Aşılama 2012 Ocak'dan Aralık Ayına Kadar Aşılama Yaptıracaklar Yeni Yılda Burdan Devam Edelim

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

Cnm bence idrar testine hiç güvenme,hamileliği kesin olan insanların bile testi negatif çıkabiliyo,o yüzden bence 2-3 gün daha bekle ve kan testi yaptır...

Canım her ikinizde de sorun yoksa aşılamaya devam Allahın izniyle olacaktır sakın umudunu yitirme hayırlısı olsun....

selam tatlım.ben de sana bakmak için bir gireyim dedim.güzel haberlerle dönmüşsün doktordan,hadi hayırlısı diyelim.inşallah bebişine kavuşursun bu aşılamayla.bu arada hangi doktor var endokrinde?

Cnm bence idrar testine hiç güvenme,hamileliği kesin olan insanların bile testi negatif çıkabiliyo,o yüzden bence 2-3 gün daha bekle ve kan testi yaptır...

kayraam ben olsam hemen kan testi yaptırırdım.çünkü silik de olsa çift çizgi.kan testinde on ikinci günde belli olur bence.

Canım neden beklamiyosun üzüyorsun kendini biraz sabır ben tan 17 gün sonra yaptım testimi hiçç umudum yoktu. Senide anlıyorum ama üzülmen beni üzüyor biraz sabır bekle bakalım olacağına varır zaten aeo

İnşallah bitanem inşallah.Canım aynen bende de traşlama yaptılar bu arada ben narkoz almadım damardan bir ağrı kesici verdiler o kadar yemin ederim bak durum sıkışıktı anestezi için bayağı bir para istediler. Herşey özelden olduğu için dayanırım istemiyorum dedim ve nitekim dayandım tabiki Allahın izniyle okuyarak girdim sürekli ayetel kürsü okudum. Taki o alet girene kadar dedim "Allahım kendimi sana teslim ettim ben sabır ver" daha dün gibi hatırlıyorum. Çok az bir acı hissedim o kadar kısaca ben zorlanmadım..

Canım iyice araştır hemen paranı kaptırma başka yerlere de git emin olana kadar çünkü yapışıklık tekrarlıyabiliyor. O yüzden dikkatli ol derim. Canım aşılama yaptıran biri olarak sana şöyle diyebilirim erkekte herhangi bir sorun yoksa aşılamada güzel sonuçlar elde ediliyor. Ben kendim pco hastasıydım eşimde problem yoktu HSG ( rahim filmi) histeroskopi ( rahim içine araçla operasyon yapma) herşey güzel çıktıktan sonra aşılama oldum..

Evet bitanem bende histeroskopi oldum ama ben narkoz almadım. Çok zor değildi damardan bi ağrı kesici yaptılar o kadar kendimi hiççç kasmadım diğer arkadaşa da yazmıştım. Okuyarak girdim ayakta çıktım Allahıma binlerce şükür olsunnnn..Hakkında hayırlısı olsun korma Allahın izniyle hamişte kalırsın inşallah yumurta sayın iyi çünkü çokkk öptüm aeo..

İnşallah canım hayırlısı olsun.Benimde 2 tane yumurtam gelişmiştii...

Evet okudum bazı arkadaşlar çift çizgiyle hüsrana uğrarken bazıları tek çizgilerle muciziye kavuşmuş...normalde test günüm perşembe hemde d.günüm....bakalım hayırlısı ama içim bi yandan çok umutlu bi yandan da o kadar umutsuz...

kayraam ben olsam hemen kan testi yaptırırdım.çünkü silik de olsa çift çizgi.kan testinde on ikinci günde belli olur bence.

bilemiyorum ki arkadaşım iş çıkışı bakalım ayaklarım hast.neye götürecek mi beni.şimdi belki psikolojik belirtiler varya bari 3 gün daha bu umutla yaşıyım diyorum :))) bi yanımda git öğren kurtul stresrten diyoo...dua edin nolur çalışamıyorum bile aklım hep belirtilerde :)))

inşallah dediğin gibi güzel haberleri yakında hepimizde veririz.bu arada seninde aşılam şimdiden hayırlı uğurlu olsun.bol bol dua ederek git eğer çevrendekilerin haberi varsa o gün 41 yasin okuyun.ne de olsa işimiz sadece Allah'a kalıyor.

umutsuz olma canım 3 yumurta ıle cogul gebelık bıle olma rıskı var bılıyorsun ınsallah gelır bebısın bu sefer saglıklaa..

inşallah cnm ya tek çift hiç farketmez rabbım saglıklı versın yeter ınşallah tüpe kalmamıyız .

cnm bence hemen kan tahlili yaptır idrar güvensiz bir test kanda kesin sonuç belli olur cnm inşallah iyi haberlerını alırız rabbim hepimizin gönlüne göre versin kucaklarımız boş kalmasın inşallah cnm.

selam tatlım.ben de sana bakmak için bir gireyim dedim.güzel haberlerle dönmüşsün doktordan,hadi hayırlısı diyelim.inşallah bebişine kavuşursun bu aşılamayla.bu arada hangi doktor var endokrinde?

mrb cnm evet bugun guzel haberler aldım cok mutlu oldum valla hatta kübra hnm dedıkı çogul gebelık olursa şikayet edersın dedı gırgır yaptı bıraz prolaktınımde düştü çok şükür sanki biraz umutlandım ama kendımı kaptırmıyorum cnm benım aşılamayı kübra hnm yapıyor senin olduğun yerde işte çarşamba kontrole gelirsen karşılaşırız aramızda tam bir hafta var inşallah senden güzel haberler alırız cnm inan çok dua ediyorum namazlarımda ikimizede .

sagol cnm hatırlattığın iyi oldu .

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar dondurulmuş embriyo trnsferinden sonraki 12. günüm. bugün tahlil verdim. hcg 18,82 çıktı.idrarda pozitif çıktı. ama değer çok düşük değil mi sizce? yoksa dondurulmuşlar 15. gün mü sonuç veriyor? doktor 2 gün sonra tekrar tahlil yapalım.değer yükselmeli dedi. çok tedirginim bi bilginiz var mı acaba? ben hamile miyim değil miyim şimdi anlamadım ?

canım değerin bıraz duüşük ancak bırdende yukselebılır umudunu kaybetme bu sekılde dusuk cıkıp 2 gun sonra yuksleen cok arkadasımız var ınsallah senınkıde yukselır ve bebısın gelır canım kendıne dkkat et bu 2 gun ıcınde ınsallah bebeıısın sımsıkı tutunur annesıne bızede haber vermeyı unutma :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…