2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

tahmini kaç haftalık seninki canım??? Anlatıcam sana !

cnm geçen ay 18 ekimde hastalandım

21 i akşamı idrar testi ikinci çizgi silikti ama belliydi
22 akşamı kan testinde 484,74 çıktı değerim

24 ünde doktora gttik 10 gün sonra gel dedi folbiol ve mide bulanınca iceceğim hap verdi

cnm geçen ay 18 ekimde hastalandım

21 i akşamı idrar testi ikinci çizgi silikti ama belliydi
22 akşamı kan testinde 484,74 çıktı değerim

24 ünde doktora gttik 10 gün sonra gel dedi folbiol ve mide bulanınca iceceğim hap verdi

anladım canım seninle aramızda fazla gün yok zaten 3 gün var aramızda eklesene beni msn de devam edelim bahriye_1986@hotmail.com

kızlar ben ilk bebeğimde 2012 mart annesi olacaktım nasip olmadı sonra 2012 temmuz annesi olacağımı öğrendim listeyede yazdırdım kendimi ama o da nasip değilmiş düşük başladı 2011 iki bebeğiminde benimle kalmasını istemedi artık başka baharlara umutlarım yeşerir inşallah
hepinize sağlıklı sıhhatli bi hamilelik diliyorum allah sağlıklıca tamamına erdirsin
listeden ismimi silebilirsiniz..

kızlar ben ilk bebeğimde 2012 mart annesi olacaktım nasip olmadı sonra 2012 temmuz annesi olacağımı öğrendim listeyede yazdırdım kendimi ama o da nasip değilmiş düşük başladı 2011 iki bebeğiminde benimle kalmasını istemedi artık başka baharlara umutlarım yeşerir inşallah
hepinize sağlıklı sıhhatli bi hamilelik diliyorum allah sağlıklıca tamamına erdirsin
geçmiş olsun çok üzüldüm

canım allah tez zamnda kucagını göbüşünü doldursun inşallah 2012 kasım aralık annesi olursun inş..kaç haftalıktı bebişin

selam kizlar nasilsiniz bebisler nasil

kizlar sabah gitik doktora minigimizi gorduk doktor bize esimle nefesinizi tutun kalp atislarini aciyorum deyince
gozlerim doldu minigimin kalbi gum gum gum diye nasil atiyodu resminide aldik bebek iyi gelisiyomus 1 hafta geride kesesi gidiyodu fakat simdi sadete 2 gun geride allaha sukurler olsun bida 24 aralikta gidicez bi sorun cikmasa cok mutlu oldum
allah tum bekleyen arkadaslara bu guzel duyguyu nasip etsin insallah saglikla kucagimiza alalim bebeklerimizi :nazar::nazar::nazar:

kizlar sabah gitik doktora minigimizi gorduk doktor bize esimle nefesinizi tutun kalp atislarini aciyorum deyince
gozlerim doldu minigimin kalbi gum gum gum diye nasil atiyodu resminide aldik bebek iyi gelisiyomus 1 hafta geride kesesi gidiyodu fakat simdi sadete 2 gun geride allaha sukurler olsun bida 24 aralikta gidicez bi sorun cikmasa cok mutlu oldum
allah tum bekleyen arkadaslara bu guzel duyguyu nasip etsin insallah saglikla kucagimiza alalim bebeklerimizi :nazar::nazar::nazar:

canım hadi gözün aydın bende çook duygulanmıştım kalp atışlarını duydugumda ve o zaman hissettim gerçekten hamile oldugumu kaç haftalıksınız siz

kızlar meşhur video sitesi var ya orda Yaşama Yolculuk - Anne Karnında Yaşamın Öyküsü bölüm1 den başlayarak 9 bölümlük bir belgesel o kadar güzel ve izlerken insanın gözleri doluyor ki anlatamam bence hepiniz izleyin biraz önce bitirdim ve çok etkilendim!!

benimde bugün hafiften bulantılar var kendimi garip hissediyorum :26:

inşallah daha o günlere çok var ama düşünmek bile güzel

bende günlük deilde ilkleri yazıyorum hep
babaya haberi vermek için bi kutu hazırlamıştım içinde bi defter vardı üzerinde "herkes baba olabilir ama çok özel birisi babişko olur" yazıyor ona yazıyorum
ilk yazıyıda babası yazdı arada oda yazıyor heyecanlarını :)

doktorlar 2 günde 2 katı artar diyorlar bu durumda normal gibi

luxxor canım yazdığın listeye göre benim değerim 5 haftaya fln geliyor ama ben daha yeni 5 haftalığım
doktorun hcg hesabına göre bugünlerde 12binlerde olması lazım
perşembeye randevu aldım gidince öğrencez nasılmış haftası neymiş :)

hadi bakalım canım inşallah her şey yolunda gelişir hepimiz için demek bulantıların başladı ??

gözün aydın canım çok sevindim:KK19:

cok saolun kizlar

8 haftayim bugun canim ama bebisim ultrasonda 7hafta 5 gun cikti saglikli olsun da baska ne isteriz ki
doktor beni muyane ederken kizim esimin kucaginda bakiyodu ultrasona doktor bebegin kalp atislarini acinda
kokrtu bisimi yapiyo bana basladi aglamaya esimde kiskandi diyo guluyo:KK9:

Mrb kızlar bende 7+6 hamileyim daha 2 ay önce boş gebelik geçirdim çok zor zamanlardı.Bu hamilelikte de bebeği geç gördük korktuk acaba yine boş gebelik mi ama çok şükür öyle olmadı. Allah hepimize bebeklerimizi hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsin.

selam temmuz anaları:21:
bebeğini kaybedenler üzmeyin kendinizi unutmayın onlar kendileri için en doğru zamanda geliyorlar üstelik düşükle sonuçlanan gebeliklerin çoğunda bebeklerde kromozom bozukluğu oluyormuş.

ben haftasonu evde olmanın keyfini çıkartıyorum kızımla çizgi film izlediik oyun oynadık kavga ettik ve uyudu:KK1: uykusu gelince çok hırçın oluyolar.

tabii yaa olmaz mıı sonuçta bak bu doktora gittiğimizde geçen sefer keseyi de görememiştik boş boş çıkmıştık ama bu sefer kese görününce ay bi heyecanlandım ben eşime diyorum bak bak orda görüyo musun filan:KK76:gören de bebeği filan hareketli gördük sanır ama insan çok güzel duygular içerisine giriyor. hele bizimkiler çok mutlu babam hemen aldı onu torunumun ilk fotosu diyo bilgisayara taradı filan:KK1:babacım dedim bari içinde kendi de görünseydi o zaman tarasaydık olsun diyo. siz de çok güzel yapmışsınız canım bence de o da harika bir anı olarak kalacaktır.

bende hamile olduğumu öğrendiğim an başladım bebişimin günlüğüne :)
resimlerinide yapıştırıyorum gününe.

bugün Dr. gittik 9+1 olmuşuz maşaAllah. geçen haftaya oranla epey büyümüş. 17.11.2011 de 14mm ken bugün 26.11.2011 de24.2mm olmuş bebişim çok mutlu oldum :)

çok üzüldüm,inşallah tez zamanda sağlıklı bir bebeğe kavuşursun

kızlar meşhur video sitesi var ya orda Yaşama Yolculuk - Anne Karnında Yaşamın Öyküsü bölüm1 den başlayarak 9 bölümlük bir belgesel o kadar güzel ve izlerken insanın gözleri doluyor ki anlatamam bence hepiniz izleyin biraz önce bitirdim ve çok etkilendim!!

hadi bakalım canım inşallah her şey yolunda gelişir hepimiz için demek bulantıların başladı ??

gözün aydın canım çok sevindim:KK19:

iyi fikir izlicem luxxor

İLK KEZ DUYDUM...RABBİM SEN NELERE KADİRSİN...

Yeni doğmuş bebeğin topuk iziyle annenin parmak izinin aynı olduğunu biliyor muydunuz?
Yüce Rabbim tarafından çocuklar karışmasın diye alınan mükemmel bir tedbir !..

canim ben de dün esimle oturdum ikinci baski olarak tamamini yeniden izledim..ben de belgesel olarak vardi pc.de..ilk izledigimde hamis degildim ama bu sefer öyle cok duygulandimki sonunda gözlerim doldu..süper bisey..rabbimin mucizesi..

X