2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

canımm korkma o kasılmalardan
özellikle bu haftalarda çok sık yaşayacaksın o kasık ağrılarını
kan gelmediği sürece korkma hiç:KK51:

normal yani peki canikom o zaman kullanim :)
gerçi doktora gidim sorup kesin devam ederimde şimdi sormadan yaparsam bişi olcak gibi gelio
şimdi wc gidince hep kan varmı die bakıom her seferinde ayrı bi heyecan hahaha

Kızlar ben uykuda farkında olmadan yüzüstü uyuyorum bir problem olurmu şu aşamada ya farkında olmadan dönüyorum:26:

ben hep öle uyurum ama şuan için olmaz bence
belli bi zaman sonra karın büyüyünce yatamıcaksın o zaman yatarsan sıkıntılı işte ama yatamıcan :KK6:

selam kızlarr, nasılsınz bebişleriniz ve siz?? ben dün bebeğimn kalbinin atışını gördümm muhteşem bişeymiş buu henüz duymadm duysam nasıl olur bilemiyorum ALLAHımm kucağımıza almayı nasip etsin onların hepsi birer mucizee.. bu arada çok fazla bulantı kusma yaşadığm içn dr um bana bi ilaç verdi cok etkili resmen gözlerm açıldıı.. birde progestann hemde günde 6 tane uçuyorum ben kızlarr.. :)))

bol karbonhidratlı şeylerden mümkün olduğunca uzak durmaya çalışalım.böylelikle gereksiz kilo alımını önlemiş oluruz..
vee bol su içmeyi sakın unutmayın..
alınan kilolar inanın emzime döneminde de dikkat edilirse veiliyor..ben fazlasıyla verdim aldığım kiloları..
17 kilo almıştım 20 kilo verdim geriye..
bu ikinci hamileliğim şimdi daha dikkatli beslenmeye gayret ediyorum.çünkü biliyorum ki ipin ucu kaçınca kaçıyor...

kızlar benim iştahım kaçtı sizde de öylemi ?
yemesem hiç aramıyorum ama kocişte kızıyor ye diye :KK56:

selam kızlarr, nasılsınz bebişleriniz ve siz?? ben dün bebeğimn kalbinin atışını gördümm muhteşem bişeymiş buu henüz duymadm duysam nasıl olur bilemiyorum ALLAHımm kucağımıza almayı nasip etsin onların hepsi birer mucizee.. bu arada çok fazla bulantı kusma yaşadığm içn dr um bana bi ilaç verdi cok etkili resmen gözlerm açıldıı.. birde progestann hemde günde 6 tane uçuyorum ben kızlarr.. :)))

bulantı problemi çok yaşadım bende hiç bişey fayda etmedi şimdide ara ara çekiyorum ve başladımı bitmiyo gün boyu ne yesem çıkarıyorum doktorun ne ilaç verdi acaba canım burdan isim yazmak yasakmıdır bilmiyorum ama

bu arada geçmişi okudum arkadaşlar.ben kızıma hamile kaldığımda çok zayıftım.hamilelikte 16 kilo verdim ve doğumdan sonra hepsini verdim ayrıca sezeryanla doğum yaptım gören kimse inanmıyo göbek diye bişey yok kesinlikle dikiş izim belli belirsiz ve çok şükür ki hiç dikiş acısı çekmedim onun için gözünüz korkmasın tabi doğum sonrası ağrılar oluyo ona da yapacak bişey yok

Cnm benimde dr.um 1 inde gelin dedi. Bir an önce gelsin artık şu biriiiiiiiii...
aynen canım ya gecmyo gunler
kızlar benim iştahım kaçtı sizde de öylemi ?
yemesem hiç aramıyorum ama kocişte kızıyor ye diye :KK56:
bende oylym canım ogrnmdn once cok yıyodm bulantılar basladı ıstahmda kesıldı helede tatlı aklıma bıle gelmyo

bulantı problemi çok yaşadım bende hiç bişey fayda etmedi şimdide ara ara çekiyorum ve başladımı bitmiyo gün boyu ne yesem çıkarıyorum doktorun ne ilaç verdi acaba canım burdan isim yazmak yasakmıdır bilmiyorum ama

ALLAH yardımcn olsn bende çok kötü oluyorm ama baya etkili bi ilaç günde sadece bir tane iç dedi. zofer 4mg ismi ben günlerdr hiç bişe yemeden duruyodum şuan da iyiyim yani çok şüükr yiyebilyorm az da olsa ilacn etkisi gecnce bulantı şiddeti ile devam ediyo tabi :)

Kızlar ben uykuda farkında olmadan yüzüstü uyuyorum bir problem olurmu şu aşamada ya farkında olmadan dönüyorum:26:

şimdiden alışın bence kızlar en güzeli sola dönüp yatmakmış hamilelikte

bu arada geçmişi okudum arkadaşlar.ben kızıma hamile kaldığımda çok zayıftım.hamilelikte 16 kilo verdim ve doğumdan sonra hepsini verdim ayrıca sezeryanla doğum yaptım gören kimse inanmıyo göbek diye bişey yok kesinlikle dikiş izim belli belirsiz ve çok şükür ki hiç dikiş acısı çekmedim onun için gözünüz korkmasın tabi doğum sonrası ağrılar oluyo ona da yapacak bişey yok

canım ne güzel yazmışsın umarım bizim doğumlarımız da rahat olur. Sen hangi şehirdesin? Ankarada isen hastaneni soracaktım ilk doğumunda?

şimdiden alışın bence kızlar en güzeli sola dönüp yatmakmış hamilelikte

canım ne güzel yazmışsın umarım bizim doğumlarımız da rahat olur. Sen hangi şehirdesin? Ankarada isen hastaneni soracaktım ilk doğumunda?

ben ankaralıyım doğumumu orada yaptım şimdi izmirdeyim ama.doğumumu tunalı hilmi tarafında hrs diye bir hastane var orada yaptım kontrollere kavaklıdere ye gittim ama.hastanem süperdi çok temizdi hemşireleler inanılmaz iyiydi

bende epidural normal doğum yada sezeryan düşünüyorum ama sezeryanda doğum sonrası çok mu yada uzun sürelimi ağrı oluyor. eskiden dikiş olduğu için o dikiş yerleri acırdı şmdi lazerle yapıştırdıkları için eskisi gibi ağrı olmaz ama kararsızım. 5 aralıkda kalp atışını duyaymda Allah'n izniyle erkenden başladım doğum şeklini düşünmeye:KK9::KK9::KK9:

ben ankaralıyım doğumumu orada yaptım şimdi izmirdeyim ama.doğumumu tunalı hilmi tarafında hrs diye bir hastane var orada yaptım kontrollere kavaklıdere ye gittim ama.hastanem süperdi çok temizdi hemşireleler inanılmaz iyiydi

hımm evet orayı duymuştum çok iyi olduğunu ben de ama biraz pahalıymış galiba dimi? 2700TL filan diye duydum konuşulanlardan sezaryene

bende epidural normal doğum yada sezeryan düşünüyorum ama sezeryanda doğum sonrası çok mu yada uzun sürelimi ağrı oluyor. eskiden dikiş olduğu için o dikiş yerleri acırdı şmdi lazerle yapıştırdıkları için eskisi gibi ağrı olmaz ama kararsızım. 5 aralıkda kalp atışını duyaymda Allah'n izniyle erkenden başladım doğum şeklini düşünmeye:KK9::KK9::KK9:

doracım ben de aynen epidural istiyorum ve de doğumdan çok tırsıom yaa nası olcak ki:KK52:

Arkdaşlar ben 7+3 deyim,doktorum bana folik asit önermedi,bebek düşündüğünüzde folik asit öneriyoruz ama hamilelik başlamışsa folik asit bi işe yaramaz dedi.Ama genelde çoğunuz kullanıyosunuz sanırım.Bana sadece ELEVİT verdi,Aslında doktoruma güveniyorum ama yine kullansam mı diye kararsız kaldım.Siz hangi ilaçları kullanıyorsunuz?

Arkdaşlar ben 7+3 deyim,doktorum bana folik asit önermedi,bebek düşündüğünüzde folik asit öneriyoruz ama hamilelik başlamışsa folik asit bi işe yaramaz dedi.Ama genelde çoğunuz kullanıyosunuz sanırım.Bana sadece ELEVİT verdi,Aslında doktoruma güveniyorum ama yine kullansam mı diye kararsız kaldım.Siz hangi ilaçları kullanıyorsunuz?

ben de hamilelik öncesi 9 ay kullandığım için kullanma artık vücut depolamıştır fazlası da zarar dedi. Sen kaç ay kullanmıştın hamilelik öncesi? Ya da kullanmadı isen bence yine de al çünkü ilk 3 ay gerekli folik asit takviyesi

X