2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Eki Görüntüle 285337 Eki Görüntüle 285338
birinci ince olan kaybettigim bebegim den kalan silik cizgili test
kizlar sisko testide yeni yaptim 5 dak sonrami yoksa icindemi belirdi bilemiyorum artik yaa adetimi bekliycem gelmesse 3 gun sonrasi test yapicam
canım inşallah hamilesin. bend e ilk bebeğimi kaybettim. yanlış yazmışım. 8 haftallıkken kalbi durmuştu. kan testi yaptır ya da tetsi tekrarla canım. ama bence yüzde 99 hamilesin inşallah.

Herkesin bayramı kutlu olsunn:) Hamile olduğunu öğrenen annişlerrr gözünüz aydın Allah tamamına erdirsinn darısı başımıza artık:KK43: Benimde beklemek istemediğim adet tarihim 11 kasım:)) İnşallah gelmez diyorum... Bakalım hayırlısı inşallah güzel haberler veririm...Ama dayanamayıp dün test yaptım negatif çıktı.. silik milik bir ikinci çizgi de yok:KK43:((( Düşünmek istemiyorum rahat olayım diyorum ama aklımdan hiç çıkmıyor ki:)

Herkesin bayramı kutlu olsunn:) Hamile olduğunu öğrenen annişlerrr gözünüz aydın Allah tamamına erdirsinn darısı başımıza artık:KK43: Benimde beklemek istemediğim adet tarihim 11 kasım:)) İnşallah gelmez diyorum... Bakalım hayırlısı inşallah güzel haberler veririm...Ama dayanamayıp dün test yaptım negatif çıktı.. silik milik bir ikinci çizgi de yok:KK43:((( Düşünmek istemiyorum rahat olayım diyorum ama aklımdan hiç çıkmıyor ki:)

senın de bayramın kutlu olsun canım inşallah hamılesındır.ama ben adetim 3 gun geçmesıne rağmen ıdrar testım negatif cıkmıstı.taa 7-8 gun gectıkten sonra bı daha yaptım pozıtıf cıktı.bıraz sabret ınsallah hamılesındır,haberini beklıyorum:)

aranızda nar yıyen var mı,ben bılmeden yedim bi de elimi yıkamadan orama burama dokundum.bebekte leke yapar dıyolar.sizce doğru mudur bu

herkese slm.bende inşallah temmuz annesi olucam,5 haftalık hamileyim..perşembe keseyi gormeye gidicem,inşallah bi problemimiz yoktur

merhaba kizlar yesimcim bende tam sana sormustum 2012 temuz anneleri topigi yokmu diye hep sorcak oluyodum unutuyodum sana

bende temuz annesi olucam insallah minigim saglikla gelsin benimde yesim gibi gec donlenme oldu adete 4 gun kala kan testim 0.18 cikmisti adeten 3 gun sonra 82 cikti kan degerim cumartesi gitim doktoruma keseyi pek goremedik cok kucuk annesi haftaya goruruz dedi cumartesi olsun diye can atiyorum gunler gecmiyo 1 bebek nasil heycanliysa 2 bebekte o kadar heycanli ve mutlu kizlar :KK16:

hayırlı olsun gurbet guzeli,
Allah razi olsun guzelim benimmm ins cuma daha iyi sonuc alr ve artik buraya mubdela olurum Allhin izniyle
cnm sagol ins guzelim yaaaa valla benim batim carsamba gunu cuma yine yicam ins iple cekiyorum ins vardir
kizlar bende temmuz annesi olacagim insallahhhhhh
hosgeldin bayram berektiyle geldi sekerlerle geldi ins
canım inşallah hamilesin. bend e ilk bebeğimi kaybettim. yanlış yazmışım. 8 haftallıkken kalbi durmuştu. kan testi yaptır ya da tetsi tekrarla canım. ama bence yüzde 99 hamilesin inşallah.
cnm benim de 10. haftada durdu kan testi zor burada en gec ocakta giderim belki ilk kontrole

aranızda nar yıyen var mı,ben bılmeden yedim bi de elimi yıkamadan orama burama dokundum.bebekte leke yapar dıyolar.sizce doğru mudur bu
olmazzz merak etme ama ben ayvayi deniycem gamzeli olsun bebem diye varsa bebem ins
herkese slm.bende inşallah temmuz annesi olucam,5 haftalık hamileyim..perşembe keseyi gormeye gidicem,inşallah bi problemimiz yoktur
ohhhh masalalh bayram breketli yaw hosgeldinn
merhaba kizlar yesimcim bende tam sana sormustum 2012 temuz anneleri topigi yokmu diye hep sorcak oluyodum unutuyodum sana

bende temuz annesi olucam insallah minigim saglikla gelsin benimde yesim gibi gec donlenme oldu adete 4 gun kala kan testim 0.18 cikmisti adeten 3 gun sonra 82 cikti kan degerim cumartesi gitim doktoruma keseyi pek goremedik cok kucuk annesi haftaya goruruz dedi cumartesi olsun diye can atiyorum gunler gecmiyo 1 bebek nasil heycanliysa 2 bebekte o kadar heycanli ve mutlu kizlar :KK16:

var var olmazmiiiii coktaaaan temmuz annelerini bekliyor topik
ben bebgimi temmuz 7 de kaybettim eger hamissen insAllah o ay kucagima alicam melegim kardesini yollayacak ins

maşallah kalabalıklaştık iyice :nazar:

Allah hepimize bebişlerimizi sagsalim kucagımıza almayı nasip etsin :nazar::nazar:
isteyen herkesede bebiş nasip etsin:nazar:

benim nulantılarım hala başlamadı ama hafiften bi hassaslık var gibi ama onu bile naza çekiyorum:KK1:
altın zamanlarım bunlar bi daha yaşayamam :KK1:

nurgulce tatlim benim kizimda 6 haftada bunaltilar baslamis ti hemde feci:KK37:
bu bebis sabahlari tek bi hasasslik yapiyo o kadar ama bu ara her sabah 1 adet muz yiyorum muz mide bunaltisina cok iyi geliyo idrara cok fazla cikiyorum su iciyorum 5 dakika sonra hemen lavaboya gidiyorum birde kizlar benim sol tarafim sag tarafimdan daha sis esim bile goruyo bakinca ben hep solda hisediyorum sizinde oylemi

olmazzz merak etme ama ben ayvayi deniycem gamzeli olsun bebem diye varsa bebem ins

hayırlı haberlerini merakla beklıyoruz gurbet guzeli:) ayrıca ayva konusunda fazla heveslenme,annem kız kardeşime hamıle kaldıgındaa bronşit olmuş,dunyanın ayvasını yemiş ama kardeşimde tık yok:)

maşallah kalabalıklaştık iyice :nazar:

Allah hepimize bebişlerimizi sagsalim kucagımıza almayı nasip etsin :nazar::nazar:
isteyen herkesede bebiş nasip etsin:nazar:

benim nulantılarım hala başlamadı ama hafiften bi hassaslık var gibi ama onu bile naza çekiyorum:KK1:
altın zamanlarım bunlar bi daha yaşayamam :KK1:
benimdde bulantılarım başlamadı ama dediğin gibi hassasiyet var bende de

nurgulce tatlim benim kizimda 6 haftada bunaltilar baslamis ti hemde feci:KK37:
bu bebis sabahlari tek bi hasasslik yapiyo o kadar ama bu ara her sabah 1 adet muz yiyorum muz mide bunaltisina cok iyi geliyo idrara cok fazla cikiyorum su iciyorum 5 dakika sonra hemen lavaboya gidiyorum birde kizlar benim sol tarafim sag tarafimdan daha sis esim bile goruyo bakinca ben hep solda hisediyorum sizinde oylemi

ben ultrasonda gördüğüm için eminim solda.ama karnımın sadece sol tarafı şiş değil.sivri şekilde şişti

bence batıl bi inanç bu boşuna endişelenme ama hamileyken yediğin şeylerin sadece helal olduğuna dikkat etmek lazım gerisi ne hiç takılma için rahat olsun..

slmlar kimse yok galiba ama bende temmuz annesi olucam ALLAHım nasip ederse keseyi ne zaman gördünüz kızlar siz?bende çook merak ediyorum kesemiz oluştu mu oluşmadı mı?hayırlısı inş..

son adet tarihin ne zaman kadercim h
kac haftasin ben kizimda 6 haftada doktora gitmistim hemsire arkadasim vitamin bana yazmisti erken gitme demisti 6 haftada esimle gitimizde kizimin kesesini gorduk 8 gun sonrada kalp atislarini dinleyip minicik kizimi gormustuk gecen bende gitim doktora kesem cok kucuk oldugu icin gorunmemisti cumartesi insallah kesemizi minigimizi goruruz :nazar:allah korusun b:nazar:ize bagislasin b:nazar:bebislerimizi

X