2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

günaydın kızlar.....

ayyy sabah sabah yürürken bacağıma kramp girdi, çok fenayım, uyuşukluğu hala geçmedi....
çok erken değilmi kramplar için yaaaa:KK43:(((

günaydın kızlar.....

ayyy sabah sabah yürürken bacağıma kramp girdi, çok fenayım, uyuşukluğu hala geçmedi....

Gunaydın :) seninle tam aynıyız ben de 9+5 im :) kramplar bana da giriyor 1-2 haftadır. popomdan asagıya dogru ozellikle sag taraf benimki

günaydın kızlar.....

günaydin canim benim eltimde kan ve demir eksikligi wardi ve cok kasilmasi oluyordu..sen bu degerlerine baktirdin mi?

canım allah yardımcın olsun benimde sancılarım oluyo sürekli moralim bozuluyo canım sıkılıyo bende ögretmenim ama rapor almak istemedim daha da ciddi olursa alırım belki senin branş neydi bende progestan artı çocuk aspirini kullanıyorum
Gnaydın canım , aspirini ne için kullanıyorsun ? bende kullanıyorum da merak ettim, bende pıhtılaşm aproblemi oldugu için kullanıyorum...
bakalım inşallah bi problem olmaz...

hu huuuuuuuuuuuuuuuuuu benn geldimmm ve kendimee cicilerrr aldımmm :89::89::97::97:

bakalımm beğenceniz miiiiiiiiii :21::21::21:

anamm hep büyük bedenn bunları zor buldumm 36 bedenler oldu anca :KK1:

tişörtün rengi mürdüm sadece onun haricinde tipler bu :21::21:

güle güle kullan canım pek güzeller, bende alacağım bu tişörtlerden biraz daha ilerlesin diye beklıyorum ...

kızlar bende 8 haftalık hamileyim.geçen yıl 36 haftalık bebeğimi kaybetmiştim. inşallah bebeğimi sağ sağlim kucağıma alırım hepiniz için dua ediyorum.
eminim çok zordur 36 hafta ne demek insan doğurmayı beklerken .... neyse yapacak bişi yok allahım bir daha yaşatmasın inşallah...hepimize sağlıkla hayırlısıyla kucagımıza almayı nasip etsin rabbim inşallah...

Kızlar çok üzgünüm, cumartesi pıt pıtları duymaya gidecektik ma aile gittik sevinçle ancak bekleiğimiz olmadı doktorum bebek oluşmuş ancak kalbi atmıyor dedi, kaından emin olmadı vajinal baktı aynı şeyi söyledi burada bebek 6 haftalık görnüyor dedi şok olduk, ağladım ancak bir kaç gün bekleyeyelim çarşamba yenden bakalım anı ise krtajla alalım dedi, ayrca geç döllenmede olabilir dedi ondan da anca atabilir dedi ama bu olasılık üzerinde pek durmadı, hiç rhatsızlığım kanamam da yok nasıl oldu anlamadım, birazdan başka bir doktora gideceğiz aynı şeyi mi söyleyeck diye bakalım ne olacak, hayal kırıklığım çok büyük Rabbim hakkımızda en hayırlısını versn inşallah, üzüldüm ancak hayırlı bu ise yapacak bir şey yok, böyle bir şey yaşayan var ı bebeğinin kalbi geç atan, eğer tablo böyle devam ederse bana missed abortus teşhisi koyacaklar, yani gelişiminin durması imiş bebeğin ve gebelik kesesinin, dualarınızı beklyoruz..............

inşallah dr un dediği gbii değildir, görememiştir falan umarım, hayırlı haberlerini beklıyoruz canım...

Gunaydın :) seninle tam aynıyız ben de 9+5 im :) kramplar bana da giriyor 1-2 haftadır. popomdan asagıya dogru ozellikle sag taraf benimki

benim ilk defa oldu bu sabah, dizimden ayak paraklrıma kadar... benimde sağ taraf..
sen magnezyum kullanmaa başladınmı peki canım??

günaydin canim benim eltimde kan ve demir eksikligi wardi ve cok kasilmasi oluyordu..sen bu degerlerine baktirdin mi?

baktırdım bubacım.. ama herşey normal düzeyinde, devam ederse akşam doktormla görüşücem... sanırım magnezyum vericek...

Çizelgeyi yapmaya calısıyorum bilmiyorum oldu mu bu sefer? bir arkadas detaylı anlatmıstı galiba hangi sayfadaydı hatırlayan var mı?

günaydın anniş adayları......

hafta sonu bebişimizin pıt pıtlarını duyduk...Allahım herkese yaşatsın bu duyguları.....sağlıkla gelsin bebişlerimiz...

gulgun45, canm endişelenme.. bende aynı sorunları yaşadım.. doktor ertesi gün kürtaj için çağırdı, geç döllenme dediğim halde bldiğini okudu ve bizi mahfetti söyledikleriyle.. etesi gün aynı hastanede dopplere girdim, doktor duyunca anlattıkalrımı şok oldu ve şikayet etti o doktoru, bir hafta sonra gel duyarız dedi.. ben de 6+4 te görebildim... sende kafana takma ve beklemeye devam et canım...

Çizelgeyi yapmaya calısıyorum bilmiyorum oldu mu bu sefer? bir arkadas detaylı anlatmıstı galiba hangi sayfadaydı hatırlayan var mı?

canim ben hatirlamiyorum ama istersen benim tickerimin linkini atayim sana sen ordan duzenle..sonrada kontrol panleinden profilimi düzenleye girip yapistiriyprsun oraya? ya da sen nereye kadar geldin bakalim hatirlayabilcem mi?bana da arkadaslar yardimci olmustu

Günaydın arkadaşlar nasıl didiyor hamilelikler?
Çok şükür benim kanamalar geçti
Bu aralar bulantı başladı şimdilik bu kadar
Bu arada isim olarak neler düşünüyorsunuz?
Eşimle ben martta umreye gitmiştik. orda kız olursa merve erkek olursa safa demiştik.

canım şuan ne kadarlık hamilesin?
kanaman kaç haftalıkken geçti ...rabbim kucağımıza almayı nasip etsin inşaallah:KK49:

canim tam aksi burasi temmuz agustos gibi bahar havasina bürünüyo..yok zaten burda dogum istemiyorum ben ama bu git geller yedi beni..esim dio hic duramadik ben gelemesemde sen gelirsin annemler der yolda izde hamile kadinin isi yok:)

turkiye ye gitmeyi bi yandan cok istiyorum bi yandan da bu sikintilarim basladi..zaten aglamaya musaitiz bide bu bahanesi oldu:))))

hımmm.. valla canım benimm o zaman hayırlısı olsun inşallah :)

güle güle kullan canım pek güzeller, bende alacağım bu tişörtlerden biraz daha ilerlesin diye beklıyorum ...

teşekkür ederim canım :) valla benimm göbüşş yemek yiyinceee baya pörtlüyoo ondann aldım :KK1:

günaydın anniş adayları......

hafta sonu bebişimizin pıt pıtlarını duyduk...Allahım herkese yaşatsın bu duyguları.....sağlıkla gelsin bebişlerimiz...

hadi gözünaydın canım benimmm.. maşallahhhhh :nazar:

benim ilk defa oldu bu sabah, dizimden ayak paraklrıma kadar... benimde sağ taraf..
sen magnezyum kullanmaa başladınmı peki canım??

hayır ben sadece folik asit kullanıyorum, bir de mide bulantısı için ilac kullanıyorum cunku benim baya agır geciyor ozellikle ogleden sonra aksam yatana kadar cktigimi bir ben bilirim. mide bulantısı için ilaç kullanan var mı? tek duam 12.-13. haftada gecmesi ...

canim ben hatirlamiyorum ama istersen benim tickerimin linkini atayim sana sen ordan duzenle..sonrada kontrol panleinden profilimi düzenleye girip yapistiriyprsun oraya? ya da sen nereye kadar geldin bakalim hatirlayabilcem mi?bana da arkadaslar yardimci olmustu

aslında hazırlıyorum sayfada sonuna kadar geliyorum. ama tüm link alternatiflerini denedim. cizelge kısmına kopyalaıyorum ama bir türlü cıkmıyor. anlamadım...

Dünden beri geçmeyen bir başağrım var çatlayacak sanki yaa akşam dayanamadım ağrı kesici aldım ama sabah kalktım yine aynı ... neden oldu anlamadım...

hayır ben sadece folik asit kullanıyorum, bir de mide bulantısı için ilac kullanıyorum cunku benim baya agır geciyor ozellikle ogleden sonra aksam yatana kadar cktigimi bir ben bilirim. mide bulantısı için ilaç kullanan var mı? tek duam 12.-13. haftada gecmesi ...

canım krapların için doktorun magnezyum vermesi gerekiyor...
ayrıca bol su, süt ürünleri, muz, kivi ve kayısı tüketen gerekiyormuş...
inş. en kısa zamanda geçer bulantıların....

Son düzenleme:
aslında hazırlıyorum sayfada sonuna kadar geliyorum. ama tüm link alternatiflerini denedim. cizelge kısmına kopyalaıyorum ama bir türlü cıkmıyor. anlamadım...

cizelge kismina yapistirdiginda yapisio mu yoksa o link hala bos mu duruyo? cunku cizelgeden oluyo diye biliyorum ben de canim

çizelgen için çıkan yazının tamamını kopyalamıyorsun değilmi canım...

X