2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

çok geçmiş olsun, umarım en kısa zamanda sağlığına kavuşur...

gecmis olsun canim..acil sifalar

geçmiş olsun cnm, allah şifalar versin inşallah

Arsima
canım geçmiş olsun allah yardımcınız olsun...durumu nasıl , neyi vardı babanın ?

Allah razı olsun kızlar sağolun

sinopecim babamda kalp büyümesi vardı daha sonra böbrek yetmezliği oldu
8 yıldır diyalize giriyordu kendine çok dikkat etmesi lazımdı ama o hiç etmedi biz söylediğimizde de bize hep kızdı
şimdi kalbi dahada büyümüş, karacğeride büyümüş kalbi %25 çalışıodu şuan %10 yada 15 buda solunumda güçlük verio
diyalize girip çıkınca 1 - 2 saat iyi ama sonra yine aynı :KK43:

günaydın herkese
sağlıklı ve güzel bir hafta diliyorum herkese
26 aralıkta gidicem
mail attım cevap verir o
iyi günlerde kullan
bende bitane tişört aldım kendime :KK9:

cumadan beri gelemedim kızlar
babam yoğun bakımda :KK50:
aklım babamda ve yavrumda

saolasın canım benim .. baban için geçmiş olsunn inşallh hemencecik iyileşir :KK19:

Canim benim cok guzel anlatmassin.... Sen dogumu Turkiye`de mi yapacaksin, ben sadece 2 haftaligina Turkiye`ye gidip donecegim ve sonra dogumdan sonra bayramda giderim tekrar sanirim. Dogumu Turkiye`de yapmak isterdim ama ailevi durumlardan dolayi orda kalmak istemiyorum, esimin ailesi beni o kadar bunaltiyor ki sirf o yuzden Turkiye`de dogum yapmak istemiyorum. Insallah onlar da pasaport cikartip gelmeyi dusunmezler :)
Her seyin hayirlisi olsun bitanem bizim icin, sen ne zaman Turkiye de olacaksin, Allah ailene sevdiklerine sag saglim kavustursun insallah

günaydin canimcim..evet ben dogumu türkiyede dusunuyorum insallah..hatta bu gidisimde esim geri dönecek ve ben kalacagim sanirim..o gidip gelecek yanima..himm kayinvalide tarafindan sikinti warsa ewet dedigin gibi kafan rahat bi sekilde istedigin yerde yap dogumunu..cok sükür benim öle bi sorunum yok hatta asiri düskünüz burda bide onlarla görüsürken de salya sümügüm:)

ben insallah 22si gece ucuyorum sonra bi daha dönermiyim bilmioyrm esimden ayri da nasil olacak o da bi sikinti ya nese..dedigin gibi hayirlsi olsun haklarimizda insallah..

Allah herkese sevdiklerinden ayri koymasin senin belli oldu mu gidisin?

günaydin canimcim..evet ben dogumu türkiyede dusunuyorum insallah..hatta bu gidisimde esim geri dönecek ve ben kalacagim sanirim..o gidip gelecek yanima..himm kayinvalide tarafindan sikinti warsa ewet dedigin gibi kafan rahat bi sekilde istedigin yerde yap dogumunu..cok sükür benim öle bi sorunum yok hatta asiri düskünüz burda bide onlarla görüsürken de salya sümügüm:)

ben insallah 22si gece ucuyorum sonra bi daha dönermiyim bilmioyrm esimden ayri da nasil olacak o da bi sikinti ya nese..dedigin gibi hayirlsi olsun haklarimizda insallah..

Allah herkese sevdiklerinden ayri koymasin senin belli oldu mu gidisin?

Canim benim, cok sevindim senin adina... Az kalmis Ailene kavusmana.. Ben de Ocak ortasi gidecegim, su anda gitmem tehlikeli diyor burdaki doktorlar. Ben ilk bebegimi dusurdum, (bu yuzden Turkiye`den kactim :) ) bu sefer tam tutunsun bebegim diye bekliyorum.Zaten Turkiye`de olsak asla bebek dusunemezdim :)
Neyse umarim dogumlarimiz rahat gecer, insanin kafasi rahat olunca dogum da rahat oluyormus, hamilelik sureci de :)
Canim benim doyasiya tadini cikar Turkiye`nin, sevdiklerinin. Insallah ben de Ocak ortasinda Turkiye de olurum...
Simdiden sana hayirli yolculuklar, Turkiye`ye gidince yazmaya devam et, merakta birakma bizi. Insallah ucak yolculugun rahat gecer...
Hep guzel haberlerini bekliyorum canimcim :)

Canim benim, cok sevindim senin adina... Az kalmis Ailene kavusmana.. Ben de Ocak ortasi gidecegim, su anda gitmem tehlikeli diyor burdaki doktorlar. Ben ilk bebegimi dusurdum, (bu yuzden Turkiye`den kactim :) ) bu sefer tam tutunsun bebegim diye bekliyorum.Zaten Turkiye`de olsak asla bebek dusunemezdim :)
Neyse umarim dogumlarimiz rahat gecer, insanin kafasi rahat olunca dogum da rahat oluyormus, hamilelik sureci de :)
Canim benim doyasiya tadini cikar Turkiye`nin, sevdiklerinin. Insallah ben de Ocak ortasinda Turkiye de olurum...
Simdiden sana hayirli yolculuklar, Turkiye`ye gidince yazmaya devam et, merakta birakma bizi. Insallah ucak yolculugun rahat gecer...
Hep guzel haberlerini bekliyorum canimcim :)

Allah razi olsun canim ucak yolculugum tam 7 saat dedgin gibi insallah rahat gecer..en yakin zamanda sen de kavusursun insallah ailene sevdiklerine..kafan nerde rahatsa orda ol tabiki bebisler icin rahatlik önemli..insallah türkiye dende yazmaya devam edecegim cok öpüyorum..dikkat et kendine minigine...:nazar:

Kızlar çok üzgünüm, cumartesi pıt pıtları duymaya gidecektik ma aile gittik sevinçle ancak bekleiğimiz olmadı doktorum bebek oluşmuş ancak kalbi atmıyor dedi, kaından emin olmadı vajinal baktı aynı şeyi söyledi burada bebek 6 haftalık görnüyor dedi şok olduk, ağladım ancak bir kaç gün bekleyeyelim çarşamba yenden bakalım anı ise krtajla alalım dedi, ayrca geç döllenmede olabilir dedi ondan da anca atabilir dedi ama bu olasılık üzerinde pek durmadı, hiç rhatsızlığım kanamam da yok nasıl oldu anlamadım, birazdan başka bir doktora gideceğiz aynı şeyi mi söyleyeck diye bakalım ne olacak, hayal kırıklığım çok büyük Rabbim hakkımızda en hayırlısını versn inşallah, üzüldüm ancak hayırlı bu ise yapacak bir şey yok, böyle bir şey yaşayan var ı bebeğinin kalbi geç atan, eğer tablo böyle devam ederse bana missed abortus teşhisi koyacaklar, yani gelişiminin durması imiş bebeğin ve gebelik kesesinin, dualarınızı beklyoruz..............

canım Allah büyük böyle denip de 1 hafta sonra kalp atışlarını duyan çok gördüm ben hatta benim ark.ımın 8.hafta bitene kadar boş kese görünüyordu embriyo yok diye kürtaj yapacaklardı bekledi biraz daha şimdi 6 aylık hamile. İnşallah sen de iyi haberler alırsın

canım çok geçmiş olsun Allah şifalar versin:KK71:

Arsima
[/QUOTE]
Arsima

Cookk Gemis olsun canim benim, icini ferah tut, Allah`in izniyle hersey yoluna girecek insallah. Sen ve bebegin uzulmeyin..Sarilin birbirinize dua edin babaniz icin..

Son düzenleme:
Allah razi olsun canim ucak yolculugum tam 7 saat dedgin gibi insallah rahat gecer..en yakin zamanda sen de kavusursun insallah ailene sevdiklerine..kafan nerde rahatsa orda ol tabiki bebisler icin rahatlik önemli..insallah türkiye dende yazmaya devam edecegim cok öpüyorum..dikkat et kendine minigine...:nazar:

Turkiye`ye gidince sana haber veririm :) Mutlulugumu sevincimi paylasirim seninle... Kocaman optuyorum seni ve bebisiii :)

canım şuan ne kadarlık hamilesin?
kanaman kaç haftalıkken geçti ...rabbim kucağımıza almayı nasip etsin inşaallah:KK49:
8+1 im geçen hafta başlamışt. Biraz da yolculuk yapmıştım ilk kanamam baya bir vardı sonra yatak istirahatiyle lekelenmelere döndü 1-2 gündür durdu inşallah sonlanmıştır.

gunaydin canim..safa cok güzel gercekten..benim esimde daha simdiden basladi ama biz sanirim cok tartisacagiz bu konuda:)hic ortak noktada bulusamioyruz:)
ilk isimlerde anlaştık 2. ismlerde sorun olacak gibiydi. onuda şöyle çözdük kız olursa ben oğlan olursa o koyacak hayırlısı bakalım

Kızlar çok üzgünüm, cumartesi pıt pıtları duymaya gidecektik ma aile gittik sevinçle ancak bekleiğimiz olmadı doktorum bebek oluşmuş ancak kalbi atmıyor dedi, kaından emin olmadı vajinal baktı aynı şeyi söyledi burada bebek 6 haftalık görnüyor dedi şok olduk, ağladım ancak bir kaç gün bekleyeyelim çarşamba yenden bakalım anı ise krtajla alalım dedi, ayrca geç döllenmede olabilir dedi ondan da anca atabilir dedi ama bu olasılık üzerinde pek durmadı, hiç rhatsızlığım kanamam da yok nasıl oldu anlamadım, birazdan başka bir doktora gideceğiz aynı şeyi mi söyleyeck diye bakalım ne olacak, hayal kırıklığım çok büyük Rabbim hakkımızda en hayırlısını versn inşallah, üzüldüm ancak hayırlı bu ise yapacak bir şey yok, böyle bir şey yaşayan var ı bebeğinin kalbi geç atan, eğer tablo böyle devam ederse bana missed abortus teşhisi koyacaklar, yani gelişiminin durması imiş bebeğin ve gebelik kesesinin, dualarınızı beklyoruz..............
Arkadaşım aynı şeyleri bende yaşadım önceki mesajımı okursan yazmıştım orada. gittiğim 4. doktor duydu ve dediki 10. haftaya kadar şans verilir dedi. önemli olan kesenin düzgünlüğü kesende herhangi bir bozulma yoksa bekle bence bende aynı şeyleri yaşadım 10 gün bekledim ve pıt pıtları duydum hiç dert etme

kizlar bu folik asiti ne zamana kadar kullanacagiz bi bilgisi olan war mi?bi sitede yanlis hatirlamiyorsam 8. haftadan sonra icmenin bi faydasi yok diyordu ama sizlere doktorunuz herhangi bisey söledi mi?

Canimcim, ben 1 ay once 20 gun kullandim Folik Asiti, doktor tekrar kullan 20 gun daha dedi. ben 11. haftadayim. Ama sanirim bazi degerlerin yukselmasi icin veriliyormus. Bir de ben cok usudugum icin kullanmam gerekiyormus. Ben 6. haftada kullanmaya basladim. bu gun tekrar baslayacam.. bence kan degerlerine gore veriliyor, tabiki herkesin bunyesi bir olmadigi icin bazilari kisa sure kullaniyor, bazilari uzun... Icin rahat olsun, takma kafana...Turkiye`ye gidince tekrar doktorun seni yonlendirir...

Kizlarrrr ben bun sabah doktora gittim, ultrasana girdim. Ilk defa bebegimin kalp atislarini duydum. 11. haftada olmama ragmen Dum Dumlari duymak bana yeni nasip oldu. Bebisimi de gordum :) Artik elleri ayaklari oynuyor, her seyi belli bebisimin. Burdaki doktor (Azerbaycan) 2 hafta sonra gel hem parmaklarini sayalim, hem de cinsiyetini ogrenelim dedi. 2 hafta sonra 13. haftamizda olacaz, cok erken degil mi yaaaaaa....
Ayrica bebegimin goruntulerinden bir video cd si verdiler bana, devamli bebegimi izliyorum, ellerinin ayaklarinin hareketi beni cok fazla heyecanlandiriyor ve hemen gozlerim doluyor :)
inanilmaz guzel bir duyguuuuuuuuuu

Kizlarrrr ben bun sabah doktora gittim, ultrasana girdim. Ilk defa bebegimin kalp atislarini duydum. 11. haftada olmama ragmen Dum Dumlari duymak bana yeni nasip oldu. Bebisimi de gordum :) Artik elleri ayaklari oynuyor, her seyi belli bebisimin. Burdaki doktor (Azerbaycan) 2 hafta sonra gel hem parmaklarini sayalim, hem de cinsiyetini ogrenelim dedi. 2 hafta sonra 13. haftamizda olacaz, cok erken degil mi yaaaaaa....
Ayrica bebegimin goruntulerinden bir video cd si verdiler bana, devamli bebegimi izliyorum, ellerinin ayaklarinin hareketi beni cok fazla heyecanlandiriyor ve hemen gozlerim doluyor :)

Gözün aydın canım! bana da dr 12.haftada cinsiyetle ilgili bir fikrimiz olabilri demisti ben de sabırsızlıkla bekliyorum :) Hepimiz için hayırlısı!!!

Hayırlı olsun canım :)

ohh maasallah gözün aydin canim:nazar::nazar:

gözün aydın canım..
amin, inşallah:)

hımmm.. valla canım benimm o zaman hayırlısı olsun inşallah :)

teşekkür ederim canım :) valla benimm göbüşş yemek yiyinceee baya pörtlüyoo ondann aldım :KK1:

hadi gözünaydın canım benimmm.. maşallahhhhh :nazar:

günaydın herkese
sağlıklı ve güzel bir hafta diliyorum herkese

teşekkürler sinopee

26 aralıkta gidicem
mail attım cevap verir o

iyi günlerde kullan
bende bitane tişört aldım kendime :KK9:

dualarım seninle HAKKINızda hayırlısı olsun

gözün aydın canım

hepinize çok teşekkür ederim kızlar.Tarifi imkansız bir duygu diyorlardı aynen öyleymiş

saolasın canım benim .. baban için geçmiş olsunn inşallh hemencecik iyileşir :KK19:

sağol canım amin inşallah

canım çok geçmiş olsun Allah şifalar versin:KK71:

amin luxxor sağol

Arsima

Cookk Gemis olsun canim benim, icini ferah tut, Allah`in izniyle hersey yoluna girecek insallah. Sen ve bebegin uzulmeyin..Sarilin birbirinize dua edin babaniz icin..

inşallah canım dua etmekten başka bişe gelmio elimden zaten
üzülmemek elde deil üzülmüom desem yalan yani
bebeğim nası etkilenio bilemiom
ama son 2 gündür akşamları aktif olduğum için uyumuyorum yani normalde 8de uyurdum şidmi 10 11 fln
acaba bebeğe bişimi oldu diom bazen sonra yok yok olmamıştır diom allahım korusun

gözün aydın canım
12den sonra belli olurmuş ufaklıklar isterse tabi :)

Kızlar izmirde 5.1 büyüklüğünde deprem oldu baya sallandık Allahım korusun hepimizi

allah göstermesin bidaha kuzum geçmiş olsun

arsima cnm geçmiş olsun Allah babacığının tez şifasını versin inşlh...

amin parpalim sağol

kızlar bu hamilelik beni aşırı duygusal yaptı en küçük birşeye bile ağlıyorum herşeyii kafama takar oldum

kızlar bu hamilelik beni aşırı duygusal yaptı en küçük birşeye bile ağlıyorum herşeyii kafama takar oldum

geçen gün wc de oyalanmak için eşimin koyduğu kitaplardan birine denk geldim hadi okuyayım dedim en güzel futbol anıları kitabın adı başladım ağlamaya:KK52: yani canım hormonlar tavan yaptığı için ota boka ağlıyorsun ilk hamileliğimde de haltercilere ağlamıştım madalya almıştı bi tanesi

X