2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Erken olduğunu bile bile yapıyorum işte:)))) Umut dünyası bu ay böyle içime olacak gibi doğuyor belki de ondan...oysa 13 ayım sayılır bu ay. İnşallah öyleyimdir ya :) 7-8 gün de baya geçmiş. Ama çok sevindim hamile olmana Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin...Senin ilk ayın mıydı peki????

canım benimde beklenen adet tarihim 11 kasım ve ben de senin gibi nerdeyse günlük test yapıyorum sonuç negatif ama hala umudum var bugün yapmadım ve karar aldım 11i sabah yapacam ilk gebeliğimde de bat tarihimde öğrenmiştim çok hafif bir çizgi çıkmıştı...inşallah isteyen herkes çift çizgiyle karşılaşır beklemek çoookkk zorr bir günde ömrümden ömür gidiyo

çift çizgiyi görenler allah sağlıklı sıhatli tamamına erdirsin inşallah..

Eki Görüntüle 285930

bu sabah ilk idrarla yaptim birinci testi
ikinci test pazartesi yapilan test
26 gunde oluyorsam adet tarihim dündü ve aksam pembe cok az leke geldi
kafam karisti sabir sabir zaman herseyin ilaci beklemek zorundayim
hamileysem leke neyin nesi (gecen gebeligim de yerlesme kanamasi oldu 3 gun pembe sekilde buda ole olabilirmiki)hamile degilsem cizgi neyin nesi iki test de bozuk cikma ihtimali olabulurmu fikir danisicam sizlere kizlarrr

canım bence hamilesin, kuzenimde adet gününde lekelendi, adet olucam diye test yapmadı, üzerinden birkaç gün geçti fakat adet olmadı, zorla test yaptrıdım ve seninki gibi çok silik çıktı, betasıda 200 lerdeymiş... umarım lekelenme devam etmez ve güzel bir hamilelik geçiririsin...

evet canım ya beklemek çok zor ( bir de korkarak bekliyorsun dediğin gibi ömürden ömür gidiyor..Bir belirti bekliyorsun,sonra hafif karnın ağrıyor diyorsun ki hasta mı olacam acaba:))) umut dünyası işte..inşallah gelmez bakalım kırmızılar:)

aminnnn insAllah guzelim yaa beöirsizlik gibi icimi yiyip kemiriyor yaaaa

canım ya benimde ilk gebeliğimde adet günümde lekenmem oldu iki gün oldu üstüste ama adet olmadığı ortadaydı çünkü adet olunca iki gün yoğun oluyorum iki gün sonra test yaptım seninki gibi belki daha hafif bi çizgi belirmişti kan testinde de çok düşük çıkmıştı drum geç döllenme olmuş demişti.. bence de hamilesin ama endişelenme.. kan testi yaptırarak aklındaki soru işaretlerini cevaplamış olursun..

Bence de hamilesin :) yerleşme kanaması herkeste olmuyor ama sen de daha önce de olduğu için olabilir yani. Ablamın 2 hamileliğinde de olmuşadet gibi hatta anlamamış hamile olduğunu geç farketmişti:)) Bir de hamile olmasan hiç silik milik çizgi çıkmıyor yani.sen de çıkmış biz bile görebiliyoruz. Dua et inş. hamilesindir. he bir de dikkat et sen yinede bu dönem:)

inşallah gelmesin ya ben bu ay için çok heveslendim ağustosta kalp atışı duyulmadığı için ilk gebeliğim sonlandırıldı sonrası korunma felan derken bu ay çalışmalara başladık ve ben biran önce gelmesini istiyorum miniğimin.. senin ilk gebelik mi olacak bu ?

ay kizlar insALlah bekliycem yaa burada cok zor yurt disindayim ha deyince bakmiyorlar bugun gidip degisik testler almayi dusunuyorum bennn bakalim hakkimda hayirli olani nasip etsin guzel Allahimmm

hadı gozun aydın,inşallah kesenı de görürsun,daha doğrusu o siyah minik noktayı:)

yarına az kaldı,hayırlısı bakalım inşallah gorurum keseyi yarın,pazar akşam degerim 3080di,heralde goruruz dimi

ay kizlar insALlah bekliycem yaa burada cok zor yurt disindayim ha deyince bakmiyorlar bugun gidip degisik testler almayi dusunuyorum bennn bakalim hakkimda hayirli olani nasip etsin guzel Allahimmm

haırlısı olur insallah canım..

canım sen hamilesin. benimde regli günümde normal regli oldum fakat sonra lekelenmeye dönüştü ve kesildi ertesi gün tekrar kırmızı geldi ve gene lekelenmeye dönüştü akşam test yaptım ve 2.çizgi hemen çıktı. sonra kan testi yaptık onda da çıktı. lekelenmem 2 gündür gelmedi. bende korktum. çünü bu benim 4. hamileliğm 3 kaybım var. iğne vuruldum ve şimdi progesatan hapı alıyorum.

gurbetgüzeli biliyormusun bende senin gibi şubat 2012 annesi olacaktım ama bebeğimin kalbi durdu, şimdi satım 7 ekim ve geçen perşembe tekrar süpriz şekilde hamile olduğumu öğrendim ve bu topiğe baktım burada seni gördüm inşallah o da hamiledir dedim, bugün baktım testte çift çizgiyi görmüşsün. inşalah Allah tamamına erdirir.

Son düzenleme:

canım 5 ekim son adet tarihim 5+1deyim galiba ben cuma gitsem görür müyüm ki keseyi

canim gec donlenme dilse gorursun tabi ben 5 haftada gitim gec donlenme diye cok kucucuk gorduk bende cumartesi gidicem yine insallah allah saglikkla sihatle bebislerimize kavustursun bizi

sat 1 ekim canim beklenen adet 27 di cumartesi bakalim ne dicek doktor allah yardimcimiz olsun

canım inşallah hamilesin sen de. bizim topiğe de yazdım. son günlerde ovülasyon olmaz.
gurbet güzeli kesin sen de hamilesin. ben de aralıkta kucağıma alacktım bebeğimi. çok şükür aralık gelemden tekrar hamile kaldım.

vay be özlemişim buraları Allah hayırlısıyla kavuşmayı nasip etsin evlatlarınıza arkadaşlar geçen yıl bu zamanlar aynı telaşları yaşamıştık :) sorularınız için özelden mesaj atarsanız yardımcı olmaya çalışırım :)

canım alakasız ama tickeryi nasıl yapıcam yardımcı olur musun yapıyorum ama istenilen formatta degildir gibi bişe diyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…