Aşılama 2012 Ocak'dan Aralık Ayına Kadar Aşılama Yaptıracaklar Yeni Yılda Burdan Devam Edelim

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
öncelikle cevap veren herkese teşekkür ederim. aşılama kaçıncı gün yapılacağını henz bilmiyoruz bu yumurtalarım duruma bağlı da, doktor kapıdan çıkarken dedi li, olur ya adetin 3-4 gün sürse bile ilişkiye girmeyin. bizde şaşırdık, normal aşılama öncesi 3 perhiz dediklerini biliyorduk da, durum böyle olunca kala kaldık. bugün henüz 2ci iğnemi vuruldum, çarşamba kontrole gitcem bakalım yumurtalarım ne yapmış. destekleyeci bişey kullanan varmı aranızda, yumurta gelişimi için, kimileri kuru incir falan öneriyor

24 ocakta aşılama oldum bugün sabah öylesine bir test yapayım dedim(malum yalanda olsa çatlama iğnesinin etkisiyle çift çizgiyi görmek için) ama silik bile olsa ikinci çizgi yok biliyorum erken ama ikinci çizgi iğnenin etkisiyle çıkması lazım değilmiydi yoksa ümidi kesmelimiyim bu aşılamadanda???

bence boş yere test yapıp durma.idrar testinden bu kadar sürede belli olmaz en güvenlisi kan tesstini beklemek.sabır ve umut dolu bekleyişler...

slm kızlar bende buraya transfer oldum kısaca anlatıyım durumumu 3.5 senelık evlıyım 1.5 senedır bebek sahıbı olmak ıstıyoruz ama sonuc hüsran bende ve eşimde herhangı bır pronlemımız yok ilk aşılamamı kasım ayında oldum tutmadı kullandıgım iğneler kist yaptıgı icin 2. aşılamam ocak ayına kaldı bu arada prolaktın degerım yüksek cıktı ilaça başladım degerım düşmüş doktor bu yüzdende gebe kalamıyor olabılecegımı söyledı degerım şuan normal 2.aşılama için bugun 3.iğnemi vuruldum sanırım şubat 2 yada 3 te aşılamam yapılacak hiç bir sey düşünemıyorum umutluda degılım umutsuzda hayırlısı allahtan hepimiz kucagımıza alırız ınsallah bebeklerımız.

kızlarrr ya bende dıger topıkte kalmısım oysakı burayı bılıyordumda unutmusum :))))) hamısler varmı bekleyen arkadaslar nasıl durumlar derınsu nerelerdesın cnm benım msn dede yoksun buaralar gorusemıyoruzz

canım benım umıdını kesme ama ıdrar testınede ınanma guvenme derım cok samımı arkadasım 4 aylık hamıle ıdrar testınde cıkmıyor varmı boyle bırsey hıc guvenmıyorum ben artık o testlere en guzelı kanda baktır canım en guvenılırı o ınsallah hamılesındır

Bence cok acele etmissin bekle bosuna moralini bozma Insallah tutar bende 26 ocakta asilamam oldu bekliyorum

selam ben de geldim bu topiğe.aşılamamı 25 ocak'ta oldum.hayırlısı Allah'tan.umarım hepimiz güzel sonuçlar alırız.

selam ben de geldim bu topiğe.aşılamamı 25 ocak'ta oldum.hayırlısı Allah'tan.umarım hepimiz güzel sonuçlar alırız.

cnm mrb nasıl gidiyor aşılama sonrası zaman duruyor çünkü bende p.tesi kontrole gıdıcem yarın son iğnemi vurulucam yıne heyecan sardı benı .

selam canım bende 24 ocakta aşılama yaptırdım aynı tarihlerde sonuç alacağız sanırım inşallah olumlu olur

bende bugün doktora gittim şubat adetimle aşılamaya başlıyoruz. tsh a en son 2010 da bakılmıştı ona bir bakmak istedi doktor bir de rubella testi istedi. ptesi sonuçlar çıkacak adetin 3.günü de doktora gidicem... 3,5 senelik evliyiz 2 senedir bebiş istiyoruz sebepsiz bizim ilk aşılmam olcak aslında aşılamada çok az şans olduğunu biliyrum ama yine de çok heyecanlıyım...

selam arkadaşlar bende artık bu topikteyim.
bu gün hsg çektirdim çok şükür iki tüpümde açık.
bizde şubat ayında aşılama yaptırmayı düşünüyoruz reglimi bekliyorum.
bakalım inş.hepimiz bu yıl en değerli varlıklarımıza kavuşuruz dualarımız kabul olur inş.

Selammmm herkesler hoşgelmiş.umarım guzel sonuclar alırsnz kızlar.
Gogim cok özledm senı cnm...msn pek acamıyorum ya biliyosn çekmiyo bu evde.actm bıkac kere ama sana rastlamadım.naslsn kuzum?ben ıyım merak etme
sedamu aşılaman hayırlı olsn cnm 4.gundesn sanırım.inş tutunmaya calısyodr şuan.
Kızlar alıntısız yazdgm ıcın akılda bu kdr kalmıs.herkesı öpuyorum

teşekkür ederim tatlım,umarım tutunmaya çalışıyordur.ben de az önce aklımdan geçirdim.bebiş yola çıktıysa bugün yarın tutunmaya çalışır diye.bakalım hayırlısı hepimiz için.

selam canım bende 24 ocakta aşılama yaptırdım aynı tarihlerde sonuç alacağız sanırım inşallah olumlu olur

inşallah tatlım rabbim gönlümüzden geçeni versin bize.sen nerde yaptırdın aşılamayı?istanbul'da mısın?ben cerrahpaşa tıp fakültesinde yaptırdım.umarım pozitif olur hepimizin aşılamaları.

cnm mrb nasıl gidiyor aşılama sonrası zaman duruyor çünkü bende p.tesi kontrole gıdıcem yarın son iğnemi vurulucam yıne heyecan sardı benı .

iyi gidiyo deryacım.çarşamba,perşembe yattım hep dinlendim.iki gündür ayaktayım.iş yapmıyorum ama dolanıyorum.sürekli yatmak çok sıkıcı.ilk gün kanamam oldu.perşembe,cuma da kahverengi akıntı oldu.sol yumurtam çatlamıştı.solda hafif ağrı oluyo.ama tüm bunları belirti olarak görmüyorum.çok erken.fahri hoca yapmıştı ya ilk iki aşılamayı o zaman hiç kanama,akıntı olmamıştı.bu sefer canım da yandı.sanırım rahimde tahriş oldu.hayırlısı.benim umudum yok.tüp bebeğe geçiş için aşılama yaptırıyoruz,biliyosun sen de.beklemedeyiz,sonucu alalım yolumuza devam edicez.

merhaba arkadaşlar uzun zamandır siteyle ilgileniyordum
ama yeni üye oldum.size bir şey sormak istiyorum arkadaşlar sonra çıkmam gerekecek fırsat buldukçada
sizlerleyim inşallah.
ocak 6 da adet oldum adetimin 10.günününden 20 .gününe kadar aralıklı olarak çalışmalarımı yaptım.
bugün adetimin 23.günü ve sol kasığımda batmalar oluyor tekrar yumurtlamayamı başladım
yoksa çalışmalarımızın sonucumu belirti veriyo yada BAT 6 şubat belirtimi başladı.tecrübelerinizle beni bilgilendirirmisiniz
arkadaşlar .şimdiden teşekkürler.kan testi yapsam anlaşılırmı..

İnşallah sedamu ins cnm .hadı hayırlısı.mutlu haberlerını beklıyoruz.
Kızlar BODİSCORLU ugramamıs merak ettım.test gunu geldıde geçtı bıle.insallah hamiştir.

Son düzenleme:

hayırlsıı olsun cnm ne guzel tuplerın acıkmıs esınde varmı bır sorun ıns kısa surede bebısler gelırr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…