri 37+2 de kızım 3.300 olmuş bnm gözlerim açıldı fal taşı gibi iki hafta önce 2.800 dü ondan öncede hep zayıf gidiyordu son haftalar bi atak geldi doktor teyzesi tombilik olcak bu kız maşallh dedi. çatı muayenesi yapcak die gittim ama haftaya yapıcam dedi artık haftada bir gidicez kontrollerimize herşey yolundaymış çok şükür. yalnız duruş pozisyonu tam bnm istediğim gibi değil kanala doğru hafif yan duruyor dedi haftaya bakalım ne durumda olcak dedi bizde haberler bu kadr.
ZEYNEP cim hayırlısıyla almışsın bebeğini kucağına çok sevindim allah analı babalı sağlıklı büyütsün.
aboooooooooooo masaallah subanallah senın kızına:nazar:
kurban olsun teyzesi onun ballarınaaa. duruş pozısyonu degısıyor bebegım zamanla bı bakarsın ters doner bı bakarsın yan döner minnak kuzuların ne yapacagı belli değill. Allah razı olsun canım ağzına saglık sende hayırlısıyla kucagına all inşşşşş...

canım benim hersey yoluna gırıyor cok sukur . bende toparlanmaya basladım . wc ye gıdebılıyorumm ve gaz cıkartabılıyorummm ... annelik zor zanaat :)))

askımsın sa ol bebegımmmmmm .. koklamam mı guzelimmm:KK1: bugun dr a gıttık teyzesı hersey normalmıs sadece sık sık uyandırıpp emzırmem lazımmıs mama konusunda da dr amcamız musade etti .. bakalımmmmm sen nasılsınnnn:KK1::KK16:

kurban olsun teyzesi onun ballarınaaa. duruş pozısyonu degısıyor bebegım zamanla bı bakarsın ters doner bı bakarsın yan döner minnak kuzuların ne yapacagı belli değill. Allah razı olsun canım ağzına saglık sende hayırlısıyla kucagına all inşşşşş...

bak herşey normalmiş işte boşuna üzdün kendini.
bizde nolsun hala beklioruz cadının gelmesini ayın 26sına kadar gelmeze 27sinde yatış vercek doktor suni sancı ile dogurtturacakmış :KK53:

sağol cnm bnm doğru diyorsun belli olmuyor napcakları bende sabırsızlanıyorum. senin artık yanı başında oğlun maşallh öpüp kokluyorsun. ne kadr acı çeksende yawrun için herşeye değer dimi. darısı bizlerin başına insan inanamıyor hala bende kzımı görüp öpüp koklayacağım günlerin hayalini kuruyorum

zeynepcim hoşgeldin. umarım daha iyisindir bebiş nasıl oldu? benim uykucu kızım uyuyor teyzesi gece oldumu da zor uyuyor.

çok şükür zeynepcim iyiyim ağrılarım hafifledi
canım benım paşa da uyuyor yarım saat sonra uyandırıp emzırcem doymassa mama vercemm . bırbırımıze alısmaya calısıyorum ama cok agrıyor dikiş yerlerım bakalım zamanla gecer ınsallah daha 2 gunluk amelyatlıyım ama ayaga kalkıp dolasıyorum .. normal dogurmadıgıma halen cok pısmanımmm .. humana still tea içiyorumm valla cok guzel ıse yarıyor sana da tavsıye ederım mama verıyon mu hiççç:KK1:

sağol cnm bnm doğru diyorsun belli olmuyor napcakları bende sabırsızlanıyorum. senin artık yanı başında oğlun maşallh öpüp kokluyorsun. ne kadr acı çeksende yawrun için herşeye değer dimi. darısı bizlerin başına insan inanamıyor hala bende kzımı görüp öpüp koklayacağım günlerin hayalini kuruyorum
tabii balım degmez mi yawruma feda olsun canım .. agrıların en buyugunu cekerım sorun degıl Allahım yavrularımızı korusun bıze baagıslasın kem gozlerden uzak tutsunnnn...

bak herşey normalmiş işte boşuna üzdün kendini.
bizde nolsun hala beklioruz cadının gelmesini ayın 26sına kadar gelmeze 27sinde yatış vercek doktor suni sancı ile dogurtturacakmış :KK53:
ahh doğurdugum hastanedekı cocuk doktorunun tavrını gorseydın onun agzını burnunu kırmak gelıyor ıcımden vallahiii....
Allahın cezasııı .... onun yuzunden psıkolojım alt ust oldu . evıme geldım de yuzum gulmeye basladı oğlum da bende asırı derecede bunalmıstık o hastaneden ve hele cocuk doktorundan .. cocugumu aç bırktılar ben sancı cekıyorumm dr u cagırıyorum oglum kıpkırmızı oldu ..
dr hemsıreyı yolluyor bıseyı yok deyinn .. cocuk bu ..
halen gozumun onunde o pisliğin suratı

yeni anneler artık bize anlatırsınız deneyimlerinizi zeynepcim mesela nasıl giydiriosun ömürü sıcak ya havalar yeni doğanlar üşür diolar ama bilemedm:26:

X