2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

canım sata göre 6+4tü ama doktor bugün 1 hafta geriden geldiğini söyledi alttaki poz normal boyutu üstteki büyütülmüşü. yani doktora göre 5+4müş

benim de şu an 5+4 haftalık.kesem gayet yuvarlak ama doktor kafamı karıştırdı işte.inşallah hayırlısıyla alırız kucağımıza bebeklerimizi.

canım hiç moralini bozma bence kendi doktorun kesenin normal olduğunu söylemiş işte. Bir de diğer doktor direkt vajinal mı baktı?ultrasondan göremediği için mi?

geçmiş olsun gelincikkkk işallah sağlıklı sıhatli bebeğini kucağınıza alırsınız kalbini bozma. bende mardindeyim 6 haftalık hamileyim hangi doktora gidiyorsun?

geçmiş olsun gelincikkkk işallah sağlıklı sıhatli bebeğini kucağınıza alırsınız kalbini bozma. bende mardindeyim 6 haftalık hamileyim hangi doktora gidiyorsun?

teşekkür ederim tyyb.çok sevindim mardinde olmana.ben aslında savurdayım.doktor için gelip gidiyorum.benim doktorum mardin parktaki ayşegül hanıma gidiyorum çok da güveniyorum.işte bugün dermana gittim.suna hanıma.inanılmaz moralimi bozdu.sen kime gidiyosun?

bende ayşegül hanıma gidiyorum bugünde gittim canm veeee biz savurdan merkeze geldik savurda 5 ay kaldım güzel bir ilçedir seviyorum savuru. savurda kadın doğumcu var mı peki?

bende ayşegül hanıma gidiyorum bugünde gittim canm veeee biz savurdan merkeze geldik savurda 5 ay kaldım güzel bir ilçedir seviyorum savuru. savurda kadın doğumcu var mı peki?

yaaa savuru biliyosun demek.savur güzel ama bir gün ayrılacağını bilince buraya sadece çarşamba günleri kadın doğumcu geliyor.o da malum tıklım tıklım. ben de bugün hastanedeydim.belki de karşılaşmışızdır bile.senin şu suna hanımla ilgili malumatın var mı?bir de ne zaman ayrıldınız savurdan?

evet canm biliyorum 2010 şubatta ayrıldık canm.belkide gördük birbirimizi evet. tek doktorsa evet kalbalıktır. ben suna hanımı hiç duymadım bilmiyorum.

canım sata göre 6+4tü ama doktor bugün 1 hafta geriden geldiğini söyledi alttaki poz normal boyutu üstteki büyütülmüşü. yani doktora göre 5+4müş

canım hiç kafanı karıştırma bende 6+0 da usg bakıldı 5+3 dendi ve kese var bebek yok boş gebelik dendi ağla ağla öldüm. 1 hafta bekleyelim olmazsa kürtaj olcan dedi bide ümitlenme kese boş haftayada boş olcak gibi dedi. 5 gün sonra gittim yani 6+5 bebeğimi gördüm kalp atışlarını duydum çok şükür o moral bozan doktorları allaha havale ediyorum

günaydın herkese

kasık ağrılarım geçti sevinmeliymiyim üzülmelimi bilemedim :)
ağrı olunca varlığını hissediyordum

günaydın kızlar ün gece yatmadan önce çok güzel bir şeye başladım, bebeğim için onu nasıl beklediğimizi istediğimizi anlatan, onu beklerken yaşadıklarımızı anlatan bir günlükilerde büyüyüp okuduğunda çok hoşuna gider eminim arada babasına da yazdırıcam

direkt vajinal ultrasondan baktı luxxor.öve öve bitiremedi cihazını. kendi doktorum da normal ultrasondan baktı.

boşver canım güven vermediyse kadın ve kendine değil de alete güveniyorsa zaten salla. sen kendi doktorundan şaşma üzülme hiç stresin üzüntün bebeğine yansımasın

sağol butterflycım ama ben üzülmedim doktor öyle dedi diye sonuçta böyle zaman kaymaları normal eğer 5 haftalık boyutaysa bebikim zaten ultrasonun algılaması biraz güçtür henüz. Bir de benim rahmim retrovert yani dönük rahim öyle olunca sanırım biraz da zor görünüyor ultrasonda. ben inanıyorum 15 gün sonraya gün verdi gittiğimizde minişimin kalp atışlarını da duyacağız inşallah

kızlaaar, ben grip oluyorum((( çok korkuyorum, o kadar da dikkat ettim meyveme sebzeme, giydiklerime bebişime bişi olur mu, lursa ne olur? neyi etkiler gebelikte boğaz enfeksiyonu ya da grip?

ilaçlık bi durum değilse bal zencefil karıştır öyle ye meyve yemeye gayret et buğuseptil yapılabiliyormuş ama sen kaloriferlerin üstüne sıcak su koy içine buğuseptil (viks) koy tatlım bende gribim ama ilaç kullanmak doğru gelmiyor şu an geçmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…