2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

kizlar cumartesi doktordayim ama yarin sabah saglik ocagina gidip kan testi yapiyosalar yaptirayim diyorum degerimin ne kadar oldugunu gormek icin insallah yaparlar sonuc iyi cikar allahim yardimcim olsun benim hepimizin insallahhhh:nazar:

inşallah gelmesin ya ben bu ay için çok heveslendim ağustosta kalp atışı duyulmadığı için ilk gebeliğim sonlandırıldı sonrası korunma felan derken bu ay çalışmalara başladık:KK17::KK17: ve ben biran önce gelmesini istiyorum miniğimin.. senin ilk gebelik mi olacak bu ?

Ben henüz hiç hamile kalmadım olursa ilk olacak. Geçen sene Ekimden itibaren çalışıyoruz ama yazın 3 ay korunduk bu ekimde başladık ama ekimde hamile kalamadım yine. Şimdi umudum kasım. bakalım inş. bu ay olur .yaşım 30 bu arada.sanırım bu etkiliyor.çokk dua edelim hamilelerimizin bebekleri sağlıklı olsun biz hamile olmayanlar da hamile kalalım hayırlısıyla.

canım sen hamilesin. benimde regli günümde normal regli oldum fakat sonra lekelenmeye dönüştü ve kesildi ertesi gün tekrar kırmızı geldi ve gene lekelenmeye dönüştü akşam test yaptım ve 2.çizgi hemen çıktı. sonra kan testi yaptık onda da çıktı. lekelenmem 2 gündür gelmedi. bende korktum. çünü bu benim 4. hamileliğm 3 kaybım var. iğne vuruldum ve şimdi progesatan hapı alıyorum.

gurbetgüzeli biliyormusun bende senin gibi şubat 2012 annesi olacaktım ama bebeğimin kalbi durdu, şimdi satım 7 ekim ve geçen perşembe tekrar süpriz şekilde hamile olduğumu öğrendim ve bu topiğe baktım burada seni gördüm inşallah o da hamiledir dedim, bugün baktım testte çift çizgiyi görmüşsün. inşalah Allah tamamına erdirir.
subat nasip olmadi insAllah temmuz nasip olur guzelim belimde muthi agri var su an sildikce kahverengi akinti gelyior bekliycem baska carem yok testi eger yogunlasmassa akinti biterse pazartesi yine yapicam hakkimizda hayirli olani nasip etsin guzel Allahim
bir once gebeliktede tam adet gunumde 3 gun pemebe akinti geldi kesildi ben ondan 3 gun sonra test yaptim silik cikti ama malesef nasip olmadi bur sefer naip olsu hayirlisi ile inALlahhh
canım inşallah hamilesin sen de. bizim topiğe de yazdım. son günlerde ovülasyon olmaz.
gurbet güzeli kesin sen de hamilesin. ben de aralıkta kucağıma alacktım bebeğimi. çok şükür aralık gelemden tekrar hamile kaldım.
insAllah gzelim yaaaa insLlahhh ama ben adete yakin ovulayon olan var diye biliyorum
canım alakasız ama tickeryi nasıl yapıcam yardımcı olur musun yapıyorum ama istenilen formatta degildir gibi bişe diyo
cnm tickeri ozel yolladim o sekile kopyala yapistir guzelim
canım benim bu testlerimde aynı bu sekilde silikti ama aynı gün başka bi testle yaptım ve 2.çizgiyi gayet net bi şekilde gördüm :21:
Allah hayırlısını nasip etsin canım inşallah seninde sonucların aynı olur :KK54:
bakalim zaman herseyin ilaci bekliycem akintim yogunlasmaz insAllahhh
kizlar cumartesi doktordayim ama yarin sabah saglik ocagina gidip kan testi yapiyosalar yaptirayim diyorum degerimin ne kadar oldugunu gormek icin insallah yaparlar sonuc iyi cikar allahim yardimcim olsun benim hepimizin insallahhhh:nazar:
amin hepimizin yardimcisi olsun gobecikler bebkle dolsunnn
Ben henüz hiç hamile kalmadım olursa ilk olacak. Geçen sene Ekimden itibaren çalışıyoruz ama yazın 3 ay korunduk bu ekimde başladık ama ekimde hamile kalamadım yine. Şimdi umudum kasım. bakalım inş. bu ay olur .yaşım 30 bu arada.sanırım bu etkiliyor.çokk dua edelim hamilelerimizin bebekleri sağlıklı olsun biz hamile olmayanlar da hamile kalalım hayırlısıyla.

cnm ins kalirsin hamis Allah tez vakit nasip etsin insAllahhh

topraksu_ kullanıcısından alıntı
canım sen hamilesin. benimde regli günümde normal regli oldum fakat sonra lekelenmeye dönüştü ve kesildi ertesi gün tekrar kırmızı geldi ve gene lekelenmeye dönüştü akşam test yaptım ve 2.çizgi hemen çıktı. sonra kan testi yaptık onda da çıktı. lekelenmem 2 gündür gelmedi. bende korktum. çünü bu benim 4. hamileliğm 3 kaybım var. iğne vuruldum ve şimdi progesatan hapı alıyorum.

gurbetgüzeli biliyormusun bende senin gibi şubat 2012 annesi olacaktım ama bebeğimin kalbi durdu, şimdi satım 7 ekim ve geçen perşembe tekrar süpriz şekilde hamile olduğumu öğrendim ve bu topiğe baktım burada seni gördüm inşallah o da hamiledir dedim, bugün baktım testte çift çizgiyi görmüşsün. inşalah Allah tamamına erdirir.
cnm ya ne gebelige dair nede adete dair belirti yok
mesela adet olacagim zaman
muthis basim agrir bacaklarim agrir
sivilce gelir yuzume yok
gebelik icin ise gecen haftaya kadar kasik agrisi cektim
akinti sapsari gogüsler asagi cekti resmen
sende ne gibi belirtiler oldu peki

kızlar bende sabah doktora gittim
kesemizi gördük sonunda şükürler olsun
ama benim 2 gündür acayip mide bulantılarım başladı artık dayanamıyorum özellikle sabahları mahvoluyorum doktor bunun çok iyiye işaret olduğunu söyledi ama ben çok su kaybediyorum elimde sürekli çubuk krakerle gezer oldum çantamda çekmecemde evde arabada her yerde 1 paket kraker bulunduruyorum :KK43:((( haftaya tekrar randevu verdi 19 kasımda tekrar gidecem birkaç hormon tahlili falan istedi onları yaptırdım sonuçları ayın 19 unda götürcem inş. hepsi temiz sorunsuz çıkar

ama benim 2 gündür acayip mide bulantılarım başladı artık dayanamıyorum özellikle sabahları mahvoluyorum doktor bunun çok iyiye işaret olduğunu söyledi ama ben çok su kaybediyorum elimde sürekli çubuk krakerle gezer oldum çantamda çekmecemde evde arabada her yerde 1 paket kraker bulunduruyorum :KK43:((( haftaya tekrar randevu verdi 19 kasımda tekrar gidecem birkaç hormon tahlili falan istedi onları yaptırdım sonuçları ayın 19 unda götürcem inş. hepsi temiz sorunsuz çıkar

canım çok sevindim keseyi görmene... inş. pıtpıtlarıda duyarsınız....

umarım uzun sürmez bulantıların, gerçekten çok zormuş...

herkese iyi günler dün evde test yaptım 2 cizgi çıktı bugun yaptım gene çıktı ama çok silikti fakat ikiside farklı marka.yarın doktara gitcez kesin sonuç alırım herhalde.bu arada herkese hayırlı olsun...

selammm anneler yaniii şişikler. bende 2. bebbeğime hamileyim 5 haftalık oldu. oğlum henüz 14 aylık ama çokk heyacanlıyım sanki ilk bebeğim...herkeze hayırlı uğurlu olsun..

canım çok sevindim keseyi görmene... inş. pıtpıtlarıda duyarsınız....

umarım uzun sürmez bulantıların, gerçekten çok zormuş...

teşekkür ederim lame inş. ayın 19 unda duyulur dedi bakalım hayırlısıyla duyarız inş. evet mide bulantısı berbat birşey Allah kimseye yaşatmasın böyle bulantılı hamişlik :KK37:

herkese iyi günler dün evde test yaptım 2 cizgi çıktı bugun yaptım gene çıktı ama çok silikti fakat ikiside farklı marka.yarın doktara gitcez kesin sonuç alırım herhalde.bu arada herkese hayırlı olsun...

canım kesin hamilesin hayırlı olsun şimdiden :KK49:

teşekkür ederim lame inş. ayın 19 unda duyulur dedi bakalım hayırlısıyla duyarız inş. evet mide bulantısı berbat birşey Allah kimseye yaşatmasın böyle bulantılı hamişlik :KK37:

canım kesin hamilesin hayırlı olsun şimdiden :KK49:

çok teşekkür ederim bakalım yarın kesin belli olur genede tam eminim değilim dün tam gözüktü 2.çizgi bugün çok silik çıktğı icin acabalar var kafamda.Sizede hayırlı olsun...

cnm ya ne gebelige dair nede adete dair belirti yok
mesela adet olacagim zaman
muthis basim agrir bacaklarim agrir
sivilce gelir yuzume yok
gebelik icin ise gecen haftaya kadar kasik agrisi cektim
akinti sapsari gogüsler asagi cekti resmen
sende ne gibi belirtiler oldu peki

canım bende karnımda garip ağrılar oldu geçen gebeliğimde de olmuştu, ondan şüphelendim ama regli oldum sandım benimki pembe değildi bariz koyu kıpkırmızıydı sonra kahverengiye dönüştü. ağrımda olunca kesin devamı gelecek dedim. fakat öğrendikten sonraki birkaç gün içindeyani normal adet zamanım geçtikten sonra ağrılarım birden kesildi. şu an lekelenmemde 3 gündür yok. hayra alametmi bilmiyorum. haftaya doktora gideceğim. şu an kendimi hiç hamile gibi hissetmiyorum. hiç birşeyim yok. göğüslerim biraz şiş ama yumuşak. akıntım yok. hayırlısı inşallah.

çok teşekkür ederim bakalım yarın kesin belli olur genede tam eminim değilim dün tam gözüktü 2.çizgi bugün çok silik çıktğı icin acabalar var kafamda.Sizede hayırlı olsun...
cnm dr gidip supheeri gidermek en gzeli az once oludum kk da yie silikte gorup hamis olmamamkta varmis olan cokmus ole
canım bende karnımda garip ağrılar oldu geçen gebeliğimde de olmuştu, ondan şüphelendim ama regli oldum sandım benimki pembe değildi bariz koyu kıpkırmızıydı sonra kahverengiye dönüştü. ağrımda olunca kesin devamı gelecek dedim. fakat öğrendikten sonraki birkaç gün içindeyani normal adet zamanım geçtikten sonra ağrılarım birden kesildi. şu an lekelenmemde 3 gündür yok. hayra alametmi bilmiyorum. haftaya doktora gideceğim. şu an kendimi hiç hamile gibi hissetmiyorum. hiç birşeyim yok. göğüslerim biraz şiş ama yumuşak. akıntım yok. hayırlısı inşallah.

cnm yaaaa ne bileyim valla ince ince agriyor karnim su an oleee cok ta yokk akinti tam adet gunum yaniii sasirmis durumdayim eger az gelirde biterse artik hamilelige yorucam farkli bir test yapicam bu sefer bakalim bekliycem ne olur olmazz seninde dedigin gibi
cok azzzzz midem bulaniyor oda oglenleri akintidan olabilir diye dusunuyorum uykularim falan kacti inanirmisin ayy
valla topiginii ne hale getirdik hee temmuz topigi oldu supheli topik yaaaa:KK52:

Eki Görüntüle 285930

bu sabah ilk idrarla yaptim birinci testi
ikinci test pazartesi yapilan test
26 gunde oluyorsam adet tarihim dündü ve aksam pembe cok az leke geldi
kafam karisti sabir sabir zaman herseyin ilaci beklemek zorundayim
hamileysem leke neyin nesi (gecen gebeligim de yerlesme kanamasi oldu 3 gun pembe sekilde buda ole olabilirmiki)hamile degilsem cizgi neyin nesi iki test de bozuk cikma ihtimali olabulurmu fikir danisicam sizlere kizlarrr

bence hamılesın,cunku ben de adet günüm gelince kanamam basladı zannettim.sonra böyle 3-4 gun devam etti,adet kanaması akdar yogun değil ama leke şeklinde geliyordum.ama hamıleymışım.biraz sabredip ondan sonra yap testi.ama hamılesın bence

Erken olduğunu bile bile yapıyorum işte:)))) Umut dünyası bu ay böyle içime olacak gibi doğuyor belki de ondan...oysa 13 ayım sayılır bu ay. İnşallah öyleyimdir ya :) 7-8 gün de baya geçmiş. Ama çok sevindim hamile olmana Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin...Senin ilk ayın mıydı peki????

ilk ayınmıydı derken sanırımm denemeye basladıktan sonrakı ılk ay olup olmadıgını kastedıyorsun.hayır ben 3 aylık evlıyım.evlendıgımden berı korunmuyorduk ıstıyorduk.3. ay hamıle kaldım.inşallah hamılesındır canım.allah aratmasın canım benım:KK49:

bende bi problem var sanırım,ne mıde bulantım basladı,ne kasık ağrım falan var.ben de 17 sınde gıtcem pıtpıtları duymaya ama bende tık yok.sankı hamıle olan kocam:KK49:

selammm anneler yaniii şişikler. bende 2. bebbeğime hamileyim 5 haftalık oldu. oğlum henüz 14 aylık ama çokk heyacanlıyım sanki ilk bebeğim...herkeze hayırlı uğurlu olsun..

ah ne güzel 2. ye hamılesın:)ben de kısmet olursa ıkıncı bebegımı uzatmadan yapmayı dusunuyorum.hayırlı olsun:KK9:

bence hamılesın,cunku ben de adet günüm gelince kanamam basladı zannettim.sonra böyle 3-4 gun devam etti,adet kanaması akdar yogun değil ama leke şeklinde geliyordum.ama hamıleymışım.biraz sabredip ondan sonra yap testi.ama hamılesın bence

insAllah canim yaaa bakalim iki gun daha gitti ve ped bile koymadim ben yaa insallh oledir hemn randuvu alirim insAllh yarin sabh test yaparm bu sefer basak bir marka ile deniycem testi

insAllah canim yaaa bakalim iki gun daha gitti ve ped bile koymadim ben yaa insallh oledir hemn randuvu alirim insAllh yarin sabh test yaparm bu sefer basak bir marka ile deniycem testi

senın yıne silik milik iki çizgi çıkıyor.benım adetimden 3 gun geçmişti test yaptığımda tek çizgi çıkmıştı.oysaki hamıleymişim.inşallah hayırlısı olsun canım güzel haberlerini bekliyorum ama yuksek ıhtımalle hamılesın

slm kızlar bayram bitti eve döndüm.
bugün Abimin kızı doğdu oradaydım.allahım isteyen herkese nasip etsin inşeallah...
bu arada benim kırmızılar 2 gün önce geldi.bendden müjdeli haber yok malesef..
zaten ümidimde yoktu...
yeni liste açalım bat 8 aralık

temmuz annesi olamıyorum yani.bakalım inşeallah ağustos annesi olurum.öpüyorum hepinizi yeni hamişleride tebrik ediyorum....
ara ara uğrarım artıkkkk

böyle şeyleri okuyunca iyi oluyorum. 7.haftayı bitirmişsin. inşallah bzie de nasip eder. benimde adet günümde kanamam oldu sonra lekelenmeye dönüştü. önce idrar sonra kan testi yaptık hamileymişim. ama lekelenme 2 gün sürdü azaldı birkaç gündürde hiç yok. daha önceden 3 gebelik kaybım var onun için korkuyorum. gerçi onların hiçbirinde böyle adet günü kanama falan olmamıştı.

X