2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

hiç bulanmayan nolcak totoşmu :KK9:

ay çok güldüm totoş Allah korusun yinede

Merhaba..

Bugün öğleden sonram biraz buruk geçiyor.Düşük yaptığım için ona yönelik yapılan testlerde protein S tahlilim düşük çıktı.Eşim doktorumu arayıp durumu bildirdi.Çok düşük değil ama ilaç başlayabiliriz demiş.Cumartesi durumum kesinleşir sanırım.

Tabii ben eşim doktorumla konuşana kadar internette araştırarak çoktan ağlamaya başlamıştım.Acaba yine mi düşük olacak düşüncesi göz yaşımı daha da artırdı.Çoğu anne adayı 9 ay boyunca iğne vuruluyormuş bu eksiklikten,tabii insanın başına gelmeyince bilmiyorda,anlamıyorda..

Gönlümü ferah tutmaya çalışıyorum ama yinede kalp üzülünce göz yaş dökermiş hesabı zor oluyor..
Umarım cumartesi güzel haberler alırım..
sanada geçmiş olsun tatlım Rabbim güzel bebişini korusun

Son düzenleme:
Merhaba..

Bugün öğleden sonram biraz buruk geçiyor.Düşük yaptığım için ona yönelik yapılan testlerde protein S tahlilim düşük çıktı.Eşim doktorumu arayıp durumu bildirdi.Çok düşük değil ama ilaç başlayabiliriz demiş.Cumartesi durumum kesinleşir sanırım.

Tabii ben eşim doktorumla konuşana kadar internette araştırarak çoktan ağlamaya başlamıştım.Acaba yine mi düşük olacak düşüncesi göz yaşımı daha da artırdı.Çoğu anne adayı 9 ay boyunca iğne vuruluyormuş bu eksiklikten,tabii insanın başına gelmeyince bilmiyorda,anlamıyorda..

Gönlümü ferah tutmaya çalışıyorum ama yinede kalp üzülünce göz yaş dökermiş hesabı zor oluyor..
Umarım cumartesi güzel haberler alırım..

merhaba canım sakın üzme kendini bak sıkıntıyı bulmuşsunuz iyikide tahlil yaptırmışsınız ya yaptırmasaydınız ya tesbit edilmeseydi daha kötü değilmiydi en azından şimdi tedavisini olursun sakın üzülme lütfen. dualarımdasın inşaALLAH güzel sonuçlarını bekliyoruz sakın üzülme...

hiç bulanmayan nolcak totoşmu :KK9:

bende şubat mart gibi istiyorum durumum vede doktorum izin verirse

inşaALLAH sana da bana da nasip olur ben çok istiyorum.

amiiiiinnn:KK9: dün diom bak yavrumuz napıo bana die, o da onun suçu yok hormonlar yapıyor diyo öğrenmiş hemen:KK49:

tamam eskistcim kesmezse onu deneyeyim. Uçuş yasağı 7. ayda başlıyor tatlım şubatta siz gidebilirsiniz.

canım benim hiiiç üzülme sen Allah'ın izni ile bak Cebrail meleği de çağır yanına ve ondan da yardımcı olmasını iste sana Başmelek Cebrail Hamilelere de yardımcı olur bebeklere de tamam mı? Duanı et ve deriiin bir nefes al ki melekler nüfus etsin içine:KK19:

ilahi lazanyacım:KK9: en ilginç aşerme de seninkiymiş. Ben şimdiye kadar (DİKKAT YEMEK İSMİ GÖRMEK İSTEMEYEN SONRASINI OKUMASIN:KK56:) bi turşu bir de aşure istedim:KK9:

luxxor canım senden öğrenecek çok şeyim var:) sağolasın. bu arada benimde burnuma aşure kokuları geliyor yok böyle birşey internette resmine bakıp durdum :p ama dayanamadım artık yapıcam nohutu ısladım :) fasulye dolapta vardı zaten.

selam kızlar
sabah bulantıları dewam doktordan geliyorum 6+3 görünüyor dedi ancak yukarlarda biryerde kanama varmış keseye yakın değilmiş ama ilk gebeliğimden alışkınım düşüük riskine varsa yaşayacak hayatı sağlıkla doğar yoksa ne yapalım ben elimden geleni yapıyorum gerisi boş:emir_bebek:
ilk gebeliğimde rüyamda buzlu bardaklarda bira içerdim her gece aynen dewam yine bira aşeriyorum ve rüyalarda bira:KK1:

uçak konusuna gelince her havayolu şirketinin kendi kuralları var gebelerle ilgili ben ilk gebeliğimde 30. haftama kadar uçtum hatta en sonuncuda kaptan beni görmek istedi gördü ve uçakta doğurmayacağıma ikna oldu

canım inşallah kötü bişey değildir ya Allah korusun seni de bebeğini de :KK16:

luxxor canım senden öğrenecek çok şeyim var:) sağolasın. bu arada benimde burnuma aşure kokuları geliyor yok böyle birşey internette resmine bakıp durdum :p ama dayanamadım artık yapıcam nohutu ısladım :) fasulye dolapta vardı zaten.

estağfurullah canım:KK19: oh ne güzel sen hamaratsın ben annemden isteyeyim bari

estağfurullah canım:KK19: oh ne güzel sen hamaratsın ben annemden isteyeyim bari

benim annem farklı şehirde:KK43: isteyemiyorum maalesef onun için iş başa düştü. sabretmeye çalıştım esasında komşular falan getirirde aşure gününde getirir aşure gününe daha çoook var:) bekleyemem :)):KK19: bu arada sen nerede oturuyorsun avrupa yakasında olduğunu biliyorum.

hamileyken umre ye gitmenin bi özelliği var mı?

Bir özelliği yok biz her sene gitmeye çalışıyoruz bu sene bebiş olmadan gidelim diye düşünmüştük. Bir de anne karnında o mübarek toprakları ziyaret etmiş olucak (tabi nasipse) hayırlısı. Çocuk eğitimi anne karnında başlar.

Bir özelliği yok biz her sene gitmeye çalışıyoruz bu sene bebiş olmadan gidelim diye düşünmüştük. Bir de anne karnında o mübarek toprakları ziyaret etmiş olucak (tabi nasipse) hayırlısı. Çocuk eğitimi anne karnında başlar.
Rabbim inşallah nasip eder de gidersiniz

hu huuu nassınız hanımlar.. benim accık moralim bozuk :KK43: bugün bazı testler yaptırdık ve bazıları yüüksek çıktı en önemlisi de TSH o yüzden moralim bozuk :KK43: inşallah mercimeğimi sağlıkla alırım kucağıma dua edin :emir_bebek::nazar:

yarın kontrole gidicezz inşallah yarın yavrumu sağlıklı bi şekilde görürüz duyarız testlerim hakkında ii şeyler duyarım inşallahh çok heycanlıyımm sanki ilk defa görcemm mercimeğimiiiiiiiiiii :KK52::KK52:

hu huuu nassınız hanımlar.. benim accık moralim bozuk :KK43: bugün bazı testler yaptırdık ve bazıları yüüksek çıktı en önemlisi de TSH o yüzden moralim bozuk :KK43: inşallah mercimeğimi sağlıkla alırım kucağıma dua edin :emir_bebek::nazar:

yarın kontrole gidicezz inşallah yarın yavrumu sağlıklı bi şekilde görürüz duyarız testlerim hakkında ii şeyler duyarım inşallahh çok heycanlıyımm sanki ilk defa görcemm mercimeğimiiiiiiiiiii :KK52::KK52:

Canim sikma canini mutlaka dokor gerekli onlemi alir begin 9 ay sonra saglikli birsekilde kucagina alirsin insallah tabii bizlerde :nazar:

Son düzenleme:
Canim sikma canini mutlaka dokor gerekli onlemi alir begin 9 ay sonra saglikli birsekilde kucagina alirsin insallah tabii bizlerde :nazar:

inşallah canımm benimm hepimiz sağlıkla eli ayağı düzgün hayırlı evlatlarımıza kavuşuruzz :KK16::KK16::KK16:

sen nasılsın ne var ne yok ? aksattım biraz geçmişte çok okuyamadımm malesf :26:

inşallah canımm benimm hepimiz sağlıkla eli ayağı düzgün hayırlı evlatlarımıza kavuşuruzz :KK16::KK16::KK16:

sen nasılsın ne var ne yok ? aksattım biraz geçmişte çok okuyamadımm malesf :26:

mıde bulantım daha ıyı ama bugun bır acayıp mıdem bulanmıyor ama acayıp bır hıs var. 2 haftanın gecmesını beklıyorum 2 hafta sonra bebısı gormeye gıdeceyım :)

kızlar bende yarın gıdıorum bebısımı gormeye :) cok heyecanlıyım en son 6 haftalıkken gıtmıstım daha bellı dıgıldı dogru duzgun..Dua edın kızlar bı sorun cıkmasın :KK49:

benmki aç karnına al dedi eczacıya da sordum oda öyle dedi ne bileyim

benimki öyle bir şey belirtmedi. ben tok alıyorum. günde 2 olduğu için akşam olan tok oluyor zaten mecburen.

ben bugün ve yarın raporluyum kızlar, gribi toparlayamadım:KK43: çok öksürüyorum, çok korkuyorum bişi olcak bebişime diye. bu c.tesi ben de gidicem pıtpıtları duymaya, inşallah duyabilirim. benim ilk gittiğim doktor da 1 hafta geriden geldiğini söyledi, bakalım bu ne diyecek? henüz hiç bir belirtim yok, ağrı, sancı, bulantı... hem şükrediyorum, hem de tedirgin oluyorum. biliyorum herkes aynı olmuyor ve ben muhtemelen şanslı kesimdeyim. ama yine de... neyse bi pıtpıtları duysam da rahatlasam... herkese sağlıklı, bulantısız, neşeli akşamlar, sabahlar...

arkadaşlar merhaba ben 6 + 1 oldum ama belirti falan pek bişey yok sadece ara ara midemde yanma oluyo benim gibi hiç bi belirti yaşamayan var mı acaba?

X