2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

cnm dr gidip supheeri gidermek en gzeli az once oludum kk da yie silikte gorup hamis olmamamkta varmis olan cokmus ole

cnm yaaaa ne bileyim valla ince ince agriyor karnim su an oleee cok ta yokk akinti tam adet gunum yaniii sasirmis durumdayim eger az gelirde biterse artik hamilelige yorucam farkli bir test yapicam bu sefer bakalim bekliycem ne olur olmazz seninde dedigin gibi
cok azzzzz midem bulaniyor oda oglenleri akintidan olabilir diye dusunuyorum uykularim falan kacti inanirmisin ayy
valla topiginii ne hale getirdik hee temmuz topigi oldu supheli topik yaaaa:KK52:

ben kan tetsi yaptırdım hamilelik çıktı ama 3 tane gebelik kaybım olunca rahat olamıyorum korkuyorum. diğerlerinde hiç böyle olmamıştı. gerçi olmadı böyle ama sonuda gelmemişti.

slm kızlar bayram bitti eve döndüm.
bugün Abimin kızı doğdu oradaydım.allahım isteyen herkese nasip etsin inşeallah...
bu arada benim kırmızılar 2 gün önce geldi.bendden müjdeli haber yok malesef..
zaten ümidimde yoktu...
yeni liste açalım bat 8 aralık

temmuz annesi olamıyorum yani.bakalım inşeallah ağustos annesi olurum.öpüyorum hepinizi yeni hamişleride tebrik ediyorum....
ara ara uğrarım artıkkkk

hayırlısı olsun,üzülme canım,inşallah önümüzdeki ay hamıle kalırsın

böyle şeyleri okuyunca iyi oluyorum. 7.haftayı bitirmişsin. inşallah bzie de nasip eder. benimde adet günümde kanamam oldu sonra lekelenmeye dönüştü. önce idrar sonra kan testi yaptık hamileymişim. ama lekelenme 2 gün sürdü azaldı birkaç gündürde hiç yok. daha önceden 3 gebelik kaybım var onun için korkuyorum. gerçi onların hiçbirinde böyle adet günü kanama falan olmamıştı.

canım inşallah bu sefer sorunsuz olur.diğer gebeliklerin düşükle mi sonlanmıştı,yoksa kürtajla mı?

senın yıne silik milik iki çizgi çıkıyor.benım adetimden 3 gun geçmişti test yaptığımda tek çizgi çıkmıştı.oysaki hamıleymişim.inşallah hayırlısı olsun canım güzel haberlerini bekliyorum ama yuksek ıhtımalle hamılesın
Ay ins guzelim yaaa karar verdim yarin yeniden test yapicam
slm kızlar bayram bitti eve döndüm.
bugün Abimin kızı doğdu oradaydım.allahım isteyen herkese nasip etsin inşeallah...
bu arada benim kırmızılar 2 gün önce geldi.bendden müjdeli haber yok malesef..
zaten ümidimde yoktu...
yeni liste açalım bat 8 aralık

temmuz annesi olamıyorum yani.bakalım inşeallah ağustos annesi olurum.öpüyorum hepinizi yeni hamişleride tebrik ediyorum....
ara ara uğrarım artıkkkk
cnm hakkkmizda hayirlisi olsun ins

inşeallah canım.
geçmişi okuyamadım sende durum ne canım???
müjdeli haberi verdinmi yoksa çoktannn

AH cnm test yaptim iki sefer silik cikti biri adet tarihinden bi gun once biride ikinci gun lekelenmem var yarin yeniden yapicm test ne hamileyim nede hamile degilim diyemiyorum

merhaba kızlar bugün bende test yaptım ve pozitif çıktı ikinci çizgi yavaşta olsa belirdi yarın doktora gidicem kesin sonucu öğrenirim artık şuan garibim ne diyeceğimi dahi bilemiyorum:26:

merhaba kızlar bugün bende test yaptım ve pozitif çıktı ikinci çizgi yavaşta olsa belirdi yarın doktora gidicem kesin sonucu öğrenirim artık şuan garibim ne diyeceğimi dahi bilemiyorum:26:

4 gundur bn ne yapayim be guzelim iki sefer silik cikti adet gunumde lekelenmem olduuuu ahhhh yarin yine yapicam cikarsa abbas dr yolcusuuu

4 gundur bn ne yapayim be guzelim iki sefer silik cikti adet gunumde lekelenmem olduuuu ahhhh yarin yine yapicam cikarsa abbas dr yolcusuuu

canım ya o lekenme çoğu kişide oluyor tutunma kanaması diyorlar bence senin bebeiş yolda :) allah hayırlısıyla kavuşmayı nasip etsin cnm:nazar::emir_bebek::nazar:
asya60 cnm seninde gözün aydın:nazar::emir_bebek::nazar: darısı bize inşallah :KK49::KK49:

bendede silikti ama şuan mesela aynı renkteler atmadım hala.ama sağlık ocağında silikte olsa gebelik var dediler bu gün görüştüm bence sendede var hakkımızda hayırlısı ben hala şoktayım

canım ya o lekenme çoğu kişide oluyor tutunma kanaması diyorlar bence senin bebeiş yolda :) allah hayırlısıyla kavuşmayı nasip etsin cnm:nazar::emir_bebek::nazar:
asya60 cnm seninde gözün aydın:nazar::emir_bebek::nazar: darısı bize inşallah :KK49::KK49:

çok teşekkür ederim Rabbim isteyen herkeze nasip etsin inşallah darısı başına canım

bendede silikti ama şuan mesela aynı renkteler atmadım hala.ama sağlık ocağında silikte olsa gebelik var dediler bu gün görüştüm bence sendede var hakkımızda hayırlısı ben hala şoktayım

Cok sagolun insAlllah oledir kizlar

AH cnm test yaptim iki sefer silik cikti biri adet tarihinden bi gun once biride ikinci gun lekelenmem var yarin yeniden yapicm test ne hamileyim nede hamile degilim diyemiyorum

hakkında hayırlısı olsun inşeallah canım.....
ben bu ay umutsuzdum zaten 22-27 ovulasyon tarihiydi....22 ve 27 de birliktelik oldu ve benim sanırım 25 inde yumurtlama oldu....
yani bile bile kaçırdık günleri maleseffff

Son düzenleme:
hakkında hayırlısı olsun inşeallah canım.....
ben bu ay umutsuzdum zaten 22-27 ovulasyon tarihiydi....22 ve 27 de birliktelik oldu ve benim sanırım 25 inde yumurtlama oldu....
yani bile bile kaçırdık günleri maleseffff

Cnm bnmde belirszlik var yarin belli olacak hayirlisi olsun cnm

merhabalar bende çift çizgiyi yeni gördüm.

beklenen doğum tarihi 5 temmuz gösteriyor hesaplayıcı.

ama mide bulantım ve kusmalarım yok.bulantıları başlayanlar varmı?

Kizlar atesimi olctum 37 uzeri sizlerde bir olcun bakalim hamislerde ates yuksek seyrediyor

ben ateş ölçüyordum bu 3.ayımdı. ateşim yüksekmiştii ama regli olmuştum. kızlar dediki tam sökülünce ateşin adet seviyesine düşer ama ertesi gün tekrar ateşim yüksek çıkmıştı, birazda beni şüphelendiren şey reglimin kesilip kahverengiye dönüşmesinin yanında da özellikle bu olmuştu. yoksa ben regli oldum sökülmedi 2 gün sürdü az geldi kürtajdandır diye düşünürdüm.

senin artık test yapmana gerek yok ki direk doktora git kanda baktır, idrar testlerin silik ama bariz 2.çizgi var, benimkide öyle çıkmıştı lekelenmem olduğu halde hiç acaba dememiştim. sen hamilesin artık emin ol, bir an önce de dokyora git ki belki lekelenme için birşey verir.

X