2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bide tam emin olamadim ama sabah cisten sonra kontrol edemedigim bir akinti oldu boyle kisik musluktan akar gb ama az. Suyum geldimi gelmedimi anlayamadim yani

cnm az ise hiiç endişelenme zaten sende öyle bi su varki sen bile şaşarsın...
benim oğlumda çeşmeden akar gibi geldi silivriden yenibosnaya gidenekadar bi dünya su gitti...
hastaneye geldim bi dünnyada orda gitti,
ve sonra hala varmış ve patlamamış ki suyumuda patlattılar...
yani su eğer şakır şakır ve sürekli akmıyorsa,kanama flnda yoksa,su gelip yeşile dönük bi renk değilse acele etme ...

ayyy güzelmi desem zor mu desem,sancılar başlamış,Allah hepimizi bi çırpıda kurtarsın arkadaslar.Rabbim herkesin yardımcısı olsun.Dün bi teyze de bana dediki, doğum anında muhakkak hayırlı evlat diye dua et dedi. o an dua kapıları açık olurmus,aklınıza gelırse sizde edin.gerci ben her zaman öyle dua etim ama belki doğum anında dua etmek daha makbuldur.

beni sorarsanız,haftaya persembe sezeryan olcam Allah Kısmet ederse.Dün kontrolum vardı.hersey iyi durusu,pozisyonu,ama gel gelelım kılo var.gönlumden Gecen hala normal doğum .umarım sezeryandan önce oğlum kendi gelir.resmen o doğum sancısını cekmek istıyordum ben yaaa.hem bide böyle günü belli olunca insan bı tuhaf oluyor.Napalıım herseyde bı hayır vardır.

sıcak cok sıcak :KK1::KK1: yanıyorummm
uykum yokk ..
agrım var..
kendimi iyi hissetmıyorum karnım cok catladı ona canım sıkıldıııı......:KK50:

benımde cok çatladı karnım.en sonunda dün haşır haşırda kaşıdım madem çatladı diye.benımde ne zaman cok moralım bozuldu bılıyormusun.bı kadın var burda,üst üste 3 doğum yaptı ,tabı metabolızma mafoldu.kadın 35 ik bakıma girdi,liposaksın,silikonlar ,gerdirmeler havada uçusmus,geçen denizde gördüm herseyı güzel ama karnında doğum çatlaklarına hıc bısey yapamamıslar.artık bikinilere veda etcem belli oldu :KK43: :KK43: :KK43:

günaydın kızlar nasılsınız bakalımmm ...
gce 7 saat de olsa güzel bir uyku uyudum dogum yanastı dıye bugun bi kaş bıyık ve ağdaya gıdecegız annemle ..
yarında ev temızliğimizin son günü bakalımmm
heyecan doruktaaaaaa:KK52:

Gunaydinlarr herkese guzel bir haftasonu diliyorum insallah:) dün disarda bir kadin gordum bebegi vardi 7 aylik, klasik bir muhabbet gecti aramizda sizinki kac aylik ne kadar kaldi falan. Kadin dediki bol bol gezebildiginiz kadar gezin, bebek olunca baya bir sure eve kapaniyorsunuz. Kocişlere soleyin gezmelere gotursun tum arkadaslarimi:))

Gunaydin kizlar... Dun gece saat 1 gb nisanim geldi ve hala gelmeye devam ediyor. Sancilarim da var hafif hafif. Sanirim dogum baslayacak. Bugun tam 40. Haftam bitiyordu. Ben hayatimda bu kadar dakik cocuk gormedim:)) ne olur bana dua edin

Haydi cnm guzel haberlerini bekliyoruz insallah, bebişede masallah cocuk tam gunu dolsun die bekliyormus demekki :))

günaydın herkse
yorgunluktan ölüyorum iki gündür temizlik yapılıyordu ilk gün çok bişe yapmasamda yorulmuştum dün harbi harbi yaptım bacaklarım bile şişti ayaklarımın halini tahmin edemezsiniz o kadar fenaydı
çok şükür bitti şimdi tertemiz evimizde oturduk oğluşumun gelmesini bekliyoruz
son 12 gün :)

evin hastaneye en az yarım saat yakınlıkta ise,bana kalırsa hiiiiç acele etme...
evde bol bol dolan...
çömelme hareketi yap....
ılık bi duşa gir...
sonra yanında biri varsa, sana belini bebek yağıyla ovarak masaj yapabilir...
iyice sıklaşsın,
yoksa sancı az açılmada az olursa beklememek için basarlar suni sancıyı...
ve sen gittiğinde şöyle 4-5 cm i geçik açılman varsa o zaman seni ve bebeğini rahat bi doğum bekliyo demektir...
o yüzden bekle acele etme...
eşin yada seni hastaneye kim götürecekse o yanındamı?

Ay canim simdi gordum yazini. Hastanedeyim suan. Kanama 3. Kez ( gece saat 1 de, sabah 6 da, sabah 10 da normal mi bilmiyorum) oldu bide suyum gelmis olabilir bebek mikrop kapmasin diye geldim. Doktor bi baksin acilma azsa eve gidip sonra gelirim.

benımde cok çatladı karnım.en sonunda dün haşır haşırda kaşıdım madem çatladı diye.benımde ne zaman cok moralım bozuldu bılıyormusun.bı kadın var burda,üst üste 3 doğum yaptı ,tabı metabolızma mafoldu.kadın 35 ik bakıma girdi,liposaksın,silikonlar ,gerdirmeler havada uçusmus,geçen denizde gördüm herseyı güzel ama karnında doğum çatlaklarına hıc bısey yapamamıslar.artık bikinilere veda etcem belli oldu :KK43: :KK43: :KK43:
hahahah Allah senı ne etsin kadın tadilata almıs kendını yani.. catlaklar konusunda evet hıcbır sans yok sadece beyazlayacak ve bıraz daha geri planda duracaklar . ben güzellik uzmanıyım . bırcok bayan gelıp soruyordu kozmetık urunlerınden şu geçirir mi bunu alsam olur mu diye cevabımız tekti. geçmez ama gizlemenize yardımcı olur diyeee

günaydın herkse
yorgunluktan ölüyorum iki gündür temizlik yapılıyordu ilk gün çok bişe yapmasamda yorulmuştum dün harbi harbi yaptım bacaklarım bile şişti ayaklarımın halini tahmin edemezsiniz o kadar fenaydı
çok şükür bitti şimdi tertemiz evimizde oturduk oğluşumun gelmesini bekliyoruz
son 12 gün :)
ayyy senle 1 gun var aramızda son 12 gun normal için mi sezeryan için mi arsimaaaa

Ay canim simdi gordum yazini. Hastanedeyim suan. Kanama 3. Kez ( gece saat 1 de, sabah 6 da, sabah 10 da normal mi bilmiyorum) oldu bide suyum gelmis olabilir bebek mikrop kapmasin diye geldim. Doktor bi baksin acilma azsa eve gidip sonra gelirim.

bana antibiyotık vermıslerdı damardan bebek mıkrop almasın dye .. çatı muaynenı yaptır bakalım durum ne merakla beklıyoryzzzzzz:KK16:

Persembe gunu sezeryanim vardi epidural oldum hersey harikaydi oglusumun ilk kokusunu duymak onu opmek harika bi duyguydu 3800gram dogdu masallah yavruma darisi bekleyen annelerin basina dogum hikayemide yazcam opuyorum kizlar:KK9:

Persembe gunu sezeryanim vardi epidural oldum hersey harikaydi oglusumun ilk kokusunu duymak onu opmek harika bi duyguydu 3800gram dogdu masallah yavruma darisi bekleyen annelerin basina dogum hikayemide yazcam opuyorum kizlar:KK9:

maaşllah bebişinee sağlıcakla büyüt inşallah Allah analı babalı büyütsün gözün aydın :nazar:

X