2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

gerçekten mucize olmuş, Allahım tamamına erdirsin
Teşekkür ederim canım. cümlemizi inşallah

geçmiş olsun tatlım rabbim bi daha böyle korku yaşatmasın sana
doktorlarda farklı farklı oluyor birinn dediğini biri tutmuyor
sağol canım. doktorlar konusunda haklısın ne yazıkki öyle
Amin inşallah. Allah hepimizi tamamına erdirsin

inşallah rabbim bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip eder, allah hepimizin yardımcısı olsun, bebişlerimiz bize sıkı sıkı tutunsun

Biz bugun 9+2 gunluk olduk,dun hastaneye gittik idrar ve kan vermek icin hersey iyi hosta ben kan verirken bayilmisim benim gibi kan gormeye dayanamayan var mi?dun sadece iki tup verebilmisim kan ve daha iki tup vermem lazimmish en gec haftasonuna kadar gidip vermem lazim cok korkuyorum tekrar bayilacam herhalde.14 aralikta bebgi gormeye ve kalbini duymaya cagirdilar daha testlerde yapilacakmish ayy yine kan mi alcaklar yaa bilen var mi nasil testler yapiliyor acaba?

Canım bende kan verirken bu bayılma olayını yaşadığım için,Kan verirken o tarafa bakmamaya ve hemen kalkmamaya dikkat et.Demir,tsh(guatır),hepatit vs bakarlar sanırım.

9+2
de duyulurdu cnm ama sen neden duyamadın

Demek ki tek garip olan, bu durumu yasayan ben degilmisim. Gecen gece bir ara uyanip hapsurdum, sen misin ayaklarini kendine cekmeden hapsuran...Bir sanci girdi karnima, sabaha kadar sanciyla sabahi zor ettim. Bu arada canim dikkat et, hapsururken, esnerken, oksururken bacaklarini karnina dogru cek...Sanci olmuyor o zaman..ben bunun sancisini cok cektim

halanın kızının durumuna çok sevindim canım allah bebişine uzun ömürler versin.söylediklerinde çok haklısın,hakkımızda hayırlısı neyse o olsun inşallah hepimiz ve tüm anne olmak isteyenlere allah sağlıklı sihatli bebekler dünyaya getirmek yetiştirmek sevdiklerimizle birlikte bi hayat sürmek nasip etsin inşallah

Canım bende kan verirken bu bayılma olayını yaşadığım için,Kan verirken o tarafa bakmamaya ve hemen kalkmamaya dikkat et.Demir,tsh(guatır),hepatit vs bakarlar sanırım.

ah evet bakmamaya calisiyorum ben ama neden bayiliyorum bilmem cok kotu birsey yani.bayagi kan aliyolar tam 4 tup bende sasirdim hem yurt disinda oldugum icin biraz zor anlayabiliyorum tam ne icin aldiklarini ve nasil testler yapilacagini.ama yine gitmem lazim yarida kaldi kan vermem tekrar haftasonuna kadar gitmeliyim.cevap verdigin icin tesekurler siz nasilsiniz umarim hersey yolundadir bebekle kac haftaliksiniz?

canım ya bende uyurken artık nasıl hareket ettıysem nır sancı gordı karnıma gozlerımden yas aktı agrıdan ay bısımı oluyo dıye korktum valla ama gectı allahtan annelık cook zormus ya gercekten :)

inşallah rabbim bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip eder, allah hepimizin yardımcısı olsun, bebişlerimiz bize sıkı sıkı tutunsun
sağol canım benim Allah hepimize çacuklarımıza kavuşmayı nasip eder inşallah

Ysk rabbim bebeğini sana bağışlamışşşş okurken çok fena oldummm cnm ya
sağolasın canım benim. ben kendimden geçtim etrafımdakilerede aynı şeyleri yaşattığım için ayrıca üzüldüm.

Amin Allah hepimizi çocuklarımıza kavuşmayı nasip eder inşallah

benden iki tüp kan ve bir mikdar idrar alındı testlerin hepsi onlarla yapıldı neden o kadar çok kan alıyolarki bide bu testler bende 7 haftalıkken yapıldı.eger aynı testlerden bahsediyorsak rutin yapılan testler yani şeker, kolestrol, tam kan sayımı, daha önce hangi hastalıkları gecirip geçirmediğin, idrar yollarında bi enfeksiyon olup olmadığı gibi.hiç merak etme bu testler bir nevi anne adayı için mini bi çekap gibi bişey.bi sorun cıkmıyor genelde cıkarsada tedavisi mümkün olan geçici sorunlar içini ferah tut.örneğin benim testlerimde hepsi normal sadece idrarda normal seviyenin üstünde kan tespit edildi doktorum uroloji uzmanına yönlendirdi oda gerekli tedaviye başladı çok şükür geçiçi bi durum.

ben yurtdisinda yasiyorum burdaki hastaneden benden boyle kan aldilar ve hatta dun ilk hastaneye gittim onlar kendileri cagiriyolar ve yapicaklari testler icin kan ve idrar istediler,hatta ben daha ne keseyi ne bebegi nede kalbini duydum bana 14 aralik gel dediler bebegi gorelim ve kalbini duyalim bakalim diye,bilmiyorum yurt disinda niye boyle her tahlilleri gec yapiyolar.bencede ayni testler ingilizce konustuklari icin ben az biraz anladim ama hepatit b,seker falan bakacaklarmish galiba ama yinede buraya sizlere bi sorayim dedim.cevapladigin icin tesekurler canim ve sanada gecmish olsun.ben cok sabirsizlaniyoruim artik ben hic kesemi bile gormedim daha ama ya off of 14 aralik bi gelse iple cekiyorum valla.allah hepimizin bebeklerini korusun kucagimiza saglikli sekilde almayi nasip etsin insallah.

merhaba canim..sen nerdensin insallah benim de 3 haftam kaldi Türkiye ye gitmeme..heleki hamile olunca insan hemen onlarin yaninda olmak istiyo dime? safak sayiyorum ben de asker gibi:) senin de az kalmis canim tez zamanda kavusman dilegiyle..

Canimmm, seni de Allah kavustursun sevdiklerine insallah. Sen hangi sehire gideceksin Turkiye`de... Ama senin gidisin daha erken, daha cok heyecan vardir... ben de gun sayacam ama tam kesin tarih belli degilki...
Canimmmm saglikli ve sihhatli bir sekilde kavusursun insallah ailene.
Guzel haberlerini bekliyorum

amin canım cümlemize nasip etsin allah.sabırsızlanmakda çok haklısın ama hiç endişelenme herşey yolunda bebeğin seninle birlikte inşallah 14 aralıka kadar günler senin için su gibi geçer sende meleğini görürsün

ah söylediğin iyi oldu hapşurmaya korkar oldum dediğin aklımda bulunacak bundan sonra

ISTANBUL canim...ewet az kaldi belki de esimin isi nedeniyle daha da erken gidebiliriz insallah:)

sanirim doguma kadar da dönmiycem ona kadar veremedik..dogumu turkiyede istiyorum, bakalim esimden de ayrilmasi zor olacak ama kararsizim.gerci esim sik sik gidip gelecek yanima ama bakalim hayirlisi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…