2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

günaydın kızlaaarrr
ayy ben çok heyecanlanıyorum ya 2.bebeğim olmasına rağmen hemen gelsın istiyorum kii sizi düşünemıyorum ilk bebeği olanları yani.zaman çook gelmesine hayırlı gelsınler inş.
griip olan arkadas bol c vitamını olan greyfurt,mandalına,portakal vs. gibi meyvelerden ye istirahat et sakın ilaç kullanma kendıne dıkkat et ilaçsız atlatmak çok zaman alıyor ben ilk bebeğimde zor atlatmıştım allah şifa versın

geçen hafta ben de grip olmuştum kızlar doktor eğer ateşin yükselirse parol al demiştir bir de boğaz için doğal bir gargara önermişti yazayım yarım su bardağı ılık su içine 1 tatlı kaşığı tuz, 1 çay kaşığı karbonatı karıştırıp günde 3-4 kez gargara yapılacak

günaydın canımevet yaa insan heyecanlanmaz mı dün biz de kesesini gördük meleğimin çok güzel bir duygu

kızlar size acil soru sormam gerekiyo...
sat 25 ekim.... bu aralar 30 günde 1 adet oluyorum sanırım...

ayın 22sinde kan testi verdim 24.08 çıkmış...
ayın 25inde yani 3 gün arayla verdiğim kan testindeki sonuç 54.13 çıkmış...

sizce bu sonuçlar nasıl yardım eder misiniz :26:

teşekkür ederim inşallah hepimiz iyileşiriz

kötü değil oflum herkesin yüksek çıkması gerekmiyor azar azar yükseliyor seninkide geç döllenme olmuştur belki sen içini ferah tut yemene içmene dikkat et folik asidini al canınıda sıkma

canım benim sen de gel dahil ol bize bence çünkü batın gelmeden test yaptırmışsın değerin normal bana göre hcg iki günde bir iki katına katlarmış en az o da dolayısıyla senin 3 gün sonra 48in üstünde olması çok normal bir de batının üstünden 1 hafta geçince baktırırsın 700lere fırlar o merak etme

teşekkür ederim inşallah hepimiz iyileşiriz

inşallah canım zor oluyor gerçekten ben allahtan kısa sürede atlattım 3 günde ama her gün 1 tam limonun suyunu sıktım içtim

kötü değil oflum herkesin yüksek çıkması gerekmiyor azar azar yükseliyor seninkide geç döllenme olmuştur belki sen içini ferah tut yemene içmene dikkat et folik asidini al canınıda sıkma
folik asitimi dün aldım...
peki aç karnına mı alınıyo bu folik asit sabahları ??

canım ya ciddi misin doktor kesin bişey demedi biyokimyasal bile olabilir dedi.
iyice kafam karıştı

iyice kafam karıştı

folik asiti alma zamanın değişmez yemeklerle de alabilirsin. şimdi normalde senin bat kaçtı? satın25 ekim ve 30 günde bir oluyorsan 26 ekim de batın değilmi? bu bhcg hormonu batına az kala artmaya başlıyor ve batını 1 hafta 10 gün geçtikten sonra da uçuyor canım hiç moralini bozma bence. biraz bekleyip öyle git doktora ben de ilk kanımı bat günü vermiştim 110du değerim ordaki kızlar kafamı karışltırmıştı doktorun yanındaki asistanlar işte değer düşük baya tekrarlamanız lazım dış gebelik olabilir diye. yani sonra araştırıp baktığım kadarı ile onunla alakalı imiş sakın canını sıkayım deme merak etme artacaktır. harnup pekmezi de yemeni öneririm hamilelikte çok iyiymiş. bu arada 4 gün arayla ikinci kan testimde değerim 750 çıkmıştı. dolayısıyla doktorların yorumlaması için erken bi dönemdesin ondan öyle diyorlar insanları üzüyorlar yok yere

Kızlar günaydın
ben az önce çok hafif pembemsi bi akıntım geldi peçeteye çok korkuyorumm

pembekelebekçim korkma pembe ve kahverengi lekelenmeler gayet normalmiş pazartesi doktoruna da gider danışırsın ama doktor bana açık kırmızı leke ya da kanama olmadıkça endişelenmene gerek yok demişti

bat 24 kasim gorunuyo canim...
İNşallah dedğin gibi olur...
ne ümitlenmek istiyorum ne de ümidimi kırmak

pembekelebekçim korkma pembe ve kahverengi lekelenmeler gayet normalmiş pazartesi doktoruna da gider danışırsın ama doktor bana açık kırmızı leke ya da kanama olmadıkça endişelenmene gerek yok demişti

cnm o kadar çok korktum ki
turuncu pembe arası bişey çamaşırımda değil silince geldii çok korkuyorum yaaa

bat 24 kasim gorunuyo canim...
İNşallah dedğin gibi olur...
ne ümitlenmek istiyorum ne de ümidimi kırmak

yani batına yakın değerlerde yaptırdığın için testi sonuçta bak
bu değerler bünyeden bünyeye nasıl değişken? alt ve üst sınırları görüyormusun hafta hafta? yaa işte moralini bozma hiç bence. benim ilk değerim 110ken mesela yazanlar oluyordu benim 38 çıktı diye ya da tam aksine ilk bata yakın ölçtürüp 450 filan çıkan vardı. kişiden kişiye değişiyor tatlım önemli olan 5in üstünde çıkması ilk etapta sonra artıp gidiyor strese girme bebeğini de etkilersin üzülmemek lazım

korkma pembecim ya lütfen tek seferde mi geldi gelmeye devam mı ediyor? dediğim gibi doktor bana bilhassa söyledi ilk dönemlerde lekelenmeler olabilir pembemsi ya da kahverengi ise endişelenecek bir şey yok diye

amaneeeyyyy( midem isyanda gene

benimde bugün hafiften bulantılar var kendimi garip hissediyorum :26:

günaydın canım,ağrılar yerını zamanla hareketlere tekmeciklere bırakacak,o zaman yıne hıssedersın varlıgını:)

inşallah daha o günlere çok var ama düşünmek bile güzel

bende günlük deilde ilkleri yazıyorum hep
babaya haberi vermek için bi kutu hazırlamıştım içinde bi defter vardı üzerinde "herkes baba olabilir ama çok özel birisi babişko olur" yazıyor ona yazıyorum
ilk yazıyıda babası yazdı arada oda yazıyor heyecanlarını :)

doktorlar 2 günde 2 katı artar diyorlar bu durumda normal gibi

luxxor canım yazdığın listeye göre benim değerim 5 haftaya fln geliyor ama ben daha yeni 5 haftalığım
doktorun hcg hesabına göre bugünlerde 12binlerde olması lazım
perşembeye randevu aldım gidince öğrencez nasılmış haftası neymiş :)

iyice kafam karıştı

aç karnına alınıyor bide fındık ceviz badem ye azar azar

canım hiç korkma aynen benimde başıma geldi ama inan normal bende kahve leke diye doktora gittim keseyi görmemiştik daha dün gittim işte muayene etti keseyi gördük dinlen bol bol yat yorma kendini

cnm 2 silmemdede geldi ama başka gelmedi nedense içimde bi tedirginlik var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…